اگر اولین بار هست که از سایت GO2TR دیدن می‌کنین، حتما از این صفحه شروع کنین!

۴ واقعیت که وجود فرازمینی ها را اثبات می‌ کند!

75 49,763

از گذشته تاکنون یکی از بزرگترین دغدغه‌های بشر، پیدا کردن راهی برای زندگی در دیگر کرات منظومه شمسی و رسیدن به اطلاعاتی بیشتر در این زمینه بوده است! به تصور بیشتر ما، آدم‌هایی از جنس دیگر و با ظاهری متفاوت در سیاره‌ای دیگر در حال زندگی و زاد و ولد هستند! این تصور تا جایی پیش رفته که ما در تلوزیون، فیلم‌ها، اخبار و .. به مراتب از وجود این موجودات سخن به زبان آورده‌ایم! زمانی که حرف از موجودات فرازمینی به میان می‌آید، اولین تصویری که در ذهن ما نقش می‌بندد، ظاهری عجیب و غریب به همراه بشقاب پرنده است. افراد بسیاری در طول تاریخ ادعا کرده‌اند که جرمی شبیهه به بشقابی عظیم‌الجثه را در آسمان دیده‌اند، یا توسط موجوداتی عجیب و غریب دزدیده شده‌اند!

این اجسام(بشقاب پرنده) به دلیل ماهیت آنها، شی ناشناس پرنده
یا یوفو (Unidentified Flying Object) نامیده شده‌اند.

مقدمه

مقدمه
در همین رابطه:

دیدن بشقاب پرنده بارهای زیادی در طول تاریخ و در سراسر جهان گزارش شده است، رویت آن‌ها این موضوع را مطرح می‌کند که اگر آدم فضایی‌ها وجود دارند، تا به حال به زمین آمده‌اند یا نه؟ در این مقاله قصد داریم درباره‌ی تاریخچه‌ی موجودات فضایی، اسناد محرمانه‌ی وجود این موجودات، خبر اخیر پنتاگون درباره‌ی تایید وجود بشقاب پرنده‌ها( UFO)، و آدم فضایی‌ها به زمین صحبت کنیم. به شما پیشنهاد می‌کنیم حتما تا پایان این مقاله ما را همراهی کنید!

کشف نشانه‌هایی از حیات فرازمینی در سیاره زهره

کشف گاز فسفین در ابرهای سیاره زهره

ستاره‌شناسان از کشف شگفت‌انگیز مولکول کمیاب گاز فسفین در ابرهای سیاره زهره خبر دادند، این گاز فقط توسط میکروب‌هایی تولید می‌شود که در محیط‌های فاقد اکسیژن رشد می‌کنند.

در تاریخ ۱۴ سپتامبر ۲۰۲۰(۲۴ شهریور ۹۹) یک کشف مهم پیرامون حیات فرازمینی، توسط انجمن سلطنتی اخترشناسان بریتانیا اعلام شد: با یافتن مولکول‌های فسفین (Phosphine)، ابرهای سیاره‌ی زهره می‌توانند پذیرای حیات باشد. یک تیم بین‌المللی از ستاره‌شناسان از کشف شگف‌انگیز مولکول کمیاب فسفین در ابرهای سیاره زهره خبر دادند. این گاز در زمین فقط به صورت صنعتی و یا توسط میکروب‌هایی تولید می‌شود که در محیط‌های فاقد اکسیژن رشد می‌کنند.

«با آن‌چه در حال حاضر از زهره می‌دانیم، معقول‌ترین توضیح برای حضور فسفین هر چقدر هم اغراق‌آمیز باشد زندگی است.»

به نقل از کلارا سوزا، اخترفیزیک‌دان در موسسه فناوری ماساچوست (ام‌آی‌تی)

ستاره‌شناسان برای دهه‌ها حدس می‌زدند که ابرهای ناهید می‌تواند محیطی برای وجود میکروب‌ها باشد که با توجه به شناور بودن از سطح سوزان زهره در امانند و در محیطی با اسیدیته‌ی بالا زندگی می‌کنند. تشخیص فسفین می‌تواند به چنین حیات فرازمینی اشاره داشته باشد.

تیم علمی بین‌المللی ابتدا وجود فسفین را با استفاده از تلسکوپ جیمز مکسول در هاوایی مشاهده کردند و سپس موفق شدند حضور آن را با استفاده از تلسکوپ رادیویی آتاکاما در شیلی تایید کنند.

«باید تاکید کنم که زندگی به عنوان توضیحی برای کشف ما باید همیشه دلیل آخر باشد. این مهم است زیرا اگر همانطور که پی بردیم فسفین وجود داشته باشد و اگر حیات باشد به این معنی است که ما تنها نیستیم.»

به نقل از کلارا سوزا، اخترفیزیک‌دان در موسسه فناوری ماساچوست (ام‌آی‌تی)

فسفین یک اتم فسفر با سه اتم هیدروژن متصل است که برای انسان ماده‌ای بسیار سمی به شمار می‌رود.

ونوس، با نام فارسی آن زهره یا ناهید، نزدیک‌ترین همسایه زمین است. این کره از نظر ساختار مشابه کره زمین اما کمی کوچک‌تر از آن است. این سیاره جوی به شدت غلیظ و سمی دارد که گرما را به دام می‌اندازد و به همین خاطر دمای این سیاره به ۴۷۱ درجه سانتی‌گراد می‌رسد، به حدی داغ که می‌تواند سرب را ذوب کند.

پنتاگون وجود آدم‌ فضایی‌ها را تایید کرد!

پنتاگون وجود آدم‌ فضایی‌ها را تایید کرد!
تصویر منتشر شده از بشقاب پرنده‌ها توسط پنتاگون (تصویر واقعی است)

در روزهای اخیر پنتاگون به صورت رسمی وجود اجرام پرنده(UFO)، که در سال‌های گذشته توسط نیروی دریایی این کشور کشف و از آنها فیلمبرداری شده بود را تأیید کرد. این اتفاق برای اولین بار توسط یک نهاد رسمی دولتی در دنیا اتفاق افتاده و می‌تواند مهر تاییدی بر وجود یوفوها یا همان بشقاب پرنده‌ها باشد.

