بازی های دیتا داری که گیمرهای حرفه‌ای باید تجربه کنند.

9 23,521

بازی های اندروید دیتا دار اغلب پرحجم هستند. به همین دلیل کیفیت فوق‌العاده ای دارند. این بازی‌ها دارای اطلاعات زیادی هستند؛ که از آنها به‌عنوان دیتا نام می‌برند. معمولاً دیتای یک بازی شامل: گرافیک بالا، موسیقی باکیفیت، انیمیشن، پوشه‌های گرافیکی، فیلم‌ها، تصاویر و… هستند. دربازی های اندروید دیتا دار باید بعد از نصب apk بازی، پوشه‌ی data را نیز کپی کنید؛ تا از کیفیت بالای آنها لذت ببرید. در این محتوا شما با تعدادی از بازی های اندروید دیتا دار آشنا خواهید شد. بازی‌هایی که کیفیت بالای سناریو، تصاویر، گرافیک و موسیقی آنها شما به وجد خواهند آورد.

بازی‌های کم‌حجم گزینه‌ی مناسبی برای بازی‌های اندرویدی هستند، اما کیفیت بازی‌های دیتادار همیشه وسوسه کننده بوده است. با پیشرفت تکنولوژی و افزودن آبشن های متفاوت به گوشی تولید بازی‌های اندروید دیتا دار نیز رونق گرفت. کیفیت و هیجان این بازی‌ها برای گیم بازان قابل‌مقایسه با بازی‌های معمولی نیست.

 Assassin’s Creed Identity 

این بازی در سال 2016 میلادی به‌طور رسمی به‌عنوان یکی از بازی های اندروید دیتا دار ساخته و معرفی شد. کاربران بازی Assassin’s Creed Identity  در سراسر جهان به میلیون‌ها نفر می‌رسند. این بازی دومین بازی اندروید در مجموعه‌ی بازی‌های پرطرفدار Assassin’s Creed  ( قاتلان عقیده) است. فضای بازی بسیار گسترده و جالب است. زمان این بازی در دوره‌ی رنسانس ایتالیا است. کاربر در شهرهای مختلف ایتالیا گشت و گزار خواهد پرداخت و بازی خواهد کرد.به علاوه او خواهد توانست Assassin خود را شخصی‌سازی کند و سپس او را وارد میدان مبارزه کند. این بازی تجربه ای کامل برای افرادی است که از بازی های اندروید دیتا دار ماجراجویانه و مبارزه ای لذت می برند.

گرافیک بازی Assassin’s Creed Identity  بسیار بالا است به‌گونه‌ای که جزئیات بازی به خوبی مشخص است. فضای بازی سه بعدی و بسیار حرفه‌ای می‌باشد. Assassin در بازی قابلیت ارتقا را دارد. همچنین در این بازی نورپردازی و صدا گزاری فوق‌العاده حرفه‌ای را تجربه خواهید کرد. وجود فرم‌ها و لباس‌های مختلف و سلاح‌های متنوع بر هیجان بازی افزوده است. 

تریلر جذاب بازی  Assassin’s Creed Identity 

CYBER HUNTER 

CYBER HUNTER یکی ازبازی های اندروید دیتا دار است با فضایی سه بعدی و حرفه‌ای که کاربر را شگفت‌زده می‌کند. کاربر در این بازی از انواع توانایی‌های مبارزه‌ای برخوردار است. توانایی‌هایی مثل: تیراندازی با سلاح‌های مختلف، حرکات پارکور، پرش‌های نجات‌دهنده، داروهای شفابخش و غیره. همچنین کاربر می‌تواند مهارت‌های موردنیاز خود را که فکر می‌کند برای گذراندن مرحله‌ی بعد، لازم دارد را انتخاب کند. روایت بازی مربوط به نسل‌های آینده‌ی بشر است. زمانی که تکنولوژی و کامپیوتر پیشرفت زیادی کرده است و بشریت شاهد تکامل جهشی کامپیوتر و ربات‌ها است. در این شرایط نیروی خیر در مقابل شر قرار می‌گیرد. درواقع کاربر در این بازی برای نجات نسل بشر به مبارزه می‌پردازد. مبارزه‌ای هیجان‌انگیز و سرگرم‌کننده!

شخصیت‌ها در بازی CYBER HUNTER چهره‌های واقعی با نیروی‌های خارق‌العاده دارند. 

