x
مشاوره مهاجرت:02143000021
غذاهای آلمان | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

غذاهای آلمان

غذاهای آلمان | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

اشپتزله یکی از معروف ترین غذاهای کشور آلمان است . این غذا یک نوع پاستا است که از تخم مرغ و آرد و نمک و آب گازدار تهیه می شود خمیر به دست آمده از این غذا بسیار لطیف است. استفاده از پنیر محلی سبب می شود که طعم این غذا عالی شود.

سوسیس برات ورس از دیگر غذاهای مشهور کشور آلمان محسوب می شود که جایگاه بسیار بالایی دارد. سوسیس بخش جدانشدنی از مراسم باربیکیو در کشور آلمان است. سوسیس ها با روش خاصی گریل می شود و سس کچاپ و همینطور خردل بر روی آن سبب کیفیت بیشترشان خواهد شد.

برتکارتوفن نوعی سیب زمینی سرخ کرده است که طعم سبزی بی نظیر آن در ذهن ها نقش می‌بندد. سیب زمینی‌ها بسیار باریک برش داده می‌شود و با پیاز فراوان سرخ می شود. این غذا یک وعده غذای خوش طعم و ارزان قیمت در کشور آلمان است.

سائوربراتن از دیگر غذاهای خوش طعم در کشور آلمان است که افراد مسن بسیار به آن علاقمند هستند. در این غذا از یک تکه گوشت استفاده می‌شود که در فر گذاشته می‌شود و زمان زیادی برای طبخ آن نیاز است.

مالتاشن یک غذای بسیار عالی در کشور آلمان است به طوری که تکه گوشت درون خمیر پاستا قرار می گیرد و به صورت آب پز و سرخ شده سرو می شود این غذا برای کودکان بسیار مقوی است و یک گزینه عالی محسوب می‌شود.

لیبرکیزه از دسته غذاهایی است که با گوشت قرمز تهیه می شود که با چاشنی بسیار خوش طعمی سرو می شود. بهتر است که از فر برای طبخ آن استفاده شود. استفاده از خردل شیرین در این غذا سبب طعم دهی بی نظیر آن خواهد شد.

رولادن به برش های نازک گوشت گاو گفته می‌شود که با پیاز و ترشی رول شده و در فر طبخ داده می‌شود. این غذا بسیار خوش طعم و بسیار زمان‌بر است. از رولادن در رستوران های خوب کشور آلمان استفاده می‌شود.