۸ واقعیت باورنکردنی که وجود فرازمینی ها را اثبات می‌ کند!

171 125,814

از گذشته تاکنون یکی از بزرگترین دغدغه‌های بشر، پیدا کردن راهی برای زندگی در دیگر کرات منظومه شمسی و رسیدن به اطلاعاتی بیشتر در این زمینه بوده است! به تصور بیشتر ما، آدم‌هایی از جنس دیگر و با ظاهری متفاوت در سیاره‌ای دیگر در حال زندگی و زاد و ولد هستند! این تصور تا جایی پیش رفته که ما در تلوزیون، فیلم‌ها، اخبار و .. به مراتب از وجود این موجودات سخن به زبان آورده‌ایم! زمانی که حرف از موجودات فرازمینی به میان می‌آید، اولین تصویری که در ذهن ما نقش می‌بندد، ظاهری عجیب و غریب به همراه بشقاب پرنده است. افراد بسیاری در طول تاریخ ادعا کرده‌اند که جرمی شبیهه به بشقابی عظیم‌الجثه را در آسمان دیده‌اند، یا توسط موجوداتی عجیب و غریب دزدیده شده‌اند!

این اجسام(بشقاب پرنده) به دلیل ماهیت آنها، شی ناشناس پرنده
یا یوفو (Unidentified Flying Object) نامیده شده‌اند.

مقدمه

مقدمه

دیدن بشقاب پرنده بارهای زیادی در طول تاریخ و در سراسر جهان گزارش شده است، رویت آن‌ها این موضوع را مطرح می‌کند که اگر آدم فضایی‌ها وجود دارند، تا به حال به زمین آمده‌اند یا نه؟ در این مقاله قصد داریم درباره‌ی تاریخچه‌ی موجودات فضایی، اسناد محرمانه‌ی وجود این موجودات، خبر اخیر پنتاگون درباره‌ی تایید وجود بشقاب پرنده‌ها( UFO)، و آدم فضایی‌ها به زمین صحبت کنیم. به شما پیشنهاد می‌کنیم حتما تا پایان این مقاله ما را همراهی کنید!

کشف نشانه‌هایی از حیات فرازمینی در سیاره زهره

کشف گاز فسفین در ابرهای سیاره زهره

ستاره‌شناسان از کشف شگفت‌انگیز مولکول کمیاب گاز فسفین در ابرهای سیاره زهره خبر دادند، این گاز فقط توسط میکروب‌هایی تولید می‌شود که در محیط‌های فاقد اکسیژن رشد می‌کنند.

در تاریخ ۱۴ سپتامبر ۲۰۲۰(۲۴ شهریور ۹۹) یک کشف مهم پیرامون حیات فرازمینی، توسط انجمن سلطنتی اخترشناسان بریتانیا اعلام شد: با یافتن مولکول‌های فسفین (Phosphine)، ابرهای سیاره‌ی زهره می‌توانند پذیرای حیات باشد. یک تیم بین‌المللی از ستاره‌شناسان از کشف شگف‌انگیز مولکول کمیاب فسفین در ابرهای سیاره زهره خبر دادند. این گاز در زمین فقط به صورت صنعتی و یا توسط میکروب‌هایی تولید می‌شود که در محیط‌های فاقد اکسیژن رشد می‌کنند.

«با آن‌چه در حال حاضر از زهره می‌دانیم، معقول‌ترین توضیح برای حضور فسفین هر چقدر هم اغراق‌آمیز باشد زندگی است.»

به نقل از کلارا سوزا، اخترفیزیک‌دان در موسسه فناوری ماساچوست (ام‌آی‌تی)

ستاره‌شناسان برای دهه‌ها حدس می‌زدند که ابرهای ناهید می‌تواند محیطی برای وجود میکروب‌ها باشد که با توجه به شناور بودن از سطح سوزان زهره در امانند و در محیطی با اسیدیته‌ی بالا زندگی می‌کنند. تشخیص فسفین می‌تواند به چنین حیات فرازمینی اشاره داشته باشد.

تیم علمی بین‌المللی ابتدا وجود فسفین را با استفاده از تلسکوپ جیمز مکسول در هاوایی مشاهده کردند و سپس موفق شدند حضور آن را با استفاده از تلسکوپ رادیویی آتاکاما در شیلی تایید کنند.

«باید تاکید کنم که زندگی به عنوان توضیحی برای کشف ما باید همیشه دلیل آخر باشد. این مهم است زیرا اگر همانطور که پی بردیم فسفین وجود داشته باشد و اگر حیات باشد به این معنی است که ما تنها نیستیم.»

به نقل از کلارا سوزا، اخترفیزیک‌دان در موسسه فناوری ماساچوست (ام‌آی‌تی)

فسفین یک اتم فسفر با سه اتم هیدروژن متصل است که برای انسان ماده‌ای بسیار سمی به شمار می‌رود.

ونوس، با نام فارسی آن زهره یا ناهید، نزدیک‌ترین همسایه زمین است. این کره از نظر ساختار مشابه کره زمین اما کمی کوچک‌تر از آن است. این سیاره جوی به شدت غلیظ و سمی دارد که گرما را به دام می‌اندازد و به همین خاطر دمای این سیاره به ۴۷۱ درجه سانتی‌گراد می‌رسد، به حدی داغ که می‌تواند سرب را ذوب کند.

پنتاگون وجود آدم‌ فضایی‌ها را تایید کرد!

پنتاگون وجود آدم‌ فضایی‌ها را تایید کرد!
تصویر منتشر شده از بشقاب پرنده‌ها توسط پنتاگون (تصویر واقعی است)

در روزهای اخیر پنتاگون به صورت رسمی وجود اجرام پرنده(UFO)، که در سال‌های گذشته توسط نیروی دریایی این کشور کشف و از آنها فیلمبرداری شده بود را تأیید کرد. این اتفاق برای اولین بار توسط یک نهاد رسمی دولتی در دنیا اتفاق افتاده و می‌تواند مهر تاییدی بر وجود یوفوها یا همان بشقاب پرنده‌ها باشد.

همانطور که گفتیم در خبری که در تاریخ ۹ اردیبهشت ۹۹ توسط وزارت دفاع ایالات متحده به صورت رسمی مورد تأیید قرار گرفت، اعلام شد، ویدئوهای منتشر شده در سال‌های گذشته همگی صحت داشته و جز اطلاعات طبق‌بندی شده دولتی و دفاعی بوده‌اند.

در اولین نسخه، ویدئویی در سال ۲۰۱۷ توسط وبسایت نیویورک تایمز منتشر شده بود. در آن زمان نیویورک تایمز مدعی شده بود که ویدئوهای منتشر شده از اسناد طبقه‌بندی شده نیروی دریای آمریکا لو رفته و در اختیار آنها قرار گرفته ولی به دلیل عدم تایید مقامات دولتی و اراده سازمان‌دهی‌شده بر مخفی بودن آن اطلاعات، هیچ‌گاه این ویدئوها به صورت جدی توسط رسانه‌ها دنبال نشدند و به صورت  همان ادعا باقی‌ماندند.

همانطور که گفتیم این خبر توسط CNN و سپس همه وبسایت‌های خبری معتبر دنیا منتشر شد و باعث شگفتی همگان گردید!

«نیروی دریایی آمریکا به صورت رسمی ویدئوهایی از اجرام پرنده ناشناس را منتشر کرد».

در این خبر سخنگوی نیروی دریایی آمریکا به صورت غیرمستقیم، از این اجسام با عنوان «پدیده‌های هوایی غیر قابل توضیح» نام برده و معتقد است که این اجسام همان یوفوها یا اشیا ناشناس پرنده‌ای هستند که در بالا به آنها اشاره کردیم. در ادامه این مقام دولتی اذعان نموده که هدف پنتاگون از انتشار این ویدئو روشن کردن این قضیه بوده است که اجسام ناشناس پرنده به صورت واقعی وجود دارند ولی ماهیت آنها همچنان برای این سازمان، نامشخص و نامفهوم است.

وزارت دفاع ایالات متحده سه ویدئو محرمانه نیروی دریایی که یکی از آنها در ماه نوامبر ۲۰۰۴ و دو ویدئوی دیگر در ژانویه ۲۰۱۵ ضبط شده بوده و پس از افشای اطلاعات در سال‌های ۲۰۰۷ و ۲۰۱۷ توسط رسانه‌ها، منتشر شده بودند را تأیید می‌کند.

به نقل از سوزان گاف، یکی از مقامات پنتاگون

حقایقی درباره‌ی موجودات فضایی و بشقاب‌پرنده‌ها

حقایقی درباره‌ی موجودات فضایی و بشقاب‌پرنده‌ها
تصویر واقعی نیست

در ابتدا باید بگوییم، زمانی که نام “موجودات فضایی” را به میان می‌آوریم، منظور آن دسته از تمدن های پیشرفته فضایی موجود در فیلم‌های علمی-تخیلی نیست، اگرچه احتمال وجود چنین تمدن‌هایی هم وجود دارد، اما تاکنون هیچگونه مدرکی دال بر اثبات آن یافت نشده و فعلاً در محدوده فیلم‌های علمی-تخیلی باقی خواهند ماند. مبحث کلی و موضوع مورد نظر ما “حیات خارج از کره زمین” است. بر همین اساس به نظر می رسد که حیات فرازمینی ممکن است. مهم نیست اگر تاکنون با آن روبرو نشده‌ایم، احتمالات چنین بیان می‌کنند که این حیات وجود دارد.

پیشنهاد میکنیم مقاله‌ی « نادرترین و عجیب‌ترین اتفاقات جهان» را حتما بخوانید!

فقط در کهکشان راه شیری در حدود ۳۰۰ میلیارد ستاره وجود دارد، به عنوان مثال کل منظومه شمسی و اجرام آن را فقط در محدوده یکی از این ستارگان (یعنی خورشید) در نظر بگیرید، تصور کنید بخش وسیعی از این ستارگان دارای سیاراتی باشند که قادر به میزبانی حیات است. این مثال تنها در مقیاس یک کهکشان بود، حالا بیایید با نگاه وسیع‌تری به مساله نگاه کنیم، در حدود ۱۰۰ تا ۳۰۰ میلیارد کهکشان در کیهان شناخته شده، وجود دارد. هر کهکشان شامل میلیاردها و برخی شامل تریلیون‌ها ستاره است.

به راستی چطور می‌توانید باور کنید که هیچ شانسی برای رویداد زندگی در هیچ یک از این ترلیون‌ها ترلیون سیاره که به دور این ستارگان در حال گردشند وجود ندارد؟ حتی اگر بر این باور باشید که خداوند حیات را مستقیماً بر زمین آفریده، باور آفرینش کیهانی با این اندازه تنها برای ما، تاحدی غیرمنطقی و متکبرانه به نظر می‌رسد.

به گزارش تاپ دیجیت، نظرسنجی‌ها عموما نشان می‌دهند که تقریباً نیمی از مردم معتقد به وجود بشقاب پرنده‌ها (UFO) هستند، و حدود ۵ درصد از آنها اعتقاد دارند که در یک زمانی از زندگی‌شان آنها را دیده‌اند.

به نقل از وب سایت toptenz

تاریخچه‌ی بشقاب پرنده‌ها در جهان

تاریخچه‌ی بشقاب پرنده‌ها در جهان
روزنامه چاپ شده در آن زمان با تیتر: کشتی هوایی کالیفرنیا ۱۸۹۶-۱۸۹۷

بسیاری از مردم نمی‌دانند که سابقه دیدن چراغ‌های ناشناس در آسمان به بیش از یک قرن پیش برمی‌گردد زمانی که اولین بشقاب پرنده مشاهده شد. این اتفاق در ماه نوامبر سال ۱۸۹۶ زمانی شروع شد که یک نور ناشناخته مرموز که با سرعت حدود ۵۰ کیلومتر در ساعت در حال حرکت بود توسط صدها نفر از مردم کالیفرنیا مشاهده شد. هفته بعد از آن دوباره مشاهده شد این بار در سان فرانسیسکو بود و تا پایان سال، صدها گزارش از مشاهده آن در سرتاسر ساحل اقیانوس آرام بدست آمد.

