برقراری مجدد پروازها و قیمت بلیط

برقراری پرواز
زمان مطالعه: 2 دقیقه

آخرین به‌روزسانی در 4 تیر 1400 توسط جی نیوز

به دنبال گسترش ویروس کرونا در ایران، بسیاری از کشورهای دنیا، محدودیت های جدیدی را بر روی ایرانیان و مسافرانی که به منظور گردش به ایران آمده بودند اعمال کردند. در این بین، همسایگان اقدام به بستن مرزهای مشترک خود با ایران کرده و دیگر کشورها نیز شرایط جدیدی نیز در این مورد ایجاد نمودند.

(قیمت های جدید بلیط هواپیما لغو شد)

وزیر راه در خصوص نرخ نامه جدید انجمن شرکت‌های هواپیمایی که در آن قیمت بلیط هواپیما 80% گران شده است گفت: افزایش قیمت اعلام شده از طرف انجمن شرکت های هواپیمایی معتبر نبوده و قیمت‌های جدیدی که قرار بود از اول آبان ماه اعمال شود، لغو شده است.

(برقراری مجدد 3 پرواز تهران – استانبول)

برای آن دسته از عزیزانی که می‌خواهند بدانند پرواز تهران-استانبول از چه تاریخی باز خواهد شد، به اطلاع مسافران گرامی می‌رساند در تاریخ‌های 21 و 27 مهرماه و همچنین 5 آبان 99 پروازهای چارتری قشم ایر بین دو شهر تهران و استانبول دایر می‌شود. لذا همراه داشتن تست pcr در مسیرهای رفت و برگشت اجباری است.

(برقراری مجدد پرواز های ترکیه و عراق)

سازمان هواپیمایی عراق از آغاز مجدد پروازهای بین این کشور و ترکیه از روز پنجشنبه خبر داد.

به گزارش خبرگزاری های آگاه به نقل از آناتولی،‌ سازمان هواپیمایی عراق با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرده است که پروازهای بین این کشور و ترکیه از روز پنجشنبه مجدداً آغاز می‌شود.

پروازهای بین ترکیه و عراق در یک اکتبر متوقف شده‌ بود و هیچ پروازی بین این دو کشور انجام نمی‌گرفت.

در این بیانیه اعلام شده است که هفته‌ای 7 پرواز بین دو کشور انجام خواهد گرفت و مسافران را از ترکیه به عراق و بالعکس، منتقل خواهد کرد.

شیوع کرونا در دو کشور و نیز حملات ترکیه به شمال عراق که موجب اعتراض بغداد شده بود از جمله دلایلی است که در توقف پروازها، نقش بسزایی داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

مشاوره رایگان مهاجرت:021 43000 021