مهاجرت غیر قانونی به کانادا!

0 1,165

روش های زیادی برای مهاجرت به کانادا وجود دارد و در بین روش ها می توان روش های رایگان و غیرقانونی زیادی را نیز مشاهده کرد که برای افراد مختلف بسیار وسوسه انگیز هستند، اما هر فرد که قصد اقامت در کانادا را دارد، باید بداند این روش ها بسیار خطرناک بوده و با مشکلات زیادی همراه می باشد و امکان دارد علاوه بر هزینه های مالی برای فرد، جان او نیز در خطر باشد.

روش های غیرقانونی و رایگان راهی به سوی تباهی:

بسیاری از افراد سودجو با اعلام اخذ ویزای کانادا به صورت کاملا رایگان و یا مهاجرت به صورت غیر قانونی، اقدام به وسوسه افراد به مهاجرت از کشور کرده و در این بین فرد با مشکلات زیادی روبرو می شود، بسیاری از این افراد بعد از اقدامات اولیه، پولهای خود را از دست داده و یا با مشکلاتی همچون گروگان گیری و یا گروه‌های قاچاق اعضای بدن مواجه می‌شوند که می‌تواند برای هر فردی بسیار خطرناک باشد. از این رو هماهنگی و ایجاد یک همکاری سالم بین تیم‌های مهاجرتی قانونی و باتجربه می‌تواند تجربه مهاجرت از یک کشور را بسیار بهتر و آسان‌تر نماید.

هر فرد که به فکر مهاجرت است باید بداند که کشورهایی نظیر کانادا برای اعتماد به افراد نیاز به سرمایه اولیه فرد برای هزینه اولیه زندگی دارد، و برای انجام مراحل قانونی هر کشور نیزدارد تا مبلغی به صورت ثابت و یا متغیر برای انجام مراحل قانونی واریز شود. از این رو تیم‌های مهاجرتی باتجربه می‌توانند در این زمینه یاری رسان شما باشند، و همچنین با ایجاد راه‌ها و روش‌های کاملا قانونی یک اقامت تضمین شده و بدون مشکل را برای شما پدید آورند که بدون نگرانی فرد باشد. اما هر فرد می‌تواند براساس شرایط و ویژگی‌های خود روش‌های اقامت در کشور مورد نظر را مورد بررسی قرار دهد و براساس آنها اقدام به مهاجرت نماید.

روش های مهاجرت به کانادا:

کشور کانادا به دلیل داشتن وسعت زیاد و قدرت اقتصادی بالا، سالانه به دنبال جذب افراد عالی برای کسب‌وکارهای مختلف خود و یا تحصیل در این کشور است. از این رو هر فرد با ایجاد شرایط اولیه و لازم برای اخذ اقامت و به حدنصاب رسیدن امتیازهای او از سوی کشور کانادا می‌تواند اقدام به زندگی در این کشور نماید. این کشور با ایجاد روش‌های گوناگون و بسیار کاربردی مهاجرت افراد به این کشور را تا حد بسیاری مناسبی آسان کرده و افراد می‌توانند براساس شرایط کاری، مالی، تحصیلی خود اقدام به مهاجرت نمایند.

بیشتر بخوانید:

مهاجرت به کانادا

اخذ اقامت کانادا از طریق کار

کشور کانادا با داشتن اقتصاد قدرتمند می‌تواند یک بستر بسیار خوب برای کار باشد. افراد مختلف نیز می‌توانند با ایجاد و شناسایی شرکت‌های مختلف، اقدام به دریافت گواهینامه از سوی این شرکت‌ها کرده و به کشور کانادا مهاجرت کنند. این روش برای افراد باتجربه و خلاق بسیار مفید است.

اخذ اقامت کانادا از طریق تخصص

در صورتی که دارای مهارت و یا ایده‌های خاصی هستید که می‌تواند به کشور کانادا کمک نماید، می‌توانید از طریق طرح این موضوع به کشور کانادا مهاجرت کنید. در صورت تایید و مورد اجرا بودن روش و ایده شما، از تمام مزایای یک اقامت رایگان در این کشور بهره‌مند خواهید شد.

اخذ اقامت کانادا از طریق تحصیل

در این روش دانشجویان می‌توانند برای تحصیل و افزایش علم خود از یک دانشگاه در کانادا گواهی و دعوت‌نامه دریافت کند و به مدت ۲ سال به تحصیل در کانادا بپردازد.

بیشتر بخوانید:

سیر تا پیاز تحصیل در کانادا

اخذ اقامت کانادا از طریق خود اشتغال زایی

اگر در کشور خود دارای کسب‌وکار سودمندی هستید می‌توانید از طریق آن نیز در کشور کانادا کسب درآمد کنید. اگر روش کاری شما برای کانادا سودآور باشد، می‌توانید به عنوان یک مدیر به این کشور مراجعه کنید وبا ایجاد کسب‌وکار خود اقدام به زندگی در کانادا نمایید.

اخذ اقامت کانادا از طریق سرمایه گذاری

در صورت داشتن درآمد بالا می‌توانید به راحتی با ایجاد یک حساب بانکی در کانادا و ایجاد شرایط اولیه خود، همانند احراز هویت پول خود، به راحتی در شرکتهای بزرگ این کشور سرمایه گذاری کنید و به کانادا مراجعه کنید. بدیهی است که این روش نیاز به هزینه اولیه بسیار بالایی دارد.

اقامت از طریق خرید ملک

در روش‌های قانونی جدید افراد می‌توانند با خرید ملک به صورت قانونی در کانادا، اقدامات اولیه خود را به عنوان یک مهاجر انجام‌ دهند. در این روش باید حتما از یک تیم خبره در امر مهاجرت مشورت‌های لازم گرفته شود، زیرا اخذ ویزای مهاجرت از طریق خرید ملک کمی زمان بر و سخت است.

اخذ اقامت کانادا از طریق ازدواج

اگر شما دارای یک همسر کانادایی هستید، می‌توانید به راحتی به این کشور مراجعه کرده و از این طریق اقدام به مهاجرت نمایید. در این روش نیز شما باید با یک تیم با تجربه در امر مهاجرت مشورت کرده و بهترین راهکار را برای این نوع مهاجرت در نظر بگیرید.

دوست دارین آخرین مقالات ما براتون ایمیل بشه؟
خوب اگر علاقمندین به اخبار و مقالات مجله اینترنتی گوتو تی آر لطفا ایمیل خودتون رو وارد کنین!
هر زمان دوست داشتین لغو اشتراک کنین!
ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما را نمایش نمی دهیم.

مشاوره مهاجرت: 02143000021