بوریس جانسون از بیمارستان مرخص شد

بوریس حانسون
زمان مطالعه: 2 دقیقه

آخرین به‌روزسانی در 4 تیر 1400 توسط جی نیوز

دفتر نخست وزیری انگلستان اعلام کرد که بوریس جانسون که به علت ابتلا به ویروس کرونا در بیمارستان سن توماس لندن بستری بود، بهبود یافته و مرخص شده است.

جانسون ضمن قدردانی از کادر معالج خود اظهار داشت: بنا به توصیه پزشکان تا اتمام دوره درمان به سرکار بازنخواهم گشت. او دیروز نیز زندگی خود را مدیون آنها دانست. 

گفتنی است بوریس جانسون، نخست وزیر 55 ساله انگلیس، یکشنبه گذشته به علت ادامه علائم کرونا به پیشنهاد پزشکان معالج در بیمارستان بستری شد.

او اکنون وقت خود را برای بازیابی در چکرز، در باکینگهام شایر می گذراند.

سخنگوی شماره 10 گفت: نخست وزیر برای ادامه روند بهبودی خود، در چکرز از بیمارستان مرخص شده است و به توصیه تیم پزشکی خود، نخست وزیر فعلا به محل کار باز نخواهد گشت.

سخنگوی بوریس جانسون در ادامه گفت: او می خواهد از همه در سنت توماس بخاطر مراقبتهای درخشان که به او شده است تشکر کند.

گفته می شود آقای جانسون به دوستانش گفته است که او نمی تواند به اندازه کافی از کادر درمان تشکر کند.

وی با تقدیر از مراقبت مثال زدنی ای که دریافت می کرد، اظهار داشت: من زندگی خود را به آنها مدیون هستم.

علاوه بر بوریس جانسون، مت هنکاک، وزیر بهداشت انگلستان، پرنس چارلز، شاهزاده ولز و پسر ارشد ملکه الیزابت دوم (ولیعهد این کشور) نیز به ویروس کرونا مبتلا شدند. 

ترکیه دیروز در ادامه تلاش‌های خود برای همبستگی با کشورهای خارجی در برابر شیوع کووید-19، به انگلستان لوازم پزشکی مانند ماسک و لباس‌های محافظتی ارسال کرد.

رئیس جمهور ترکیه در پی ارسال این کمک‌ها، طی نامه‌ای به نخست‌ وزیر انگلیس برای وی آرزوی بهبودی کرد. 

روی بسته‌های حاوی این لوازم پزشکی به زبان‌ کشور مقصد، شعر بعد نومیدی بسی امیدهاست/ از پس ظلمت بسی خورشیدهاست از مولانا درج شده است.

ترکیه پیش از این نیز به ایتالیا، اسپانیا، مقدونیه شمالی، مونته‌ نگرو، بوسنی و هرزگوین، صربستان و کوزوو کمک‌های پزشکی ارسال کرده بود.

دیدگاهتان را بنویسید

مشاوره رایگان مهاجرت:021 43000 021
شما در حال تماس با GO2TR هستید ۰۲۱ ۴۳۰۰۰ ۰۲۱ برای برقراری تماس دکمه زیر را فشار دهید