ویدئو

همانطور که گفتیم در خبری که در تاریخ ۹ اردیبهشت ۹۹ توسط وزارت دفاع ایالات متحده به صورت رسمی مورد تأیید قرار گرفت، اعلام شد، ویدئوهای منتشر شده در سال‌های گذشته همگی صحت داشته و جز اطلاعات طبق‌بندی شده دولتی و دفاعی بوده‌اند.

در اولین نسخه، ویدئویی در سال ۲۰۱۷ توسط وبسایت نیویورک تایمز منتشر شده بود. در آن زمان نیویورک تایمز مدعی شده بود که ویدئوهای منتشر شده از اسناد طبقه‌بندی شده نیروی دریای آمریکا لو رفته و در اختیار آنها قرار گرفته ولی به دلیل عدم تایید مقامات دولتی و اراده سازمان‌دهی‌شده بر مخفی بودن آن اطلاعات، هیچ‌گاه این ویدئوها به صورت جدی توسط رسانه‌ها دنبال نشدند و به صورت  همان ادعا باقی‌ماندند.

همانطور که گفتیم این خبر توسط CNN و سپس همه وبسایت‌های خبری معتبر دنیا منتشر شد و باعث شگفتی همگان گردید!

«نیروی دریایی آمریکا به صورت رسمی ویدئوهایی از اجرام پرنده ناشناس را منتشر کرد».

در این خبر سخنگوی نیروی دریایی آمریکا به صورت غیرمستقیم، از این اجسام با عنوان «پدیده‌های هوایی غیر قابل توضیح» نام برده و معتقد است که این اجسام همان یوفوها یا اشیا ناشناس پرنده‌ای هستند که در بالا به آنها اشاره کردیم. در ادامه این مقام دولتی اذعان نموده که هدف پنتاگون از انتشار این ویدئو روشن کردن این قضیه بوده است که اجسام ناشناس پرنده به صورت واقعی وجود دارند ولی ماهیت آنها همچنان برای این سازمان، نامشخص و نامفهوم است.

وزارت دفاع ایالات متحده سه ویدئو محرمانه نیروی دریایی که یکی از آنها در ماه نوامبر ۲۰۰۴ و دو ویدئوی دیگر در ژانویه ۲۰۱۵ ضبط شده بوده و پس از افشای اطلاعات در سال‌های ۲۰۰۷ و ۲۰۱۷ توسط رسانه‌ها، منتشر شده بودند را تأیید می‌کند.

به نقل از سوزان گاف، یکی از مقامات پنتاگون

حقایقی درباره‌ی موجودات فضایی و بشقاب‌پرنده‌ها

حقایقی درباره‌ی موجودات فضایی و بشقاب‌پرنده‌ها
تصویر واقعی نیست

در ابتدا باید بگوییم، زمانی که نام “موجودات فضایی” را به میان می‌آوریم، منظور آن دسته از تمدن های پیشرفته فضایی موجود در فیلم‌های علمی-تخیلی نیست، اگرچه احتمال وجود چنین تمدن‌هایی هم وجود دارد، اما تاکنون هیچگونه مدرکی دال بر اثبات آن یافت نشده و فعلاً در محدوده فیلم‌های علمی-تخیلی باقی خواهند ماند. مبحث کلی و موضوع مورد نظر ما “حیات خارج از کره زمین” است. بر همین اساس به نظر می رسد که حیات فرازمینی ممکن است. مهم نیست اگر تاکنون با آن روبرو نشده‌ایم، احتمالات چنین بیان می‌کنند که این حیات وجود دارد.

پیشنهاد میکنیم مقاله‌ی « نادرترین و عجیب‌ترین اتفاقات جهان» را حتما بخوانید!

فقط در کهکشان راه شیری در حدود ۳۰۰ میلیارد ستاره وجود دارد، به عنوان مثال کل منظومه شمسی و اجرام آن را فقط در محدوده یکی از این ستارگان (یعنی خورشید) در نظر بگیرید، تصور کنید بخش وسیعی از این ستارگان دارای سیاراتی باشند که قادر به میزبانی حیات است. این مثال تنها در مقیاس یک کهکشان بود، حالا بیایید با نگاه وسیع‌تری به مساله نگاه کنیم، در حدود ۱۰۰ تا ۳۰۰ میلیارد کهکشان در کیهان شناخته شده، وجود دارد. هر کهکشان شامل میلیاردها و برخی شامل تریلیون‌ها ستاره است.

به راستی چطور می‌توانید باور کنید که هیچ شانسی برای رویداد زندگی در هیچ یک از این ترلیون‌ها ترلیون سیاره که به دور این ستارگان در حال گردشند وجود ندارد؟ حتی اگر بر این باور باشید که خداوند حیات را مستقیماً بر زمین آفریده، باور آفرینش کیهانی با این اندازه تنها برای ما، تاحدی غیرمنطقی و متکبرانه به نظر می‌رسد.

به گزارش تاپ دیجیت، نظرسنجی‌ها عموما نشان می‌دهند که تقریباً نیمی از مردم معتقد به وجود بشقاب پرنده‌ها (UFO) هستند، و حدود ۵ درصد از آنها اعتقاد دارند که در یک زمانی از زندگی‌شان آنها را دیده‌اند.

به نقل از وب سایت toptenz

تاریخچه‌ی بشقاب پرنده‌ها در جهان

تاریخچه‌ی بشقاب پرنده‌ها در جهان
روزنامه چاپ شده در آن زمان با تیتر: کشتی هوایی کالیفرنیا ۱۸۹۶-۱۸۹۷

بسیاری از مردم نمی‌دانند که سابقه دیدن چراغ‌های ناشناس در آسمان به بیش از یک قرن پیش برمی‌گردد زمانی که اولین بشقاب پرنده مشاهده شد. این اتفاق در ماه نوامبر سال ۱۸۹۶ زمانی شروع شد که یک نور ناشناخته مرموز که با سرعت حدود ۵۰ کیلومتر در ساعت در حال حرکت بود توسط صدها نفر از مردم کالیفرنیا مشاهده شد. هفته بعد از آن دوباره مشاهده شد این بار در سان فرانسیسکو بود و تا پایان سال، صدها گزارش از مشاهده آن در سرتاسر ساحل اقیانوس آرام بدست آمد.

