x
مشاوره مهاجرت گوتو تی آر
مشاوره مهاجرت: 02143000021

اطلاعات کلی درباره هند

کشور هند یک بخش بسیار بزرگ در جنوب آسیا محسوب می‌شود و با پاکستان و بنگلادش و نپال همسایه است. به طور کلی جغرافیای کشور هند به سه بخش تقسیم می‌شود: فلات بلند هیمالیا ، جلگه گنگ و شبه جزیره جنوب هند. در نظر داشته باشید که جغرافیای کشور هند بسیار متنوع است و دارای کوه و بیابان و دشت و همینطور تپه و فلات است. این کشور دارای آب و هوای قاره‌ای در بخش جنوبی، هوای معتدل در بخش شمالی است. هند به ششمین اقتصاد بزرگ در جهان تبدیل شده است و این کشور حتی از فرانسه نیز پیشی گرفته است. کشور هند در ده سال اخیر توانست تولید ناخالص خود را ده برابر نماید. یکی از دلایلی که هنوز کشور هند دارای استانداردهای لازم برای زندگی به نسبت کشور‌های فرانسه و آمریکا نیز وجود جمعیت1.339 بیلیون نفری در این کشور است . سیستم‌های آموزشی در کشور هند با رشد 17 درصد به نسبت سال‌های اخیر یک فضای تحصیل بسیار عالی و کم هزینه را شامل شده است. کشور هند توانسته فضای ورود به تحصیل را به شکل دقیق و اصولی برای مهاجران به این کشور فراهم سازد این کشور در دوره‌های مختلف شرایطی ایجاد نمود که می تواند بسیار ارزشمند باشد. کشور هند یک کشور قدرتمند در زمینه‌های مالی محسوب می‌شود. ساختار سیاسی در کشور هند فدرال است و دارای مجلس بالادستی مشابه با آمریکا است . در این کشور حکومت پارلمان نیز شبیه به مجلس عوام انگلیس دیده می‌شود. نخست وزیر همان شخصی است که ریاست حزب اکثریت مجلس را دریافت کرده است او به رئیس جمهور پیشنهاد می‌شود و همینطور وزیران توسط رئیس جمهور پیشنهاد می‌شوند. انتخاب رئیس جمهور در کشور هند بر اساس آرای حدود 4500 عضو مجلس ملی صورت می‌گیرد. رفتار مردم کشور هند با مهاجران بسیار عالی است به طوری که هرگز سعی نمی‌کنند به ایرن افراد بی‌ادبی نمایند. در کشور هند همه چیز با شادی برگزار می‌شود و رقص و پایکوبی بخش مهمی از زندگی مردم این کشور است.

دیوالی یکی از مهمترین تعطیلات در کشور هند است و به طور کلی با جشن‌های زیادی همراه است که مردم از لباس‌های رنگی استفاده کرده و سعی می‌کنند فضا را بسیار نورانی نمایند.

مشاوره اطلاعات کلی درباره هند

اقتصاد و منابع مالی و درآمدی هند

اقتصاد و منابع مالی و درآمدی هند | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

کشور هند در ابتدا در مسیر اقتصادی خوب ظاهر نشد به طوری که آوازه‌ای از این کشور شنیده نمی‌شد اما امروزه اقتصاد کشور هند تغییر عجیبی داشته است به طوری که در سال‌های اخیر توانست از اقتصاد کشور چین نیز پیشی بگیرد.

هند به ششمین اقتصاد بزرگ در جهان تبدیل شده است و این کشور حتی از فرانسه نیز پیشی گرفته است. تولید ناخالص داخلی کشور هند 2,689,992 تریلیون دلار در سال 2018 بوده که این رقم بسیار بالا و بی‌سابقه است. کشور هند در ده سال اخیر توانست تولید ناخالص خود را ده برابر نماید. 

