قرنطینه کریستیانو رونالدو بعد از مثبت اعلام شدن تست کرونای همبازی پرتغالی

قرنطینه رونالدو
زمان مطالعه: 2 دقیقه

آخرین به‌روزسانی در 4 تیر 1400 توسط جی نیوز

به گزارش خبرگزاری تسنیم، کریستیانو رونالدو ستارۀ پرتغالی تیم فوتبال یوونتوس دربارۀ شیوع ویروس کرونا مطالب جالبی مطرح کرد.

 ستارۀ یوونتوس و تیم ملی پرتغال از افراد در حال مبارزه با کرونا و تمامی کادرهای درمانی، حمایت کرد. باشگاه یوونتوس ایتالیا از تیم‌های مطرح درگیر با ویروس کروناست. پس از ابتلای دنیله روگانی به کرونا، تمام اعضای این تیم از جمله کریستیانو رونالدو در قرنطینه هستند.

رونالدو که در مادیرای پرتغال قرنطینۀ خانگی است، دربارۀ مبارزه با ویروس کرونا گفت: دنیا در حال سپری کردن لحظات حساسی است و این لحظات حساس، نهایت دقت و توجه همه ما مردم را می‌طلبد. امروز نه به‌عنوان یک فوتبالیست بلکه به‌عنوان یک پسر، پدر و انسانی که از شیوع و گسترش ویروس کرونا در دنیا نگران است، با شما صحبت می‌کنم. دنبال کردن توصیه‌های سازمان بهداشت جهانی و ارگان‌های دولتی برای کنار آمدن با شرایط کنونی اهمیت زیادی دارد.

وی همچنین خاطر نشان کرد: حفاظت از جان انسان‌ها باید مهمتر از هر چیزی باشد. با تمام کسانی که نزدیکان خود را در این شرایط از دست داده‌اند، همدردی می‌کنم و از کسانی که مثل هم‌تیمی‌ام دنیله روگانی در حال مبارزه با این ویروس هستند، می‌خواهم محکم و قوی باشند. همچنین حمایت‌هایم از تمام کادرهای درمانی ادامه خواهد داشت.

خانوادۀ کریستیانو رونالدو با انتشار تصاویری از لحظه‌های خوشگذرانی‌شان در طول دوران قرنطینۀ 2 هفته‌ای، نشان دادند که ظاهرا روزهای بدی را سپری نمی‌کنند و مشغول تفریح و خوشگذرانی در ویلای سوپر لاکچری و استخر طبقۀ فوقانی ویلا هستند.

مادیرا منطقه‌ای خود مختار در کشور پرتغال می‌باشد. این جزیره در شمال اقیانوس اطلس قرار دارد و ۸۰۱ کیلومتر مربع مساحت دارد و زادگاه کریستیانو رونالدو است. هنوز مشخص نیست که رونالدو تا چه زمانی می‌خواهد خود را در مادیرا قرنطینه کند.

لازم به ذکر است در اثر شیوع ویروس کرونا در ایتالیا بازی‌های لیگ فوتبال سری آ ایتالیا تا روز سوم آوریل لغو شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

مشاوره رایگان مهاجرت:021 43000 021
شما در حال تماس با GO2TR هستید ۰۲۱ ۴۳۰۰۰ ۰۲۱ برای برقراری تماس دکمه زیر را فشار دهید