x
مشاوره رایگان:021 43000 021

اطلاعات کلی درباره ایتالیا

 

رشد اقتصادی این کشور در سال 2016 در حدود2.7درصد اعلام شده است. کشور ایتالیا پنجمین اقتصاد بزرگ اروپا محسوب می‌شود و از نظر تولید ناخالص داخلی رتبه هشتم را دارد. شرکت‌های مربوط به تولید مواد غذایی در کشور ایتالیا توسط ایرانیان رشد بالای 20 درصد را به خود اختصاص داده است به طوری که شعبات مختلفی از این شرکت‌ها در کشورهای همسایه نیز دیده می‌شود.

این کشور در زمینه تجارت تجهیزات پزشکی نیز توانسته به رتبه خوبی دست یابد. اینطور که شواهد نشان می‌دهد در کشور ایتالیا ایرانیان به ثبت شرکت یک نگاه تجاری داشته و بسیار موفق بوده‌اند. اخذ ویزای سرمایه‌گذاری کشور ایتالیا به هدف ثبت شرکت در سال های 2016 الی 2018 به رشد بالای 7 درصد رسیده است.

در کشور ایتالیا در حدود 93 درصد از مردم به زبان ایتالیایی صحبت می‌کنند. برخی از گویش‌های دیگری که در کشور ایتالیا وجود دارد فریولیایی، نئاپولیتن و سیسیلی است. به طور کلی ما سعی کرده‌ایم در خصوص شرایط جغرافیا و آب و هوای پایتخت کشور ایتالیا صحبت کنیم. میانگین دمای شهر رم در روزها بالای 20 درجه اعلام شده است این در حالی است که در شب‌ها رم در حدود 10 درجه خواهد بود. در سردترین ماه سال میانگین دما در کشور ایتالیا به 12 درجه در طول روز نیز می‌رسد. کشور ایتالیا در زمینه علوم اقتصادی توانسته استراتژی های مهم مالی مدیریتی را ارائه دهد که به نوبه خود توانسته در سال 2018 به جایزه مشهور در این زمینه دست یابد.

اقتصاد و منابع مالی و درآمدی ایتالیا

موسسه اعزام دانشجو-اقتصاد و منابع مالی و درآمدی کشور ایتالیا- go2tr

رشد اقتصادی این کشور در سال 2016 در حدود 2.7 درصد اعلام شده است. در این کشور مهمترین صنایع شامل وسایل نقلیه موتوری و همینطور ماشین آلات هستند

رنکینگ جهانی در کلیه زمینه های ایتالیا

موسسه اعزام دانشجو-رنکینگ جهانی در کلیه زمینه های کشور ایتالیا- go2tr

در بررسی‌های جدیدی که در خصوص کشور ایتالیا صورت گرفته است اینطور به نظر می‌رسد که فلزات گران‌بها اغلب با قیمت‌گذاری‌های مختلف دیده می‌شود وکشور ایتالیا به نوبه خود توانسته در این زمینه نیز گردش مالی عظیمی را شکل دهد.

نوع حکومت و ساختار سیاسی ایتالیا

موسسه اعزام دانشجو-نوع حکومت و ساختار سیاسی کشور ایتالیا- go2tr

کشور ایتالیا دارای نظام سیاسی پارلمانی است یعنی پس از انجام انتخاب پارلمانی در ابتدا جناح سیاسی پیروز در انتخابات مشخص شده و سپس رئیس دولت نخست وزیر و همینطور رئیس جمهور از سوی پارلمان انتخاب می‌شود.

پایتخت و 9 شهر بزرگ ایتالیا

موسسه اعزام دانشجو-پایتخت و 9 شهر بزرگ کشور ایتالیا - go2tr

شهر میلان از دیگر شهرهای مشهور در کشور ایتالیا محسوب می‌شود که از نظر جمعیت رتبه دوم را دارد. این شهر دقیقاً در بخش شمالی کشور ایتالیا قرار دارد و مشهور به شهر مد و فشن است.

