آلمان:ده ها پناهجو در برف و سرما رها شدند

0 35

پلیس فدرال آلمان روز سه شنبه خبر داده که قاچاقبران انسان ۵۶ پناهجو را در برف باری و سرمای شدید در کنار شاهراهی در نزدیکی مرز آلمان با جمهوری چک رها کرده‌اند. در میان این پناهجویان همچنان اطفال میان ۲ تا ۱۴ ساله نیز دیده می‌شوند.

به گزارش خبرگزاری آلمان از قول منابع پلیس، قاچاقچیان انسان این مهاجران را به منقطه فالس علیا در ایالت بایرن آورده و سپس آنان را در سرمای شدید و زیر بارش برف در یکی از شاهراه‌های این منطقه رها کرده‌اند. به گفته پلیس این پناهجویان سوریایی، سومالیایی و فلسطینی و از جمله شش تن آن‌ها کودکان میان دو تا چهارده ساله هستند.

پلیس گفته است که این افراد احتمالاً توسط یک موتر باربری به آلمان منتقل شده و در یکی از پارک‌های کنار شاهراه در مرز میان شهر نورنبرگ آلمان و کشور چک رها شده‌اند. یک شهروند آلمان از بودن این افراد در پارک موترها در کنار شاهراه به پولیس اطلاع داده است.

این گروه پناهجویان چندین ساعت برای انتقال در انتظار «موتر دیگری» بوده‌اند. چند تن از این پناهجویان در جاده ایالتی موازی به شاهراه رفته و سرگردان راه می‌پیموده‌اند. پولیس پناهجویان مذکور را به یکی از ساختمان‌های مربوط به اداره اطفائیه منتقل نموده تا عجالتاً به آنان رسیدگی شود.

دوست دارین آخرین مقالات ما براتون ایمیل بشه؟
خوب اگر علاقمندین به اخبار و مقالات مجله اینترنتی گوتو تی آر لطفا ایمیل خودتون رو وارد کنین!
هر زمان دوست داشتین لغو اشتراک کنین!
ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما را نمایش نمی دهیم.

مشاوره مهاجرت: 02143000021