x
مشاوره مهاجرت:02143000021
مکان های تاریخی در آلمان | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

مکان های تاریخی در آلمان

مکان های تاریخی در آلمان | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

دروازه براندنبرگ یا Brandenburg برلین
 این بنا در سال 1791، در Acropolis  برای پادشاه فریدریک ویلیام دوم در آتن ساخته شده است، بنای یادبود با سنگ مرمر براندنبورگ در ولسوالی برلین جزء اولین ساختار نئوکلاسیک در شهر محسوب می شود که دارای ارتفاع 26 متری است که یک ارابه پر زرق و برق با چهار اسب در بالای دروازه خودنمایی می­کند. هنگام سفر به آلمان می توانید با پیاده روی از این دروازه عبور کنید و با دقت معماری آن را نظاره کنید .شش ستون بزرگ در هر طرف بنا وجود دارد، دروازه مرکزی برای عبور واگن های سلطنتی اختصاص داده شده بود. ستون های بزرگ دو طرف، ساختمان دروازه را تزئین می کنند، که توسط نگهبان ها استفاده می شد.
 کلیسای جامع کلن یا Kölner Dom
 برج های کلیسای جامع سنت پیتر و سنت ماری، و کلیسای جامع کلن ، در کناره­های راین، مشهور ترین بنای تاریخی شهر کلن است. این شاهکار معماری باستانی گوتیک، یکی از بزرگترین کلیساهای اروپا، در سال 1248 آغاز به ساخت کرد و بلندپروازانه ترین پروژه دوره قرون وسطی نام گرفت.
 قلعه پری­های بازپسین یا Fairytale
 این قلعه، یکی از معروف ترین قلعه های سلطنتی اروپا، یک میعادگاه محبوب در دامنه کوه های آلپ و مرکز ورزش های زمستانی محسوب می شود، این مکان پایگاه خوبی است که می­توانید قلعه Neuschwanstein که در نزدیکی این قلعه واقع شده است، را ببینید.
 سرزمین مینیاتوری یا Minindur Wunderland
 در قلب بندر تاریخی هامبورگ، با شکوه ترین و بزرگترین مدل مینیاتوری راه آهن جهان، قرار دارد. جاذبه ای است که  در سفر به آلمان، همه گروه های سنی دوست دارند به بازدید از آن بپردازند. دارای بیش از12هزار متر مسیر است، که بازدیدکنندگان می­توانند ساعتها با آن سرگرم شوند.