x
مشاوره:021 43000 021
موسسه اعزام دانشجو-نمایشگاه ها و کنفرانس ها در آلمان-go2tr

نمایشگاه ها و کنفرانس ها در آلمان

موسسه اعزام دانشجو-نمایشگاه ها و کنفرانس ها در آلمان-go2tr

هنگام سفر به آلمان، از یکی از بزرگترین کشورهای صنعتی دنیا، بازدید می­کنید. آلمان در بسیاری از صنایع، پیشرو بوده است. از سالیان قبل نمایشگاه های زیادی در آلمان برگزار شده است. به طوری که سالانه 37 نمایشگاه در 37 شهر مختلف آلمان برگزار می­شود. آلمان میزبان بسیاری از نمایشگاه‌های بین‌المللی است و از این لحاظ دارای مقام اول در جهان را دارا است.
 - نمایشگاه بین المللی خودرو آلمان که بزرگترین نمایشگاه وسایل نقلیه موتوری در جهان است، در ماه سپتامبر در فرانکفورت برگزار می شود. در این تاریخ، سفر به فرانکفورت برای دوستداران آخرین مدل های خودرو توصیه می شود.
 
- نمایشگاه Heimtextil  نمایشگاه بین المللی منسوجات و صنایع وابسته است و از 8 تا 11 ژانویه 2019 در فرانکفورت برگزار می­گردد.
 - نمایشگاه تعطیلات در یخ  از 9 تا 13 ژانویه  2019 در فرانکفورت است. در سفر به آلمان از آثار هنری این نمایشگاه یخی دیدن کنید.
 - نمایشگاه سبک های مختلف حمل و نقل و ایجاد شبکه های مافوق تحرک یا Hypermotion  در جوامع جدید را به نمایش می­گذارد و در 23 نوامبر در فرانکفورت برگزار می­شود.
 - نمایشگاه تجهیزات پزشکی دوسلدورف (مدیکا) medicaبا حضور گروه­های تخصصی شامل مدیران، کارشناسان، تجار و افراد مرتبط با امور بهداشت و سلامت، پزشکی و تجهیزات پزشکی در دسامبر برگزار می­گردد.