اولین مشاهده بشقاب پرنده به طور رسمی در سال ۱۹۴۷ اتفاق افتاد، زمانی که تاجری به نام کنت آرنولد ادعا کرد که گروهی ۹تایی از اشیاء عجیب با سرعت زیاد را در کنار کوه رینیر (Mount Rainier) در حالی دیده است که هواپیمای کوچک خود را هدایت میکرده. آرنولد تخمین زده که این شی پرنده می‌توانسته چندین هزار کیلومتر در ساعت حرکت کند. زمانی که دیدن این بشقاب پرنده‌ها افزایش یافت، در سال ۱۹۴۸، دولت ایالت متحده شروع به تحقیقاتی روی آن‌ها کرد.

مشخصات کلی بشقاب پرنده‌ها

مشخصات کلی بشقاب پرنده‌ها
تصویر واقعی نیست

بشقاب پرنده‌ها شکل‌های متفاوتی دارند اما معمولا از شکل هندسی کروی مشتق می‌شوند و به شکل دیسک ، بیضوی (شبیه به توپ راگبی)، دوکی، استوانه‌ای و مخروطی دیده شدند. بیشتر آنها به شکل بشقاب با قطری حدود ۷/۵ متر و با گنبدی به ارتفاع ۱/۵ تا ۱/۸ در وسط بوده‌اند. بشقاب پرنده‌ها قادرند به سرعت، ابعاد خود را تغییر دهند. بشقاب پرنده معمولا فاقد بال و چرخ است. این اشیا وقتی از فاصله نزدیک مشاهده می‌شوند، دارای ابعاد نسبتا کوچک ، غالبا کوچکتر از ۲۰ متر هستند، ولی ابعاد انعکاسی را داری آنها تقریبا به اندازه یک هواپیمای جت بوتینگ ۷۰۷ است.

بشقاب پرنده‌ها، معمولا بصورت دسته جمعی پرواز می‌کنند، ولی بصورت انفرادی نیز زیاد دیده شده‌اند. یکی از عجایب بشقاب پرنده‌ها این است که قادرند بطور ناگهانی و آنی خود را از نظرها ناپدید کنند. بشقاب پرنده‌ها قابلیت ساکن ایستادن در هوا را دارند و می‌توانند شتاب و سرعت زیادی را داشته باشند. از ویژگیهای جالب و جذابشان نورافشانی آنها است. گزارش‌ها نشان می‌دهند که آنها در دو فاز مختلف تاریک و روشن مشاهده می‌شوند، اغلب روی زمین می‌نشینند.

مشاهدات بشقاب پرنده‌ها در جهان و ایران

مشاهدات بشقاب پرنده‌ها در جهان و ایران
عکس‌های گرفته شده توسط مردم
 • در ۹ دسامبر ۱۹۶۵، بسیاری از مردم جسم عجیبی را دیدند که داخل جنگل‌های پنسیلوانیا سقوط کرد.
 • صبح ۲۷ دسامبر ۱۹۸۰، دو تن از افراد نیروی هوایی انگلیس جسم فلزی نورانی را در آسمان مشاهده کردند.
 • بین سال‌های ۱۹۸۹ تا ۱۹۹۰ صدها نفر وجود اجسام مثلثی شکل بزرگی را در آسمان بلژیک گزارش دادند.
 • در ۵ ژانویه ۲۰۰۰، یک تاجر و چند مأمور پلیس جسم بزرگ نورانی‌ای را در حال حرکت در آسمان دیدند.
 • گروهی از افسران بازنشسته آمریکایی بعد از سال‌ها مدعی شدند که اشیای پرنده ناشناس بارها روی تأسیسات هسته‌ای آمریکا در سراسر این کشور پرواز کرده‌اند. آن‌ها همچنین مدعی شدند که این اشیای پرنده سیستم موشکی پدافند هوایی این تأسیسات را از کار می‌انداختند.
 • در هفدهم آبان ۱۳۸۹ جسمی موشک مانند در غرب آسمان لس‌آنجلس دیده شد. مسئولین نظامی و هوانوردی از اینکه این جسم چه بوده‌است اظهار بی‌اطلاعی کردند.
 • در ۴ دسامبر ۲۰۱۲ نیروی دریایی ژاپن تصویر سقوط یک بشقاب‌پرنده را در سواحل این کشور منتشر کرد.
 • در سال ۱۳۸۳ گزارش‌هایی از مشاهدهٔ گوی‌های درخشان در آسمان بابل، مرزن‌آباد، مشکین‌شهر و بعد از آن در شهرهای دیگر ایران مخابره شد.
مشاهدات بشقاب پرنده‌ها در جهان و ایران
تصویر واقعی است

«در ساعت ۲۲:۱۵ پنج شنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۱ شی‌ای نورانی به مدت ۱۰ دقیقه در ضلع شمالی آسمان گنبد کاووس مشاهده شد که ابتدا به صورت حبابی بود که داخل آن یک نور روشنی بود، سپس این حباب به دوقسمت تقسیم شد و یک شکل مخروطی کنار آن تشکیل شد و در آخر به‌صورت غباری آسمان را گرفت و ناگهان ناپدید شد.»

به نقل از ایرنا

ویدئو

افراد ربوده شده توسط فرازمینی‌ها

افراد ربوده شده توسط فرازمینی‌ها
منطقه ممنوعه ۵۱ آمریکا، در این منطقه اسلحه های نظامی تولید می شود. ولی از طرفی پایه تحقیقات این سازمان برای سازمان UFO ارسال می شود!

در طول این سال‌ها افرادی وجود داشتند که مدعی هستند توسط فرازمینی‌ها ربوده شده‌اند، در ادامه لیستی از این افراد و تاریخچه یکی از آنها را به انتخاب مورد بررسی قرار خواهیم داد.

