موسسه اعزام دانشجو-پروازها از ایران به فرانسه- go2tr
france
کشور فرانسه

پروازها از ایران به فرانسه

موسسه حقوقی مهاجرت تحصیلی GO2TR- لوگو - Logo
موسسه اعزام دانشجو-پروازها از ایران به فرانسه- go2tr

برای سفر به فرانسه از شرکت‌های هواپیمایی ایران ایر و ترکیش ایر لاینز می‌توانید بلیط فرانسه تهیه کنید. پرواز ایران ایر پاریس – تهران هر هفته سه شنبه و جمعه ساعت 15:30 از فرودگاه شارل دو گل انجام می‌شود.

پروازهای شرکت هواپیمایی ایران ایر به صورت دوطرفه تهران – پاریس – تهران روزهای شنبه برقرار است. این پروازها در انواع کلاس‌های، هما کلاس و بیزینس کلاس و کلاس عادی وجود دارد. برای کسانی که در گروه سه نفره با خانواده خود یا با دوستان خود می‌خواهند سفر کنند، بلیت فرانسه با تخفیف ویژه قرار داده اند. هم چنین برای گروه‌های 14 نفره یا شهروندان بالای شصت سال و دانشجویان بلیط ارزان پاریس با تخفیفات ویژه‌ای در نظر گرفته شده است. شرکت ایران ایر به زودی پروازهای مستقیم از پاریس به مقاصد شهرهای اصفهان و شیراز برگزار خواهد کرد.
 در سفر به فرانسه، پروازهای از تهران به پاریس به دو صورت است که پروازهای بدون توقف از تهران به پاریس حدود 6 ساعت طول می‌کشد ولی پروازهای با توقف 8 ساعت زمان می‌برد. از تهران به مقصد دیگر شهرهای فرانسه هم پروازهایی وجود دارد.  با شرکت هوایی ترکیش ایر لاینز از مقصد برخی شهرهای ایران به پاریس پرواز وجود دارد که پرواز از اصفهان به پاریس به اینصورت زمان بندی شده است، که مدت‌زمان سریعترین پرواز بین پروازهای با توقف ۸ ساعت ۵۵ دقیقه است. پرواز ساعت ۰۳:۲۵ انجام می‌شود.

مطالب مرتبط