در سال 2020 پیش‌بینی شده است رشد اقتصادی کشور هند به 7 درصد برسد که رقم قابل قبولی است. این کشور به یکی از سریع‌ترین اقتصاد‌های مهم در دنیا تبدیل شده است. این کشور دارای جغرافیایی شبه قاره‌ای است به طوری که دور تا دور این کشور آب فراگرفته شده و این روال سبب شده است که رطوبت کافی در کشور هند فراهم شده و خاک های حاصلخیزی در کشور هند فراهم شود به این ترتیب این کشور در زمینه کشاورزی به رتبه بسیار بالایی دست یافته است. کشور هند در زمینه ادویه رشد بسیار زیادی داشته است به طوری که بخش بزرگی از صادرات دنیا را به دست گرفته است. کشور هند پس از چین پر جمعیت‌ترین کشور در دنیا محسوب می‌شود. در این کشور ثروت‌های طبیعی زیادی دیده می‌شود به رشد اقتصادی آن کمک شایان کرده است. کشور هند در طول دوره استعمار خود به میزان یک قرن و نیم طول کشید از داشتن یک دولت متمرکز ملی محروم بود. این روال سبب شد که این کشور در لیست کشورهای فقیر قرار بگیرد .در این کشور فعالیت‌های اقتصادی از بخش‌های روستایی آغاز شد و امروزه دارای فضای کشاورزی بسیار قدرتمندی است این کشور به نوبه خود در لیست کشور‌های بسیار ارزشمند محسوب می‌شود. و توانسته منابع مالی خود را بهتر از قبل نماید. دوره‌های جدید رشد اقتصادی در کشور هند در ابتدا دهه 1990 میلادی صورت گرفت به این ترتیب زبان انگلیسی زبان اداری و زبان دوم نیز هندی اعلام شد. کارگران هندی و همینطور مهندسان این کشور از تخصص بسیار بالایی برخوردار هستند و همین روال سبب شده است که رشد اقتصادی کشور هند بیشتر از قبل باشد.

رنکینگ جهانی در کلیه زمینه های هند

رنکینگ جهانی در کلیه زمینه های هند | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

رتبه کشور هند در زمینه کشاورزی در دنیا بسیار بالا است به طوری که میزان تولید و برداشت در کشور هند بیشتر از سایر کشورها اعلام شده است.

نیروی متخصص کار و همینطور مهندسانی که در کشور هند مشغول به کار هستند اغلب دارای تخصص ویژه‌ای بوده و این روال سبب می‌شود که یک فضای بسیار عالی از نظر درآمدزایی در کشور هند فراهم شود. این کشور در زمینه صنعتی نیز رشد خوبی داشته است به طوری که شرکت‌های صنعتی در کشور هند بیشتر از قبل بوده و این نشان می‌دهد که این کشور توانسته رشد بالایی در خدمات رسانی نیز برای خود فراهم سازد.

رتبه کشور هند در زمینه بهداشت هنوز به وضعیت استاندارد نرسیده است اما سیستم‌های کنترل بهداشتی زیادی در کشور هند دیده می‌شود که سبب شده است بهداشت این کشور در وضعیت بسیار عالی قرار بگیرد. این کشور به نوبه خود دارای میانگین رشد اقتصادی بالایی است و همینطور سیستم‌های بیمه خدمات درمانی آن نیز توانسته به وضعیت نرمالی دست یابد.

سیستم‌های آموزشی در کشور هند با رشد 17 درصد به نسبت سال‌های اخیر یک فضای تحصیل بسیار عالی و کم هزینه را شامل شده است. کشور هند توانسته فضای ورود به تحصیل را به شکل دقیق و اصولی برای مهاجران به این کشور فراهم سازد این کشور در دوره‌های مختلف شرایطی ایجاد نمود که می‌تواند بسیار ارزشمند باشد. کشور هند یک کشور قدرتمند در زمینه‌های مالی محسوب می‌شود.

 

ورود به کار در کشور هند شاید کمی سخت باشد اما شرایط جدید در این کشور نشان می‌دهد که کاریابی در کشور هند به نسبت سایر کشورهای اروپایی هنوز در وضعیت ساده‌تری قرار دارد و نرخ بیکاری در این کشور 2 درصد کاهش یافته است. شایان ذکر است که رتبه کشور هند در زمینه صادرات ادویه نیز بالاتر از کشور فرانسه است. قیمت روپیه کشور هند کشور هند به طور دوره‌ای تغییر می‌کند. به طوری که جدیدترین نرخ روپیه کشور هند بر اساس تبادلات ارزی تعیین می‌شود.