ویژگی بازی CYBER HUNTER

CYBER HUNTER یکی ازبازی های اندروید دیتا دار است؛ که از فضای بازی بسیار گسترده‌ای برخوردار است. آبشارها، چمنزارها، کوه‌ها و کوه‌پایه‌ها، دشت‌ها و… تنها نمونه‌های کوچکی از این فضای بزرگ است. در این بازی کاربر می‌تواند؛ آزادانه در مکان‌های مختلف به گشت و گزار بپردازد. وی می‌تواند در آسمان پرواز کند؛ و یا به زیرزمین به کاوش و اکتشاف بپردازد. سلاح‌های موردنیاز خود را گردآوری کند. سپس با نیروی شر به مبارزه بپردازد. وی چالش‌های مختلف را پشت سر می‌گذارد. همچنین در این راستا از سلاح‌هایی اعجاب‌برانگیز مثل هاله‌ی نور خبردهنده استفاده می‌کند. هاله‌ی نوری که وی را از حضور دشمن آگاه می‌کند.

شخصیت‌ها در این بازی توانایی زیادی همچون؛ شنا، پرواز، پرش‌های بلند، نیروهیا افسانه‌ای و… دارند. بازی CYBER HUNTER این قابلیت را دارد؛ که ساعت‌ها کاربر را بی‌وقفه سرگرم کند.

تریلر بازی پرطرفدار CYBER HUNTER

DAWN OF ZOMBIES

DAWN OF ZOMBIES را به‌عنوان رستاخیز زامبی‌ها نیز می‌شناسند. این بازی در ظرف زمان کوتاهی توسط هزاران کاربر در سراسر دنیا بارگیری شده است. بازی در میان سرزمینی است که زامبی‌ها آن را احاطه کرده‌اند. درنتیجه تنها تلاش کاربر رهایی از دست آنها و نجات جان خود است. بازی DAWN OF ZOMBIES به خاطر فضای پرتنش آن‌یکی از مهیج‌ترین بازی‌های اندروید محسوب می‌شود. سناریو بازی بسیار بی‌نقص و جذاب است. درواقع بازی DAWN OF ZOMBIES دنیایی را به تصویر می‌کشد؛ که براثر جنگ اتمی میان قدرت‌ها کاملاً تخریب‌شده است. همچنین جنگ باعث جهش ژنتیکی معدود انسان‌هایی شده است؛ که از توانسته‌اند جان سالم به درببرند. این جهش ژنتیکی آنها را به زامبی‌های خون‌خوار تبدیل کرده است.

در بازی DAWN OF ZOMBIES پشت سر گذاشتن چالش‌های هیجان‌انگیز برای حفظ جان تمامی ندارد.

تریلر بازی هیجان انگیز DAWN OF ZOMBIES

ویژگی بازی DAWN OF ZOMBIES

حفظ جان کاربر در بازی DAWN OF ZOMBIES تنها منحصر به فرار از دست زامبی‌ها نمی‌شود. کاربر باید منابع غذایی خود را جمع‌آوری کند و در اماکن مختلف مخفی کند. آنچه که بیش از هر چیزی جان کاربر را تهدید می‌کند، انسان‌های باقی‌مانده است! بله انسان‌هایی که برای به‌دست آوردن منابع غذایی کاربر در یک ثانیه غفلت جان وی را می‌گیرند. سناریوی بی‌نظیر این بازی در وصف نمی‌گنجد. بهتر است آن‌ را تجربه کنید.

طراحی سه بعدی بازی DAWN OF ZOMBIES و نمایش جزئیات ریزودرشت آن لذت بازی کردن را دوچندان می‌کند. استفاده از وسیله‌های نقلیه‌ی متفاوت، وجود کاراکترهای متفاوت با داستان‌های جداگانه، گذراندن صدها مأموریت متفاوت و…. از ویژگی‌های جذاب بازی محسوب می‌شود.

MODERN OPS

اگر به انواع بازی های اندروید دیتا دار که در آن تیراندازی حرف اول را می‌زند علاقه دارید، بازی MODERN OPS را امتحان کنید. در این بازی دو گروه تروریستی و ضد تروریستی در مقابل یکدیگر قرار می‌گیرند. این دو گروه به‌وسیله 30 نوع اسلحه‌ی مختلف با یکدیگر به مبارزه می‌پردازند. به‌علاوه کاربر می‌تواند؛ از تجهیزات مختلف مثل هواپیما و یا هلی‌کوپتر استفاده کند. جالبی بازی این است؛ که کاربر با انتخاب خود می‌تواند جزو گروه تروریستی  و یا غیر تروریستی باشد! کاربر باید هجومی فکر کند و تصمیمات درست بگیرد تا به پیروزی برسد. همچنین پیروزی در بازی MODERN OPS به معنی دریافت پول است. کاربر هرچه پول بیشتری به‌دست آورد توانایی خرید تجهیزات و مهمات بیشتری را دارد. وجود تجهیزات پیروزی را برای کاربر راحت‌تر خواهد کرد.

