جلسه ویژه کمیسیون اقتصادی مجلس با قالیباف و همتی درباره قیمت ارز

قیمت ارز
زمان مطالعه: < 1 دقیقه

آخرین به‌روزسانی در 4 تیر 1400 توسط جی نیوز

محسن علیزاده عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی از نشست ویژه این کمیسیون با حضور حسن روحانی رئیس مجلس و رئیس کل بانک مرکزی درباره وضعیت بازار ارز خبر داد و گفت: این نشست امروز برگزار می‌شود.

عضو کمیسوین اقتصادی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم از جلسه ویژه این کمیسیون با حسن روحانی و رئیس کل بانک مرکزی درباره افزایش قیمت ارز خبر داد و اظهار کرد: این نشست امروز، سه‌شنبه، سوم تیر 99 با حضور تمامی اعضای کمیسیون و در دفتر رئیس مجلس آقای قالیباف تشکیل می‌شود.

محسن علیزاده ادامه داد: براساس دعوتی که از سوی کمیسیون اقتصادی مجلس از آقای همتی رئیس کل بانک مرکزی برای حضور در این کمیسیون صورت گرفته، وی قرار است در جلسه امروز کمیسیون اقتصادی مجلس حضور یابد.

علیزاده افزود: قرار است در جلسه امروز کمیسیون اقتصادی مجلس که با حضور آقایان قالیباف و همتی، رئیس مجلس و رئیس کل بانک مرکزی برگزار می‌شود، درباره افزایش افسارگسیخته قیمت ارز و نیز تأثیر آن بر روند قیمت‌های کالاهای اساسی بحث و تبادل نظر شود.

این عضو کمیسوین اقتصادی مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: در جلسه امروز همچنین، اعضای کمیسیون نیز سؤالات و ابهامات‌شان در حوزه قیمت‌گذاری انواع ارز را از رئیس کل بانک مرکزی مطرح می‌کنند.

سیداحسان خاندوزی نماینده مردم تهران در مجلس و نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی نیز، دیروز در صفحه شخصی‌اش در فضای مجازی نوشت:

امروز پس از جلسه 5 ساعته کمیسیون اقتصادی حول نیازهای ارزی و انتقال ارز با سه وزارتخانه صمت، کشاورزی و وزارت خارجه، بنا شد فردا عصر نقشه راه مجلس در بحث ارز، پس از جلسه با بانک مرکزی نهایی شود. دوره نظارت موسمی و گهگاهی گذشت. کمیسیون مستمرا پیگیر رفع کوتاهی دستگاه‌ها خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

مشاوره رایگان مهاجرت:021 43000 021
شما در حال تماس با GO2TR هستید ۰۲۱ ۴۳۰۰۰ ۰۲۱ برای برقراری تماس دکمه زیر را فشار دهید