۸ واقعیت باورنکردنی که وجود فرازمینی ها را اثبات می‌ کند!

زمان مطالعه: 11 دقیقه

آخرین به‌روزسانی در 10 تیر 1400 توسط سارا حقگو

از گذشته تاکنون یکی از بزرگترین دغدغه‌های بشر، پیدا کردن راهی برای زندگی در دیگر کرات منظومه شمسی و رسیدن به اطلاعاتی بیشتر در این زمینه بوده است! به تصور بیشتر ما، آدم‌هایی از جنس دیگر و با ظاهری متفاوت در سیاره‌ای دیگر در حال زندگی و زاد و ولد هستند! این تصور تا جایی پیش رفته که ما در تلوزیون، فیلم‌ها، اخبار و .. به مراتب از وجود این موجودات سخن به زبان آورده‌ایم! زمانی که حرف از موجودات فرازمینی به میان می‌آید، اولین تصویری که در ذهن ما نقش می‌بندد، ظاهری عجیب و غریب به همراه بشقاب پرنده است. افراد بسیاری در طول تاریخ ادعا کرده‌اند که جرمی شبیهه به بشقابی عظیم‌الجثه را در آسمان دیده‌اند، یا توسط موجوداتی عجیب و غریب دزدیده شده‌اند!

این اجسام(بشقاب پرنده) به دلیل ماهیت آنها، شی ناشناس پرنده یا یوفو (Unidentified Flying Object) نامیده شده‌اند.

مقدمه

مقدمه

دیدن بشقاب پرنده بارهای زیادی در طول تاریخ و در سراسر جهان گزارش شده است، رویت آن‌ها این موضوع را مطرح می‌کند که اگر آدم فضایی‌ها وجود دارند، تا به حال به زمین آمده‌اند یا نه؟ در این مقاله قصد داریم درباره‌ی تاریخچه‌ی موجودات فضایی، اسناد محرمانه‌ی وجود این موجودات، خبر اخیر پنتاگون درباره‌ی تایید وجود بشقاب پرنده‌ها( UFO)، و آدم فضایی‌ها به زمین صحبت کنیم. به شما پیشنهاد می‌کنیم حتما تا پایان این مقاله ما را همراهی کنید!

کشف نشانه‌ هایی از حیات فرازمینی در سیاره زهره(ونوس)

کشف گاز فسفین در ابرهای سیاره زهره

ستاره‌شناسان از کشف شگفت‌انگیز مولکول کمیاب گاز فسفین در ابرهای سیاره زهره خبر دادند، این گاز فقط توسط میکروب‌هایی تولید می‌شود که در محیط‌های فاقد اکسیژن رشد می‌کنند.

در تاریخ ۱۴ سپتامبر ۲۰۲۰(۲۴ شهریور ۹۹) یک کشف مهم پیرامون حیات فرازمینی، توسط انجمن سلطنتی اخترشناسان بریتانیا اعلام شد: با یافتن مولکول‌های فسفین (Phosphine)، ابرهای سیاره‌ی زهره می‌توانند پذیرای حیات باشد. یک تیم بین‌المللی از ستاره‌شناسان از کشف شگف‌انگیز مولکول کمیاب فسفین در ابرهای سیاره زهره خبر دادند. این گاز در زمین فقط به صورت صنعتی و یا توسط میکروب‌هایی تولید می‌شود که در محیط‌های فاقد اکسیژن رشد می‌کنند.

«با آن‌چه در حال حاضر از زهره می‌دانیم، معقول‌ترین توضیح برای حضور فسفین هر چقدر هم اغراق‌آمیز باشد زندگی است.»

به نقل از کلارا سوزا، اخترفیزیک‌دان در موسسه فناوری ماساچوست (ام‌آی‌تی)

ستاره‌شناسان برای دهه‌ها حدس می‌زدند که ابرهای ناهید می‌تواند محیطی برای وجود میکروب‌ها باشد که با توجه به شناور بودن از سطح سوزان زهره در امانند و در محیطی با اسیدیته‌ی بالا زندگی می‌کنند. تشخیص فسفین می‌تواند به چنین حیات فرازمینی اشاره داشته باشد.

