x
مشاوره مهاجرت:02143000021
رنکینگ جهانی در کلیه زمینه های آلمان | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

رنکینگ جهانی در کلیه زمینه های آلمان

رنکینگ جهانی در کلیه زمینه های آلمان | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

کشور آلمان germanyدر زمینه صادرات رتبه بالایی دارد و بیشترین محصولات صادراتی این کشور شامل وسایل موتوری، ماشین آلات، مواد شیمیایی، تجهیزات الکترونیک، دارو و فلزات و همینطور مواد غذایی و پارچه و محصولات پلاستیکی است. شرکت های اصلی صادراتی در اتحادیه اروپا در حدود 58 درصد، ایالت متحده آمریکا 8.8 درصد، چین 6.4 درصد، ترکیه 1.9 درصد و سایر کشورها در حدود 20.8 درصد است. در زمینه واردات کشور آلمان رتبه خوبی داشته در لیست ده کشور برتر وارداتی قرار دارد. شرکت های اصلی وارداتی به اتحادیه اروپا تعلق دارد.

رتبه کشور آلمان در زمینه خدمات دوم است، این کشور 73 درصد از فضای شغلی خود را در بخش خدمات به کار گرفته است. کشور آلمان در زمینه حمل و نقل، هتل ها و همینطور رستوران ها و بخش های مالی رتبه خوبی را به خود اختصاص داده است. رتبه کشور آلمان در زمینه بهداشت و درمان نیز قابل قبول است. این کشور 24 درصد از نیروی کار خود را در زمینه بخش تولید به کار گرفته است. در حوزه های شیلات و جنگلداری شاهد رشد بالایی برای کشور آلمان هستیم.

از بین 500 شرکت بزرگ دنیا در حدود 37 شرکت مربوط به کشور آلمان است. که نشان از قدرت اقتصادی بی نظیر این کشور خواهد بود. تعداد افرادی که در بخش صنایع خدماتی مشغول به کار هستند دو برابر کارکنان صنعت تولیدی است. امور مالی و بانکداری در این کشور ارزش بالایی دارد.