اولین مشاهده بشقاب پرنده به طور رسمی در سال ۱۹۴۷ اتفاق افتاد، زمانی که تاجری به نام کنت آرنولد ادعا کرد که گروهی ۹تایی از اشیاء عجیب با سرعت زیاد را در کنار کوه رینیر (Mount Rainier) در حالی دیده است که هواپیمای کوچک خود را هدایت میکرده. آرنولد تخمین زده که این شی پرنده می‌توانسته چندین هزار کیلومتر در ساعت حرکت کند. زمانی که دیدن این بشقاب پرنده‌ها افزایش یافت، در سال ۱۹۴۸، دولت ایالت متحده شروع به تحقیقاتی روی آن‌ها کرد.

مشخصات کلی بشقاب پرنده‌ها

مشخصات کلی بشقاب پرنده‌ها
تصویر واقعی نیست

بشقاب پرنده‌ها شکل‌های متفاوتی دارند اما معمولا از شکل هندسی کروی مشتق می‌شوند و به شکل دیسک ، بیضوی (شبیه به توپ راگبی)، دوکی، استوانه‌ای و مخروطی دیده شدند. بیشتر آنها به شکل بشقاب با قطری حدود ۷/۵ متر و با گنبدی به ارتفاع ۱/۵ تا ۱/۸ در وسط بوده‌اند. بشقاب پرنده‌ها قادرند به سرعت، ابعاد خود را تغییر دهند. بشقاب پرنده معمولا فاقد بال و چرخ است. این اشیا وقتی از فاصله نزدیک مشاهده می‌شوند، دارای ابعاد نسبتا کوچک ، غالبا کوچکتر از ۲۰ متر هستند، ولی ابعاد انعکاسی را داری آنها تقریبا به اندازه یک هواپیمای جت بوتینگ ۷۰۷ است.

بشقاب پرنده‌ها، معمولا بصورت دسته جمعی پرواز می‌کنند، ولی بصورت انفرادی نیز زیاد دیده شده‌اند. یکی از عجایب بشقاب پرنده‌ها این است که قادرند بطور ناگهانی و آنی خود را از نظرها ناپدید کنند. بشقاب پرنده‌ها قابلیت ساکن ایستادن در هوا را دارند و می‌توانند شتاب و سرعت زیادی را داشته باشند. از ویژگیهای جالب و جذابشان نورافشانی آنها است. گزارش‌ها نشان می‌دهند که آنها در دو فاز مختلف تاریک و روشن مشاهده می‌شوند، اغلب روی زمین می‌نشینند.

مشاهدات بشقاب پرنده‌ها در جهان و ایران

مشاهدات بشقاب پرنده‌ها در جهان و ایران
عکس‌های گرفته شده توسط مردم
 • در ۹ دسامبر ۱۹۶۵، بسیاری از مردم جسم عجیبی را دیدند که داخل جنگل‌های پنسیلوانیا سقوط کرد.
 • صبح ۲۷ دسامبر ۱۹۸۰، دو تن از افراد نیروی هوایی انگلیس جسم فلزی نورانی را در آسمان مشاهده کردند.
 • بین سال‌های ۱۹۸۹ تا ۱۹۹۰ صدها نفر وجود اجسام مثلثی شکل بزرگی را در آسمان بلژیک گزارش دادند.
 • در ۵ ژانویه ۲۰۰۰، یک تاجر و چند مأمور پلیس جسم بزرگ نورانی‌ای را در حال حرکت در آسمان دیدند.
 • گروهی از افسران بازنشسته آمریکایی بعد از سال‌ها مدعی شدند که اشیای پرنده ناشناس بارها روی تأسیسات هسته‌ای آمریکا در سراسر این کشور پرواز کرده‌اند. آن‌ها همچنین مدعی شدند که این اشیای پرنده سیستم موشکی پدافند هوایی این تأسیسات را از کار می‌انداختند.
 • در هفدهم آبان ۱۳۸۹ جسمی موشک مانند در غرب آسمان لس‌آنجلس دیده شد. مسئولین نظامی و هوانوردی از اینکه این جسم چه بوده‌است اظهار بی‌اطلاعی کردند.
 • در ۴ دسامبر ۲۰۱۲ نیروی دریایی ژاپن تصویر سقوط یک بشقاب‌پرنده را در سواحل این کشور منتشر کرد.
 • در سال ۱۳۸۳ گزارش‌هایی از مشاهدهٔ گوی‌های درخشان در آسمان بابل، مرزن‌آباد، مشکین‌شهر و بعد از آن در شهرهای دیگر ایران مخابره شد.
مشاهدات بشقاب پرنده‌ها در جهان و ایران
تصویر واقعی است

«در ساعت ۲۲:۱۵ پنج شنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۱ شی‌ای نورانی به مدت ۱۰ دقیقه در ضلع شمالی آسمان گنبد کاووس مشاهده شد که ابتدا به صورت حبابی بود که داخل آن یک نور روشنی بود، سپس این حباب به دوقسمت تقسیم شد و یک شکل مخروطی کنار آن تشکیل شد و در آخر به‌صورت غباری آسمان را گرفت و ناگهان ناپدید شد.»

به نقل از ایرنا

افراد ربوده شده توسط فرازمینی‌ها

افراد ربوده شده توسط فرازمینی‌ها
منطقه ممنوعه ۵۱ آمریکا، در این منطقه اسلحه های نظامی تولید می شود. ولی از طرفی پایه تحقیقات این سازمان برای سازمان UFO ارسال می شود!

در طول این سال‌ها افرادی وجود داشتند که مدعی هستند توسط فرازمینی‌ها ربوده شده‌اند، در ادامه لیستی از این افراد و تاریخچه یکی از آنها را به انتخاب مورد بررسی قرار خواهیم داد.

ماجرای ربوده شدن بارنی و بتی هیل توسط فرازمینی‌ها

ماجرای ربوده شدن بارنی و بتی هیل توسط فرازمینی‌ها
تصویر بارنی و بتی هیل پی از رهایی از دست فرازمینی‌ها

یکی از معروف‌ترین وقایعی که در ارتباط با ربودن انسان‌ها توسط بیگانگان فضایی در محافل علمی مطرح است ماجرای خانوداه هیل است. ماجرای ربوده شدن این زن و شوهر به ۱۹ سپتامبر ۱۹۶۵ باز می‌گردد. در آن زمان خودروی بتی و بارنی هیل در لنگستر نیوهمپشایر در حال حرکت به سمت منزل بود. آنها به دفعات نور عجیبی را در آسمان بالای سر خود مشاهده کردند و ماشین خود را برای مشاهده آن شی عجیب چند بار متوقف کردند. آخرین باری که آنها برای مشاهده آن شی عجیب توقف کردند بارنی وحشت زده به سمت اتومبیل دوید و از بتی خواست که فوراً سوار خودرو شود. او فریاد زد آنها می‌خواهند ما را بدزدند و در همین حال با سرعتی سرسام‌آور شروع به رانندگی کرد. ناگهان صدای عجیبی از سقف اتومبیل آنها شنیده شده و هر دو دچار خواب آلودگی شدیدی می‌شوند. پس از آنکه آنها به هوش آمدند خود را ۵۶ کیلومتر دورتر از محلی که رانندگی می‌کردند یافتند و با نگاه به ساعت متوجه شدند که دو ساعت خواب بوده‌اند.

پیشنهاد می‌کنیم حتما مطلب «بازگشت دوباره‌ی شهاب سنگ ۴ کیلومتری به سمت زمین و نابودی جهان!» را بخوانید.

روز بعد آنها گزارش این اتفاق را به مقامات مسوول در پایگاه پلیس ارائه دادند و متعاقب آن توسط مسوولان کمیته (NICEP)  مورد بازجویی قرار گرفتند. بعد از ۱۰ روز از این واقعه کابوس‌های شبانه بتی و بارنی شروع شد که آنها را مجبور کرد تا با یک روانشناس معروف بنام دکتر بنیامین سایمون تماس بگیرند، معالجات روان درمانی بر روی این دو به مدت ۶ ماه ادامه یافت. در جریان هیپنوتیزم که برای معالجه آنها انجام شد جزییات بیشتری توسط بتی و بارنی بیان شد که در هر مورد اظهارات آنها با هم تطابق داشت!

ماجرای ربوده شدن بارنی و بتی هیل توسط فرازمینی‌ها
تصویر بتی از محل زندگی فرازمینی‌ها که در زمان هیپنوتیزم او کشیده شده

آنها در جریان هیپنوتیزم اظهار داشتند پس از آنکه توسط بیگانگان فضایی به داخل سفینه برده شدند نمونه‌هایی از پوست و موی آنها برداشته شد. همچنین در جریان خواب مصنوعی بتی گفت که از رییس آنها در مورد اینکه آنها از کجا می‌آیند پرسید. آنها در جواب او تصویری سه بعدی از یک منظومه را نشان دادند که هر دو در جریان هیپنوتیزم تصویر آن را به درستی رسم کردند. تصویری که آنها رسم کردند امروزه به تصویر گلیس معروف شده است.

نکته جالب این است که پس از این واقعه تمام مراکز علمی جهان از ناسا گرفته تا ستاره شناسان آماتور تلسکوپهای خود را به سمتی که بتی هیل اشاره کرده بود نشانه گرفتند، ۷ سال بعد این منظومه توسط دانشمندان با نام زتا رتیکولی(Zeta Reticuli) در صورت فلکی نگاری کشف و مورد تایید قرار گرفت.

ماجرای ربوده شدن بارنی و بتی هیل توسط فرازمینی‌ها
تصویر منظومه زتا رتیکولی که بتی نقاشی آن را در تصویر بالا کشید

بهترین سریال‌های ترسناک جهان با موضوع فرازمینی‌ها

بهترین سریال‌های ترسناک جهان با موضوع فرازمینی‌ها
پوستر فیلم‌های ترسناک با موضوع فرازمینی‌ها

فیلم‌های علمی-تخیلی همواره جزء پرطرفدارترین ژانرهای سینمایی به شمار می‌روند. سینماگران هم مثل هر آدم دیگری عاشق ماجرا و معماهای فضایی هستند و برایشان وسوسه‌انگیز است که بدانند خارج از این کره کوچک چه شکلی است. در این بخش قصد داریم درباره‌ی بهترین سریال‌ها ترسناک با موضوع فرازمینی‌ها با شما صحبت کنیم.

 • «جنگ دنیاها» یا «War of the Worlds» محصول سال ۲۰۰۵/ کارگردان: استیون اسپیلبرگ/امتیاز ۶/۵ از سایت IMDB
 • «نشانه ها» با «Signs» محصول سال ۲۰۰۲/ کارگردان: ام. نایت شیامالان/ امتیاز ۶/۷ از سایت IMDB
 • «زیر پوست» یا «Under the Skin» محصول سال ۲۰۱۳/ کارگردان: جاناتان گلازر/ امتیاز ۶/۳ از سایت IMDB
 • «فرازمینی» یا «Extraterrestrial» محصول سال ۲۰۱۴/کارگردان: کالین میلیهان/ امتیاز ۵ از سایت IMDB
 • «ربودن فضایی» یا «Alien Abduction» محصول سال ۲۰۱۴/ کارگردان: متی بکرمن/ امتیاز ۴/۹ از سایت IMDB
 • «آسمان های تاریک» یا «Dark Skies» محصول سال ۲۰۱۳/ کارگردان: اسکات استوآرت/ امتیاز ۶/۳ از سایت IMDB
 • «نوع چهارم» یا «The Fourth Kind» محصول سال ۲۰۰۹/ کارگردان: اولاتنده اوسانسانمی /امتیاز ۵/۹ از سایت IMDB

شما در این باره چه فکری می‌کنید؟ آیا به نظر شما آدم فضایی‌ها وجود خارجی دارند؟ نظرات خود را با ما در کامنت به اشتراک بگذارید!

