مالدینی و پسرش به کرونا مبتلا شدند

پائولو و دنیل مالدینی
زمان مطالعه: < 1 دقیقه

آخرین به‌روزسانی در 4 تیر 1400 توسط جی نیوز

تست کرونای پائولو مالدینی ستاره فوتبال ایتالیا و باشگاه میلان و همچنین پسرش دنیل مثبت اعلام شد.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از خبر ورزشی، ویروس کرونا علاوه بر مردم عادی، ورزشکاران را نیز تحت تاثیر خود قرار داده است. در کشور ایتالیا طی روزهای گذشته تست کرونای چند بازیکن حاضر در سری آ از جمله سه ستاره باشگاه یوونتوس یعنی دانیله روگانی، بلیز متویدی و اخیرا پائولو دیبالا مثبت شده است.

همچنین باشگاه میلان به شکل رسمی اطلاع داد که اسطوره و مدیر فنی حال حاضر این باشگاه یعنی پائولو مالدینی به ویروس کرونا مبتلا شده است. تست کرونای پسر پائولو مالدینی یعنی دنیل نیز مثبت شده است.

سازمان بهداشت جهانی ۱۱ مارس ویروس جدید کرونا یعنی کووید ۱۹ را یک بیماری همه گیر جهانی نامید.

پائولو مالدینی در ۲۶ ژوئن ۱۹۶۸ در شهر میلان متولد شد. او پسر بازیکن فوتبال و مربی سابق تیم ملی ایتالیا و باشگاه میلان، چزاره مالدینی است. بسیاری از کارشناسان از او به عنوان بهترین مدافع تاریخ فوتبال یاد می‌کنند.

او هرگز لباس تیمی باشگاهی غیر از میلان را بر تن نکرد و با ۲۵ سال حضور در لباس آ.ث. میلان رکورد دار حضور با لباس یک تیم در تاریخ فوتبال است. شماره ۳ باشگاه میلان به احترام او بایگانی شده‌است و پس از خداحافظی مالدینی به غیر از یکی از پسران او، هیچ‌کس پیراهن شماره ۳ را بر تن نمی‌کند.

چزاره مالدینی کودکی پائولو را این گونه تعریف می‌کند: من و همسرم فرزندان زیادی داشتیم که از قضا همگی بسیار شلوغ و پر سر و صدا بودند. در این میان پائولو با آن چشم‌های براق چیز دیگری بود. او به هر وسیله‌ای برای خود توپ می‌ساخت و وسایل خانه راه گریزی نداشتند. کنترل او بسیار دشوار بود. فقط یک چیز پائولو را آرام می‌کرد: یکشنبه عصر و برنامه فوتبال ایتالیا.

دیدگاهتان را بنویسید

مشاوره رایگان مهاجرت:021 43000 021
شما در حال تماس با GO2TR هستید ۰۲۱ ۴۳۰۰۰ ۰۲۱ برای برقراری تماس دکمه زیر را فشار دهید