فرزند رامبد جوان و نگار جواهریان در کانادا متولد شد!

6 2,762

دختر رامبد جوان و نگار جواهریان که از چندی پیش در کانادا حضور دارند، متولد شد.

بسیاری از هنرمندان و چهره‌های فرهنگی و ورزشی طی چند سال گذشته برای به دنیا آمدن فرزندان خود به کشورهای اروپایی، کانادا یا آمریکا سفر کرده‌اند که در تازه‌ترین اتفاق از این دست، سفر رامبد جوان کارگردان، بازیگر و مجری تلویزیونی به همراه همسرش نگار جواهریان بازیگر سینما و تئاتر بوده است.

با توجه به دوران بارداری نگار جواهریان حاکی از آن بود که این ۲ هنرمند قصد دارند فرزندشان در کشور کانادا متولد شود تا از امتیاز و مزایای شهروندی کشور مورد نظر بهره‌مند شود.

تبریک‌هایی که از سوی فن پیج‌ها و همچنین برخی از ادمین‌های فضای مجازی منتشر شده حاکی از آن است که دختر رامبد جوان و نگار جواهریان متولد شد.

طبق قانون کشور کانادا اگر کودکی در آن کشور متولد شود می‌تواند از تابعیت آن کشور بهره‌مند شود و به همین دلیل به پدر و مادر آن کودک نیز اجازه اقامت داده می‌شود. این اجازه اقامت تا ۵ سالگی بچه خواهد بود و اگر در این مدت پدر و مادر تخلف خاصی نداشته باشند، کار کرده و مالیات خود را به دولت پرداخت کرده باشند از امکان اقامت دائمی برخوردار خواهند شد.

البته کشور کانادا سخت‌گیری‌های بسیار زیادی در زمینه همین قانون دارد و حتی زنان باردار را در هنگام حضور در فرودگاه یا زمان گرفتن ویزا دیپورت می‌کند.

دوست دارین آخرین مقالات ما براتون ایمیل بشه؟
خوب اگر علاقمندین به اخبار و مقالات مجله اینترنتی گوتو تی آر لطفا ایمیل خودتون رو وارد کنین!
هر زمان دوست داشتین لغو اشتراک کنین!
6 نظرات
 1. مهرداد می گوید

  اینم از خود واقعی این دونفر:

  ایران ایران ایران تو رو دوستت دارم!
  اما میرم کانادا ، بچه میارم…
  ایران ایران ایران فدای بچه هام!
  پاسپورت کانادا . می ارزه به ایران…!!

 2. مهدی می گوید

  مردم احمقی که سالها به این آقا گوش دادند و شما خیلی خوب و ایران خیلی خوب را شنیدند باید پاسخگو باشند که اگر ایران خوب بود چرا کاتادا؟

  1. سایه می گوید

   ایول داداش

 3. سحر می گوید

  ما مردم عادی با بدبختی تو ایران روزگارمون طی میشه اما اقایونی که ادعای دلسوزی برای ایران و ایرانی دارن بعد از چند وقت پول ما مردم بیچاره رو به جیب میزنن و میرن به کشوری دیگه و برای نوادگانشون خرج میکنن

 4. سایه می گوید

  من در جواب کار رامبد میگم تو نه غیرت داری نه وطنت رو دوست داری . بعد دم از ایزانی بودن توی خندوانه میزدی؟

 5. خداحافظ دیدن خندوانه می گوید

  حالا رامبد این یکی زنشو ، نگار جواهریانو کی طلاق می ده ، این که از زنای دیگش خیلی بدشکل تره آخه ، اونا نسبت به نگار عین جواهر بودن و نگار خاک ، این حد تفاوت، ما آپ هایی ( اپلیکیشن های اندرویدی موبایل )که رامبد در خندوانه می گفت رو نصب می کردیم تا درصدی از سود مالیش بره تو جیب رامبد تا واسه ی بی قیافه ترین زنش تو کاندا خرج کنه، تا سال ۱۳۸۰ رامبد سیاه لشکر سریال های ایرانی بود و هنوزم همین بیشتر نیست.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما را نمایش نمی دهیم.

مشاوره مهاجرت: 02143000021