ماجرای ربوده شدن بارنی و بتی هیل توسط فرازمینی‌ها

ماجرای ربوده شدن بارنی و بتی هیل توسط فرازمینی‌ها
تصویر بارنی و بتی هیل پی از رهایی از دست فرازمینی‌ها

یکی از معروف‌ترین وقایعی که در ارتباط با ربودن انسان‌ها توسط بیگانگان فضایی در محافل علمی مطرح است ماجرای خانوداه هیل است. ماجرای ربوده شدن این زن و شوهر به ۱۹ سپتامبر ۱۹۶۵ باز می‌گردد. در آن زمان خودروی بتی و بارنی هیل در لنگستر نیوهمپشایر در حال حرکت به سمت منزل بود. آنها به دفعات نور عجیبی را در آسمان بالای سر خود مشاهده کردند و ماشین خود را برای مشاهده آن شی عجیب چند بار متوقف کردند. آخرین باری که آنها برای مشاهده آن شی عجیب توقف کردند بارنی وحشت زده به سمت اتومبیل دوید و از بتی خواست که فوراً سوار خودرو شود. او فریاد زد آنها می‌خواهند ما را بدزدند و در همین حال با سرعتی سرسام‌آور شروع به رانندگی کرد. ناگهان صدای عجیبی از سقف اتومبیل آنها شنیده شده و هر دو دچار خواب آلودگی شدیدی می‌شوند. پس از آنکه آنها به هوش آمدند خود را ۵۶ کیلومتر دورتر از محلی که رانندگی می‌کردند یافتند و با نگاه به ساعت متوجه شدند که دو ساعت خواب بوده‌اند.

پیشنهاد می‌کنیم حتما مطلب «بازگشت دوباره‌ی شهاب سنگ ۴ کیلومتری به سمت زمین و نابودی جهان!» را بخوانید.

روز بعد آنها گزارش این اتفاق را به مقامات مسوول در پایگاه پلیس ارائه دادند و متعاقب آن توسط مسوولان کمیته (NICEP)  مورد بازجویی قرار گرفتند. بعد از ۱۰ روز از این واقعه کابوس‌های شبانه بتی و بارنی شروع شد که آنها را مجبور کرد تا با یک روانشناس معروف بنام دکتر بنیامین سایمون تماس بگیرند، معالجات روان درمانی بر روی این دو به مدت ۶ ماه ادامه یافت. در جریان هیپنوتیزم که برای معالجه آنها انجام شد جزییات بیشتری توسط بتی و بارنی بیان شد که در هر مورد اظهارات آنها با هم تطابق داشت!

ماجرای ربوده شدن بارنی و بتی هیل توسط فرازمینی‌ها
تصویر بتی از محل زندگی فرازمینی‌ها که در زمان هیپنوتیزم او کشیده شده

آنها در جریان هیپنوتیزم اظهار داشتند پس از آنکه توسط بیگانگان فضایی به داخل سفینه برده شدند نمونه‌هایی از پوست و موی آنها برداشته شد. همچنین در جریان خواب مصنوعی بتی گفت که از رییس آنها در مورد اینکه آنها از کجا می‌آیند پرسید. آنها در جواب او تصویری سه بعدی از یک منظومه را نشان دادند که هر دو در جریان هیپنوتیزم تصویر آن را به درستی رسم کردند. تصویری که آنها رسم کردند امروزه به تصویر گلیس معروف شده است.

نکته جالب این است که پس از این واقعه تمام مراکز علمی جهان از ناسا گرفته تا ستاره شناسان آماتور تلسکوپهای خود را به سمتی که بتی هیل اشاره کرده بود نشانه گرفتند، ۷ سال بعد این منظومه توسط دانشمندان با نام زتا رتیکولی(Zeta Reticuli) در صورت فلکی نگاری کشف و مورد تایید قرار گرفت.

ماجرای ربوده شدن بارنی و بتی هیل توسط فرازمینی‌ها
تصویر منظومه زتا رتیکولی که بتی نقاشی آن را در تصویر بالا کشید

بهترین سریال‌های ترسناک جهان با موضوع فرازمینی‌ها

بهترین سریال‌های ترسناک جهان با موضوع فرازمینی‌ها
پوستر فیلم‌های ترسناک با موضوع فرازمینی‌ها

فیلم‌های علمی-تخیلی همواره جزء پرطرفدارترین ژانرهای سینمایی به شمار می‌روند. سینماگران هم مثل هر آدم دیگری عاشق ماجرا و معماهای فضایی هستند و برایشان وسوسه‌انگیز است که بدانند خارج از این کره کوچک چه شکلی است. در این بخش قصد داریم درباره‌ی بهترین سریال‌ها ترسناک با موضوع فرازمینی‌ها با شما صحبت کنیم.

 • «جنگ دنیاها» یا «War of the Worlds» محصول سال ۲۰۰۵/ کارگردان: استیون اسپیلبرگ/امتیاز ۶/۵ از سایت IMDB
 • «نشانه ها» با «Signs» محصول سال ۲۰۰۲/ کارگردان: ام. نایت شیامالان/ امتیاز ۶/۷ از سایت IMDB
 • «زیر پوست» یا «Under the Skin» محصول سال ۲۰۱۳/ کارگردان: جاناتان گلازر/ امتیاز ۶/۳ از سایت IMDB
 • «فرازمینی» یا «Extraterrestrial» محصول سال ۲۰۱۴/کارگردان: کالین میلیهان/ امتیاز ۵ از سایت IMDB
 • «ربودن فضایی» یا «Alien Abduction» محصول سال ۲۰۱۴/ کارگردان: متی بکرمن/ امتیاز ۴/۹ از سایت IMDB
 • «آسمان های تاریک» یا «Dark Skies» محصول سال ۲۰۱۳/ کارگردان: اسکات استوآرت/ امتیاز ۶/۳ از سایت IMDB
 • «نوع چهارم» یا «The Fourth Kind» محصول سال ۲۰۰۹/ کارگردان: اولاتنده اوسانسانمی /امتیاز ۵/۹ از سایت IMDB

شما در این باره چه فکری می‌کنید؟ آیا به نظر شما آدم فضایی‌ها وجود خارجی دارند؟ نظرات خود را با ما در کامنت به اشتراک بگذارید!

