x
مشاوره رایگان:021 43000 021
موسسه اعزام دانشجو-انواع ویزا و انواع اقامت در آلمان-go2tr

انواع ویزا و انواع اقامت در آلمان

موسسه اعزام دانشجو-انواع ویزا و انواع اقامت در آلمان-go2tr

یکی از روش های ورود به کشور آلمان از طریق ویزای کار است برای اخذ ویزای کار کشور آلمان باید مدرک لیسانس داشته باشید. سابقه کاری با بیمه تأمین اجتماعی حداقل 3 سال داشته باشید. بهتر است مدرک زبان انگلیسی داشته باشید و دعوت نامه کاری معتبر نیز مهم است.

ویزای جستجوی کار کشور آلمان برای کسانی است که از نظر تحصیلات و سابقه کار و مدرک زبان  مورد تأیید هستند اما دعوت نامه ندارند.

ویزای تحصیلی از دسته روش های بسیار محبوب برای ورود به کشور آلمان است. شرط سن و تسلط به زبان و همینطور داشتن معدل مناسب برای اخذ این ویزا بسیار مهم است.

ویزای سرمایه گذاری از دیگر گزینه های پیش روی شماست که می تواند یک انتخاب عالی باشد.

روش هایی نیز وجود دارد که سبب می شود از همان ابتدا به شما و خانواده تان اقامت داده شود. این روش ها  به دو دسته سرمایه گذاری و بی سرمایه تقسیم شده است.

خرید ملک در کشور آلمان یکی از روش های اقامتی محسوب می شود که نیاز به حداقل 500 هزار یورو سرمایه اولیه دارد. خرید سهام در این کشور نیز با همین مبلغ اعلام شده است. ثبت شرکت از دیگر گزینه های بسیار عالی در کشور آلمان است که می تواند با نتیجه خوبی همراه باشد. ا

قامت از طریق ازدواج و اقامت تولد از دیگر روش های ورود به کشور آلمان و اخذ اقامت این کشور بوده که از ارزش بالایی برخوردار است.