x
مشاوره مهاجرت:02143000021
فستیوال ها و رویدادها و جشن ها در آلمان | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

فستیوال ها و رویدادها و جشن ها در آلمان

فستیوال ها و رویدادها و جشن ها در آلمان | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

- جشنواره بین المللی فیلم برلین berlinale film festival، سالانه بین روزهای 15 تا 25 فوریه در شهر برلین برگزار می شود. بسیاری از علاقمندان هنر سینما مایلند دراین فصل به این شهر سفر کنند.در سال 2018،  68 امین جشنواره برگزار شد. تام تیکور، فیلمساز آلمانی، رئیس هیات داوران بود و فیلم رومانیایی "Touch Me" جایزه خرس طلایی را به دست آورد.
 - جام حذفی آلمان، یک مسابقات جام حذفی فوتبال آلمان است که سالانه توسط انجمن فوتبال آلمان برگزار می شود. این مسابقات از سال 1935 هرساله برگزار می شود و بسیاری علاقمندان به سفر به آلمان در این فصل از مسابقات دیدن می کنند. در این مسابقه  64 تیم شرکت می کنند، از جمله تمام باشگاه های بوندسلیگا و بوندسلیگا2. باشگاه بوندسلیگا2 دومین و مهمترین عنوان باشگاه فوتبال آلمان پس از مسابقات قهرمانی بوندسلیگا است. این مسابقات از ماه آگوست تا ژوئن برگزار می شود، برنده مسابقات جایزه DFL-Supercup و لیگ اروپا را کسب می کند، مگر اینکه برنده در حال حاضر برای لیگ قهرمانان اروپا در بوندسلیگا واجد شرایط باشد.
 -کارناوال کلنCologne carnival، کارناوالی است که هر ساله در کلن آلمان در ساعت 11 دقیقه بعد از 11امین روز 11امین ماه برگزار می شود. مسافران در سفر به آلمان در این کارناوال خیابانی شرکت می کنند. این یک جشنواره خیابانی است که "روزهای دیوانه" هم نامیده شده، و در طول یک هفته­ای که این جشنواره برگزار می شود سه نفر برنده با نام های دوشیزه، شاهزاده و روستایی انتخاب می­گردند.
 - فستیوال  Wurstmarkt  در شهر چشمه های آبگرم Bad Dürkheim در راینلند-پالتا، هر ساله در آخر هفته دوم و سوم سپتامبر برگزار می­شود. آلمان بزرگترین جشنواره شراب در جهان را دارا است که هر سال بیش از ششصد هزار بازدید کننده دارد. برگزاری اولین Wurstmarkt - تحت نام دیگری - در سال 1417 برگزار شد.