مقاله‌های دیگر از این نویسنده

منابع

دوست دارین آخرین مقالات ما براتون ایمیل بشه؟
خوب اگر علاقمندین به اخبار و مقالات مجله اینترنتی گوتو تی آر لطفا ایمیل خودتون رو وارد کنین!
هر زمان دوست داشتین لغو اشتراک کنین!
75 نظرات
 1. علی ربوی می گوید

  وجود بوفو تایید شده نه وجود موجودات فرازمینی
  UFO(اشیای پرنده ناشناس)
  مشاهده یوفو به معنای وجود گونه ای از حیات بیگانه نیست
  بلکه به لحاظ فنی نمی دانیم آنها چه هستند، شاید پهپاد یا هواپیمای جاسوسی و بدون سرنشین هستند

  1. سارا حقگو می گوید

   سلام، بله بنده هم عرض کردم پنتاگون «وجود یوفو» رو تایید کرده! ولی بنده در مطلبم از تاریخچه کلی این اتفاقات نوشتم! وقتی چیزی راجع بهش نمیدونیم با نام بیگانگان ازشون یاد می‌کنیم! یا در اصطلاح عامیانه فرازمینی‌ها! ممنون از اینکه نظراتتون رو برامون مینویسید.

 2. Elipour می گوید

  مقاله عالی بود مثل همیشه?

  1. سارا حقگو می گوید

   ممنون از شما که نظراتتون رو برامون مینویسید!

  2. مهندس رضا می گوید

   آره مثل همیشه

 3. rezaa می گوید

  cheghad ajib va jaleb bood! mamnun.

  1. سارا حقگو می گوید

   سلام، ممنون از اینکه نظاتتون رو برامون مینویسید. با تشکر

 4. سعید می گوید

  سلام به نظر من احتمال وجود بوفو بعنوان موجودات فرازمینی دور از ذهن نیست همین جایی که ما زندگی مکینیم یا در سیارات همسایه احتمال دارد موجودات دیگری نیز وجود دارند اما تکنولوژی های نظامی نیز وجود دارند که هنوز رونمایی نشده اند و بدلیل عدم شناسایی آنها موجودات فرا زمینی معرفی می شوند

  1. سارا حقگو می گوید

   سلام، ممنون از شما که نظراتتون رو برامون ثبت میکنید. با تشکر

 5. محسن می گوید

  من امروز در دماوند ابسرد یک شی ناشناس رو دیدم که کل اب سرد رو ۵ ثانیه رد کرد فیلمم نمیشد گرفت گوشی مختل بودد چی میشد باشه بخدا راست میگم

  1. سارا حقگو می گوید

   وجودیوفوها از نظر من چیزی عجیبی نیست و وجود خارجی دارند، بعید نیست که یوفو دیده باشین!

 6. عمر می گوید

  درود! خوب زمانی به این هستی بزرگ پر از از ستاره و سیاره ها و کهکشان ها نگاه میکنیم احتمال وجود حیات علاوه از حیات زمین وجود دارد کی باید پیگیری شود. انها گمان کنم بهتر و پیشرفته تر از ما باشد و زمان که موقع تماس برسد انها تماس خواهد گرفت. اگر ما دنبال انها نباشیم انها دنبال ما میاید انها تا سریع هستن قبل از ما ما را پیدا میکند.
  خشم و مهر انها را نمیشه پیشبنی کرد.

  1. سارا حقگو می گوید

   سلام، ممنون از ثبت نظرتون مخاطب عزیز

 7. shakiba می گوید

  عالیییییییییییییی بود

  1. سارا حقگو می گوید

   ممنون از ثبت نظرتون

 8. رضا بنانی می گوید

  سلام‌من‌هم‌چند‌سال‌پیش‌در.کف‌رودخانه‌اتوبانک‌ملت‌روبروی‌پارک.شریعتی‌هنوز.اتوبانک‌نوسازی‌نشده‌بود.دو.موجود‌عجیب.در‌کف.رودخانه‌دیدم‌که‌سریع‌ناپدید‌شدند‌‌ان‌سالها‌در.کوچه‌اتوبانک‌بودیم‌شبهای.بعد.که‌امدم‌دیگد‌ان‌موجودات‌عجیب‌را.ندیدم..به.نظر‌میرسید‌انها‌جن‌بودند

 9. mohamad amin می گوید

  به نظر من وجود دارن یک حیاطی بیرون از زمین وجود داره وگرنه چه دلیلی داره خدا این همه کهکشان و سیاره رو به وجود بیاره و یک چیزی هم توی خیلی از فیلم های ترسناک فضایی ها دیدم مثل فیلم اسمان های تاریک وفرازمینی که فضایی ها در تلاشن تا ادم ها رو بدزدن و روشون ازمایش انجام بدن و خودشون گفتن که انسان ها ویژگی های خاصی ندارن این ایده توی این فیلمها چرا انقدر زیاد هستش که توی فیلم های ترسناک فضایی به ربوده شدن انسان ها و ازمایش کردن فضایی ها رو ما اشاره شده؟لطفا اگه میدونید جواب سوالاتم رو بدین

  1. سارا حقگو می گوید

   سلام، خیلی از اسناد وجود دارن که میگن این اتفاق افتاده و نمونه ای ازش رو در مقاله ام نوشتمم

 10. آرش می گوید

  وَمِنْ آيَاتِهِ خَلْقُ السَّمَاوَاتِ وَالْأَرْضِ وَمَا بَثَّ فِيهِمَا مِنْ دَابَّةٍ وَهُوَ عَلَى جَمْعِهِمْ إِذَا يَشَاءُ قَدِيرٌ ﴿۲۹﴾
  و از نشانه های [ربوبیت و قدرت] او آفرینش آسمان ها و زمین است و [نیز] آنچه از جنبنده میان آن دو پراکنده است، و او هرگاه بخواهد بر جمع کردنشان تواناست.