تیم علمی بین‌المللی ابتدا وجود فسفین را با استفاده از تلسکوپ جیمز مکسول در هاوایی مشاهده کردند و سپس موفق شدند حضور آن را با استفاده از تلسکوپ رادیویی آتاکاما در شیلی تایید کنند.

«باید تاکید کنم که زندگی به عنوان توضیحی برای کشف ما باید همیشه دلیل آخر باشد. این مهم است زیرا اگر همانطور که پی بردیم فسفین وجود داشته باشد و اگر حیات باشد به این معنی است که ما تنها نیستیم.»

به نقل از کلارا سوزا، اخترفیزیک‌دان در موسسه فناوری ماساچوست (ام‌آی‌تی)

فسفین یک اتم فسفر با سه اتم هیدروژن متصل است که برای انسان ماده‌ای بسیار سمی به شمار می‌رود.

ونوس، با نام فارسی آن زهره یا ناهید، نزدیک‌ترین همسایه زمین است. این کره از نظر ساختار مشابه کره زمین اما کمی کوچک‌تر از آن است. این سیاره جوی به شدت غلیظ و سمی دارد که گرما را به دام می‌اندازد و به همین خاطر دمای این سیاره به ۴۷۱ درجه سانتی‌گراد می‌رسد، به حدی داغ که می‌تواند سرب را ذوب کند.

پنتاگون وجود آدم‌ فضایی‌ها را تایید کرد!

پنتاگون وجود آدم‌ فضایی‌ها را تایید کرد!
تصویر منتشر شده از بشقاب پرنده‌ها توسط پنتاگون (تصویر واقعی است)

در روزهای اخیر پنتاگون به صورت رسمی وجود اجرام پرنده(UFO)، که در سال‌های گذشته توسط نیروی دریایی این کشور کشف و از آنها فیلمبرداری شده بود را تأیید کرد. این اتفاق برای اولین بار توسط یک نهاد رسمی دولتی در دنیا اتفاق افتاده و می‌تواند مهر تاییدی بر وجود یوفوها یا همان بشقاب پرنده‌ها باشد.

.h_iframe-aparat_embed_frame{position:relative;}.h_iframe-aparat_embed_frame .ratio{display:block;width:100%;height:auto;}.h_iframe-aparat_embed_frame iframe{position:absolute;top:0;left:0;width:100%;height:100%;}

همانطور که گفتیم در خبری که در تاریخ ۹ اردیبهشت ۹۹ توسط وزارت دفاع ایالات متحده به صورت رسمی مورد تأیید قرار گرفت، اعلام شد، ویدئوهای منتشر شده در سال‌های گذشته همگی صحت داشته و جز اطلاعات طبق‌بندی شده دولتی و دفاعی بوده‌اند.

در اولین نسخه، ویدئویی در سال ۲۰۱۷ توسط وبسایت نیویورک تایمز منتشر شده بود. در آن زمان نیویورک تایمز مدعی شده بود که ویدئوهای منتشر شده از اسناد طبقه‌بندی شده نیروی دریای آمریکا لو رفته و در اختیار آنها قرار گرفته ولی به دلیل عدم تایید مقامات دولتی و اراده سازمان‌دهی‌شده بر مخفی بودن آن اطلاعات، هیچ‌گاه این ویدئوها به صورت جدی توسط رسانه‌ها دنبال نشدند و به صورت  همان ادعا باقی‌ماندند.

همانطور که گفتیم این خبر توسط CNN و سپس همه وبسایت‌های خبری معتبر دنیا منتشر شد و باعث شگفتی همگان گردید!

«نیروی دریایی آمریکا به صورت رسمی ویدئوهایی از اجرام پرنده ناشناس را منتشر کرد».

در این خبر سخنگوی نیروی دریایی آمریکا به صورت غیرمستقیم، از این اجسام با عنوان «پدیده‌های هوایی غیر قابل توضیح» نام برده و معتقد است که این اجسام همان یوفوها یا اشیا ناشناس پرنده‌ای هستند که در بالا به آنها اشاره کردیم. در ادامه این مقام دولتی اذعان نموده که هدف پنتاگون از انتشار این ویدئو روشن کردن این قضیه بوده است که اجسام ناشناس پرنده به صورت واقعی وجود دارند ولی ماهیت آنها همچنان برای این سازمان، نامشخص و نامفهوم است.