نوع حکومت و ساختار سیاسی هند

نوع حکومت و ساختار سیاسی هند | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

ساختار سیاسی در کشور هند فدرال است و دارای مجلس بالادستی مشابه با آمریکا است . در این کشور حکومت پارلمان نیز شبیه به مجلس عوام انگلیس دیده می‌شود. نخست وزیر همان شخصی است که ریاست حزب اکثریت مجلس را دریافت کرده است او به رئیس جمهور پیشنهاد می‌شود و همینطور وزیران توسط رئیس جمهور پیشنهاد می‌شوند. انتخاب رئیس جمهور در کشور هند بر اساس آرای حدود 4500 عضو مجلس ملی صورت می‌گیرد. رئیس جمهور دارای نقش تشریفاتی است که مانند همان پادشاه انگلیس است. وظیفه رئیس جمهور این است که توصیه و پیشنهاد خود را برای رعایت قانون اساسی این کشور به دولت به طور دقیق اعلام نمایند. یک سری قوانین مشخص در این بین دیده می‌شود. نمایندگان برای مدت 5 سال نمایندگی این کشور را به عهده دارند. مجلس بالادستی در کشور هند 5250 عضو دارد و 238 عضو آن وسط مجالس ایالتی تعیین می‌شود. نمایندگان این مجلس 6 سال عضو هستند. پرچم کشور هند در طول سال‌های گذشته با تغییرات جزئی همراه بوده است.

پایتخت و 9 شهر بزرگ هند

پایتخت و 9 شهر بزرگ هند | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

شهرهای کشور هند هر یک دارای مشخصاتی است که می‌تواند برای زندگی مناسب باشد. دهلی نو پایتخت کشور هند است و یکی از شهرهای پر سر و صدا و بسیار هیجان انگیز در این کشور محسوب می‌شود. در این کشور بیش از 20 میلیون نفر جمعیت وجود دارد. این شهر مدرن یک انتخاب بسیار عالی برای مهاجرت محسوب می‌شود.

گوا دومین شهر بسیار مهم و بزرگ در کشور هند محسوب می‌شود که لقب ویترین گردشگری کشور هند را به خود اختصاص داده است این شهر در هند بسیار پاکیزه است و دارای سواحلی بسیا آرام است به طوری که مراکز تفریحی آن برای کودکان یک انتخاب بی نظیر محسوب می‌شود.

یکی از شهرهای بسیار مشهور در کشور هند حیدرآباد است که در لیست شهرهای فرهنگی قرار دارد افرادی که قصد ادامه تحصیل در کشور هند دارند قطعاً در این شهر اقامت خواهند نمود. این شهر به نوبه خود در زمینه موسیقی نیز شهرت زیادی دارد.

بمبئی از دسته شهرهای بسیار زیبا در کشور هند محسوب می‌شود. این شهر بزرگترین بندر کشور هند را شامل می‌شود و مرکز بانکداری و تجارت و مبادلات مالی نیز محسوب می‌شود. بازدید از دروازه هند و غارهای الفنتا در این کشور بسیار ارزشمند است.

شهر کلکته یکی از شهرهای بسیار مشهور در کشور هند محسوب می‌شود که دارای زیبایی بسیار فریبنده‌‌ای است این کشور دارای آب و هوای گرم و مطلوب است و دارای زمستان‌های بسیار ملایمی است. در این شهر رستوران‌های شلوغی وجود دارد و غذاهای بسیار خوش طعمی نیز سرو می‌شود.

شهر چنای کشور هند در زمینه صنعت اتومبیل رشد بسیار زیادی داشته است به طوری در این شهر ارزش‌های سنتی و مدرن در کنار هم دیده می‌شود. این شهر دارای رودخانه‌های زیبایی است. زبان کشور هند اغلب اردو است.

شهر بنگلور یکی از شهرهای بسیار مهم در کشور هند است و سومین شهر پرجمعیت نیز محسوب می‌شود. این کشور از نظر تحصیل گزینه بسیار عالی است.

شهر کانپور در بخش شمال کشور هند قرار دارد و در لیست شهرهای صنعتی قرار دارد. این کشور بسیار مدرن و خاص است و دارای آب و هوایی دلچسب است. تابستان‌ها و زمستان‌های این شهر کمی عجیب است.