 11. نوید مهدوی می گوید

  من در سال ۱۳۹۶در اسمانه تهران ساعت ۲بامداد یک سفینه فضایی دیدم که پر نور بود البته فکر کردم خواب میبینم ولی چند دقه تو آسمون موند تو ارتفاع کم بود زیباترین چیزی بود که میشه یه انسان ببینه سفینه فضایی وجود داره فقط ای کاش اون شب حافظم خالی بود اگه فیلمشو میگرفتم الان معروف ترین آدم روی زمین بودم…به غیر از کره زمین به نظر من جای دیگری هم هس …فقط نمیتونم اثبات کنم به کسی ….ولی یه روز اینو ثابت میکنم ….نوید هستم از تهران

  1. سارا حقگو می گوید

   بله به نظر من هم وجود دارند و شواهد زیادی ازشون موجود هست. با تشکر از ثبت نظرتون

 12. n/a/kh می گوید

  چقدر عالی. خسته نباشید .

  1. سارا حقگو می گوید

   ممنون از ثبت نظرتون مخاطب عزیز

 13. kamran می گوید

  واقعا ممنونم از سازنده این سایت و ویدیو ها چون گره های زیادی از مغز انسان هارو باز کرده خیلی خیلی کامل و دقیق بود امیدوارم بازهم در این موردها ویدیو بزارید

  1. سارا حقگو می گوید

   سلام، ممنون از شما که نظراتتون رو مینویسید و براتون جذاب بوده . چشم حتماااا

 14. حسین می گوید

  این که یک نفر جانشو در راه پیشرفت علم و کشورش فدا کنه ولی هیچ کس اینو ندونه بنظر من خیلی وحشتناک هست اون افرادی که در فضا کشته شدن خدا بیامرزه خیلی وحشتناکه

 15. ایران بوی می گوید

  مطلب خیلی خوبی بود.اگه ممکنه درمورد حادثه رازول و انفجار تانگوسگاهم مطلب بزارید خیلی جالبن مخصوصا تانگوسکا که میگن هنوزم دلیلشو کشف نکردن.

  1. سارا حقگو می گوید

   سلام، ممنون از شما مخاطب عزیز برای ثبت نظرتون. بله چشم حتماااااا

 16. Mahdi می گوید

  مطالب و ویدعو ها بسیار عالی و مفید بودن،
  پدرم تعریف میکنه حدود ۴۰ سال پیش رفت و امد بشقاب پرنده های نورانی که به یک کوه نزدیک محل سکونتشون بوده دیده و حتی محلی های اطراف کوه ادعا کرده بودن که موجودات قد کوتاه نیز دیده اند.
  محل رویت شده، شهرری کوه بی بی شهربانو

  1. سارا حقگو می گوید

   سلام، ممنون که تجربیاتتون رو با ما به اشتراک میذارید. با تشکر

 17. امیررضا می گوید

  سلام من سه شب قبل حدود ساعت ۱۱:۱۵ تو حیاط خونه تو یکی از شهرستانهای جنوبی استان فارس بودم یه شئی خیلی بزرگ مثل یه موشک خیلی بزرگ دیدم که جلو اون یه نور قرمز کوچیک بود و انتهای اون شبیه موشک که آتیش داره البته بدون شعله با سرعت کمی حرکت میکرد هیچ صدایی هم نداشت که به همسرم و برادر همسرم که تو حیاط بودن هم نشون دادم فکر کردم چیزی داره سقوط میکنه و منتظر بودم به کوه برخود کنه ولی ناپدید شد اینقدر هیجان انگیز بود که فراموش کردیم فیلم بگیریم

 18. حسن می گوید

  احتمال که نه مطمئنا وجود دارن همینطور که روی زمین هیچ مکانی رو خالی از موجود زنده نمیبینیم در چند صد میلیارد کهکشان و در هر کهکشان چند صد میلیارد ستاره هم حتما زندگی های زیادی وجود داره که از سیاره هایی که تازه میزبان حیات شدن رو شامل میشن تا سیاره هایی با تمدن هایی که حتی تصورش هم نمیشه کرد.آرزوم اینه که یه روزی ببینمشون

 19. نامداری می گوید

  با سلام
  خیلی جالب جمع بندی شده بود
  من تقریبا چیزی رو به صورت شنود بدونه منبع در هر زمینه که باشه قبول نمیتونم بکنم اما قانع کننده و بدونه بزرگنمایی بود ممنونم

  1. سارا حقگو می گوید

   سلام، ممنون از شما که نظراتتون رو ثبت میکنید، خوشحالیم که براتون مفید بوده

 20. مهدی می گوید

  فراماسون تواب.لیو زگمی در مورد کورادو بلوچی و زکریا سچین که هردو جزو ایلومیناتی هستن و ارتباطشون با واتیکان واینکه انجمن های مخفی سراسر اروپا وامریکا میگه در بازه های زمانی مختلف شیاطین جن رو به اسامی مختلف به جهان معرفی میکنن تا اونهارو گمراه کنن بعضی موقع به اسم خدایان و فرشتگان بعضی موقع به اسم ادم فضایی

 21. مهدی می گوید

  اگر دقت کنین قیافه موجوداتی که تحت عنوان ادم فضایی به ما معرفی میشوند بسیار شبیه اجنه است.قد کوتاه….چشم بدون مردمک…کله بزرگ وپوزه باریک…جالبه که بدونید دولت های بزرگ وجنایتکار در عوض دریافت قدرت وپول از اجنه انهارا به عنوان ادم فضایی معرفی میکنن تا انسان هارو با پرستش اونها وادار کنن….استاد رایفی پور کلیپ های بسیار جالبی در مورد این مسایل دارعه

 22. Reza می گوید

  سلام مقاله عالی بود فقط ی دوتا نکته بگم ادم فضای خوده ما انسان ها هستیم اون ها ادم فرازمینی هستن بعد من مطمئنم وجود دارن فیلم میان ستاره ای رو ببینید اون اثبات میکنه بعد اگر وجود داشتن به زمین نمیومدن برای چی چون به یک تکنولوژی پیشرفته ای دست دارن تکنولوژی که هیچ کس نمیتونه برای همین نمیان مگر اینکه برای تحقیق بیان ی سری بزننو برن همین اونا نمیخوان این تکنولوژی دست ما بیفته چون میدونن اگر دست ما بیفته کل زمین نابود میشه بازم ممنونم برای مقاله شما

  1. سارا حقگو می گوید

   سلام، ممنون از شما که نظراتتون رو ثبت می‌کنید.