وزارت دفاع ایالات متحده سه ویدئو محرمانه نیروی دریایی که یکی از آنها در ماه نوامبر ۲۰۰۴ و دو ویدئوی دیگر در ژانویه ۲۰۱۵ ضبط شده بوده و پس از افشای اطلاعات در سال‌های ۲۰۰۷ و ۲۰۱۷ توسط رسانه‌ها، منتشر شده بودند را تأیید می‌کند.

به نقل از سوزان گاف، یکی از مقامات پنتاگون

حقایقی درباره‌ی موجودات فضایی و بشقاب‌پرنده‌ها

حقایقی درباره‌ی موجودات فضایی و بشقاب‌پرنده‌ها
تصویر واقعی نیست

در ابتدا باید بگوییم، زمانی که نام “موجودات فضایی” را به میان می‌آوریم، منظور آن دسته از تمدن‌های پیشرفته فضایی موجود در فیلم‌های علمی-تخیلی نیست، اگرچه احتمال وجود چنین تمدن‌هایی هم وجود دارد، اما تاکنون هیچگونه مدرکی دال بر اثبات آن یافت نشده و فعلاً در محدوده فیلم‌های علمی-تخیلی باقی خواهند ماند. مبحث کلی و موضوع مورد نظر ما “حیات خارج از کره زمین” است. بر همین اساس به نظر می‌رسد که حیات فرازمینی ممکن است. مهم نیست اگر تاکنون با آن روبرو نشده‌ایم، احتمالات چنین بیان می‌کنند که این حیات وجود دارد.

پیشنهاد میکنیم مقاله‌ی « نادرترین و عجیب‌ترین اتفاقات جهان» را حتما بخوانید!

فقط در کهکشان راه شیری در حدود ۳۰۰ میلیارد ستاره وجود دارد، به عنوان مثال کل منظومه شمسی و اجرام آن را فقط در محدوده یکی از این ستارگان (یعنی خورشید) در نظر بگیرید، تصور کنید بخش وسیعی از این ستارگان دارای سیاراتی باشند که قادر به میزبانی حیات است. این مثال تنها در مقیاس یک کهکشان بود، حالا بیایید با نگاه وسیع‌تری به مساله نگاه کنیم، در حدود ۱۰۰ تا ۳۰۰ میلیارد کهکشان در کیهان شناخته شده، وجود دارد. هر کهکشان شامل میلیاردها و برخی شامل تریلیون‌ها ستاره است.

به راستی چطور می‌توانید باور کنید که هیچ شانسی برای رویداد زندگی در هیچ یک از این ترلیون‌ها ترلیون سیاره که به دور این ستارگان در حال گردشند وجود ندارد؟ حتی اگر بر این باور باشید که خداوند حیات را مستقیماً بر زمین آفریده، باور آفرینش کیهانی با این اندازه تنها برای ما، تاحدی غیرمنطقی و متکبرانه به نظر می‌رسد.

به گزارش تاپ دیجیت، نظرسنجی‌ها عموما نشان می‌دهند که تقریباً نیمی از مردم معتقد به وجود بشقاب پرنده‌ها (UFO) هستند، و حدود ۵ درصد از آنها اعتقاد دارند که در یک زمانی از زندگی‌شان آنها را دیده‌اند.