مقاله‌های دیگر از این نویسنده

منابع

دوست دارین آخرین مقالات ما براتون ایمیل بشه؟
خوب اگر علاقمندین به اخبار و مقالات مجله اینترنتی گوتو تی آر لطفا ایمیل خودتون رو وارد کنین!
هر زمان دوست داشتین لغو اشتراک کنین!
171 نظرات
 1. علی ربوی می گوید

  وجود بوفو تایید شده نه وجود موجودات فرازمینی
  UFO(اشیای پرنده ناشناس)
  مشاهده یوفو به معنای وجود گونه ای از حیات بیگانه نیست
  بلکه به لحاظ فنی نمی دانیم آنها چه هستند، شاید پهپاد یا هواپیمای جاسوسی و بدون سرنشین هستند

  1. سارا حقگو می گوید

   سلام، بله بنده هم عرض کردم پنتاگون «وجود یوفو» رو تایید کرده! ولی بنده در مطلبم از تاریخچه کلی این اتفاقات نوشتم! وقتی چیزی راجع بهش نمیدونیم با نام بیگانگان ازشون یاد می‌کنیم! یا در اصطلاح عامیانه فرازمینی‌ها! ممنون از اینکه نظراتتون رو برامون مینویسید.

 2. Elipour می گوید

  مقاله عالی بود مثل همیشه?

  1. سارا حقگو می گوید

   ممنون از شما که نظراتتون رو برامون مینویسید!

  2. مهندس رضا می گوید

   آره مثل همیشه

 3. rezaa می گوید

  cheghad ajib va jaleb bood! mamnun.

  1. سارا حقگو می گوید

   سلام، ممنون از اینکه نظاتتون رو برامون مینویسید. با تشکر

 4. سعید می گوید

  سلام به نظر من احتمال وجود بوفو بعنوان موجودات فرازمینی دور از ذهن نیست همین جایی که ما زندگی مکینیم یا در سیارات همسایه احتمال دارد موجودات دیگری نیز وجود دارند اما تکنولوژی های نظامی نیز وجود دارند که هنوز رونمایی نشده اند و بدلیل عدم شناسایی آنها موجودات فرا زمینی معرفی می شوند

  1. سارا حقگو می گوید

   سلام، ممنون از شما که نظراتتون رو برامون ثبت میکنید. با تشکر

 5. محسن می گوید

  من امروز در دماوند ابسرد یک شی ناشناس رو دیدم که کل اب سرد رو 5 ثانیه رد کرد فیلمم نمیشد گرفت گوشی مختل بودد چی میشد باشه بخدا راست میگم

  1. سارا حقگو می گوید

   وجودیوفوها از نظر من چیزی عجیبی نیست و وجود خارجی دارند، بعید نیست که یوفو دیده باشین!

 6. عمر می گوید

  درود! خوب زمانی به این هستی بزرگ پر از از ستاره و سیاره ها و کهکشان ها نگاه میکنیم احتمال وجود حیات علاوه از حیات زمین وجود دارد کی باید پیگیری شود. انها گمان کنم بهتر و پیشرفته تر از ما باشد و زمان که موقع تماس برسد انها تماس خواهد گرفت. اگر ما دنبال انها نباشیم انها دنبال ما میاید انها تا سریع هستن قبل از ما ما را پیدا میکند.
  خشم و مهر انها را نمیشه پیشبنی کرد.

  1. سارا حقگو می گوید

   سلام، ممنون از ثبت نظرتون مخاطب عزیز

 7. shakiba می گوید

  عالیییییییییییییی بود

  1. سارا حقگو می گوید

   ممنون از ثبت نظرتون

 8. رضا بنانی می گوید

  سلام‌من‌هم‌چند‌سال‌پیش‌در.کف‌رودخانه‌اتوبانک‌ملت‌روبروی‌پارک.شریعتی‌هنوز.اتوبانک‌نوسازی‌نشده‌بود.
  دو.موجود‌عجیب.در‌کف.رودخانه‌دیدم‌که‌سریع‌ناپدید‌شدند‌‌ان‌سالها‌در.کوچه‌اتوبانک‌بودیم‌شبهای.بعد.
  که‌امدم‌دیگد‌ان‌موجودات‌عجیب‌را.ندیدم..به.نظر‌میرسید‌انها‌جن‌بودند

 9. mohamad amin می گوید

  به نظر من وجود دارن یک حیاطی بیرون از زمین وجود داره وگرنه چه دلیلی داره خدا این همه کهکشان و سیاره رو به وجود بیاره و یک چیزی هم توی خیلی از فیلم های ترسناک فضایی ها دیدم مثل فیلم اسمان های تاریک وفرازمینی که فضایی ها در تلاشن تا ادم ها رو بدزدن و روشون ازمایش انجام بدن و خودشون گفتن که انسان ها ویژگی های خاصی ندارن این ایده توی این فیلمها چرا انقدر زیاد هستش که توی فیلم های ترسناک فضایی به ربوده شدن انسان ها و ازمایش کردن فضایی ها رو ما اشاره شده؟لطفا اگه میدونید جواب سوالاتم رو بدین

  1. سارا حقگو می گوید

   سلام، خیلی از اسناد وجود دارن که میگن این اتفاق افتاده و نمونه ای ازش رو در مقاله ام نوشتمم

 10. آرش می گوید

  وَمِنْ آيَاتِهِ خَلْقُ السَّمَاوَاتِ وَالْأَرْضِ وَمَا بَثَّ فِيهِمَا مِنْ دَابَّةٍ وَهُوَ عَلَى جَمْعِهِمْ إِذَا يَشَاءُ قَدِيرٌ ﴿۲۹﴾
  و از نشانه های [ربوبیت و قدرت] او آفرینش آسمان ها و زمین است و [نیز] آنچه از جنبنده میان آن دو پراکنده است، و او هرگاه بخواهد بر جمع کردنشان تواناست.

 11. نوید مهدوی می گوید

  من در سال 1396در اسمانه تهران ساعت 2بامداد یک سفینه فضایی دیدم که پر نور بود البته فکر کردم خواب میبینم ولی چند دقه تو آسمون موند تو ارتفاع کم بود زیباترین چیزی بود که میشه یه انسان ببینه سفینه فضایی وجود داره فقط ای کاش اون شب حافظم خالی بود اگه فیلمشو میگرفتم الان معروف ترین آدم روی زمین بودم…به غیر از کره زمین به نظر من جای دیگری هم هس …فقط نمیتونم اثبات کنم به کسی ….ولی یه روز اینو ثابت میکنم ….نوید هستم از تهران

  1. سارا حقگو می گوید

   بله به نظر من هم وجود دارند و شواهد زیادی ازشون موجود هست. با تشکر از ثبت نظرتون

 12. n/a/kh می گوید

  چقدر عالی. خسته نباشید .

  1. سارا حقگو می گوید

   ممنون از ثبت نظرتون مخاطب عزیز

 13. kamran می گوید

  واقعا ممنونم از سازنده این سایت و ویدیو ها چون گره های زیادی از مغز انسان هارو باز کرده خیلی خیلی کامل و دقیق بود امیدوارم بازهم در این موردها ویدیو بزارید

  1. سارا حقگو می گوید

   سلام، ممنون از شما که نظراتتون رو مینویسید و براتون جذاب بوده . چشم حتماااا

 14. حسین می گوید

  این که یک نفر جانشو در راه پیشرفت علم و کشورش فدا کنه ولی هیچ کس اینو ندونه بنظر من خیلی وحشتناک هست اون افرادی که در فضا کشته شدن خدا بیامرزه خیلی وحشتناکه

 15. ایران بوی می گوید

  مطلب خیلی خوبی بود.اگه ممکنه درمورد حادثه رازول و انفجار تانگوسگاهم مطلب بزارید خیلی جالبن مخصوصا تانگوسکا که میگن هنوزم دلیلشو کشف نکردن.

  1. سارا حقگو می گوید

   سلام، ممنون از شما مخاطب عزیز برای ثبت نظرتون. بله چشم حتماااااا

 16. Mahdi می گوید

  مطالب و ویدعو ها بسیار عالی و مفید بودن،
  پدرم تعریف میکنه حدود ۴۰ سال پیش رفت و امد بشقاب پرنده های نورانی که به یک کوه نزدیک محل سکونتشون بوده دیده و حتی محلی های اطراف کوه ادعا کرده بودن که موجودات قد کوتاه نیز دیده اند.
  محل رویت شده، شهرری کوه بی بی شهربانو

  1. سارا حقگو می گوید

   سلام، ممنون که تجربیاتتون رو با ما به اشتراک میذارید. با تشکر

 17. امیررضا می گوید

  سلام من سه شب قبل حدود ساعت ۱۱:۱۵ تو حیاط خونه تو یکی از شهرستانهای جنوبی استان فارس بودم یه شئی خیلی بزرگ مثل یه موشک خیلی بزرگ دیدم که جلو اون یه نور قرمز کوچیک بود و انتهای اون شبیه موشک که آتیش داره البته بدون شعله با سرعت کمی حرکت میکرد هیچ صدایی هم نداشت که به همسرم و برادر همسرم که تو حیاط بودن هم نشون دادم فکر کردم چیزی داره سقوط میکنه و منتظر بودم به کوه برخود کنه ولی ناپدید شد اینقدر هیجان انگیز بود که فراموش کردیم فیلم بگیریم

 18. حسن می گوید

  احتمال که نه مطمئنا وجود دارن همینطور که روی زمین هیچ مکانی رو خالی از موجود زنده نمیبینیم در چند صد میلیارد کهکشان و در هر کهکشان چند صد میلیارد ستاره هم حتما زندگی های زیادی وجود داره که از سیاره هایی که تازه میزبان حیات شدن رو شامل میشن تا سیاره هایی با تمدن هایی که حتی تصورش هم نمیشه کرد.آرزوم اینه که یه روزی ببینمشون

 19. نامداری می گوید

  با سلام
  خیلی جالب جمع بندی شده بود
  من تقریبا چیزی رو به صورت شنود بدونه منبع در هر زمینه که باشه قبول نمیتونم بکنم اما قانع کننده و بدونه بزرگنمایی بود ممنونم

  1. سارا حقگو می گوید

   سلام، ممنون از شما که نظراتتون رو ثبت میکنید، خوشحالیم که براتون مفید بوده

 20. مهدی می گوید

  فراماسون تواب.لیو زگمی در مورد کورادو بلوچی و زکریا سچین که هردو جزو ایلومیناتی هستن و ارتباطشون با واتیکان واینکه انجمن های مخفی سراسر اروپا وامریکا میگه در بازه های زمانی مختلف شیاطین جن رو به اسامی مختلف به جهان معرفی میکنن تا اونهارو گمراه کنن بعضی موقع به اسم خدایان و فرشتگان بعضی موقع به اسم ادم فضایی

 21. مهدی می گوید

  اگر دقت کنین قیافه موجوداتی که تحت عنوان ادم فضایی به ما معرفی میشوند بسیار شبیه اجنه است.قد کوتاه….چشم بدون مردمک…کله بزرگ وپوزه باریک…جالبه که بدونید دولت های بزرگ وجنایتکار در عوض دریافت قدرت وپول از اجنه انهارا به عنوان ادم فضایی معرفی میکنن تا انسان هارو با پرستش اونها وادار کنن….استاد رایفی پور کلیپ های بسیار جالبی در مورد این مسایل دارعه

 22. Reza می گوید

  سلام مقاله عالی بود فقط ی دوتا نکته بگم ادم فضای خوده ما انسان ها هستیم اون ها ادم فرازمینی هستن بعد من مطمئنم وجود دارن فیلم میان ستاره ای رو ببینید اون اثبات میکنه بعد اگر وجود داشتن به زمین نمیومدن برای چی چون به یک تکنولوژی پیشرفته ای دست دارن تکنولوژی که هیچ کس نمیتونه برای همین نمیان مگر اینکه برای تحقیق بیان ی سری بزننو برن همین اونا نمیخوان این تکنولوژی دست ما بیفته چون میدونن اگر دست ما بیفته کل زمین نابود میشه بازم ممنونم برای مقاله شما

  1. سارا حقگو می گوید

   سلام، ممنون از شما که نظراتتون رو ثبت می‌کنید.

