موسسه اعزام دانشجو-مکان های تاریخی در فرانسه- go2tr
france
کشور فرانسه

مکان های تاریخی در فرانسه

موسسه حقوقی مهاجرت تحصیلی GO2TR- لوگو - Logo
موسسه اعزام دانشجو-مکان های تاریخی در فرانسه- go2tr

در ادامه اطلاعات کلی عمومی برای تعدادی از اماکن تاریخی فرانسه، برای گردشگران و بازدید کنندگان آورده شده­است که به شما کمک می‌کند تا اقامت یا تعطیلات آینده خود را برای سفر به فرانسه برنامه ریزی کنید.

برج ایفل یا Eiffel Tower

نماد پاریس، برج ایفل یکی از معروف ترین مکان‌های برجسته دنیا است که در سفر به فرانسه خواهید دید. این ساختار فلزی از 8000 قطعه فلزی تشکیل شده که توسط گوستاو ایفل به عنوان نمایشگاهی موقت برای نمایشگاه جهانی 1889 طراحی شده­است. ارتفاع بلند آن، دارای سه سطح می­باشد که سطح سوم به تمام پاریس مشرف است و در سطح دوم رستوران ژول ورن قرار دارد و اصولا مردم شام را در سطح اول می­خورند.

موزه لوور یا Louvre Museum

لوور در کاخ سلطنتی سابق پادشاهان فرانسه، یک موزه غیر قابل مقایسه در میان مجموعه هنرهای زیبای اروپایی قرار دارد. حدود سی هزار آثار هنری در این موزه است و آثار برجسته ای مثل مونالیزا اثر لئوناردو داوینچی و مجسمه ونوس مربوط به یک قرن پیش از میلاد در این موزه قرار دارد.

کاخ ورسای یا Palace of Versailles

کاخی است که جلال و عظمت سلطنت فرانسه قدیم را نشان می­دهد. سالن مشهور آینه‌ها یک اتاق خیره کننده است که از آینه‌های عظیم آن نور خورشید بازتاب می­یابد. در سفر به فرانسه از ورسای که به خاطر باغ های معروف فرانسوی و با نمای استخرهای تزئینی آن، مشهور است، بازدید کنید.

کلیسای نوتردام یا Cathédrale Notre-Dame 

شکوه کلیسای نوتردام با حدود  2500 متر مربع بیش از هشت قرن است که الهام بخش بازدید کنندگان بوده است.
 مون سنت میشل یا Mont Saint-Michel

ساختمان های مون سنت میشل یکی از برجسته ترین نشانه های سفر به فرانسه است که  به طور چشمگیری از دریا در سواحل نرماندی قابل مشاهده است. بنای این کلیسای عظیم مربوط به قرن 11ام، یک مقصد مهم زیارتی است.

مطالب مرتبط