موسسه اعزام دانشجو - نمایشگاه ها و کنفرانس ها در هند - go2TR
india
کشور هند

نمایشگاه ها و کنفرانس ها در هند

موسسه حقوقی مهاجرت تحصیلی GO2TR- لوگو - Logo

هر ساله صد نمایشگاه در زمینه های مختلف صنعت و هنر و پزشکی در هند برگزار می­گردد که در سفر به هند می­توانید از آنها دیدن کنید.
 
جشنواره معماری و طراحی:
 فستیوال 
FOAID با ایده برگزاری جشنواره شکوه معماری و طراحی هند آغاز شده است. هدف آن ایجاد یک پلتفرم مشترک برای طراحان جهت بحث در مورد نوآوری و خلاقیت­ها در طراحی­­های آینده و معماری در حال رشد است، که در روزهای 21 و 22 سپتامبر برگزار می­شود.
 بزرگترین نمایشگاه هدایا و صنایع دستی در آسیا:
 نمایشگاه 
IHGF یکی از بزرگترین نمایشگاه­های هدایا و صنایع دستی در آسیا است که به صورت دوسالانه (در بهار روزهای 18 تا 22 فوریه) برگزار می شود. این نمایشگاه مورد علاقه گردشگران سفر به هند است. در نمایشگاه IHGF Delhi، انواع تزئینات سنگ مرمر، لوازم هنری با سنگ قیمتی، جواهرات، اشیاء تزئینی، سوغاتی­های سنتی ، هدایای مذهبی، مجسمه سازی، حکاکی روی  صابون، نقاشی ابریشم و خیلی کالاهای دیگر نمایش داده می شود.
 نمایشگاه و اجلاس زیر ساخت­ها و برنامه ریزی­های بیمارستان:
 این نمایشگاه و نشست در زمینه مراقبت­های بهداشتی و آینده درمان هند متمرکز است. تمرکز آن بر روند و مطالعات موردی در مورد طراحی بیمارستان و ایده به اشتراک گذاری ایجاد مراقبت های بهداشتی با سیاست گذاران و سرمایه گذاران ارشد صنعتی است که در روزهای 11 تا 13 اکتبر برگزار می­گردد.

مطالب مرتبط