اطلاعات کامل خبری در مورد مهاجرت تحصیلی و غیرتحصیلی - ویزای کاری و تحصیلی کشورهای ترکیه و روسیه

تعداد قربانیان کرونا در ایتالیا به بیش از ۶۸۰۰ نفر رسید

0 22

دولت ایتالیا اعلام کرد شمار قربانیان ویروس کرونا در این کشور به بیش از ۶۸۰۰ نفر رسیده است.

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم به نقل از شبکه خبری اسکای‌نیوز، آژانس دفاع غیرنظامی ایتالیا روز سه‌شنبه شمار قربانیان ویروس کرونا در این کشور را ۶۸۲۰ نفر اعلام کرد.

این رقم در مقایسه با آمار روز گذشته ۷۴۳ نفر افزایش نشان می‌دهد.

آمار روزانه قربانیان ویروس کرونا در ایتالیا از روز شنبه روندی نزولی را طی کرده بود اما با توجه به آمارهای جدید می‌توان گفت که این روند نزولی خیلی زود پایان یافته است.

ایتالیا بیشترین آمار قربانیان ویروس کرونا در جهان را به خود اختصاص داده است.

این کشور روز پنج‌شنبه از لحاظ آمار قربانیان ویروس کرونا، از چین که در رسانه‌های غربی به‌عنوان مبدأ شیوع کرونا معرفی می‌شود نیز پیش افتاد.

بر اساس آخرین آمارهای رسمی، شمار قربانیان ویروس کرونا در ایتالیا اکنون بیش از ۲ برابر تعداد قربانیان این ویروس در چین است.

تعداد مبتلایان به ویروس کرونا در ایتالیا با ۵۲۰۰ نفر افزایش نسبت به روز گذشته، به بیش از ۶۹ هزار نفر رسیده است و تاکنون حدود ۸ هزار نفر از مبتلایان این کشور هم بهبود پیدا کرده اند.

در سراسر ایتالیا قرنطینه عمومی حاکم است، اما باز ویروس کرونا یکه‌تازی می‌کند و مردم نومیدانه چشم به راه چاره‌جویی هستند.

در استان لمباردی و شهرهای شمال ایتالیا بیمارستان‌ها از ارائه خدمات بهداشتی ناتوان شده و نظام پزشکی عملا از کار افتاده است.

جوزپه کونته، نخست وزیر کشور، چند روز پیش در پیامی در فیس‌بوک گفت: «این شدیدترین بحران کشور ما از زمان جنگ جهانی دوم است».

نخست وزیر در پیامش افزود، دیگر تنها ترس و نگرانی بر کشور حاکم نیست، بلکه سراسر ایتالیا در مرگ هموطنان بیشمار سوگوار و اندوهگین است.

با افزایش شمار قربانیان ویروس کرونا دولت ایتالیا به تدابیری باز هم شدیدتر متوسل شد و تا سوم آوریل تمام فعالیت‌های تولیدی که اهمیت حیاتی ندارند را متوقف کرد.

دوست دارین آخرین مقالات ما براتون ایمیل بشه؟
خوب اگر علاقمندین به اخبار و مقالات مجله اینترنتی گوتو تی آر لطفا ایمیل خودتون رو وارد کنین!
هر زمان دوست داشتین لغو اشتراک کنین!

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما را نمایش نمی دهیم.

مشاوره مهاجرت: 02143000021