به نقل از وب سایت toptenz

تاریخچه‌ی بشقاب پرنده‌ها در جهان

تاریخچه‌ی بشقاب پرنده‌ها در جهان
روزنامه چاپ شده در آن زمان با تیتر: کشتی هوایی کالیفرنیا ۱۸۹۶-۱۸۹۷

بسیاری از مردم نمی‌دانند که سابقه دیدن چراغ‌های ناشناس در آسمان به بیش از یک قرن پیش برمی‌گردد زمانی که اولین بشقاب پرنده مشاهده شد. این اتفاق در ماه نوامبر سال ۱۸۹۶ زمانی شروع شد که یک نور ناشناخته مرموز که با سرعت حدود ۵۰ کیلومتر در ساعت در حال حرکت بود توسط صدها نفر از مردم کالیفرنیا مشاهده شد. هفته بعد از آن دوباره مشاهده شد این بار در سان فرانسیسکو بود و تا پایان سال، صدها گزارش از مشاهده آن در سرتاسر ساحل اقیانوس آرام بدست آمد.

اولین مشاهده بشقاب پرنده به طور رسمی در سال ۱۹۴۷ اتفاق افتاد، زمانی که تاجری به نام «کنت آرنولد» ادعا کرد که گروهی ۹تایی از اشیاء عجیب با سرعت زیاد را در کنار کوه رینیر (Mount Rainier) در حالی دیده است که هواپیمای کوچک خود را هدایت میکرده. آرنولد تخمین زده که این شی پرنده می‌توانسته چندین هزار کیلومتر در ساعت حرکت کند. زمانی که دیدن این بشقاب پرنده‌ها افزایش یافت، در سال ۱۹۴۸، دولت ایالت متحده شروع به تحقیقاتی روی آن‌ها کرد.

مشخصات کلی بشقاب پرنده‌ها

مشخصات کلی بشقاب پرنده‌ها
تصویر واقعی نیست

بشقاب پرنده‌ها شکل‌های متفاوتی دارند اما معمولا از شکل هندسی کروی مشتق می‌شوند و به شکل دیسک ، بیضوی (شبیه به توپ راگبی)، دوکی، استوانه‌ای و مخروطی دیده شدند. بیشتر آنها به شکل بشقاب با قطری حدود ۷/۵ متر و با گنبدی به ارتفاع ۱/۵ تا ۱/۸ در وسط بوده‌اند. بشقاب پرنده‌ها قادرند به سرعت، ابعاد خود را تغییر دهند. بشقاب پرنده معمولا فاقد بال و چرخ است. این اشیا وقتی از فاصله نزدیک مشاهده می‌شوند، دارای ابعاد نسبتا کوچک ، غالبا کوچکتر از ۲۰ متر هستند، ولی ابعاد انعکاسی را داری آنها تقریبا به اندازه یک هواپیمای جت بوتینگ ۷۰۷ است.

بشقاب پرنده‌ها، معمولا بصورت دسته جمعی پرواز می‌کنند، ولی بصورت انفرادی نیز زیاد دیده شده‌اند. یکی از عجایب بشقاب پرنده‌ها این است که قادرند بطور ناگهانی و آنی خود را از نظرها ناپدید کنند. بشقاب پرنده‌ها قابلیت ساکن ایستادن در هوا را دارند و می‌توانند شتاب و سرعت زیادی را داشته باشند. از ویژگی‌های جالب و جذابشان نورافشانی آنها است. گزارش‌ها نشان می‌دهند که آنها در دو فاز مختلف تاریک و روشن مشاهده می‌شوند، اغلب روی زمین می‌نشینند.