 23. اسلام می گوید

  من یه سوال دارم به نظرتون چرا بشقاب پرنده های فضایی ها به این شکله حتما دلیل خیلی خاصی داره که این سفینه ها به این شکله ؟؟!!!
  وبا پیشرفت علم میشه این مسعله رو فهمید،درسته ؟؟!الان ینی امکانش نیست خیلی دوست دارم تا قرن ها و صده های بعدی زنده بمونم و جهان بعدی رو ببینم یا شاید هم یه معجزه ای شد که اون جهان پیشرفته خیلی زود به وجود اومد خدارو چه دیدی ؟!

  1. سارا حقگو می گوید

   سلام، تا به حال دانشمندان درباره اینکه چرا بشقاب پرنده ها به این شکل هستند نظریه خاصی ندادند، یا حداقل بنده دربارش مطالعه نداشتم. اما اگر به تاریخچه دیدن این موجودات برگردیم میبینیم این شکل از تصورات انسان ها و تصاویری که افرادی که این موجودات رو دیدن برمیگرده و تا امروز این تصویر در ذهن ما شکل گرفته.

 24. مسلم می گوید

  سلام خانم حقگواگرامکان داره ایمیل نویدمهدوی روبرام ارسال کنید،به دلیل تجربه مشترک میخوام سوالاتی ازشون بپرسم.

 25. ناشناس می گوید

  سلام خانم راستگو من اولین کامنتی هست که برای یه مطلب میزارم چون خیلی روی مطالب حساسم و الکی روی همشون واکنش نشون نمیدم ولی این مطلب بسیار جالب و زیبا بود من خیلی درباره اینها تحقیق کررده بودم خیلی مطلب کامل و مکملی بود که میتوان تا این تاریخ از این مطلب بخوبی و به نحو احسنت استفاده کرد ممنون بابت اشتراک اطلاعاتتون در هر زمینه ای واقعا از این روحیه ها در این روزگار کم است.
  (:

  1. سارا حقگو می گوید

   سلام، چقدرخوب که براتون مفید بوده. ممنون از ثبت شما که انرژی میدید که بتونیم بهتر بنویسیم، البته بنده «حقگو» هستم !

 26. JhxkpNWQ می گوید

  سلام
  بسیار مفید بود!
  من چطور میتوانم با آقای نوید مهدوی ارتباط داشته باشم ؟
  اگر ایمیلشان در دسترس هست ، خوشحال میشم سوالاتم رو از تجربه اشون بپرسم.
  ممنون بابت مطالب خوبتان خانم حقگو!

  1. سارا حقگو می گوید

   سلام، ممنون از شما برای ثبت نظرتون مخاطب عزیز.

 27. مهران می گوید

  سلام با تشکر از شما بخاطر مطالب خوبتون
  لطفا هر کسی که به مسائل ماورایی یا بیگانگان اعتقاد داره یا علاقمنده، با شماره ۰۹۰۲۲۵۶۱۹۱۹ تماس بگیره که باهم یه گروه درست کنیم و تجربه هامونو در اختیار همدیگه بذاریم…😊😇

  1. سارا حقگو می گوید

   سلام، ممنون از شما که نظراتتون رو ثبت می‌کنید

 28. علی می گوید

  سلام من هم حدود دو ماه پیش ربوده شدم این داستان کاملا واقعی و متفاوت است من این مقاله رو امروز اتفاقی میخونم و اجازه ندارم اطلاعات زیادی روفاش کنم اما دقیقا شبیه به بتی داستان شما من هم ربوده شده و در محفظه انجمادی خواب مصنوعی از انها سوال پرسیدم که چه هستند و برای چه ما را می‌دزدند و روی ما ازمایش میکنند یکی از انها که به نظر می‌رسید دانشمنند باشد قصد و هدفش را به صورت هولوگرافی به من نمایش داد انها من را چندین بار ربوده اند یک بار در سیاره زهره و یک بار در ناهید و بار اخر در ستاره سه برادر که سه ستاره در امتداد هم در فاصله مساوی با چشم غیر مسلح هم در اسمان شب قابل رویت است سفر کردم انها از بعد دیگری بر ما پوشیده شده ما را نظاره میکنند و بر روی ما تحقیق میکنند به عقیده من ما برگزیده شده هایی هستیم که به عنوان یک مورد ازمایش در تعامل با انها باشیم من اتفاقات آینده رو هم میبینم و احساس میکنم که قدرتی در من اضافه شده که تحمل بار اون بسیار دشواره حس ششم بسیار قوی دارم و هر چیزی که احساس میکنم و به اطرافیانم هشدار میدم و درست در میاد ،ظاهرشون شبیه به قورباغه است اما لاغر و قد بلند و قد کوتاه با یک نوع تاوانی عجیب شبیه به بلیب های صوتی با هم ارتباط برقرار میکنند و سرعت حرکت شوند بالاست مثل انسان روی دوپا راه میروند اما کمی قوض دارند و خمیده هستند

  1. سارا حقگو می گوید

   سلام، ممنونم که تجربیاتتون رو با ما به اشتراک میگذارید.

 29. میلاد اشرفی می گوید

  من میلاد اشرفی هستم ا استان کردستان درباره این مساعل مطالعات زیاد داشتم من امکان وجود صد درصدی فرازمینی ها تاکید میکنم آن ها وجود دارن

  1. سارا حقگو می گوید

   سلام ممنونم از ثبت نظرتون.

 30. فرزين می گوید

  سلام دوستان یه گروه داریم تو تلگرام و در مورد این مباحث صحبت میکنیم اگ دوست داشتین باشید پیام بدین.