 23. اسلام می گوید

  من یه سوال دارم به نظرتون چرا بشقاب پرنده های فضایی ها به این شکله حتما دلیل خیلی خاصی داره که این سفینه ها به این شکله ؟؟!!!
  وبا پیشرفت علم میشه این مسعله رو فهمید،درسته ؟؟!الان ینی امکانش نیست خیلی دوست دارم تا قرن ها و صده های بعدی زنده بمونم و جهان بعدی رو ببینم یا شاید هم یه معجزه ای شد که اون جهان پیشرفته خیلی زود به وجود اومد خدارو چه دیدی ؟!

  1. سارا حقگو می گوید

   سلام، تا به حال دانشمندان درباره اینکه چرا بشقاب پرنده ها به این شکل هستند نظریه خاصی ندادند، یا حداقل بنده دربارش مطالعه نداشتم. اما اگر به تاریخچه دیدن این موجودات برگردیم میبینیم این شکل از تصورات انسان ها و تصاویری که افرادی که این موجودات رو دیدن برمیگرده و تا امروز این تصویر در ذهن ما شکل گرفته.

 24. مسلم می گوید

  سلام خانم حقگواگرامکان داره ایمیل نویدمهدوی روبرام ارسال کنید،به دلیل تجربه مشترک میخوام سوالاتی ازشون بپرسم.

 25. ناشناس می گوید

  سلام خانم راستگو من اولین کامنتی هست که برای یه مطلب میزارم چون خیلی روی مطالب حساسم و الکی روی همشون واکنش نشون نمیدم ولی این مطلب بسیار جالب و زیبا بود من خیلی درباره اینها تحقیق کررده بودم خیلی مطلب کامل و مکملی بود که میتوان تا این تاریخ از این مطلب بخوبی و به نحو احسنت استفاده کرد ممنون بابت اشتراک اطلاعاتتون در هر زمینه ای واقعا از این روحیه ها در این روزگار کم است.
  (:

  1. سارا حقگو می گوید

   سلام، چقدرخوب که براتون مفید بوده. ممنون از ثبت شما که انرژی میدید که بتونیم بهتر بنویسیم، البته بنده «حقگو» هستم !

 26. JhxkpNWQ می گوید

  سلام
  بسیار مفید بود!
  من چطور میتوانم با آقای نوید مهدوی ارتباط داشته باشم ؟
  اگر ایمیلشان در دسترس هست ، خوشحال میشم سوالاتم رو از تجربه اشون بپرسم.
  ممنون بابت مطالب خوبتان خانم حقگو!

  1. سارا حقگو می گوید

   سلام، ممنون از شما برای ثبت نظرتون مخاطب عزیز.

 27. مهران می گوید

  سلام با تشکر از شما بخاطر مطالب خوبتون
  لطفا هر کسی که به مسائل ماورایی یا بیگانگان اعتقاد داره یا علاقمنده، تماس بگیره که باهم یه گروه درست کنیم و تجربه هامونو در اختیار همدیگه بذاریم…😊😇

  1. سارا حقگو می گوید

   سلام، ممنون از شما که نظراتتون رو ثبت می‌کنید

 28. علی می گوید

  سلام من هم حدود دو ماه پیش ربوده شدم این داستان کاملا واقعی و متفاوت است من این مقاله رو امروز اتفاقی میخونم و اجازه ندارم اطلاعات زیادی روفاش کنم اما دقیقا شبیه به بتی داستان شما من هم ربوده شده و در محفظه انجمادی خواب مصنوعی از انها سوال پرسیدم که چه هستند و برای چه ما را می‌دزدند و روی ما ازمایش میکنند یکی از انها که به نظر می‌رسید دانشمنند باشد قصد و هدفش را به صورت هولوگرافی به من نمایش داد انها من را چندین بار ربوده اند یک بار در سیاره زهره و یک بار در ناهید و بار اخر در ستاره سه برادر که سه ستاره در امتداد هم در فاصله مساوی با چشم غیر مسلح هم در اسمان شب قابل رویت است سفر کردم انها از بعد دیگری بر ما پوشیده شده ما را نظاره میکنند و بر روی ما تحقیق میکنند به عقیده من ما برگزیده شده هایی هستیم که به عنوان یک مورد ازمایش در تعامل با انها باشیم من اتفاقات آینده رو هم میبینم و احساس میکنم که قدرتی در من اضافه شده که تحمل بار اون بسیار دشواره حس ششم بسیار قوی دارم و هر چیزی که احساس میکنم و به اطرافیانم هشدار میدم و درست در میاد ،ظاهرشون شبیه به قورباغه است اما لاغر و قد بلند و قد کوتاه با یک نوع تاوانی عجیب شبیه به بلیب های صوتی با هم ارتباط برقرار میکنند و سرعت حرکت شوند بالاست مثل انسان روی دوپا راه میروند اما کمی قوض دارند و خمیده هستند

  1. سارا حقگو می گوید

   سلام، ممنونم که تجربیاتتون رو با ما به اشتراک میگذارید.

 29. میلاد اشرفی می گوید

  من میلاد اشرفی هستم ا استان کردستان درباره این مساعل مطالعات زیاد داشتم من امکان وجود صد درصدی فرازمینی ها تاکید میکنم آن ها وجود دارن

  1. سارا حقگو می گوید

   سلام ممنونم از ثبت نظرتون.

 30. فرزين می گوید

  سلام دوستان یه گروه داریم تو تلگرام و در مورد این مباحث صحبت میکنیم اگ دوست داشتین باشید پیام بدین.

 31. شاه زمان می گوید

  دوستان چرا انقدر خودتونو هیجانی میکنین البته من کاملا از مطالبتون خوشم اومد ولی اینو هم ببینید که eeusa معروف به گوش زمینه که اگه حتی یه برگ تو ماه بیوفته دقیق تخمین میزنن که اندازش چقدر بوده و چقدر انژی پتانسیل مصرف کرده تا این صدا رو تولید کنه….نمیخوام تو ذوقتون بزنم ولی همه اینا شایعن اما من مطمعنم که حیات تو سایر سیارات هست ولی اشرف مخلوقات انسانه و اون یوفوها هم ماله تجهیزات نظامی کشور های مختلف از جمله المان که تو جنگ جهانی دوم ازش استفاده کرد در ضمن انقدر چوخان نکین که من ربوده شدمو از این حرفا….ممنون از سایت خوبتون

  1. سارا حقگو می گوید

   سلام، ممنون از شما که تجربیاتتون رو با ما به اشتراک میگذارید. با تشکر

 32. ماهان می گوید

  سلام.من من یه پسر ۱۰ساله هستم.من خیلی به فضا علاقه دارم.من موجودات فضایی رو دوست دارم.ولی بعضی از ادم ها میگن که من ربوده شده ام.ولی من باور نمیکنم😃در قرآن امده(ماهدایت جهان ها را بر عهده داریم)خب یعنی جهان ماریدونه است.و خدا موجوداتی رو افریده که جهان های خودشون رو دارن.پس جمع این جهان های موجودات میشه جهان ها.ممنون از سایت خوبتون

  1. سارا حقگو می گوید

   سلام، مرسی از شما مخاطب عزیز

 33. mehran می گوید

  سارا مطلب خوبی نوشتی
  فرصت کنم مطالب خفن تر و جدید تر تو این زمینه برات میفرستم که همه برن تو کما
  من سوپر استار یوفوهام

  1. سارا حقگو می گوید

   سلام، ممنون از شما مخاطب عزیز

 34. parsa می گوید

  سلام خانم حقگو ممنون بابت مطالب مفید و کاملتون من در سایتای زیادی درمورد موضوعاتی که در اینترنت قرار میدید مراجعه کردم و به جرعت میتونم بگم مطالب شما از همه کامل تر و با جزئیات دقیق بود.

  1. سارا حقگو می گوید

   سلام، ممنون از شما که مطالب رو میخونید و نظراتتون رو با ما به اشتراک میگذارید. با تشکر

 35. منجوق. می گوید

  سلام اطلاعات عالی بود.لطفا درباری ی آقای کیکاووس یاکیده و مهناز افشار هم اطلاعات قرار بدید.
  ممنون

  1. سارا حقگو می گوید

   سلام، ممنون از شما، اطلاعات درباره ی زندگی شخصیشون منظورتونه؟

 36. محمدگودینی می گوید

  مطالب جالب بود.

  1. سارا حقگو می گوید

   سلام، ممنون از شما

 37. سید عماد می گوید

  سلام‌خسته نباشید، اینکه دوستمون میگه من سه بار ربوده شدم و اینا… خب مرد حسابی حداقل میگفتی سه باری که بردنت باهات چیکار کردن؟ نکنه برده بودنت تفریح تو ناهید و مریخ و … 🙂
  اما اون مطلبی که خانم حقگو درباره ربودن بتی گذاشتن قطعا حقیقت داشته، چون عکسی که بتی ضمن هیپنوتیزم ترسیم کرده با اون مسیر کهکشانی ک بعدها اخترشناسا کشف کردن کاملااا از لحاظ شکلی مطابقت داره.واقعا مطلب جذاب و کاملی بود، ممنون از زحمتاتتون خانم حقگو.

  1. سارا حقگو می گوید

   سلام، ممنون از شما که وقت میگذرید و مطالب رو میخونید. با تشکر

 38. هانا می گوید

  سلام من هم اعتقاد دارم که نمی شه این میلیارد ها کهکشان خالی و بدون حیات باشه لطفا باز هم از این مقاله ها بذارید

  1. سارا حقگو می گوید

   سلام، بله حتما خواهم گذاشت، ممنون از شما مخاطب عزیز

 39. ملیکا می گوید

  سلام ، اگر ما تا الان چیزی ندیدیم دلیل بر این نیست ک وجود ندارن ، الان و در این دوره انقدر الودگی هوا و الودگی نوری هست ، که اگر روی زمین هم بیان مشاهده نمیشن ، و ممکن همین الان فرا زمینی ها به شکل انسان در زمین و در کنار ما زندگی کنن، مادربزرگم وقتی ک خیلی کوچک بوده بدلیل اینکه در روستا بودن و الودگی نوری در شب نبود میگفتند ک بشقاب پرنده چندین بار دیده بودند و حتی اسیب دیده بودند ، اون زمان ک سواد نسل امروز رو نداشتند ، فرا زمینی ها هم خوب و بد دارند و باید بگم از فناوری ها و تکنولوژی های بسیار بسیار بسیاار پیشرفته ای برخوردار هستن که راه دارها هم نمیتونن بشقاب پرنده هارو بیینن و فقط از طریق سیگنال های جهان هستی اونهارو ردیابی میکنن و اگر دولت ها نمیگن برای نترسیدن مردم هست ، اونها دوست های ما هستند

  1. سارا حقگو می گوید

   سلام، ممونم که تجربیاتتون رو با ما به اشتراک میگذارید!

 40. امید می گوید

  من یه بار تو کویر بودم 10 سالم بود داشتم ساعت حدود 20 بود . داشتم با داداشم باز میکردم هوا هم تاریک شده بود و فقط نور چادر ها معلوم بود ، یهو یه چیزی مثه جت از بالا سر مون رد شد. وقتی صورتمون رو برگردوندیم فقط یه حلقه قرمز دیدیم. خیلی سرعتش زیاد بود، سعرتش داشت موهام رو از جام میکند. الان 18 سالمه و میتونم چیزیو ک دیدم رو نقاشی کنم.