مشاهدات بشقاب پرنده‌ها در جهان و ایران

مشاهدات بشقاب پرنده‌ها در جهان و ایران
عکس‌های گرفته شده توسط مردم
 • در ۹ دسامبر ۱۹۶۵، بسیاری از مردم جسم عجیبی را دیدند که داخل جنگل‌های پنسیلوانیا سقوط کرد.
 • صبح ۲۷ دسامبر ۱۹۸۰، دو تن از افراد نیروی هوایی انگلیس جسم فلزی نورانی را در آسمان مشاهده کردند.
 • بین سال‌های ۱۹۸۹ تا ۱۹۹۰ صدها نفر وجود اجسام مثلثی شکل بزرگی را در آسمان بلژیک گزارش دادند.
 • در ۵ ژانویه ۲۰۰۰، یک تاجر و چند مأمور پلیس جسم بزرگ نورانی‌ای را در حال حرکت در آسمان دیدند.
 • گروهی از افسران بازنشسته آمریکایی بعد از سال‌ها مدعی شدند که اشیای پرنده ناشناس بارها روی تأسیسات هسته‌ای آمریکا در سراسر این کشور پرواز کرده‌اند. آن‌ها همچنین مدعی شدند که این اشیای پرنده سیستم موشکی پدافند هوایی این تأسیسات را از کار می‌انداختند.
 • در هفدهم آبان ۱۳۸۹ جسمی موشک مانند در غرب آسمان لس‌آنجلس دیده شد. مسئولین نظامی و هوانوردی از اینکه این جسم چه بوده‌است اظهار بی‌اطلاعی کردند.
 • در ۴ دسامبر ۲۰۱۲ نیروی دریایی ژاپن تصویر سقوط یک بشقاب‌پرنده را در سواحل این کشور منتشر کرد.
 • در سال ۱۳۸۳ گزارش‌هایی از مشاهدهٔ گوی‌های درخشان در آسمان بابل، مرزن‌آباد، مشکین‌شهر و بعد از آن در شهرهای دیگر ایران مخابره شد.
مشاهدات بشقاب پرنده‌ها در جهان و ایران
اثر بجا مانده از UFOها، تصویر واقعی است

«در ساعت ۲۲:۱۵ پنج شنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۱ شی‌ای نورانی به مدت ۱۰ دقیقه در ضلع شمالی آسمان گنبد کاووس مشاهده شد که ابتدا به صورت حبابی بود که داخل آن یک نور روشنی بود، سپس این حباب به دوقسمت تقسیم شد و یک شکل مخروطی کنار آن تشکیل شد و در آخر به‌صورت غباری آسمان را گرفت و ناگهان ناپدید شد.»

به نقل از ایرنا
.h_iframe-aparat_embed_frame{position:relative;}.h_iframe-aparat_embed_frame .ratio{display:block;width:100%;height:auto;}.h_iframe-aparat_embed_frame iframe{position:absolute;top:0;left:0;width:100%;height:100%;}

افراد ربوده شده توسط فرازمینی‌ها

افراد ربوده شده توسط فرازمینی‌ها
منطقه ممنوعه ۵۱ آمریکا، در این منطقه اسلحه های نظامی تولید می شود. ولی از طرفی پایه تحقیقات این سازمان برای سازمان UFO ارسال می شود!

در طول این سال‌ها افرادی وجود داشتند که مدعی هستند توسط فرازمینی‌ها ربوده شده‌اند، در ادامه لیستی از این افراد و تاریخچه یکی از آنها را به انتخاب مورد بررسی قرار خواهیم داد.

ماجرای ربوده شدن بارنی و بتی هیل توسط فرازمینی‌ها

ماجرای ربوده شدن بارنی و بتی هیل توسط فرازمینی‌ها
تصویر بارنی و بتی هیل پی از رهایی از دست فرازمینی‌ها

یکی از معروف‌ترین وقایعی که در ارتباط با ربودن انسان‌ها توسط بیگانگان فضایی در محافل علمی مطرح است ماجرای خانوداه هیل است. ماجرای ربوده شدن این زن و شوهر به ۱۹ سپتامبر ۱۹۶۵ باز می‌گردد. در آن زمان خودروی بتی و بارنی هیل در «لنگستر نیوهمپشایر» در حال حرکت به سمت منزل بود. آنها به دفعات نور عجیبی را در آسمان بالای سر خود مشاهده کردند و ماشین خود را برای مشاهده آن شی عجیب چند بار متوقف کردند. آخرین باری که آنها برای مشاهده آن شی عجیب توقف کردند بارنی وحشت زده به سمت اتومبیل دوید و از بتی خواست که فوراً سوار خودرو شود. او فریاد زد آنها می‌خواهند ما را بدزدند و در همین حال با سرعتی سرسام‌آور شروع به رانندگی کرد. ناگهان صدای عجیبی از سقف اتومبیل آنها شنیده شده و هر دو دچار خواب آلودگی شدیدی می‌شوند. پس از آنکه آنها به هوش آمدند خود را ۵۶ کیلومتر دورتر از محلی که رانندگی می‌کردند یافتند و با نگاه به ساعت متوجه شدند که دو ساعت خواب بوده‌اند.