  [email protected]

 31. شاه زمان می گوید

  دوستان چرا انقدر خودتونو هیجانی میکنین البته من کاملا از مطالبتون خوشم اومد ولی اینو هم ببینید که eeusa معروف به گوش زمینه که اگه حتی یه برگ تو ماه بیوفته دقیق تخمین میزنن که اندازش چقدر بوده و چقدر انژی پتانسیل مصرف کرده تا این صدا رو تولید کنه….نمیخوام تو ذوقتون بزنم ولی همه اینا شایعن اما من مطمعنم که حیات تو سایر سیارات هست ولی اشرف مخلوقات انسانه و اون یوفوها هم ماله تجهیزات نظامی کشور های مختلف از جمله المان که تو جنگ جهانی دوم ازش استفاده کرد در ضمن انقدر چوخان نکین که من ربوده شدمو از این حرفا….ممنون از سایت خوبتون

  1. سارا حقگو می گوید

   سلام، ممنون از شما که تجربیاتتون رو با ما به اشتراک میگذارید. با تشکر

 32. ماهان می گوید

  سلام.من من یه پسر ۱۰ساله هستم.من خیلی به فضا علاقه دارم.من موجودات فضایی رو دوست دارم.ولی بعضی از ادم ها میگن که من ربوده شده ام.ولی من باور نمیکنم😃در قرآن امده(ماهدایت جهان ها را بر عهده داریم)خب یعنی جهان ماریدونه است.و خدا موجوداتی رو افریده که جهان های خودشون رو دارن.پس جمع این جهان های موجودات میشه جهان ها.ممنون از سایت خوبتون

  1. سارا حقگو می گوید

   سلام، مرسی از شما مخاطب عزیز

 33. mehran می گوید

  سارا مطلب خوبی نوشتی
  فرصت کنم مطالب خفن تر و جدید تر تو این زمینه برات میفرستم که همه برن تو کما
  من سوپر استار یوفوهام

  1. سارا حقگو می گوید

   سلام، ممنون از شما مخاطب عزیز

 34. parsa می گوید

  سلام خانم حقگو ممنون بابت مطالب مفید و کاملتون من در سایتای زیادی درمورد موضوعاتی که در اینترنت قرار میدید مراجعه کردم و به جرعت میتونم بگم مطالب شما از همه کامل تر و با جزئیات دقیق بود.

  1. سارا حقگو می گوید

   سلام، ممنون از شما که مطالب رو میخونید و نظراتتون رو با ما به اشتراک میگذارید. با تشکر

 35. منجوق. می گوید

  سلام اطلاعات عالی بود.لطفا درباری ی آقای کیکاووس یاکیده و مهناز افشار هم اطلاعات قرار بدید.
  ممنون

  1. سارا حقگو می گوید

   سلام، ممنون از شما، اطلاعات درباره ی زندگی شخصیشون منظورتونه؟

 36. محمدگودینی می گوید

  مطالب جالب بود.

  1. سارا حقگو می گوید

   سلام، ممنون از شما

 37. سید عماد می گوید

  سلام‌خسته نباشید، اینکه دوستمون میگه من سه بار ربوده شدم و اینا… خب مرد حسابی حداقل میگفتی سه باری که بردنت باهات چیکار کردن؟ نکنه برده بودنت تفریح تو ناهید و مریخ و … 🙂
  اما اون مطلبی که خانم حقگو درباره ربودن بتی گذاشتن قطعا حقیقت داشته، چون عکسی که بتی ضمن هیپنوتیزم ترسیم کرده با اون مسیر کهکشانی ک بعدها اخترشناسا کشف کردن کاملااا از لحاظ شکلی مطابقت داره.واقعا مطلب جذاب و کاملی بود، ممنون از زحمتاتتون خانم حقگو.

  1. سارا حقگو می گوید

   سلام، ممنون از شما که وقت میگذرید و مطالب رو میخونید. با تشکر

 38. هانا می گوید

  سلام من هم اعتقاد دارم که نمی شه این میلیارد ها کهکشان خالی و بدون حیات باشه لطفا باز هم از این مقاله ها بذارید

  1. سارا حقگو می گوید

   سلام، بله حتما خواهم گذاشت، ممنون از شما مخاطب عزیز

 39. ملیکا می گوید

  سلام ، اگر ما تا الان چیزی ندیدیم دلیل بر این نیست ک وجود ندارن ، الان و در این دوره انقدر الودگی هوا و الودگی نوری هست ، که اگر روی زمین هم بیان مشاهده نمیشن ، و ممکن همین الان فرا زمینی ها به شکل انسان در زمین و در کنار ما زندگی کنن، مادربزرگم وقتی ک خیلی کوچک بوده بدلیل اینکه در روستا بودن و الودگی نوری در شب نبود میگفتند ک بشقاب پرنده چندین بار دیده بودند و حتی اسیب دیده بودند ، اون زمان ک سواد نسل امروز رو نداشتند ، فرا زمینی ها هم خوب و بد دارند و باید بگم از فناوری ها و تکنولوژی های بسیار بسیار بسیاار پیشرفته ای برخوردار هستن که راه دارها هم نمیتونن بشقاب پرنده هارو بیینن و فقط از طریق سیگنال های جهان هستی اونهارو ردیابی میکنن و اگر دولت ها نمیگن برای نترسیدن مردم هست ، اونها دوست های ما هستند

  1. سارا حقگو می گوید

   سلام، ممونم که تجربیاتتون رو با ما به اشتراک میگذارید!

 40. امید می گوید

  من یه بار تو کویر بودم ۱۰ سالم بود داشتم ساعت حدود ۲۰ بود . داشتم با داداشم باز میکردم هوا هم تاریک شده بود و فقط نور چادر ها معلوم بود ، یهو یه چیزی مثه جت از بالا سر مون رد شد. وقتی صورتمون رو برگردوندیم فقط یه حلقه قرمز دیدیم. خیلی سرعتش زیاد بود، سعرتش داشت موهام رو از جام میکند. الان ۱۸ سالمه و میتونم چیزیو ک دیدم رو نقاشی کنم.

  1. سارا حقگو می گوید

   سلام، ممنونم که تجربیاتتون رو با ما به اشتراک میگذارید! با تشکر

 41. امید می گوید

  فیلم The found kind رو ببین

  از واقعیت ساخته شده

  میتونه خیلی چیزا رو بهت ثابت کنه

  همه ببینن

  1. سارا حقگو می گوید

   سلام، بله حتما، ممنونم

 42. U.f.o می گوید

  سلام من در بیابان با یک یفو در حال زندگی ام. قطعا فکر می کنین طنز گفتم ولی واقعیته

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما را نمایش نمی دهیم.

مشاوره مهاجرت: 02143000021