امکان استفاده از تجهیزات پیشرفته و متنوع در بازی MODERN OPS بر جذابیت آن می‌افزاید.

تریلر بازی اکشن MODERN OPS

ویژگی‌های بازی MODERN OPS

MODERN OPS دارای گرافیک و موسیقی باکیفیتی است. بازی این قابلیت را دارد؛ تا ساعت‌ها کاربر را سرگرم کند. امکان بازی گروهی در MODERN OPS وجود دارد. به عبارتی کاربر خواهد توانست با ده‌ها نفر دیگر در سراسر دنیا به‌صورت هم‌تیمی بازی کند. همچنین می‌تواند؛ با آنها به مبارزه بپردازد. طریقه‌ی بازی MODERN OPS بسیار ساده بوده و به‌راحتی قابل یادگیری است. محیط بازی سه بعدی است به همین جهت کاربر به‌سادگی می‌تواند بر همه‌ی فضا احاطه داشته باشد.

بازی MODERN OPS امکان ساخت کلن اختصاصی را به کاربر می‌دهد. همچنین این بازی امکان انتخاب هم‌تیمی‌ را در سراسر دنیا به کاربر خواهد داد. کاربر در این بازی می‌تواند استراتژی خود را داشته باشد. با هم تیمی‌های خود هماهنگ شود. باهم نقشه بکشند و لذت پیروزی را باهم تجربه کنند.

سایر بازی‌ های اندروید دیتا دار

بازی‌ های اندروید دیتا دار زیادی در سراسر دنیا تولید و عرضه می‌شوند. بازی‌هایی همچون: Forza Street، Pascal’s Wager، Call of Duty Mobile و… هرکدام از این بازی‌ها طرفداران و مخاطبان خاص خود رادارند. گرافیک، موسیقی، صدا گزاری، سناریو، فضا و… دربازی‌های دیتا دار بسیار باکیفیت است. به همین دلیل این بازی‌ها معمولاً حجم بالایی دارند. بیشتر مواقع بازی‌های دیتا دار برای گیم بازها از هیجان بیشتری برخوردار است. بازی‌های دیتا دار هم به‌صورت آنلاین و هم به‌صورت آفلاین وجود دارد. نظر شما راجع به بازی‌های دیتا دار چیست؟ آیا بازی‌های دیتا داری را می‌شناسید؛ که برایتان هیجان‌انگیز بوده باشد؟ و دوست داشته باشید؛ که نام آن را به این لیست اضافه کنیم؟

مقاله های دیگر:

ترسناک ترین بازی‌ هایی که شما را میخکوب خواهند کرد!

سنت کیتس و نویس پناهگاه مفسدان اقتصادی ایران!

مهاجرت به سرزمین گلادیاتورها؛ ایتالیا

پرفروش ترین بازی های اندروید جهان!

بازی های اندروید آفلاین؛ با بیشترین دانلود

جذاب ترین بازی های دسته جمعی خانگی

منابع:

Wikipedia

store.steampowered

play.google

دوست دارین آخرین مقالات ما براتون ایمیل بشه؟
خوب اگر علاقمندین به اخبار و مقالات مجله اینترنتی گوتو تی آر لطفا ایمیل خودتون رو وارد کنین!
هر زمان دوست داشتین لغو اشتراک کنین!
9 نظرات
 1. سارا می گوید

  عالی👍👍👍

  1. آرینا صادقی می گوید

   سلام ممنون که نظراتتون رو می نویسید.

 2. سارینا می گوید

  ممنون از معرفی این بازی های خوب و پر طرفدار

  1. آرینا صادقی می گوید

   سلام
   بنده ممنونم که مطلالب رو مطالعه می فرمایید.

 3. Baharpr می گوید

  ممنونم عالی بود

  1. آرینا صادقی می گوید

   سلام ممنونم از اظهار نظراتتون.

 4. Miad.os می گوید

  عالی بود خیلی ممنون واقعا مطلب های شما ارزش خواندن داره

  1. آرینا صادقی می گوید

   سلام
   بنده سپاس گزارم از ثبت نظرات و حسن توجه شما.

 5. زکریا می گوید

  سلام مقاله خوبی بود اما من دنبال بازی سرگرمی و فان هستم ولی همه بازی های اینجا معرفی شدند اکثرا کشتن و قتل است

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما را نمایش نمی دهیم.

مشاوره مهاجرت: 02143000021