امکان تحصیل در دانشگاه‌های معتبر جهان بدون شرکت در کنکور !

0 43

هر سال تعداد زیادی از علاقه‌مندان به ادامه تحصیل در دانشگاه‌ها به جمع ثبت‌نام کنندگان کنکورهای آزاد و سراسری اضافه می‌شوند تا شاید بتوانند در این ماراتن نفس‌گیر، آینده تحصیلی خود را رقم بزنند.

سال ۹۸ تعداد یک میلیون و ۱۱۸ هزار و ۷۹۳ نفر داوطلب برای شرکت در کنکور سراسری ثبت‌نام کردند. از میان شرکت کنندگان در کنکور تعداد بالایی موفق به قبولی در رشته‌های مورد نظر خود نمی‌شوند.

برخی از این افراد به دلیل اینکه از هدر رفتن فرصت و زمانی یکساله برای ثبت نام و شرکت مجدد در کنکور جلوگیری کنند، به ناچار تحصیل در رشته‌ای دیگر را می‌پذیرند.

در این میان برخی از پذیرفته‌ شدگان در کنکور، برای ادامه تحصیل در رشته مورد نظر و علاقه خود روند پذیرش در دانشگاه‌های معتبر خارجی را سپری می‌کنند و با حضور در این دانشگاه‌ها که از رتبه‌های بالای علمی برخوردارند، در رشته مورد علاقه خود تحصیل می‌کنند.

نکته قابل تأمل در بسیاری از دانشگاه‌های معتبر جهان این است که ورود به این دانشگاه‌ها نیازمند مرحله‌ای با عنوان «کنکور» نیست و علاقه‌مندان به ادامه تحصیل در این دانشگاه‌ها می‌توانند با کسب اطلاعات دقیق درباره نحوه پذیرش و مهاجرت تحصیلی به خارج از کشور، از این امکان بهره‌مند شوند.

دوست دارین آخرین مقالات ما براتون ایمیل بشه؟
خوب اگر علاقمندین به اخبار و مقالات مجله اینترنتی گوتو تی آر لطفا ایمیل خودتون رو وارد کنین!
هر زمان دوست داشتین لغو اشتراک کنین!

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما را نمایش نمی دهیم.

مشاوره مهاجرت: 02143000021