علی فتح الله زاده از سمت خود در باشگاه استقلال استعفا داد

استعفای فتح الله زاده
زمان مطالعه: 2 دقیقه

آخرین به‌روزسانی در 4 تیر 1400 توسط جی نیوز

به گزارش خبرگزاری موج، علی فتح الله زاده که هنوز چند هفته ای از شروع کارش به عنوان سرپرست استقلال نمی گذرد، امروز با ارسال نامه‌ای به وزارت ورزش و جوانان از سمت سرپرست مدیرعاملی ‌و هیات مدیره باشگاه استقلال استعفا داد.

علی فتح الله زاده هشتم اسفندماه و بعد از جلسه با هیات مدیره باشگاه استقلال با اتفاق نظر اعضا به عنوان سرپرست باشگاه انتخاب شد هرچند که هنوز حکم رسمی او از سوی وزارت ورزش و جوانان امضا نشده بود با این حال فتح الله زاده کمتر از سه هفته بعد از فعالیت به عنوان سرپرست باشگاه استقلال اعطای کار در این باشگاه را به لقایش بخشید و  با ارسال نامه ای رسمی به وزارت ورزش و جوانان از سمت خود استعفا داد.

هرچند هنوز دلیل اصلی استعفای فتح الله زاده مشخص نشده است اما به نظر مشکلات مالی باشگاه اصلی ترین دلیل آن باشد چراکه او در شرایطی کار را تحویل گرفت که سررسید پرداخت بازیکنان و مربی های خارجی سابق این باشگاه رسیده بود و به نظر او شرایط را برای ادامه کار مهیا نمی دید.

فتح الله زاده چند روزی به دلیل ابتلا به آنفولانزای شدید در باشگاه استقلال حاضر نشد اما امروز و با بهبودی شرایطش در تصمیمی که از قبل پیش بینی شده بود ترجیح داد از سمت خود استعفا بدهد. در این بین باید منتظر واکنش رسمی اعضای هیئت مدیرۀ استقلال و البته وزارت ورزش و جوانان باقی ماند تا مشخص شود آیا با استعفای این مدیر باسابقه موافقت می شود یا نه .

اسماعیل خلیل زاده در واکنش به این اتفاق به ورزش سه گفت: تا این لحظه که من با شما صحبت می کنم ایشان حرفی در مورد استعفا به من نزده است. من هم اکنون در راه تهران هستم تا ببینم چه می شود.

او ادامه داد: اگر ایشان چنین تصمیمی داشت باید حداقل من یا آقای منزوی را در جریان می گذاشت اما ایشان در مورد تصمیم خود با کسی مشورت نکرده است.

رییس هیئت مدیره استقلال در مورد اینکه گفته می شود فتح الله زاده استعفای خود را به وزارت ورزش و جوانان داده است هم گفت: چنین چیزی نمی تواند درست باشد. اگر ایشان از سمت سرپرستی خود استعفا داده باشد باید آن را به هیئت مدیره بدهد اما اگر بخواهد از عضویت در هیئت مدیره استعفا کند نامه اش را باید به وزارت ورزش و جوانان بدهد.

دیدگاهتان را بنویسید

مشاوره رایگان مهاجرت:021 43000 021
شما در حال تماس با GO2TR هستید ۰۲۱ ۴۳۰۰۰ ۰۲۱ برای برقراری تماس دکمه زیر را فشار دهید