مشاوره رایگان:021 43000 021
موسسه اعزام دانشجو-جاذبه های طبیعی در فرانسه- go2tr
france
کشور فرانسه

جاذبه های طبیعی در فرانسه

موسسه حقوقی مهاجرت تحصیلی GO2TR- لوگو - Logo
موسسه اعزام دانشجو-جاذبه های طبیعی در فرانسه- go2tr

برای گرفتن اطلاعات در مورد جاذبه‌های طبیعی فرانسه و داشتن فهرست جامعی از تمام مکان‌های توریستی طبیعی و هزاران جاذبه طبیعی، در سفر به فرانسه به یک دایره المعارف نیاز دارید. این کشور دارای شش پارک ملی و ۴۳ پارک منطقه ای است که تقریبا در تمام موارد مشابه پارک‌های ملی است و صدها منطقه طبیعی حفاظت شده هم دارد.
 
کارکاسون یا Carcassonne
 بازدید کنندگان کارکاسون با دیدن برج های استوانه ای گردان، گویی صحنه های افسانه ای از دنیای قرون وسطی را نظاره می‌کنند. وجود 54 برج و کلیسای قرن 13و 14 با پنجره‌های شیشه‌ای رنگی و هرخیابان، میدان و ساختمان، خصوصیات قرون وسطایی خود را حفظ کرده و جاذبه‌های گردشگری به یاد ماندنی را در سفر به فرانسه فراهم کرده است.
 روستای آلزاس یا Alsace Villages
 برخی از زیباترین روستاهای فرانسه در تپه‌های سبز آلزاس در مرز رودخانه راین آلمان قرار دارند. در این روستاهای زیبا، خانه‌های نیمه چوبی رنگارنگ در اطراف کلیساهای کوچک همراه با بالکن‌های پر ازگل‌های رنگی و پیاده رو‌های سنگی جلوه‌های فراموش نشدنی را برای دوستداران طبیعت فراهم می‌کند. 
 کوه های سفید شامونی یا Chamonix-Mont-Blanc
 نمایش چشمگیر مون­بلان یا کوه سفید در کوه‌های آلپ فرانسه یک چشم انداز فراموش نشدنی در سفر به فرانسه را برای شما به وجود می­آورد. مون­بلان بلندترین ارتفاع کوه در اروپا، در مرز فرانسه با ایتالیا را دارد. شامونی یک مکان عالی برای اسکی، پیاده روی، صخره نوردی و هرگونه ماجراجویی در فضای باز است. آنان که به دنبال فضای آرامش بخش و ریلکس شدن هستند از این مناظر برفی بی سر و صدا می‌توانند حداکثر استفاده را ببرند. وعده غذاهای خوشمزه آشپزی روستایی Savoy را که با پایه سیب زمینی و پنیر تهیه می‌شود می‌توانید در این مکان میل کنید.

مطالب مرتبط