موسسه اعزام دانشجو-هتل های فرانسه- go2tr
france
کشور فرانسه

هتل های فرانسه

موسسه حقوقی مهاجرت تحصیلی GO2TR- لوگو - Logo
موسسه اعزام دانشجو-هتل های فرانسه- go2tr

جهت گرفتن اسکان در سفر به فرانسه، امکانات مختلفی وجود دارد، از جمله اجاره آپارتمان ارزان در پاریس، اجاره خانه در پاریس و یا گرفتن تخت در خوابگاه‌های ارزان و یا خوابگاه‌های مخصوص دانشجویان و یا گرفتن اتاق دابل در هتل‌های ارزان یک ستاره، که هزینه اقامت را نسبت به هتل‌های متوسط حدود 20 درصد کمتر می‌کند.
 هتل‌های متوسط دو ستاره و سه ستاره، هتل‌های لوکس 4 ستاره و هتل‌های گرانقیمت 5 ستاره گزینه‌هایی هستند که مسافران می‌توانند انتخاب کنند.
 هتل دیمز یک ستاره، در نزدیکی شهر نیس است و با سرو با صبحانه می‌باشد. این هتل دارای اتاق‌های مختلف از قبیل یک نفره، اتاق دابل، اتاق تویین، اتاق تریپل، و اتاق خانوادگی با تخت‌های تک نفره، دونفره و دوطبقه روش‌های مختلفی برای اسکان مسافران دارد.

هتل تریمو در فاصله نزدیک به ساحل، دارای اینترنت وای­فای رایگان است. در این هتل هر واحد دارای آشپزخانه می‌باشد که دارای میز ناهارخوری و امکانات آشپزی می­باشد. اتاق‌های هتل به صورت سوییت دو خوابه و سه خوابه می­باشند.
 هتل آی­بیس یا IBIS، سه ستاره در کنار جنگل، و در فاصله کم از موزه هنر و باستان شناسی  و کلیسای Périgueux قرار دارد. این هتل دارای رستوران، استخر و زمین بازی بچه هاست.
 هتل پاریس فرانسه، دو ستاره، از هتل‌های سنتی پاریس بوده و حدود 3 دقیقه پیاده روی از ایستگاه متروی République  دارد و در فاصله نزدیک از موزه لوور می­باشد.

مطالب مرتبط