پیشنهاد می‌کنیم حتما مطلب «بازگشت دوباره‌ی شهاب سنگ ۴ کیلومتری به سمت زمین و نابودی جهان!» را بخوانید.

روز بعد آنها گزارش این اتفاق را به مقامات مسوول در پایگاه پلیس ارائه دادند و متعاقب آن توسط مسوولان کمیته (NICEP)  مورد بازجویی قرار گرفتند. بعد از ۱۰ روز از این واقعه کابوس‌های شبانه بتی و بارنی شروع شد که آنها را مجبور کرد تا با یک روانشناس معروف بنام دکتر بنیامین سایمون تماس بگیرند، معالجات روان درمانی بر روی این دو به مدت ۶ ماه ادامه یافت. در جریان هیپنوتیزم که برای معالجه آنها انجام شد جزییات بیشتری توسط بتی و بارنی بیان شد که در هر مورد اظهارات آنها با هم تطابق داشت!

ماجرای ربوده شدن بارنی و بتی هیل توسط فرازمینی‌ها
تصویر بتی از محل زندگی فرازمینی‌ها که در زمان هیپنوتیزم او کشیده شده

آنها در جریان هیپنوتیزم اظهار داشتند پس از آنکه توسط بیگانگان فضایی به داخل سفینه برده شدند نمونه‌هایی از پوست و موی آنها برداشته شد. همچنین در جریان خواب مصنوعی بتی گفت که از رییس آنها در مورد اینکه آنها از کجا می‌آیند پرسید. آنها در جواب او تصویری سه بعدی از یک منظومه را نشان دادند که هر دو در جریان هیپنوتیزم تصویر آن را به درستی رسم کردند. تصویری که آنها رسم کردند امروزه به تصویر گلیس معروف شده است.

نکته جالب این است که پس از این واقعه تمام مراکز علمی جهان از ناسا گرفته تا ستاره شناسان آماتور تلسکوپهای خود را به سمتی که بتی هیل اشاره کرده بود نشانه گرفتند، ۷ سال بعد این منظومه توسط دانشمندان با نام زتا رتیکولی(Zeta Reticuli) در صورت فلکی نگاری کشف و مورد تایید قرار گرفت.

ماجرای ربوده شدن بارنی و بتی هیل توسط فرازمینی‌ها
تصویر منظومه زتا رتیکولی که بتی نقاشی آن را در تصویر بالا کشید

بهترین سریال‌های ترسناک جهان با موضوع فرازمینی‌ها

بهترین سریال‌های ترسناک جهان با موضوع فرازمینی‌ها
پوستر فیلم‌های ترسناک با موضوع فرازمینی‌ها

فیلم‌های علمی-تخیلی همواره جزء پرطرفدارترین ژانرهای سینمایی به شمار می‌روند. سینماگران هم مثل هر آدم دیگری عاشق ماجرا و معماهای فضایی هستند و برایشان وسوسه‌انگیز است که بدانند خارج از این کره کوچک چه شکلی است. در این بخش قصد داریم درباره‌ی بهترین سریال‌ها ترسناک با موضوع فرازمینی‌ها با شما صحبت کنیم.

 • «جنگ دنیاها» یا «War of the Worlds» محصول سال ۲۰۰۵/ کارگردان: استیون اسپیلبرگ/امتیاز ۶/۵ از سایت IMDB
 • «نشانه ها» با «Signs» محصول سال ۲۰۰۲/ کارگردان: ام. نایت شیامالان/ امتیاز ۶/۷ از سایت IMDB
 • «زیر پوست» یا «Under the Skin» محصول سال ۲۰۱۳/ کارگردان: جاناتان گلازر/ امتیاز ۶/۳ از سایت IMDB
 • «فرازمینی» یا «Extraterrestrial» محصول سال ۲۰۱۴/کارگردان: کالین میلیهان/ امتیاز ۵ از سایت IMDB
 • «ربودن فضایی» یا «Alien Abduction» محصول سال ۲۰۱۴/ کارگردان: متی بکرمن/ امتیاز ۴/۹ از سایت IMDB
 • «آسمان های تاریک» یا «Dark Skies» محصول سال ۲۰۱۳/ کارگردان: اسکات استوآرت/ امتیاز ۶/۳ از سایت IMDB
 • «نوع چهارم» یا «The Fourth Kind» محصول سال ۲۰۰۹/ کارگردان: اولاتنده اوسانسانمی /امتیاز ۵/۹ از سایت IMDB

