فیس بوک پست های مخالفان قرنطینه در آمریکا را پاک می کند

قرنطینه در آمریکا
زمان مطالعه: 2 دقیقه

آخرین به‌روزسانی در 4 تیر 1400 توسط جی نیوز

همزمان با تظاهرات مسلحانه مخالفان اعمال قرنطینه در آمریکا به تحریک ترامپ، فیس بوک اعلام کرده پست هایی که حاوی اعتراض به سیاست های قرنطینه باشد را پاک می کند.

این شرکت می گوید در این زمینه در حال مذاکره با فرمانداران ایالت های مختلف است و وضعیت اعتراض ها در ایالت هایی که به سیاست های قرنطینه در آمریکا اعتراض دارند را نیز بررسی می کند.

فیس بوک می گوید تا به حال پست هایی را به همین علت پاک کرده که توسط کاربرانی در ایالت های کالیفرنیا، نیوجرسی، نبراسکا و غیره ارسال شده بودند.

با توجه به حاکمیت برخی فرمانداران دموکرات حامی اعمال سیاست قرنطینه در آمریکا و نگرانی ترامپ از آسیب دیدن بیشتر اقتصاد این کشور که می تواند موجب عدم انتخاب مجدد وی شود، مخالفت با تداوم سیاست قرنطینه از سوی کاخ سفید بالا گرفته است. در نتیجه حامیان ترامپ با هجوم به شبکه های اجتماعی از تظاهرات مسلحانه در مخالفت با قرنطینه در آمریکا حمایت کرده اند.

سخنگوی فیس بوک می‌گوید که اگر شهروندان دست به اعتراضاتی که علیه وضعیت قرنطینه در آمریکا می‌زنند، خلاف قوانین نباشد، شبکه اجتماعی به سازمان دهندگان امکان می دهد تا اطلاعات مربوط به تظاهرات را پخش کنند.

اعتراضات مبنی بر لغو قرنطینه در آمریکا و بازگشت به زندگی عادی در 19 اپریل در ایالات متحده شروع شد. صدها امریکایی در کنتاکی، مریلند، میشیگان، اوهایو، تگزاس و ویسکانسین تجمع کردند.

در کنتاکی، حدود صد نفر از معترضین در زیر پنجره های دفتر والی اندی بچیر، که در آن لحظه به طور زنده و با ساکنان ایالت صحبت می کردند، جمع شده و آواز می خواندند و فریاد میزدند. آنها به این شکل سعی میکردند مانع سخنرانی والی ایالت گردند.

ساکنان شهر سنت جورج در یوتا نیز تظاهراتی را برگزار کردند که در آن چند صد نفر شرکت کرده و در کنار ساختمان شهرداری محلی راهپیمائی کرده و خواستار از سرگیری کار شدند.

دیدگاهتان را بنویسید

مشاوره رایگان مهاجرت:021 43000 021
شما در حال تماس با GO2TR هستید ۰۲۱ ۴۳۰۰۰ ۰۲۱ برای برقراری تماس دکمه زیر را فشار دهید