x
مشاوره رایگان:021 43000 021
موسسه اعزام دانشجو-جاذبه های طبیعی در آلمان-go2tr

جاذبه های طبیعی در آلمان

موسسه اعزام دانشجو-جاذبه های طبیعی در آلمان-go2tr

باغ جانور شناسی برلین zoo berlin
 باغ وحش برلین  بیش از 15هزار حیوان نادر دارد که در معرض انقراض  است که در کل بیش از 1500 گونه و زیر گونه را تشکیل می دهند. این باغ وحش بزرگترین باغ وحش در سراسر جهان محسوب می شود. باغ وحش برلین در قلب برلین واقع شده است. هنگام سفر به آلمان از جاذبه های این باغ وحش حتما دیدن کنید.
 موزه اقیانوس شناسی آلمان oceanography museum 
 این موزه اقیانوسی  ماهی­های گرمسیری، مرجان ها، لاک پشت ها و جانوران دریایی را دارا است که این حیوانات  در دریای شمال و دریای بالتیک زندگی  می کنند. دیدار از این موزه در سفر به آلمان  اوقات سرگرم کننده­ای را برای شما در کنار خانواده فراهم می­ کند.
 کوه‌های هارز آلمان harz mountains

رشته کوه‌های هارز، از بلند ترین رشته کوهها در آلمان به حساب می‌آید  که قله های آن در بیشتر طول سال از برف پوشیده شده است. در این ناحیه خانه­‌های سنتی که سقف‌های رنگی دارد در دل کوه‌های سبز واقع شده است، مناظر شگفت آوری را پدید آورده ­است.
 پارک ملی بوهمیا bohemia parkو ساکسون سوئیس saxon
 در سفر به آلمان، در یک تور یک روزه ثبت نام کنید و یا یک ماشین اجاره کنید، تا بتوانید با یک سفر یک روزه، کاوش در پارک ملی بوهمیا و ساکسون سوئیس را  به انجام برسانید. دیدن رشته کوه‌های آلپ و صخره‌های سنگی، پل باستی و دروازه Pravcicka، و یک سفر کوتاه دریایی با کروز در امتداد Kamenice Gorge، از فعالیت­های فرحبخشی است که می­توانید انجام دهید. گوش دادن به توضیحات راهنمای تور در طول راه، باعث بیشتر شدن اطلاعات منطق‌ه­ای شما می‌­شوند.