شما در این باره چه فکری می‌کنید؟ آیا به نظر شما آدم فضایی‌ها وجود خارجی دارند؟ نظرات خود را با ما در کامنت به اشتراک بگذارید!

مقاله‌های دیگر از این نویسنده

منابع

194 دیدگاه برای “۸ واقعیت باورنکردنی که وجود فرازمینی ها را اثبات می‌ کند!

 1. zahra گفته:

  سلام و عرض ادب
  از نظر مک فضایی ها همه جا وجود دارن مثلا ماکه به آب احتیاج داریم تو یه سیاره پر آب زندگی میکنیم ویه فضایی که به آتیش نیاز داره تو خورشید و یکی دیگه که سرما نیاز داره تو نپتون این که بگیم وجود ندارن منطقی نیست اصلا وقتی چیزی رو نبینیم دلیل بر این نیست که وجود نداره تازه ممکنه اونا پیشرفته تر باشن ولی خدا تو قران گفته انسان ها از همه موجودات شریف ترن یعنی انسانیت دارن چجوری بگم یعنی خوبن و این که شاید از جنس های مختلف باشن مثل آتیش و ابر کلا چیزایی که نمیدونیم

 2. Jala.mashhady گفته:

  اینکه ما در این جهان تنها نیستیم واقعیت هستش و ما انسانها نباید به خودمون مغرور بشیم و بگیم این جهان برای ما هست اگه برای ما بود خدا همین ماه و خورشید و زمین رو برای ما تنها درست میکرد نه اینکه ترلیون ها کهکشان و سیاره و ستاره ،پس با این حساب در جهان های دیگه هم زندگی واقعی عین زندگی انسانها وجود داره فقط شاید زندگیهای اونها یا پیشرفته تر از ما هستند یا شاید هم عقب افتاده تر از ما که فعلا خداوند از این جریان خبر داره و ما بی اطلاع هستیم فعلا ،

 3. فرهاد گفته:

  هیچ سازه ای توسط انسان تا کنون دیده نشده که یک شی نورانی جنوب به شمال آسمان را در عرض 5 ثانیه طی کند و ناگهان مسیر خود را بصورت شکسته به سمت غرب تغییر دهد و ناپدید شود
  . این را من با چند نفر دیگر در اسمان ورامین دیدیم . ولی وقتی به این مشاهدات و رباعی خیام فکر میکنم پیش خودم میگم وقت رفتن نزدیکه :
  اسرار ازل را نه تو دانی و نه من
  وین حرف معما نه تو خوانی و نه من
  هست در پس گفتگوی من و تو
  گر پرده بیفتد نه تو مانی و نه من .

 4. رامتین گفته:

  سلام . ببینید در واقع یوفو ها یا اجسام پرنده ناشناس ، میتونن هر چیزی باشند که توسط رادار ها و ردیاب های جهانی دیده نمیشن . الان مثلا اگر توی زحل حیات وجود داره ولی ما نمی‌دونیم و به زحل یا کیوان فضاپیما ارسال می کنیم تا اونجا رو بررسی کنه ، آدم فضایی ها هم همین کار رو می کنن . فضا پیما یا یوفو ها رو میفرستم به زمین تا اینجا رو آنالیز کنه . در واقع فضاپیما های ما برای اونا یوفو و فضاپیما های اونا برای ما یوفو شناخته میشن .