  1. سارا حقگو می گوید

   سلام، ممنونم که تجربیاتتون رو با ما به اشتراک میگذارید! با تشکر

 41. امید می گوید

  فیلم The found kind رو ببین

  از واقعیت ساخته شده

  میتونه خیلی چیزا رو بهت ثابت کنه

  همه ببینن

  1. سارا حقگو می گوید

   سلام، بله حتما، ممنونم

 42. U.f.o می گوید

  سلام من در بیابان با یک یفو در حال زندگی ام. قطعا فکر می کنین طنز گفتم ولی واقعیته

  1. توکیو می گوید

   ببین تو بر بیابون اینترنت از کجا گیر آوردی داداش اینو برام روشن کن !

 43. Hosain می گوید

  اینکه در دنیا موجودات دیگه ای وجود داشته باشند اصلا چیز عجیبی نیست.حیات مسلما در اثر سقوط شهاب سنگها در کراتی که فاکتورهای لازم برای ادامه وجود حیات را داشته باشند پدیدار شده.به کره زمین دقت کنید جزایر دور از هم دارای انواع موجودات هستند.یک جزیره ای که در اثر آتشفشان بوجود آمده و هیچ چیزی روی آن نیست بعداز چند سال پر از گیاه خواهد شد.درحقیقت باد وجریان آب نقش شهاب سنگها رادارند که با اوردن مثلا تخم گیاهان از یک سرزمین دیگر به ان نقطه برهوت حیات میبخشند.جهان هستی هم به همین شکل است.قسمتی از یک سیاره دارای حیات در اثر برخورد شهاب سنگ جدا میشود ودر ان مولکولهای حیات سفر خود را در کهکشانها اغاز میکنند تا بصورت تصادفی روی یک کره برهوت و خالی از حیات اما آماده پذیرایی از حیات فرود می اید و طی مراحلی به آن سیاره زندگی میبخشد.مادر طبیعت پیوسته در حال زایش است وشاید هدف از زندگی همین تولید نو به نوی حیات در کالبدهای مختلف هست.خدا میداند.

  1. سارا حقگو می گوید

   سلام، ممنونم که نظراتتون رو با ما به اشتراک میگذارید! با تشکر!

 44. علیرضا حاج حسنی می گوید

  اقا من دیشب دیدم چراغ روشن شد خوب گفتم حتما مامانمه ولی دیدم هیچ کی نبود یک دفعه یه جیزی ظاهر شد رفت رفتم لب پنجره دیدم یه بشقاب پرنده بلند شد با سرعت نور رفت من الان توی پاریسم توی پاریس تاحالا ادم فضایی رویت نشده ولی برای اولین بار تو پاریس من دیدم شبا خوابم نمیبره

 45. محمدرضا می گوید

  سلام بر دوستان عزیز من امروز خیلی از مقال های این سایتو خوندم عالی بود از خانم حقگو هم تشکر میکنم امیدوارم همینطور ادامه بدن.و اما دیدن یوفو یا موجودات فضایی.
  باید بگم من پارسال نزدیک عید بود بادوستان تا ساعت ۱۱ شب بیرون بودم گرم صحبت بودیم یهکم بارون میومد هوا ابری بود منم چون عاشق فرازمینی ها هستم هروقت بیرونم به اسمون نگاه میکنم.اون شب وقتی یه لحظه به اسمون نگاه کردم دیدم یه گوی ابی بزرگ از لای ابرا اومد بیرون چند لحظه پرواز کرد بعد سریع رفت تو ابرا.نورش قشنگ پرنور بود فقط تو چندثانیه دیدم و وقتی به دوستام گفتم که چی دیدم در جوابش بهم گفتن چی زدی.ولی من اون چیزی که دیدم رو باور نمیکردم.همون گوی بارها تو اسمون شهرای مختلف دیده شد سال۹۴بود که فیلمش تو اینترنت بود.
  دوستات یه سوال دیگه ای هم دارم الان وقتی یهو یه ستاره شروع به حرکت میکنه یعنی چی.ماه رمضون امسال تو حیاط بودم بین ستاره ها همیشه یه ستاره پرنور بود همه ثابته تا حالا هم ندیده بودم تکون بخوره.اما یهو دیدم شروع کرد به حرکت اونقدر رفت که دیگه ناپدید شد تا چند وقت نبود اما یهو الان بازم همون جای همیشگیشه.خداشاهده راست میگم هیچکس حرفامو باور نمیکرد تا اینکه بطور اتفاقی یکی از دوستام دید یه ستاره کوچیک شروع کرد به حرکت.بنظرتون این ستارس یا چیز دیگه؟؟خانم حقگو شماچی فک میکنید؟باتشکر

  1. سارا حقگو می گوید

   سلام، ممنونم که وقت گذاشتید و مقالات سایت رو خوندید! بله بنده هم به موجودات فرازمینی اعتقاد دارم و تصور میکنم که وجود دارند! خیلی بعید که تصاور کنیم در این کائنات تنها موجودات زنده ما انسانها هستیم!

  2. مرتضی می گوید

   منو دوتا از دوستان چند سال پیش یه شی عجیب با چراغ در اطرافش دیدیم که مثل موشک بالای سرمون پرواز میکرد… اولش خیال کردیم شهاب سنگه.. بعدا سرعتش کم شد.. خواستم فیلم بگیرم دیدم گوشیم خاموش شده.. گوشی بچه های دیگم ریستارت شد‌‌….

   اونقدز بزرگ بود که خیال کردم نزدیک سقف خونه هاس تا اینکه رفت پشت ابرها…. و تعجبمون هزار برابر شد. چون در حد یه کشتی هواپیمابر بزرگ بود… و چن لحظه بعد از عبورش یه هواپیما با چراغ چشمک زن با همون سرعت عجیب ( عبورش از روی شهر ارومیه نهایتا ۵ ثانیه طول کشید ) پشت سرش پرواز کرد و رفت…

   دقیقا روزهای قبل برجام و تنش ایران و غرب بود و تنها دلیل منطقی که پیدا کردیم قدرت نمایی ارتش های جهان بود علیه ایران… چون سرعت هردوشون ماورای چیزی بود که در مورد سرعت هواپیماها میدونیم.. از کار افتادن گوشی ها و دوربین ها هم که یه سلاح الکترونیک هست.. احتمالا رادارها و … هم مثل گوشی بنده ریست شدن اون لحظه..

   اون ستاره نورانی که فرمودین یهو حرکت کرد اغلب ماهواره و هواپیما و پهپاد و .. هستن

 46. کیانوش می گوید

  سلام در جواب اقا امید که گفتن ده ساله بودن دیدن .منم دوسال پیش حول حوش ساعت سه و نیم بامداد توی حیاطمون با گوشی ور میرفتم.من همیشه تا چهار پنج بیدارم بعد می خوابمم تابستونا که دانشگاه نداریم.چند شب بود که تو اسمون می دیدم چیزایی نورانی وجود داره تا بهشون خیره میشدم ناپدید می شدن.یه شب بالا سرم یه گوی سرخ اهنی داشت رد می شد فاصله اش خیلی کم بود.کلا اهن بود با چهارتا پایه..وسط گوی ضخیم تر بود اما هیچ پنجره دری نداشت.موهای تنم سیخ شده بود.خواستم خونواده بیدار کنم ببینن.دیگه گفتم نگاش کنم چون تا کسی رو بیدار بشه دیر می شد.یک دقیقه نشستم از نزدیک دیدمش.اما با اینکه خیلی پایین بود صدای پروازش مثل هواپیما نمی اومد نه بادی داشت خیلی ریلکس داشت می رفت.ولی من احساس کردم فضا پیمائه بخاطر بارون خوردگی زنگ زده بود اگه روی زمین می نشست تقریبا داخل فضای یه خونه ی چهارصد متری جا می شد.این فضا پیماهه برخلاف اونای دیگه که نور داشتن اصلا نوری نداشت.یدونه چراغ هم نداشت…حالا نمی دونم اون که من دیدم رو دیدی یا یکی دیگس…کاش گوشی خوبی داشتم فیلم می گرفتم.یه بارم کوه بودیم هوا طوفانی شد .یه شی نورانی دو شاخه ..شبیه دو خط موازی از وسط اسمون ابرا اومد پایین با سرعت نور رفت جایی دور وسط هوا چند لحظه ایستاد بعد ناپدید شد.البته این یکی رو با گوشیم فیلم گرفته بودم که کیفیت نداره خواستید می تونم براتون بفرستم.من اهل جنوب استان فارسم.

 47. ارمیتا می گوید

  مقاله عالی و کامل بود
  خوش به حال کسایی که یوفو دیدن 🙂

  1. سارا حقگو می گوید

   سلام، ممنونم از شما مخاطب عزیز

 48. آلن دولن می گوید

  سارا خانم
  جنتی ام بعنوان یه فرا زمینی به گمونم از سیاره سرپو اومده …..
  آره آخرین یوفو ای که دیدم پژو 504 محمود بود به قیمت 1.000.000.000تومان فروختنش اونم از کمربند کپلر آوردنش …..😉

 49. M.haker می گوید

  به قول معروف کدوم ترسناک تره؟
  ✅ اینکه تو این جهان بی سر و ته تنها هستیم؟
  ✅ یا اینکه تنها نیستیم؟
  هر جا منابع بوده جنگ هم بوده پس به نظرم دومی ترسناک تره… مخصوصا اگر به این نکته توجه کنیم که ما با خودمون دعوا داریم در حالی اونا متحد هستند و پیشرفت میکنن 😐 😐 😐

 50. باسین می گوید

  حرفیه که من همیشه به خانواده و دوستانم میگم. ۱۵ سالمه از بچگی عاشق اینجور مسائل بودم مگع میشه تو این فضای بی کران تنها باشیم! اتفاقا هرکی بگه تنهاییم مشکل داره و دیوونه نه اونی که میگه فضاییا وجود دارن! ممنون از این مطلب مفید

  1. سارا حقگو می گوید

   سلام، ممنون از شما مخاطب عزیز

 51. علیرضا می گوید

  بابا شما چه ساده اید آدم فضای کجا بود کل دنیا داره مارو سر کار میزاره اگر بود باید خیلی وقته میومدن تو سیاره زمین همه میدیدن یا اینکه به ما حمله ور میشدن اهرام همه ساخته بشره فضایی ها چه نیازی دارن بیان تو زمین اونارو بسازن بعد دیگه نیان مسخره نیست

  1. ناشناس می گوید

   ساده اتفاقا خودتی . چه بخوای چه نخوای وجود دارن جهان میدونی چقد بزرگه میدونی چقد منظومه و سیاره و کهکشان هست ؟؟؟بینهایت!!! خنده دار نیست که با این همه اعظمت بگیم فقط ما هستیم؟؟؟ دلیلی نداره چون تو ندیدی دیگه وجود نداشته باشه بعد اونا دوست ندارن خودشونو معرفی کنن چون انسانهای جاهلی از تکنولوژیشون سو استفاده میکنن البته فکر کنم . ولی هیچ شکی نیست که وجود دارن

 52. ها دی می گوید

  به وجود ادم فضایی ها نباید هیچ شک و تردیدی کرد این انسانها و حتی حیوانات هم جز موجودات زمینی هستند یعنی بشر سهم و حدودی در حیات برخوردار است حتی مو جودات فرازمینی ها در جهان دیگر را نباید تکذیب نمود

 53. علی می گوید

  سلام من علی میرزایی هستم من در سال ۱۳۹۷ در ماه تیر که پشت بام خونه ام خابیده بودم یک شیع سبز رنگ که به مدت ۴ و ۵ ثانیه در آسمان بود را دیدم افسوس که در آن هنگام گوشیم در خانه بر روی شارژ بود و یکی هم اینکه ممنون به خاطر اینکه این همه مطالب مفید رو گرد آوری کردین بسیار متشکرم🙏

