x
مشاوره مهاجرت:02143000021
عجایب آلمان | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

عجایب آلمان

عجایب آلمان | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

در شهر روتلینگن reutlingenآلمان باریک ترین خیابان جهان وجود دارد در این خیابان فقط یک فرد می تواند حرکت نماید. بازدید از این خیابان قطعاً برای شما نیز جالب خواهد بود. یک قلعه خوف انگیز در جزیره ای به نام طاووس قرار داشته و در کنار رودخانه هاول قرار دارد.بلندترین و طولانی ترین گذرگاه درختی در شهر سانکت اوسوالدSankt Oswald-Riedlhütte قرار گرفته است. ساختمان ریزی یکی دیگر از عجایب کشور آلمان محسوب می شود که در شهر برانزوریخ قرار دارد و طراحی عجیب آن بازدیدکنندگان را تحت تأثیر قرار می دهد. طراحی این ساختمان زیبا به دست هنرمند جیمز ریزی است. در طرح ها در کارتون ها نیز به همین شکل دیده شده است.

خانه وارونه upside down houseاز دیگر دیدنی های عجیب آلمان محسوب می شود که در مکلنبورگ فور پومرن mecklenburg-vorpommern قرار دارد. خانه به شکل برعکس طراحی شده است به طوری که سقف ها روی زمین بوده و ورودی و کف خانه در هوا معلق هستند. این خاله قرمز رنگ از دیدنی های زیبای کشور آلمان محسوب می شود.

خانه یوفو futuro house از دیگر عجایب کشور آلمان است که به شکل یک شی عجیب طراحی شده است و از بیرون شبیه به یک شی فضایی است. در نظر داشته باشید که این خانه به صورت کم ارتفاع و عریض است.

ساختمان مشهور به جنگل مارپیچ از دارمشتات darmstadt کشور آلمان قرار دارد و یک جنگل را به شکل مدرن طراحی کرده است به طوری که تمامی قوانین در آن رعایت شده است.

قطار ووپرتال wuppertal از قطارهای مشهور معلق در جهان است که هنوز هم برای جابه جایی مردم استفاده می شود. این قطار در هوا معلق است.