حواشی مهاجرت کیمیا علیزاده به هلند

0 431
حواشی مهاجرت کیمیا علیزاده به هلند

تنها مدال آور ورزش بانوان ایران در رقابت های المپیک به هلند مهاجرت کرد، وی قصد دارد در بازی های المپیک توکیو برای کشوری غیر از ایران مبارزه کند.

امیر غفرانی در رابطه با مهاجرت کیمیا علیزاده گفته است که وی با همسرش به مسافرت رفته است و اگر بخواهد بماد یا نه ،مسئولیتش به عهده خود اوست.

ایران آنلاین

همانطور که می‌دانیم کیمیا علیزاده سرمایه ملی است و تنها مدال تاریخ المپیک دختران ایران به نام وی ثبت شده است ،عشق و علاقه کیمیا به تکواندو ستودنی ست و برای شادی مردمان کشورش از دل و جان مایه گذاشته است.

نایب رئیس بانوان فدراسیون تکواندو در رابطه با احتمال بازگشت کیمیا علیزاده گفته است: برنامه بانوان تکواندو کار برای کسب سهمیه المپیک ۲۰۲۰ حضور در رقابت‌های کسب سهمیه قاره‌ای است که فروردین ماه برگزار می‌شود ، اردوی آماده سازی ما در جریان است و درهای تیم ملی به روی کیمیا علیزاده باز است .

ایران آنلاین
در همین رابطه:

کیمیا علیزاده را بیشتر بشناسید :

کیمیا علیزاده را بیشتر بشناسید :

کیمیا علیزاده ه با کسب مدال برنز المپیک ۲۰۱۶ نامش را در کتاب تاریخ ورزش ایران ثبت کرد. اواولین و تنها بانوی مدال آور ورزش ایران در المپیک است و قرار بود کیمیا علیزاده پرچمدار کاروان ایران در بازی‌های آسیایی جاکارتا باشد، که در آستانه آغاز مسابقات، بدشانسی گریبانگیرش را گرفت و رباط صلیبی پاره کرد، وی دریکی از مصاحبه هایش در جواب: ( ازاینکه باعث شدی پرچم ایران به اهتزاز دربیاید، تا چه اندازه می‌تواند در «ایران‌دوستی» و شرایط کشورمان تأثیرگذار باشد؟) گفت : تاثیر زیادی دارد ، فکر می‌کنم از نظر سیاسی هم تأثیر داشته است ، چون من شاهد بودم که بعد از کسب این مدال، امریکا و کشورهای دیگر به ایران تبریک گفتند ، اما به هر حال فکر می‌کنم اگر من یک آدم معمولی هم بودم، وقتی که در تلویزیون می‌دیدم که یک ورزشکار ایرانی روی سکو درخشیده و باعث شده سرود  ملی خوانده شود و پرچم ایران بالا برود، افتخار می‌کردم.

حضور کیمیا علیزاده در المپیک غیر ممکن است !

حضور کیمیا علیزاده در المپیک غیر ممکن است !

کیمیا علیزاده عضو تیم تکواندوی زنان ایران مدتی ست درگیر یک مصدومیت شده است. مصدومیتی که بعد از مدال نوبرانه المپیک ۲۰۱۶ ریو،  گریبانگیر او شد و تا به امروزادامه دارد، علیزاده در طول مدت مصدومیتش، چند بار برای بازگشت اقدام کرده اما هر بار مشکلش باعث حاشیه نشینی او شد . آخرین تلاش او به همین چند هفته پیش در لیگ تکواندو زنان بود ،که دوباره مصدوم شد و نتوانست مسابقه را ادامه دهد و ثابت شد که او به این زودی ها نمی‌تواند مبارزه کند. امنا با توجه به این مصدومیت درهای تیم ملی به روی کیمیا علیزاده باز بوده و او هر گاه از لحاظ فیزیکی شرایط تمرین کردن را داشته باشد ، بدون هیچ اما و اگری دعوت می‌شود .علیزاده در طول سالیان اخیر با توجه به اعتباری که بواسطه مدال المپیک کسب کرده، دعوتنامه های مختلفی برای حضور در اردو یا کمپ های تمرینی خارج از کشور داشت. او با در نظر گرفتن شرایط ، گاه و بیگاه برای تمرین و حتی حضور در کلینیک های پزشکی به خارج از ایران سفر می کرد.
او بعد از مصدومیت چند هفته گذشته خود در جریان لیگ برتر، سفری به هلند داشته که اتفاقی طبیعی و روتین محسوب می شود. شایان ذکر است حضور کیمیا علیزاده البته در خارج از ایران با توجه به وضعیت تاهل او، به حوزه ورزش ارتباطی پیدا نمی کند. اگرچه هنوز پاسخ رسمی به این پرسش نداده که قصد اقامت در کشوری دیگر را دارد یا صرفا سفر را تجربه می کند.

دوست دارین آخرین مقالات ما براتون ایمیل بشه؟
خوب اگر علاقمندین به اخبار و مقالات مجله اینترنتی گوتو تی آر لطفا ایمیل خودتون رو وارد کنین!
هر زمان دوست داشتین لغو اشتراک کنین!

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما را نمایش نمی دهیم.

مشاوره مهاجرت: 02143000021