پونا، لکهنو، پتنه و بوپال از دیگر شهرهای مهم در کشور هند محسوب می‌شود.

جمعیت ایرانی و شرکت های ایرانی در هند

جمعیت ایرانی و شرکت های ایرانی در هند | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

شرکت ایرانی زیادی در کشور هند مشغول به فعالیت هستند و بیشترین صنفی که که ایرانیان انتخاب کرده‌اند مواد غذایی است به طوری که در لیست صادرات قرار گرفته است و رتبه بسیار خوبی دارد. جمعیت ایرانیان در کشور هند در حدود 7 درصد است و در این بین اغلب افرادی بالای 32 سال دیده می‌شود البه جوانان بین 20 تا 39 سال نیز در کشور هند مشغول به کار هستند. ثبت شرکت در کشور هند ساده است و دردسرهای سایر کشورها را ندارد از طرفی نیاز به سرمایه‌های کلان نیز نخواهد داشت و این روال نشان می‌دهد که سرمایه‌گذاری در کشور هند می‌تواند در وضعیت پیشرفته قرار بگیرد. هزینه زندگی در کشور هند ارزان است و این موضوع سبب شده است که افرادی که با سرمایه‌گذاری وارد کشور هند می‌شود در دوره زمانی کوتاه به سادگی به رشد خوبی برسند و درگیر هزینه‌های اضافی نباشند. شرکت‌های ایرانی در زمینه محصولات کشاورزی که در فضای صادرات قرار گرفته است نیز از دیگر گزینه‌های پرطرفدار در کشور هند محسوب می‌شود. این کشور به نوبه خود برای افرادی که از نظر تفکر در وضعیت خوبی هستند یک فضای درآمدزایی عالی فراهم ساخته است.

عجایب هند

عجایب هند | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

معبد طلایی پنجاب در کشور هند یکی از مقدس‌ترین مکان های مذهبی است که دارای فضای بسیار خاص محسوب می‌شود. این معبد به شکل خاصی طراحی شده است. این معبد از طلا پوشیده شده است و بسیار خاص طراحی شده است

مجسمه بزرگ گوماتارایا از دیگر دیدنی‌های بسیار خاص در کشور هند محسوب می‌شود این تندیس به شکل عجیبی طراحی شده است. به طور کلی این مجسمه به شکلی طراحی شده است که شاید در ابتدا با دیدن آن متوجه نشوید که طراحی با چه هدفی صورت گرفته است. طول این مجسمه 21 متر است و دارای ظریف کاری بسیار عجیبی است.

تاج محل یکی از محل‌های بسیار عالی در کشور هند محسوب می‌شود و نماد عشق است. این محله به طور کلی دارای یک فضای بسیار مقدس است به طوری که در لیست عجایب هفتگانه کشور هند قرار دارد. این محل در میراث یونسکو نیز ثبت شده است.

پرستشگاه خورشید کونارک از دیگر بخش‌های دیدنی کشور هند است. معماری این قلعه بسیار عجیب و در بخش‌های مختلف نیز مجسمه‌های زیبایی دیده می‌شود. این قلعه دارای چرخ‌ها و دیواره‌های خاصی بوده و ستون‌های حکاکی شده در این معماری نیز به شکل دقیقی دیده می‌شود.

مجموعه یادمان‌های کاجوراهو از دیگر بخش‌های بسیار مهم و دیدنی در کشور هند محسوب می‌شود. این مجموعه شامل معبدهای هندویی و جن‌گرایی است و در این فضا نیز با 85 معبد روبرو هستید که هر یک دارای معماری‌های خاصی هستند. در نظر داشته باشید که در این مجموعه جزییات و پیچیدگی‌های زیادی دیده می‌شود که هر یک جذابیت مربوط به خود را دارد.

 

 

خلاصه تاریخ هند

خلاصه تاریخ هند | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

تاریخ کشور هند بسیار پیچیده است به طوری که اگر قرار باشد در مورد تاریخ این کشور به طور دقیق صحبت شود شاید هزاران صفحه توضیح کم باشد. تاریخ کشور هند با گورکانیان هند توانست به پیشرفت برسد. این افراد در لیست امپراتوری‌های مغول دیده می‌شود به طوری که خود را تیموری نیز می‌نامیدند. این گروه از سال 1526 ای 1857 میلادی در بخش بزرگ شبه قاره هند فرمانروایی داشتند. پس از این گروه نوادگان آ‌ن‌ها بر سرکار آمدند که سبب شد فرهنگ ایرانی در کشور هند گسترش یابد.

