x
مشاوره رایگان:021 43000 021
موسسه اعزام دانشجو-تورهای تفریحی یک روزه آلمان-go2tr

تورهای تفریحی یک روزه آلمان

موسسه اعزام دانشجو-تورهای تفریحی یک روزه آلمان-go2tr

در سفر به آلمان برای دیدن جاذبه های هر شهر می توانید در تورهای یک روزه آن شرکت کنید.
 - تور فرانکفورت که یک روزه برگزار می شود که شما می توانید از  گشت شهری که  شامل عمارت رومر، کلیسای جامع فرانکفورت، کلیسای سن پل، خانه گوته، و آسمان خراش ماین است ، بازدید کنید.
 - تور نیم روزه از فرانکفورت، در یک تور نیم روزی از رودخانه هایدلبرگheidelberg river، بازدید از ویرانه های قلعه هایدلبرگ، و گوش دادن به داستان های تاریخی در دانشگاه هایدلبرگheidelberg university نهایت لذت را خواهید برد.
 - سفر یک روزه از مونیخ به قلعه نوشوانستاین یا Neuschwanstein  یک سفر گردشی با قطار شهری است . این قلعه اغلب به عنوان قلعه سیندرلا آلمان مشهور شده است در واقع این قلعه الهام بخش داستان دیزنی، یعنی قلعه زیبای خفته، در دیزنی لند بود.
 - تور یک روزه گشت و گذار در یک سفر 10 ساعته از مونیخ  با قطار راحت شهری از دیدن سالزبورگ زیبا - زادگاه تاریخی موتزارت و ازکلیسا و قلعه تاریخی این مکان لذت ببرید و از غذاهای محلی استفاده کنید.
 - در سفر به آلمان در تور یک روزه 10 ساعته از فرانکفورت، شرکت کنید و برای کاوش در زیبایی­های  استراسبورگ و جنگل سیاه با شکوه آماده شوید. ضمن بازدید از شهر سبز بادن،  در مورد حمام های معروف حرارتی آن یاد می گیرید. سپس از مرز آلمان و فرانسه عبور کنید و از مرکز شهر قدیمی یونسکو که در استراسبورگ قرار دارد، بازدید کنید.