ازدواج از راه دور در نیویورک

ازدواج از راه دور
زمان مطالعه: 2 دقیقه

آخرین به‌روزسانی در 4 تیر 1400 توسط جی نیوز

در زمینه بحران کرونا، مقامات نیویورک اجازه ثبت ازدواج از راه دور با استفاده از ارتباط ویدیویی را صادر کردند.

به گزارش اسپوتنیک با استناد به اعلامیه اندریو کومو استاندار نیویورک، زوج‌های جوان می‌توانند با استفاده از ارتباط ویدیویی، ازدواج از راه دور خود را به ثبت برسانند.

استاندار نیویورک در سایت خود نوشت: آنچه مربوط به ازدواج است، هیچگونه بهانه‌ ای نباید سد راه آن شود. متأسفانه به دلیل شیوع کرونا ویروس در این ایالت، تعداد طلاق‌ ها افزایش یافته است و ازدواج یک موضوع کمیاب شده است.

مطابق با داده‌های دانشگاه جانز هاپکینز تا روز 18 ماه آوریل، بیش از 715 هزار مورد ابتلا به کرونا ویروس در آمریکا به ثبت رسیده است. تعداد فوتی‌ها 37625 نفر اعلام شده است که بیش از 17 هزار نفر آنها در نیویورک به ثبت رسیده است.

در 31 دسامبر سال 2019، مقامات چینی از شیوع ذات الریه پنومونی ناشناخته در شهر ووهان در بخش مرکزی این کشور (استان هوبی) به سازمان بهداشت جهانی اطلاع دادند. کارشناسان عامل ایجاد کننده بیماری را شناسایی کرده اند، این یک ویروس جدید است.

این ویروس می‌تواند از طریق قطرات تنفسی از انسان به انسان هم منتقل شود.حدس زده می‌شود که ممکن است این بیماری از طریق تماس با این آبزیان یا خوردن آنها منتقل شود، ولی هنوز نتیجه نهایی در این زمینه حاصل نشده است.

دوره نهفتگی این بیماری به طور متوسط حدود 7 روز است و علائم بیماری پس از گذشت این بازه زمانی در بدن فرد مبتلا ظاهر می‌شود. علائم شامل تب، بدن درد، گلو درد، سرفه، درد عضلات، آب ریزش بینی، سر درد است.

برخی دچار علائم گوارشی مثل تهوع و اسهال می‌شوند. آنچه باعث نگرانی می‌شود این است که فرد دچار ذات الریه شود.

سازمان بهداشت جهانی شیوع این بیماری را فوریتی با اهمیت بین المللی تشخیص داد و نام رسمی آن را بیماری COVID-19 گذاشت.

دیدگاهتان را بنویسید

مشاوره رایگان مهاجرت:021 43000 021
شما در حال تماس با GO2TR هستید ۰۲۱ ۴۳۰۰۰ ۰۲۱ برای برقراری تماس دکمه زیر را فشار دهید