زبان رسمی در دربار گورکانیان هند فارسی بوده و البته فرهنگ فارسی در آن زمان رشد خوبی داشت. در نظر داشته باشید که سرزمین‌های تصرف شده بارها مورد ارزیابی قرار گرفت و تغییرات زیادی را شامل شد.

 

خلاصه ای از جغرافیای هند

خلاصه ای از جغرافیای هند | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

کشور هند یک بخش بسیار بزرگ در جنوب آسیا محسوب می‌شود و با پاکستان و بنگلادش و نپال همسایه است. به طور کلی جغرافیای کشور هند به سه بخش تقسیم می‌شود: فلات بلند هیمالیا جلگه گنگ و شبه جزیره جنوب هند. در نظر داشته باشید که جغرافیای کشور هند بسیار متنوع است و دارای کوه و بیابان و دشت و همینطور تپه و فلات است. این کشور دارای آب و هوای قاره‌ای در بخش جنوبی، هوای معتدل در بخش شمالی است.

بیش از 92 درصد از آب‌های کشور هند برای مصارف آبرسانی استفاده می‌شود. این کشور دارای رودخانه‌های بسیار طویلی است. به طور کلی کشور هند ششمین تولید کننده ماهی در دنیا و دومین تولید کننده ماهی در بخش بومی محسوب می‌شود. خند دارای سیستم‌های زیست جانوری متنوعی است و همینطور منطقه محافظت شده‌ای به اندازه 1412 کیلومتر دارد. در این منطقه 300 شیر آسیایی دیده می‌شود. هند زیستگاه پستانداران بزرگی از قبیل فیل آسیایی و همینطور کرگدن است. در این کشور بیش از 2000 گونه پرنده و سه نوع تمساح وجود دارد.

منابع اصلی مواد معدنی در این کشور زغال سنگ است. همینطور آهن، منگنز و میکا از دیگر منابع اصلی در کشور هند محسوب می‌شود. این کشور دارای فضای عالی در زمینه گازهای طبیعی است. ذخایر نفتی که در ساحل بمبئی وجود دارد بیش از 25 درصد از نیازهای داخل این کشور را برطرف سازد.

مشاهیر علمی، ادبی و سیاسی و هنری هند

مشاهیر علمی، ادبی و سیاسی و هنری هند | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

سیف علی خان یکی از بازیگران بسیار مشهور دنیای بالیوود محسوب می‌شود. این شخصیت در کشور هند رتبه بسیار بالایی دارد.

گوویندا از دیگر هنرپیشه‌های مهم در کشور هند محسوب می‌شود او بازیگران کمدی است

آکشی کومار نیز از دسته بازیگران محبوب در کشور هند محسوب می‌شود که مردم  دنیا فیلم‌های آن را دنبال می‌کنند.

این کشور در زمینه علمی و سیاسی نیز دارای چهره‌های مشهوری است.

کشورها و مناطق وابسته هند

کشورها و مناطق وابسته هند | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

انگلیس و آمریکا سال‌ها بخش‌های مختلفی از شرق هند را تحت استعمار قرار دادند، این کشور به طور کلی به دلیل وسیع بودن در طول تاریخ تحت اشغال کشورهای مختلفی بوده است. انگلیسی‌ها به عنوان بازرگانان وارد کشور هند شدند و این کشور در سال 1799 به دست انگلیسی‌ها در وضعیت سقوط قرار گرفت.

فرهنگ مردم هند

فرهنگ مردم هند | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

در کشور هند بیش از 59 درصد از افراد به زبان اردو صحبت می‌کنند و زبان‌های دیگر مانند تامیلی، تلوگو و مراتی نیز در این کشور دیده می‌شود. زبان رسمی هندی است. 84 درصد از مردم این کشور پیرو آیین هندو هستند.

