قوانین کار برای اتباع خارجی در انگلستان تغییر می‌یابد.

کار در انگلیس
زمان مطالعه: < 1 دقیقه

آخرین به‌روزسانی در 4 تیر 1400 توسط جی نیوز

دولت انگلستان دستمزد مهاجران را برای استقرار در انگلستان به حداقل کاهش می‌دهد؛ قوانین جدید کار برای اتباع خارجی، روز پنجشنبه از سوی وزارت این کشور منتشر شد.

بر اساس گزارش رسانه گاردین مقامات انگلستان دستمزد مهاجران را به حداقل ٣٥.٨٠٠ پوند رسانده و نزدیک به ٣٠ درصد کاهش داده است.

به نقل از این رسانه، مهاجران با حقوق ٢٠.٤٨٠ پوند و با داشتن امتیازات کافی تحت سیستم جدید مهاجرت در شغل‌هایی که کمبود کارگر وجود دارد، مشتغل می‌شوند.

این قوانین که از تاریخ اول دسامبر سال روان در دستور کار قرار می‌گیزد، روز پنجشنبه توسط وزارت امور داخل انگلستان به یکبارگی منتشر گردید.

سازمان عفو ​​بین‌الملل در انگلستان بیان کرده است که از قوانین جدید برای کارگران مهاجر تعجب کرده است. این سازمان همچنان می‌گوید که مدت هاست که امتیاز افراد در کار بستگی به ثروت، روابط، جنسیت و نژاد دارد.

اما اداره امور مهاجرت انگلستان بیان می‌کند که برای کنترل دقیق مهاجرت تلاش می‌کند و این اقدام انگیزه کارفرمایان برای کارگران انگلیسی را کاهش می‌دهد.

بخش مهاجرت دانشگاه آکسفورد تغییر در دستورالعمل اخیر دولت را برای کارگران خارجی شناسایی کرده و آنرا “آخرین مهری بر تابوت اهداف مهاجرت” خواند.

جانسون قبل از انتخابات سال ٢٠١٩ در پیام اصلی کمپاینش مستقل بودن انگلستان از اتحادیه اروپا را شعار داد و گفت:(مهاجران اتحادیه اروپا برای مدت طولانی توانسته‌اند با انگلستان طوری رفتار کنند که انگار بخشی از کشور خودشان است).

دیدگاهتان را بنویسید

مشاوره رایگان مهاجرت:021 43000 021
شما در حال تماس با GO2TR هستید ۰۲۱ ۴۳۰۰۰ ۰۲۱ برای برقراری تماس دکمه زیر را فشار دهید