  1. سارا حقگو می گوید

   سلام، ممنون از شما که تجربیاتتون رو با ما به اشتراک میگذارید! با تشکر

 54. Taha می گوید

  من در تاریخ ۱۳۹۹/۳/۱۲ یک شی ناشناس که به شکل بشقاب پرنده بود دیدم.تا اونجایی که یادم ساعت ۲ بعدظهر بود و اون شی ناشناس که به شکل بشقاب پرنده بود از فلز ساخته شده بود من مطمعنم اون پهباد نبود اون سفینه فرازمینی ها بود اون شی در اسمان به مدت ۲۰ دقیقه وایساده بود و بعدش ناپدید شد من اون شی رو در مازندران،امیرکلا مشاهده کردم

 55. Sadegh می گوید

  سلام
  ممنون از مقاله ی خوبتون 👍🏻
  حدود سه سال پیش بود خونه ی مادر بزرگم بودم و من و خالم تو حیاط بودیم (شب بود)
  یهو هر دو متوجه ی جسمی بالای سرمون شدیم و بالا را نگاه کردیم کره ای سبز رنگ که نور سبز مثل بخار دور اون در حال چرخش بود رو دیدیم که داشت با سرعت کم و در ارتفاع پایین حرکت می کرد ارتفاع خیلی پایین حدود ۳۰ متر با زمین فاصله داشت و سرعت ده کیلومتر بر ساعت
  وصف نا پذیر بود و عجیب با وجود فاصله ی کم مات و کدر بود و هیچ گونه صدایی نداشت خیلی زیبا بود

  1. سارا حقگو می گوید

   سلام، ممنون از شما که تجربیاتتون رو با ما به اشتراک میگذارید ! با تشکر

 56. mahdis می گوید

  واقنی عالی بود ممنونم سارا حقگو

  1. سارا حقگو می گوید

   سلام ممنونم از شما مخاطب عزیز

 57. آرتین می گوید

  سلام دیدم همتون نظر گذاشتید گفتم بد نیست من تم نظر بدم؛راستش این موضوعی که براتون میگم کاملا راست هستش و من اهل دروغ نیستم!!!یه بار برق شهرمون رفته بود و هوا هم خیلی تاریک بود به طوریکه ستاره ها تو آسمون معلوم بودن که من هم از بیکاری رفتم بالکن نشستم داشتم ستاره و ماه رو برای خودم نگاه میکردم که یهو یه نوری رو دیدم که انگار آتیش گرفته بود حالا من موندم که شهاب سنگ بود دیدم یا جسم(بشقاب پرنده)خیلی سرعت داشت اصلا نتوستم فیلم بگیرم.به قرآن قسم دارم راست میگم.
  “هرکی نظری داره بهم بگه”

  1. سارا حقگو می گوید

   سلام، ممنون از شما دوست عزیز که برای ثبت نظرتون!

  2. مرتضی می گوید

   ما هم دسته جمعی همینو تابستون چن سال پیش دیدیم که اولش گفتیم شهابه… بعد دیدیم نه داره مستقیم حرکت میکنه.. بعد که بالا سرمون رسید دیدیم رو بدنه چراغ هم داره.. اما باهمون سرعت شهاب سنگ از غرب به شرق اسمون رو وسط باغات که دید وسیعی داشتیم در چند ثانیه طی کرد..
   پشتش عین موشک پر از نور و بدون صدا و خیلی خیلی بزرگ… شاید طول صد متر و بیشتر. چون بالای ابرها بود ولی از نور چراغاش مشخص بود ابعادش چقدر عظیمه..

   تنها توضیح ما یه نوع کشتی فضایی جنگی ساخت آمریکا بود مشغول قدرتنمایی….

 58. نیما....قلندری می گوید

  سلام …بنده خودم در منطقه جنگل گربیگون در استان فارس بین شهرستان فسا و جهرم دیدم…درسال 1379 با موتورهوندابه سمت جنگل گربیگون میرفتم که یک منطقه ای بنام گلعلی که چشمه آب شیرین طبیعی دارد و در بین کوهها است و نزدیک جنگل گربیگون است وچون درختان بید کهنسال زیادی دارد به منطقه بیددروازه، معروف است و خیلی راه سختی حدود10 کیلومتردر کوهها رفتم و تنهایی با موتوربودم .ازموتور پیاده شدم تا اب بخورم از جوی آب بعداز اینکه آب خوردم ناخودآگاه بالای سرم نگاه کردم جسمی استوانه-مخروطی انداره یک هواپیمای بویینگ 747 بدون اینکه هیچ صدایی بدهد و هیچ بالی هم نداشت بی حرکت بالای سرم ایستادو حدودا در ارتفاع 200 الی 300 متری بود که بسیار وحشت زده شدم و پا بفرار گذاشتم و زیریک درخت بیدمخفی شدم ودزدکی نگاه میکردم که اگر آمد فرارکنم.رنگ این شیی مثل تانکراب از جنس روی بالای پشت بام بود…و پس از چند دقیقه چنان با سرعت دور شد که هیچ موشکی هم نمیتوانست با این سرعت برود و نمیدانم چرا بعدازاینکه رفت یک انرژی عجیب و غریبی در خودم حس کردم و کل ترس و وحشت من ریخت.و جالب اینجاست که شبیه قند کله بود و از ته ان اتش سرخ وزرد بیرون می امدولی در سرعت بالا اتش تبدیل به نور سفیدرنگ مهتابی شد…هیچ دریچه و پنجره ای هم نداشت ولی انگار هیچ سرنشینی نداشت و مثل این بود که از دور هدایت میشودیعنی مثل سفینه بی سرنشین بود.هیچ وقت آن ترس و وحشت ازیادم نمیرود…بزدل نیستم هرکس دیگر این شیی ابوالهول میدیدمثل من از ترس فراری میشدچون خیلی بزرگ بود…این داستان سرایی نیست این یک واقعیت است…بنده ایمان دارم که خداوند غیراز ما بندگانی دیگر هم دراسمان آفریده است که از ما هم باهوشترند…شایدم کل مخلوقات زمین آزمایشگاه دست آنها باشدشایدم نه…ولی نامحسوس دارند ما زمینیان را زیر نظرمیگیرندو سعی میکنند از ما مخفی بمانند…

  1. سارا حقگو می گوید

   سلام، ممنونم از تجربیاتتون رو با ما به اشتراک میگذارید تا بتونیم ازشون استفاده کنیم!

  2. مرتضی می گوید

   الان دنیای ما با هزار سال قبل چقدر پیشرفت داشته؟؟

   حالا فکر کن هزار سال بعد دنیامون چه شکلی میشه..

   حالا برای درک بیشتر قدرت موجودات فراکهکشانی همینو بدون که میلیاردها سال از ما قبل تر بوجود اومده کهکشانشون.‌. نه هزار سال و میلیون سال 😁

 59. امین .بهبهان می گوید

  فارغ از اینکه وجود دارد یا ندارد. جالبه خیلی هم میگن ما بچشم دیدیم. ولی با وجود اینهمه ماهواره و‌رادار تیو همه کشورها، تاکنون هیچ فیلم شفاف و مستند و محرزی دیده نشده که بشکل گسترده رسانه ای بشه . عجیبه

  1. سارا حقگو می گوید

   سلام، ویدیوهای زیادی از یوفوها وجود داره اما به دلایل امنیتی ناسا و پنتاگون این ویديوهارو وایرال نکردهاند تا امروز!

 60. نیما ...قلندری می گوید

  سلام جنگل گربیگون بنام جنگل کوثر میشناسند چون این جنگل توسط دکتر کوثر طراحی و ساخته شده است…در اینترنت میتوانید سرچ کنید و منطقه جنگل راببینیدوبین میانشهر و روستای چاه دولت است

 61. Mahdi می گوید

  چطور ممکنه تو این عالم نامتناهی و بزرگ فقط وجود خودمونو متصور بشیم بنظرم اونا خیلی از ما پیشرفته ترند .ماباید آماده هر اتفاقی باشیم .ادم فضایی هم می تونن کمک کنن هم خطرناک باشن اینو بادمون باشه تاریخ لزوما خطی نیست با تشکر از مقالتون

  1. سارا حقگو می گوید

   با تشکر از شما مخاطب عزیز

 62. امیررضا می گوید

  من ابتدا تشکر کنم از مدیر این سایت چون من کلی مطالب این سایت رو دنبال میکنیم . از شما میخوام یه لحظه چشاتونو ببندید و به جهان هستی فکر کنید… از کوچکترین چیز تا بزرگترین سیارات و…
  از شمایی که این مقالرو خواندید میخوام خوش باشید . قدر بودن دیگران رو بدونید . من 15 سالمه 3 چهار بار گریه کردم . به خاطر اینکه خیلی دوست دارم 400 یا 1000 سال آینده رو ببینم . ولی همه موجودات فضایی وجود دارند . ولی راجب سفینه ها چیزی نمیدونم . بیایید خوش باشیم . و قدر دیگران را بدونیم. دنیا 2 روزه .

  1. سارا حقگو می گوید

   سلام، ممنون از شما مخاطب واقعی و وفادار، خوشحالیم که سایت مارو برای مطالعه انتخاب کردید! کامنتتون به ما انرژی میده. ممنونم

 63. آرش می گوید

  همیشه فکر میکردم نقاط متحرک نورانی در اسمان که یهو خاموش و محو میشوند ماهوا ره های جاسوسی امریکا هستند

 64. نظری می گوید

  سلام. به نظر بنده خدا موجودات زیادی خلق کرده چه در این کره و چه در کرات دیگر ولی هیچ موقع در قران نگفته که فقط در این کره موجود خلق کرده ام ولی اشرف مخلوقات را انسان قرار دادم و شما مطمئن باشید موجودات فضایی از گذشته های دور به این کره امده اند و دستکاریهای در این کره و کرات دیگر انجام داده اند همچنان که قرار ما انجام بدیم و بعضی از سازه ها در این کره و عکسهایی که از کرات دیگر گرفته شده ساخت دست بشر نبوده وامکان ان در ان زمان نبوده بلکه موجوداتی با همکاری انسانها انها را ساخته اند و در بعضی از کتیبه ها ذکر شده مثل کتیبه میخی سومریان ….خلاصه در قدیم چون علم کم بوده انها را به صورت دین یا مذهب یا ایین و فرنگ و نماد بیان میکردند اگر انها را مطالعه کنیم و با همدیگر مخلوط کنیم حتما جوابمان را خواهیم گرفت(نظری)

 65. نظری می گوید

  من قبلا کتابی رو خواندم به اسم کتاب گمشده که تقریبا زمان اواین خط در خاورمیانه بوده به اسم خط میخی سومریان که به صورت گل های رسی میخی پیدا شده و ترجمه شده که 14 لوح گلیه و یا نوشته زکریا سچین رو مطالعه کنید و خیلی از اثار خیلی قدیمی که به همگی انها اشاره شده و حتی در قران ولی باید انها را درک کنی و بین انها هماهنگی ایجاد کنی تا چیزی از انها استخراج کنی یا فیلم پرومتئوس را ببینو غیره….