حجاب کشور هند اغلب پوشیده و شلوغ است. ساری بخش مهمی از لباس بانوان در کشور هند محسوب می‌شود. آقایان از لباس‌های سنتی استفاده می‌کنند و دوتی را دور کمر و پاهای خود می‌بندند. مردم کشور هند برای سلام کردن از کلمه ناماسته استفاده می‌کنند و دو دست خود را در کنار هم قرار می‌دهند و کمی نیز سر خود را خم می‌کنند. مردم کشور هند بسیار متواضع هستند و اغلب لبخند به لب دارند در این کشور مردسالاری هنوز هم دیده می‌شود. به طوریکه 4 طبقه اجتماعی اصلی در کشور هند دیده می‌شود.

رفتار مردم کشور هند با مهاجران بسیار عالی است به طوری که هرگز سعی نمی‌کنند به این افراد بی‌ادبی نمایند. در کشور هند همه چیز با شادی برگزار می‌شود و رقص و پایکوبی بخش مهمی از زندگی مردم این کشور است.

دیوالی یکی از مهمترین تعطیلات در کشور هند است و به طور کلی با جشن‌های زیادی همراه است که مردم از لباس‌های رنگی استفاده کرده و سعی می‌کنند فضا را بسیار نورانی نمایند.

پیشرفت در هند

پیشرفت در هند | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

پیشرفت کشور هند در زمینه کشاورزی بیشتر از سایر بخش‌ها است و این موضوع به دلیل خاک های حاصلخیز در این کشور است که توانسته یک فضای درآامدزایی بسیار عالی ایجاد نماید. همینطور در زمینه تولید و صادرات ادویه نیز این کشور به پیشرفت خوبی رسیده است.

پیشرفت کشور هند در زمینه‌های بهداشت نیز تحسین برانگیز است در این کشور از سیستم‌های جدید بهداشت و بیمه‌های درمانی برای افراد تبعه و همینطور مهاجران در نظر گرفته شده است به طوری که با کاهش 25 درصدی بیماری‌های مختلف در کشور هند روبرو هستیم. کشور هند در سال 2020 پیشرفت در زمینه بهداشت را بیش از 30 درصد اعلام کرده است.

سیستم حمل نقل کشور هند نیز پیشرفت زیادی داشته است به طوری که هنوز هم یک فضای حمل و نقل دقیق و سریع در این کشور دیده می‌شود و مشخص است که کشور هند می‌تواند به رشد خوبی در این روال دست یابد، در ابتدا مسیرهای حمل و نقل عمومی در این کشور بسیار کم بود اما امروزه این موضوع با رشد بسیار عالی همراه است که بسیار تحسین انگیز است.

ارتباط مردم کشور هند با مهاجران بهتر از قبل شده است و این کشور در سال‌های تبدیل به یک فضای گردشگری درآمدزا شده است به طوری که مکان‌های تفریحی کشور هند نیز بهتر از قبل است این کشور توانسته از ساده‌ترین طرح‌های موجود در زمینه گردشگری استفاده کند.

امنیت کشور هند برای مهاجرت بسیار عالی اعلام شده است به طوری که سرویس‌های امنیتی در این کشور به شکل روتین مشخص شود و بانوان هرگز دچار مشکلی نخواهند بود.عوامل رشد اقتصادی در کشور هند روز به روز در حال بهتر شده است البته مصرف کم مردم این کشور نیز یکی از دلایل پیشرفت محسوب می‌شود.

قوانین عمومی در هند

قوانین عمومی در هند | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

یکی از قوانین در کشور هند عدم استفاده از گوشت گاو است و یکی از دلایل این است که گوشت گاو از دسته گوشت‌های مقدس محسوب می‌شود.

سینمای کشور هند بسیار ارزشمند است و هر نوع تمسخر مشکل‌ساز خواهد بود.

مردسالاری در خانواده‌های مختلف در کشور هند یک امر بسیار طبیعی است.

در این کشور پسرهای جوان ، برادر کوچک صدا زده می‌شوند.

در این کشور برای غذا خوردن با گرفتن یک چیز از هر دو دست استفاده می‌شود.

شما در مقابل بزرگسالان در کشور هند اجازه سیگار کشیدن نخواهید داشت و یک بی‌ادبی بزرگ محسوب می‌شود.

مردم این کشور به موسیقی بسیار اهمیت می‌دهند.

در این کشور برای کادو دادن از رنگ‌های آبی و قرمز و سبز باید استفاده شود.