جمعیت ایرانی و شرکت های ایرانی در ایتالیا

موسسه اعزام دانشجو-جمعیت ایرانی و شرکت های ایرانی در کشور ایتالیا- go2tr

آخرین گزارشی که از سوی موسسه ملی آمار ایتالیا " ایستات" به دست ما رسیده است اینطور مشخص شده که جمعیت خارجی در این کشور رشد 5 درصد نسبت به سال قبل داشته است.

عجایب ایتالیا

موسسه اعزام دانشجو-عجایب کشور ایتالیا- go2tr

شهر پیزا و برج کج مشهورش یکی از جاذبه‌های بسیار عجیب و غریب در کشور ایتالیا محسوب می‌شود. در ساخت این برج در ابتدا هیچ قصدی برای کج بودن در کار نبوده است

خلاصه تاریخ ایتالیا

موسسه اعزام دانشجو-خلاصه تاریخ کشور ایتالیا - go2tr

رم ایتالیا در قرن‌های متوالی مرکز سیاسی و مذهبی کشور محسوب شده و اقامتگاه پاپ و همینطور امپراتوری رم است. کشور ایتالیا از زمان اتحاد از نظر اقتصادی به رشد خوبی رسید. در سال 1913 مردم این کشور هر یک حق رأی داشتند.

خلاصه ای از جغرافیای ایتالیا

موسسه اعزام دانشجو-خلاصه ای از جغرافیای کشور ایتالیا- go2tr

در ارتفاعات کشور ایتالیا شاهد زمستان‌های سرد و سخت هستیم. این در حالی است که بارش برف در این کشور بین ماه‌های دسامبر و مارس در وضعیت غیر عادی قرار داد.

مشاهیر علمی، ادبی و سیاسی و هنری ایتالیا

موسسه اعزام دانشجو-مشاهیر علمی، ادبی و سیاسی و هنری ایتالیا- go2tr

لئوناردو داوینچی هنرمند بزرگ دوره رنسانس در ایتالیا است که مشهورترین تابلوهای جهان خود را به ثبت ملی رسانده است. شام آخر و مونالیزا از طراحی‌های مشهور او محسوب می‌شود.

کشورها و مناطق وابسته ایتالیا

موسسه اعزام دانشجو-کشورها و مناطق وابسته کشور ایتالیا- go2tr

کشور ایتالیا مانند یک پوتین بلند در بخش جنوبی اروپا قرار گرفته است به طوری که بخشی از آن در داخل دریای مدیترانه دیده می‌شود. کشور ایتالیا با فرانسه سوئیس ، اتریش و همینطور اسلوونی هم مرز است

فرهنگ مردم ایتالیا

موسسه اعزام دانشجو-فرهنگ مردم کشور ایتالیا- go2tr

در کشور ایتالیا در حدود 93 درصد از مردم به زبان ایتالیایی صحبت می‌کنند. برخی از گویش‌های دیگری که در کشور ایتالیا وجود دارد فریولیایی، نئاپولیتن و سیسیلی است

پیشرفت در ایتالیا

موسسه اعزام دانشجو-پیشرفت در کشور ایتالیا- go2tr

کشور ایتالیا در زمینه نجوم و ستاره‌شناسی به شهرت بالایی رسیده است به طوری که در این زمینه در سال‌های 2016 و 2017 توانسته سه مورد کشف را به اسم خود به ثبت برساند.

قوانین عمومی در ایتالیا

موسسه اعزام دانشجو-قوانین عمومی در کشور ایتالیا- go2tr

·در کشور ایتالیا پوشیدن دامن برای مردان جرم محسوب شده و مجازات به همراه دارد.

·در کشور ایتالیا عموماً چیزی به اسم تعطیلات وجود ندارد در واقع بیش از 51 درصد از مردم این کشور نمی‌توانند به تعطیلات بروند.