 66. HatefH2 می گوید

  slm mamnon az in hame etela, ati ke dar ekhtiyaremon gozashti man khodam be shakhse ye chand sali hast ke firike kheyli ajibi be in mojodate fazai zadam va be kheyli az nazarat residam va in ke dar kheyli az maghaleha khondam ke fara zaminiha hamin alanam dar noghtei az zamin daran zendegi mikonan keshvare amrika kheyli etela, at rajebe in dastna dare va khabar hai hast az in ke az anha negah dariyam mikonan va ye jokteye jaleb ine ke chand sal pish telviziyone khodemonam az vojod dashtane fara zamini ha etela resani kard va zir nevisam kard va goftan ke dar chand sale ayande molaghati darim ba anha va be 2 roz nashode zadan zire khabareshon va goftan ye khabare alaki bod va dar akhar kheyli harf zadam age didin tahghighati dar in vaghe darin anjam midin va tanha hastin man ham mitonam komaketon konam ya be timeton molhagh besham

 67. هومن می گوید

  سلام.بنظر شما واقعا فرازمينيا وجود دارن?اینجوری که دوستان تعریف کردن و با این همه فیلم ک ازشون اومده پس یه جورایی ما مهمون اوناييم تو این سیاره.آخه اگه اونا مهمون ما بودن و برای تحقیق روی ما ميومدن سفرشون سالی 1000 بار نباید اتفاق بيوفته بلکه سالی يبار هم کفایت میکنه.پس این نشون میده ما از طرف دیگر زمینی ها داره جوری برامون وانمود میشه ک انگار يوفوها هستن اما چرا يبار ب این نکته فکر نمی کنید ک آمریکا و روسیه یا همین چین با فناوری های ساده و یکم تحریف این موجوداتو به خورد هممون دادن تا باورش کنیم و راه رو برای جاسوسی و دخالت در امور بقیه کشورت باز کنن.در ضمن کشوری ک f_35 داره قطعا میتونه سفینه فضایی هم داشته باشه ک مثل همونه قابليتاش.درضمن کشوری ک سلاح ب بقیه کشورا صادر میکنه قطعا میتونه سیستمی برای مختل کردن سلاح های ساخت خودش ب وجود بیاره که يوفوهاي عزیزش در خطر نيوفته

  1. سارا حقگو می گوید

   سلام، ممنون از به اشتراک‌گذاریه نظرتون. با تشکر

 68. محمد غلامی می گوید

  سلام دوستان محمد هستم از قزوین تاحالا فرازمینی هارو ندیدم اما بهتون قول میدم وجود دارن . امروز وزیر سابق هوافضای اسراعیل که سالهایی هم وزیر جنگ بوده فاش کرد که فرازمینی ها وجود دارن و دولت آمریکا با اونها توافق نامه امضا کرده که برای تحقیقاتشون به زمین بیان و اونها درعوض به آمریکا تکنولوژی پیشرفته میدن. ممنون از سایتتون

  1. سارا حقگو می گوید

   سلام، ممنون از شما مخاطب عزیز

 69. علی می گوید

  سلام.مطلبتون خیلی اموزنده بود.بنظرمن همینطورکه ما درکره ی زمین زندگی میکنیم به احتمال خیلی زیاد درکرات دیگه هم موجوداتی هستن،اما دلیل نمیشه هرشی ناشناسی که ازاسمون رد بشه رو به ادم فضایی ها نسبت بدیم چون کشورهای پیشرفته انقدر چیزهای زیادی ساختن که هنوز ما ازاون بی اطلاعیم.

  1. سارا حقگو می گوید

   سلام، ممنون از شما که که تجربیاتتون رو در اختیار ما میگذارید

 70. madi می گوید

  سلام من در سنندج چند جا هم خودم و هم خانواده ام شاهد یک چیز هایی بودیم نمیدونم چی هستن اینا و در چند باری تونستم ازشون فیلم بگیرم معمولا هم از ساعت های 7 تا 3 شب این چیز ها رو میدیدیم وقتی زوم میکردم روشون یک بار یک چیز تقریبا دایره ای شکل که دورش نوارنی بود رو دیدم خانواده ام هم دیدن به نظر من هر چیزی امکان پذیره

  1. سارا حقگو می گوید

   سلام، ممنونم که تجربیاتتون رو با ما به اشتراک میگذارید

 71. سیامک می گوید

  الاهی خواب بهتر به بینین اونم باز تعریف کنید بچه ها کار رو رسونید کجا اگه دوباره آمدن سراغت ازشون طلا بخواه

 72. سیامک می گوید

  من منکر آدم فضایی نیستم ولی داستلنی که اغلب میگین شبیح خوابه من خودم یه شب یه شی نورانی دیدم کمی فکر کردم و متوجه شدم یه جت بوده

 73. آرش می گوید

  یه جایی خوندم ، ارتش آلمان نازی در دهه چهل بر روی هواپیما هایی کار میکردند که شبیه همین یوفو ها بودند ، و البته به علت شکست آلمان پروژه ناتمام مانده و دانشمندان آمریکایی تحقیقات آلمانی ها را خارج کردند ، و ب سرانجام رساندند

  1. سارا حقگو می گوید

   سلام، ممنونم از به اشتراک‌گذاری نظراتتون. با تشکر

 74. sheyda می گوید

  سلام ممنون از مطالبی که گذاشتید عالییی بود😊
  منم حدود6 سال پیش نزدیک عید بود ساعت حدودا 11شب و همه اون شب زود خوابیده بودن تا برای سال تحویل که حدود 2 شب بود بتونن بیدار بشن… من وخواهرمم داشتیم میخوابیدیم که یهو یه صدای عجیبی از آسمون اومد اول اهمیتی ندادیم گفتیم حتما هواپیمایی چیزیه ولی صدا بیشتر شد و انگار چیزی داره به سمت خونه میاد ترسیدیم و گفتیم حتما هواپیما داره سقوط میکنه وبدون هیچ درنگی رفتیم سر پنجره ببینیم چیه که یه شی دایره شکل نارنجی و که خیلی هم شبیه خورشید بود و با سرعت و صدای فجیعی که داشت انگار داشت به ماسمت ما میومد اون لحظه واقن ترسیده بودیم ومن اشکم داشت در میومد و چیزی جز یا خدا به زبون نمی آوردیم تا اینکه اون شی نورانی درست تو وسط آسمون ناپدید شد😳 من مطمعنم اون یه چیزی مربوط به فرازمینی ها بوده🙇

  1. سارا حقگو می گوید

   سلام، ممنون از شما که نظراتتون رو برامون ثبت می‌کنید! با تشکر

 75. زهرا می گوید

  سلام خوبین من هم چند ماه پیش سال ۹۹ تو شهرتان محلات استان مرکزی نوری دیدم شبیه به ستاره دنبا له دار ینی قبلش فکر می کردم ستاره ارزوهآس ولی دیدم شهاب بارون که یه دونه نیس چون زودی غیب شد تو اسمون ایا ممکنه چیز خاصی باشه؟

 76. کسری می گوید

  سلام خسته نباشید.من معمولا شب های سیزده بدر در جنگل قدم میزنم.یه شبی که داشتم قدم میزدم توی آسمون یه شی نورانی داخل آسمون دیدم که با سرعت زیاد حرکت میکرده.بیشتر که دقت کردم شکل دیسک داشت.آیا به فرازمینی ها مربوط میشه؟

 77. آبتین می گوید

  سلام و عرض درود به خانم حقگو،من آبتینم ۱۵ساله از کرمانشاه،با وجود اینکه خیلی مطلب کامل و خوب و قانع کننده بود ولی خودم اصلا اعتقادی به این چیزا ندارم،اولا من خودم تابحال چند نور سبز و قرمز رو هم توی آسمون تهران دیدم اما وقتی که دقت کنین میبینین که جت های جنگنده یا نورهای روی بدنه پهپاده،در مورد این فرازمینی ها هم بیشتر مقالات نه فقط مقاله شما بلکه تمامی مقالات مثل فیلم یا خواب و رویا پردازی میمونه،واقعا درکش هم سخته هم غیر ممکن،بعدشم حتما فرازمینی ها که آدمای قد بلند یا کوتاه با سرتای ترکیده که نیستن،امکان داره کلا باکتری یا میکروب باشن که ما کلا اشتباه درموردشون فکر میکنیم،یا شایدم به اون حد پیشرفته نباشن که بتونن مارو از وجودشون خبر کنن و یا اصلا وجود ندارن،این جسم های پرنده آسمانی هم خیلی از اوقات می‌تونه ستاره دنباله دار یا بارش شهابی و یا شهاب سنگ هاییه که درحال نزدیک شدن به زمینن و چون شتاب زیادی دارن معمولاً آتیش میگیرن و بعد در یک آن نابود میشن که مثل دیدگاه بعضی ها میمونه که میگن یه دیسک با رنگ نارنجی یا قرمز دیدن و بعد چند ثانیه غیب شده،و درآخر هم بحث همکاری دولت هاست که من توی اینکارا نیستم و ندیدم اما احتمالا چاخان باشه چون این مقاله های فرا زمینی رو یه مشت دانشمند تو عالم هپروت اول به بیرون درز دادن و بعدش توی هالیوود و کمیک های مختلف هی تکرارش کردن تا شده ملکه ذهن مردم،بخدا همش خرافاته همچین چیزایی رو کسی فعلا واقعاً ندیده و خودمم به شخصه نمیتونم قبولش کنم،اون کاربری که میگه من سه بار ربوده شدم واقعا چی تو سرشه که همچین چیزی میگه، متاسفانه آدم توی ذهنش هرچیزی می‌تونه درست کنه و به بیرون درز بده که متاسفانه اینجا کسی هالو نیست،ما عمرمون به ۱۰۰سال هم قد نمیده که حالا قراره اینکارارو بکنیم،بقول معروف دنیا دو روزه بجای توهمات و خرافه پرستی یه زندگی مفید و آروم رو داشته باشیم نه همش با استرس زندگی کنیم،ولی به هرحال خانم حقگو خیلی خیلی ممنون از زحمتتون که تونستید این همه اطلاعات رو اینجا جمع آوری بکنید واقعاً کار هرکسی نیست و حتی سایتای مختلف خارجی هم به خوبی شما ننوشته بودن،ممنون که مارو راهنمایی میکنید،با تشکر.

  1. سارا حقگو می گوید

   سلام، ممنونم از شما که وقت میگذارید و مطالب رو میخونید. با تشکر

 78. فرزاد می گوید

  سلام من نمیدونم وجود دارن یا نه . ولی برام خیلی خیلی جالبه که وجود داشته باشن . جهان خیلی بزرگه مگه میشه هیچ موجود زنده دیگه ای وجود نداشته باشه . درضمن مقاله خوبی بود ممنون.

  1. سارا حقگو می گوید

   سلام، ممنون از شما مخاطب عزیز

 79. امیر می گوید

  بله در قران هم به وجود موجودات دیگه اشاره کرده ولی اینا همش چرته که کسی دیده یا در تماس بوده

  1. سارا حقگو می گوید

   سلام، ممنونم از ثبت نظرتون

 80. moeteza می گوید

  سلام عالی بود . درضم اون کسی که میگه من دیدم حتما داره چرت میگه

 81. حدیثه می گوید

  مطالب جالبی بود من خیلی دوست داشتم و خیلی خوشم‌ اومد *

  1. سارا حقگو می گوید

   سلام، ممنون از شما مخاطب عزیز

 82. َAmir-hs می گوید

  نه هست واقعیه سال 1946 دو تا یفو سقوط کرده و 5 تا جنازه و یکی زنده پیدا کردن و زنده خیلی زود زبان انگلیسی یاد گرفت اما بعد از 5 سال مرد

 83. یک ایرانی.ساکن تهران می گوید

  من نظر آقا علی رو خوندم نمی دونم ایشون واقعیت رو گفتند یا دروغ اما اگر واقعیت رو گفتند چه شانسی داشتند.
  من چند سال هستش که خیلی روی فضا تحقیق می کردم و آرزوم این بود که یک روز فضانورد بشم اصلا هم به حاشیه های فضا مثل آدم فضایی ها وارد نمی شدم.و هرشب می رفتم توی حیاط و به ماه و ستاره های درخشان در آسمان نگاه می کردم.انقدر که می رفتم حیاط پدرم می گفت تو آخرش فضا نورد نمی شی خل می شی می ری تیمارستان.واقعا راست می گفت آخه به حیاط رفتن اعتیاد پیدا کرده بودم.اما ناسا یهو اعلام کرد که از ایران داوطلب برای فضانورد شدن نمی پذیره.من اولش خیلی غمگین بودم اما گفتم بزار به تحقیقاتم ادامه بدم نمی دونم چجور وارد یک سایتی شدم و درمورد آدم فضایی ها نوشته بود.
  از اون به بعد رفتم توی تحقیق درمورد آدم فضایی ها انقدری تحقیق کردم که بدونم اونا واقعا وجود دارند.
  و دو حالت وجود داره اینکه یا اونها صلح طلب هستند و مهربان و یا اینکه جنگجو هستند اما به ما نیاز دارند چون از چندین سال پی که دیده شدند هیچ آسیبی به انسانها نرسوندن.من واقعا آرزو دارم یکبار هم شده اونها رو ببینم و مطمئن که اونها با ما رفتار بدی نخواهند داشت چون توی این همه سال هیچ آسیبی به ما نرسوندن.علی آقا لطفا اگر با اونها در ارتباط هستید بهشون بگید نسل جدیدیا آرزوی دیدنشون رو دارند.
  لطفا لطفا یکبار دیگه بیان توی آسمون تهران تا ما اونها رو ببینیم و آرزوی دیرینه نمون به تحقق به پیونده.آرزوی صلح بین همه ی موجودات توی همه ی عالم رو دارم.

