x
مشاوره مهاجرت:02143000021
فستیوال ها و رویدادها و جشن ها در فرانسه | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

فستیوال ها و رویدادها و جشن ها در فرانسه

فستیوال ها و رویدادها و جشن ها در فرانسه | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

فستیوال لیمو منتون یا Menton Lemon Festival
 هر بهار به مدت دو هفته فستیوال لیمو در شهر منتون برگزار می­شود. مجسمه‌های بزرگ با ارتفاع ده متر که از لیمو و پرتقال ساخته شده اند. بازدید کنندگان می­توانند از انواع مواد غذایی که از لیمو و پرتقال تهیه شده مثل آبمیوه و نوشیدنی، مربا، و عطر لیمو استفاده کنند.
 روز باستیل در پاریس
 بزرگترین و مهمترین جشنواره در فرانسه روز 14 ژوئیه است. جشن آغاز انقلاب فرانسه را با رژه عظیم، شلیک توپ‌های آتش نشانی، و کنسرت‌های رایگان جشن می‌گیرند و در سفر به فرانسه در این ایام، در کنار برج ایفل برخی از بهترین آتش بازی‌ها را خواهید دید.
 جشنواره فیلم کن

دوستداران فیلم مشتاقند که در یکی از مشهورترین جشنواره‌های فیلم جهان که در آن بازیگران و کارگردانان، جدیدترین فیلم ها را نشان می‌دهند و برای جایزه معتبر Palme d'Or یا نخل طلایی رقابت می‌کنند، در روزهای 8 تا 19 می در جشنواره کن شرکت کنند. اکثریت شرکت کنندگان فقط با دعوت نامه حضور دارند، اما خیلی نگران نباشید زیرا فرصت‌های فراوانی برای تماشای فرش قرمز وجود دارد، یک سینمای بزرگ در فضای باز در ساحل وجود دارد که فیلم های مسابقه و کلاسیک جشنواره کن را نشان می‌دهد. فقط در هنگام سفر به فرانسه باید از دفتر گردشگری کن بلیط های سینما را بخرید.
 جشنواره قرون وسطی سدان

این بزرگترین قلعه قرون وسطایی در اروپا است که به دلایلی به عنوان قلعه غول سدان شناخته میشود. قلعه دارای 35000مترمربع مساحت و بیش از هفت طبقه بوده و جایی است که جشنواره قرون وسطی سدان هر ساله در ماه‌های آوریل و اوایل می در آن برگزار می‌شود. می‌توانید آنچه که در زندگی قرون وسطی بوده از شوالیه ها، تیراندازی با کمان، مسابقه، شمشیربازی، مهمانی، و کشتی را در آن پیدا کنید.