جواب قاطع برانکو به پرسپولیس

برانکو پرسپولیس
زمان مطالعه: 2 دقیقه

آخرین به‌روزسانی در 4 تیر 1400 توسط جی نیوز

سرمربی سابق تیم فوتبال پرسپولیس که در فیفا این باشگاه را محکوم کرده است، می گوید حاضر نیست درباره پرونده اش با پرسپولیس حرف جدیدی مطرح کند.

برانکو گفت: تاکید می‌کنم که پرونده مطالبات من و پرسپولیس در اختیار وکیلم است و دیگر صحبتی در مورد تخفیف و اینگونه موارد در اختیارم نیست.

برانکو ایوانکوویچ در رابطه با صحبت‌هایی که اخیرا پیرامون تخفیف به باشگاه پرسپولیس مطرح شده است اظهار داشت: من یک بار هم طی هفته‌ های اخیر در این خصوص با شما صحبت کردم و اعلام کردم این بحث مدت‌ها است تمام شده. کار این پرونده دیگر از دست من خارج شده و دخل و تصرفی در آن ندارم.

برانکو ادامه داد: تاکید می‌کنم که دیگر بحث تخفیف و اینگونه مسائل از طرف من وجود ندارد و همه چیز را به وکیلم سپرده‌ام. اگر هم صحبتی در این زمینه وجود دارد باید با وکیلم در مورد روند پرونده صحبت کنند.

برانکو ایوانکوویچ سرمربی سابق تیم فوتبال پرسپولیس تهران پیش از این برای دریافت مطالباتش دست به دامن فدراسیون جهانی فوتبال شد که باشگاه پرسپولیس درخواست تخفیف از این مربی کهنه کار کرد.

چند روز پیش نیز، باشگاه پرسپولیس دفاعیه جدید خود را در خصوص حکم پرونده برانکو ایوانکوویچ برای ارائه به دادگاه بین المللی ورزش آماده کرد.

باشگاه پرسپولیس بابت عدم پرداخت مطالبات برانکو ایوانکوویچ محکوم به پرداخت یک میلیون و پنجاه هزار یورو به همراه پنج درصد از سود این پول به سرمربی پیشین کروات خود شد.

پرسپولیس که نسبت به صدور این حکم از سوی کمیته انضباطی فدراسیون جهانی فوتبال اعتراض داشت خواهان دریافت جزئیات گردش محکومیت شد.

بخش حقوقی و بین الملل باشگاه پرسپولیس پس از بررسی گراند رأی، لایحه دفاعی جدیدی را برای کاهش میزان پرداختی به برانکو آماده کرده که بایستی به تأیید هیات مدیره باشگاه رسیده تا آن را به دادگاه بین المللی ورزش ارسال کنند.

احتمالا بررسی نهایی این دفاعیه، شنبه هفته آینده خواهد بود تا دفاع پرسپولیس برای کاهش محکومیت در پرونده برانکو به دادگاه CAS ارسال شود.

دیدگاهتان را بنویسید

مشاوره رایگان مهاجرت:021 43000 021