  اینجاست که میگن :

  از هر دست بدی از همون دست پس میگیری

 5. رامتین قلی زاده گفته:

  سلام . ببینید در واقع یوفو ها یا اجسام پرنده ناشناس ، میتونن هر چیزی باشند که توسط رادار ها و ردیاب های جهانی دیده نمیشن . الان مثلا اگر توی زحل حیات وجود داره ولی ما نمی‌دونیم و به زحل یا کیوان فضاپیما ارسال می کنیم تا اونجا رو بررسی کنه ، آدم فضایی ها هم همین کار رو می کنن . فضا پیما یا یوفو ها رو میفرستم به زمین تا اینجا رو آنالیز کنه . در واقع فضاپیما های ما برای اونا یوفو و فضاپیما های اونا برای ما یوفو شناخته میشن .

  اینجاست که میگن :

  از هر دست بدی از همون دست پس میگیری

 6. شهرام48 گفته:

  سلام ممنونم خانم حقگو جمع آوری و ارائه این حجم از مطالب و مستندات،به یقین زمان و زحمت زیادی رو متحمل شما نموده و حتما قابل قدر دانی است .

  • سارا حقگو گفته:

   سلام، ممنون از شما مخاطب عزیز که وقت میگذارید و مطالب رو می‌خونید و نظرتون رو ثبت می‌کنید. با تشکر

 7. جلال پردیسان گفته:

  بنام خدا در ساعت 21:05 روز 5 ژوِین سال 2020 در 10 کیلو متری جنوب همدان در باغ بودم که در حال عکس گرفتن از ماه که در حال طلوع از پشت یک برآمدگی بود ناگهان یک نقطه کوچک بسمت من و آن برآمدگی آمد برنگ آبی و چند مانور چند صد کیلو متری بسوی ماه و منطقه مورد نظر انجام داد و یک نقطه دیگر برنگ سبز هم آمد کل این اتفاقات در 3 دقیقه طول کشید که از غرب جایی که من بودم چهار سفینه شبیح میله یا بهتر بگوییم سیگار تماما” روشن آمدن و بالای آن برآمدگی ایستادن و بلافاصله 4 عدد دیگر نیز بموازات هم بالاتر از آنها ایستادن و نقطه آبی و سبز یکی شده برعکس کوچ پرندگان مهاجر در اسمان یک اسکاتران بشکل V خوابیده که دو نقطه در آخر اسکاتران بود با سرعت کم و سپس با سرعتی سرسام آور بسمت شرق رفتن و دیگر چیزی دیده نشد من از فامیل پرسیدم آیا منظره را دیدن همه گفتن خیر تا هفته بعد که در اینترنت خبر دیده شدن همون نه عدد اسکاتران فرازمینی ها در تهران دیده شده بود را پیگیری کردم و متوجه شدم فاصله 300 کیلومتری همدان تا تهران را در یک یا دو دقیقه طی طریق کرده بودن البته هیجان و عکسهای من زیاد واضح نیست چون با موبابیل گرفته بودم روز هم یادم که جمعه بود ساعت نه و 5 تا نه و 8 دقیه آرایش آنها طول کشیده و من شاهد تمامی حرکتهای آنها بودم ودر سات نه و 9 تا 10 دقیقه که در تهران روییت شدن بشکل چهار سیگار روشن و قرمز بصورت موازی ولی با فاصله طولی با هم یک نقطه در انتها و چهار تا دیگر در زیر و بر عکس سفینه های بالا لذا بجد میگویم در نیمه پنهان ماه اتفاقاتی در حال انجام است که بنظر دوستانه نیست در شرف انجام است چون من اصلا حال خوبی نداشتم و یک ترس عجیبی مرا فرا گرفته بود

 8. Tyrant گفته:

  انسان موجودی بیرحم است و اگر ب تکنولوژی سفر ستاره ی دست پیدا کند ،
  اگر سیاره مناسب سکونت پیدا کند ، ب موجودات آنجا رحم نمیکند
  این دلیلی ست که یـوفـوها از تماس نزدیک وحشت دارن
  .
  حتی در قران هم امده انسان را اشرف مخلوقات بر روی زمین قرار دادیم ،
  قران نگفته بر روی جهان قرار دادیم ، بلکه گفتع روی زمین قرار دادیم

دیدگاهتان را بنویسید

مشاوره رایگان مهاجرت:021 43000 021