 84. یک ایرانی.ساکن تهران می گوید

  ممنونم از خانم حقگو واقعا مطالب شما خیلی خوب و جمع بندی شده بودش.
  سپاس از این همه وقتی که گذاشتید برای نوشتن این مقاله عالی و اونطور که من تحقیق کردم شما مطالبتون به واقعیت خیلی نزدیکه😊♥️

  1. سارا حقگو می گوید

   سلام، ممنون از شما که پقت می‌گذارید و مطالب رو میخونید و نكرتون رو ثبت می‌کنید. با تشکر

 85. امیر می گوید

  سلام ، وقتی تو قرآن آیه میاد که هرچه در آسمان و زمین هستند برای خدا سجده میکنند یعنی آدم فضایی وجود داره.بعضی دانشمندا میگن جهان هستی انتها نداره توی قسمت کوچکی از این جهان مگه میشه جز ما نباشه؟

 86. روشنک می گوید

  سلام ممنون واقعا مطالب مفیدی ارائه دادید من واقعا لذت بردم مرسی از شما

  1. سارا حقگو می گوید

   سلام، ممنون از شما مخاطب عزیز

 87. عرفان می گوید

  صد در صد وجود دارن من مطمئنم انگار بگیم که ما تو خاورمیانه هستیم و نتونستیم بریم اروپارو ببینیم میگیم تو اروپا زندگی وجود نداره فقط تو خاورمیانه زندگی وجود داره اونم ما هستیم(این فقط یه مثال کوچیک برایه درک بهتر بود)

 88. ی غریبه می گوید

  مطلب جالبی بود برای اشنایی دوشتانی ک اطلاع زیادی ندارن از چنین مسائلی

  آگوست ۲۰۲۱ چهارشنبه =کشف داروی ک..نا و درمان یک نوجوان

  1. سارا حقگو می گوید

   سلام، ممنون از شما دوست عزیز

  2. ناشناس می گوید

   ممنون عالی بود چونکه وجود صد درصدی رو دارند

   1. سارا حقگو می گوید

    سلام، ممنون از شما مخاطب عزیز

 89. Omran می گوید

  ایروا تروود
  در سال ۲۰۱۱ فیلمی از آسمان گرفتم در غرب شهر مرز بازرگان مرز ترکیه در نزدیکی های بولاخلار بازرگان، وقتی من و عموم درحال علف برداری بودیم وقتی خسته شدیم یه نشستیم و چای مینوشیدیم من گوشی ام رو برداشتم یه نگاهی بندازم همون لحظه صدای عجیبی مثل صدای موتور جت جنگی از بالای آسمان می‌اومد وقتی عموم گفت بلند نشو از سرجات منم ترس گفتم چیه چی شد گفت اونور رو نگاه وقتی دیدم چنان چیزی بزرگ مثله دایره نورانی خیلی دایره بزرگ بود با رنگ نقره ای و سفید میدرخشید وقتی ازش فیلم می گرفتم چند دقیقه ..بعد با چنان سرعتی ناپدید شد فکر میکردم خواب میبینم خدای خیلی روزی عجیبی بود کلی چند شب نمیخابیدم از بس تو فکرش بودم خلاصه فیلم رو به اطلاعات رسوندم خودم تنها نه با بردار بزرگم رفتیم وقتی گفتیم مثله اینه مارو به تهران فرستادن وقتی قبل از وارد شدن چشمانمان رو با پارچه سیاه بستن رفتیم تو بعد توضیح دادیم خلاصه خیلی سوال پورسیدن از ما بعدش گفتن به کسی نشون ندادی گفتم بجز برادرم کسی نه ، بعدش جالبش اینجا بود که گوشی خودم رو بهم ندادن یه گوشی جدید بهم دادن گفت برو دیگه به کسی نگید من هم میگفتم من احمق چرا از فیلم کپی نگرفتم بعد دوسال شنیدم برادرم یه زرنگی کاری کرده ازش کپی کرده بود به کامپیوتر الان این فیلم رو میبینم کل بدنم استرس میگیگیره و بعد برادرم چندتا از کشورهای خارجی صبحت کرد گفت من همچین فیلمی از اوفو داریم دعوت شدیم حتی با هواپیمای شخصی بردن مارو تحویلش دادیم هدیه خوبی هم دادن بهمون و خلاصه خیلی روزهای عجیب و خوشی داشتیم و اینو بگم تنها نیستیم تو دنیا
  ممنونم از شما ❤️

  1. سارا حقگو می گوید

   سلام، ممنون از شما که تجربیاتتون رو با ما به اشتراک میگذارید. با تشکر

  2. ناشناس می گوید

   خب بله درسته ما در جهان یا کهکشان یا روی سیاره خودمان تنها نیستیم

   1. سارا حقگو می گوید

    سلام، بله دقیقا، نظر بنده هم همینه. ممنون از شما که نظراتون با ما به اشتراک میگذارید.

 90. ناشناس می گوید

  ممنون عالی بود چونکه وجود صد درصدی رو دارند.

 91. ناشناس می گوید

  ممنون عالی بود چونکه وجود صد درصدی رو دارند

 92. راکر می گوید

  به نظر من موجودات فضایی وجود دارن ولی چرا ما فکر می کنیم که شکل ظاهری شون باید متفاوت باشه ممکن اونام انسان باشن فقط از لحاظ تمدن و علم پیشرفته تر از ما
  به هر حال تا وقتی که کشور های روی کره زمین به فکر مقابله باهم اند حالا حالا ها به فناوری بشقاب
  پرنده و این چیزا نمی رسیم

  1. گلبو صباغی می گوید

   به نظر من فرازمینی ها وجود دارن ، به دلیل اینکه نمیشه در جهان به این بزرگی که انسان ها هنوز بسیاری از چیز ها رو نمبدونن نمیشه که فقط ما وجود داشته باشیم .
   خیلی دوست دارم یک روزی با فرازمینی ها ملاقات داشته باشم و همچنین با سنارشناسان ، فیزیک دانان …..
   ممنونم مطلب عالی بود

   1. سارا حقگو می گوید

    سلام، ممنون از شما که وقت میگذارید و نظراتتون رو مکتوب می‌کنید

 93. Artemis می گوید

  فرازمینی ها وجود دارن ! حتی اگه هیچ شواهدی هم وجود نداشته باشه خنده داره بگیم توی این جهان به این بزرگی فقط ماهستیم من خودم تا حالا چیزی ندیدم ولی معتقدم که هست واقعا خیلی زشته بگیم کسایی که این چیزارو قبول دارن دیوونه ان (به خودم اینطور گفتن) نمیشه چون ندیدیم بگیم نیست مثل انسانهای جاهل بت پرستی میمونه که وجود خدا رو چون قابل دیدن نیست قبول نداشتن ما تو قرن ۲۱ هستیم عکس های زیادی از جهان هست این همه سیاره این همه کهکشان !خنده داره بخدا، در ضمن جناب آبتین نظرت محترمه ولی شکی نیست که وجود دارن ناسا و پایگاه ۵۱ آمریکا بخاطر مسائل امنیتی فاش نمیکنند حقیقت رو وگرنه صد در صد وجود دارن

 94. یاشار می گوید

  آره فضایی ها جالبند
  به شرطی که ما آنها را ملاقات کنیم چون ملاقات بومیان آمریکا
  نه آنها مارا…
  از بزرگان

 95. دانشمند ایسنا می گوید

  انسان خیلی بد و زورگو هست اونا هم هق دارن به انسان همله کنم انسان هر حیوانی میبینه میکشه من از یک نوع شون دیدم اونا درسیاره عطارد زندگی میکنن من از اونا دیدم از نزدیک انسان وقتی از فضای ها می‌بینند میکشنش اون ها هم یک نوع انسان هستند که در بچگی تو جنگ به دنیا میان بعد اون ها هم بچه میا رن این شکلی میشه و پسرش زیاد میشه

 96. F می گوید

  سلام . به نظر منم دور از ذهن نیست و وجود دارن موجودات دیگه ای تو سایر سیارات .
  بهتون پیشنهاد میکنم نظریه هایی که درباره جهان های موازی هست رو هم مطالعه کنین
  اگه نظریات جهان های موازی ثابت بشن ، پس قطعا موجودات دیگه ای هم چه بسا انسان هایی مثل خودمون وجود دارن و واقعی اند .

 97. Nima می گوید

  سلام به نظر من یا فرا زمینی وجود نداره یا اینکه ناسا ازمون پنهان میکنه چون یک سیارک 6 متری از بغل زمین بیشتر از 4000 هزار کیلومتر در ساعت رد شده دیدن اونوقت یوفو بیاد داخل زمین اینا نبینن تاید نکنن، کاوشگری که به مریخ فرستادن شئ هایی دیدن که شاید تمدن وجود داشته!
  شاید فرا زمین وجود داشته باشه ولی کم هوش باشن .
  چندین سیاره مشابه زمین وجود داره !

 98. ناشناس می گوید

  سلام خانم حقگو واقعا حرف های شما خیلی دلپذیر،جذاب و عالی منحصربفرد بود

  فقط یک سوال داشتم
  اگر ادم فضایی ها با انسان ها بجنگند ادم فضایی ها میبرن؟
  چون انسان ها با هم متحد نیستند و صلاح هاشون به گرد پای سلاح های اونا نمی‌رسه و اونا متحد هستند
  بخاتر همین پرسیدم
  باتشکر

 99. قاصدک بهار می گوید

  من ۵۰ سال از عمرم را در کوه و طبیعت و دشت و صحرا و نگاه کردن به آسمان گذرانده ام بسیار هم به مسائل فرا زمینی و یوفو و بشقاب پرنده و…علاقه مندم اما تا کنون کوچکترین موردی که دال بر وجود و دیده شدن این اجسام و موارد این دست ندیده ام

 100. Hossein می گوید

  من نه علم غیب دارم نه دیوانه ام نه دانشمندم نه کسیم ک با خوندن مطالب عجیب حالا چه واقعی چه خیالی جو گیر بشم مث بعضی از عزیزایی ک کامنت میزارن فقط اینو بدونید که نباید دنبال یه حیات فرا زمینی گشت حیات توی هستی اونقدر زیاد و متنوعه که تکامل مغز ما باید هزاران برابر بشه تا بتونیم درکشون کنیم یا ب تکنولوژی برسیم ک کشفشون کنیم شایدم اونا مارو پیدا کردن و دارن تماشامون میکنن مثل ظرف کشت باکتری که ما روشون ازمایش میکنیم. فضا پیمای کاسینی هم تو یکی از اقمار زحل محیطیو کشف کرده که به احتمال 100 توش حیات وجود داره البته از نوع میکروسکوپی

 101. کومار می گوید

  من هم یک بار ربوده شدم اما هیچی یادم نمیاد

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما را نمایش نمی دهیم.

مشاوره مهاجرت: 02143000021