خبر بد رسانه اروپایی برای تراکتوری ها درباره حاج صفی

حاج صفی
زمان مطالعه: 2 دقیقه

آخرین به‌روزسانی در 4 تیر 1400 توسط جی نیوز

سایت SDNA از پیوستن احسان حاج صفی به لیگ یونان در پایان فصل خبر داد.

به گزارش ایسنا به نقل از سایت SDNA،  احسان حاج صفی مدافع ایرانی که در دو جام جهانی برزیل و روسیه برای ایران بازی کرده است در تیم های پانیونیوس و المپیاکوس یونان سابقه بازی دارد و عملکرد خوبی نیز در این لیگ از خود ارائه داد و بازی‌های او در یاد علاقه مندان و هواداران لیگ یونان باقی مانده است.

حاج صفی که بعد از اتمام کارش در لیگ یونان راهی تراکتور شد و این فصل یکی از ارگان های اصلی تیم تبریزی بود تا سال ۲۰۲۱ با این تیم قرارداد دارد. با این حال او به دنبال این است که در تابستان از تراکتور جدا شود و راهی لیگ یونان شود.

مقصد بعدی او مشخص نیست ولی حاج صفی تمایل دارد فوتبال خود را در لیگ یونان ادامه دهد و در تابستان به این هدف برسد.

احسان حاج‌ صفی هافبک فوتبال متولد کاشان است که در فصل ۱۳۸۶-۱۳۸۷ عنوان پدیده فوتبال ایران را بدست آورد.

مدافع عنوان قهرمانی سوپر لیگ یونان در سال 1396 جهت تقویت جناح چپ دفاعی به دنبال جذب بازیکن جدیدی بود که نام احسان حاج‌ صفی، بازیکن تیم پانیونیوس در میان آنها دیده میشد.

نماینده باشگاه المپیاکوس با حضور در ورزشگاه نیوازمیرنای آتن بازی تیم‌های پانیونیوس و پلاتانیاس در هفته چهاردهم سوپر لیگ یونان را از نزدیک تماشا کرد. وی در این بازی عملکرد احسان حاج‌ صفی و مانولیس، بازیکن قرضی تیم المپیاکوس در پانیونیوس را زیر نظر گرفت.

سوپر لیگ فوتبال یونان معتبرترین لیگ فوتبال در کشور یونان است که از ۱۹۵۹ میلادی تاکنون در این کشور برگزار می‌شود.

این لیگ از ۱۶ تیم که از سراسر کشور یونان در آن شرکت می‌کنند برگزار می‌شود و در آخرین رتبه‌بندی یوفا در ۲۰ اوت ۲۰۱۵، جایگاه سیزدهمین لیگ برتر اروپا را در اختیار دارد.

تا کنون تنها شش باشگاه توانسته‌اند قهرمانی لیگ یونان را به دست آورند. سه باشگاه بزرگ شهر آتن، المپیاکوس، پاناتینایکوس و آ.ا. ک آتن بیشترین تعداد قهرمانی در این لیگ را در اختیار دارند و تنها سه باشگاه پائوک تسالونیکی، آریس تسالونیکی و لاریسا توانسته‌اند در زمان‌های کوتاه استیلای سه تیم بزرگ شهر آتن بر سوپر لیگ یونان را بشکنند.

مدافع عنوان قهرمانی این لیگ، باشگاه المپیاکوس است که این باشگاه در مجموع با ۴۴ قهرمانی پرافتخارترین تیم این سری مسابقات نیز به‌شمار می‌رود.

دیدگاهتان را بنویسید

مشاوره رایگان مهاجرت:021 43000 021
شما در حال تماس با GO2TR هستید ۰۲۱ ۴۳۰۰۰ ۰۲۱ برای برقراری تماس دکمه زیر را فشار دهید