x
مشاوره:021 43000 021
موسسه اعزام دانشجو-خلاصه ای از جغرافیای کشور آلمان-go2tr

خلاصه ای از جغرافیای آلمان

موسسه اعزام دانشجو-خلاصه ای از جغرافیای کشور آلمان-go2tr

آلمانgermany کشور موسیقی و هنر در کنار تکنولوژی است. منطق سرسبز آلمان شما را یاده جاده چالوس زیبا و فضای سرسبز خطه شمالی کشور می اندازد. کشور آلمان از نظر جغرافیایی در اروپای غربی و اروپای مرکزی قرار دارد. این کشور از شمال با کشور دانمارکdenmark همسایه است و از سمت شرق با کشورهای لهستانpoland و همینطور چک czechمرز مشترک دارد. از سمت جنوب با دریاچه کنستانس هم مرز است. کشور آلمان در مجموع دارای آب و هوای ملایم و معتدل است. تابستان های این کشور گرم بوده و زمستان های برفی و سرد دارد. آلمان یک کشور چهار فصل است. بهترین فصل سفر به این کشور بهار اعلام شده است. هوای خنک پاییزی از دیگر خاطرات خوب سفر به این کشور محسوب می شود. ماه سپتامبرseptember و اوایل اکتبرoctober زمان خوبی برای سفر به کشور آلمان محسوب می شود.

کشور آلمان همواره به عنوان یکی از مهمترین قطب های تولید گیاهان دارویی در جهان به شمار می آید. طبق آمار به دست آمده 60 درصد از داروهای موجود در این کشور برگرفته از گیاهان است و فرآوری گیاهان داروی در این کشور بسیار گسترده است. تا سال ۲۰۰۳سطح کشت گیاهان دارویی در آلمان به میزان 30 درصد افزایش یافته است. در این کشور 112 گونه گیاهی و ادویه ای کشت می شود که در این بین در حدود 20 نمونه اهمیت اقتصادی بیشتری دارند. سطح زیر کشت در این کشور با روش های کنترل تلفیق آفات و بیماری ها در وضعیت مدیریت قرار می گیرند. تولید ارگانیک گیاهان دارویی در این کشور در حال افزایش است.

در کشور آلمان سیستمی طراحی شده است که حفاظت از گونه های جانوری سمی بیشتر شود. گونه های جانوری این کشور بسیار متنوع هستند.