تست کرونای شهردار تبریز مثبت اعلام شد

تست کرونای شهردار تبریز
زمان مطالعه: 2 دقیقه

آخرین به‌روزسانی در 4 تیر 1400 توسط جی نیوز

شهردار تبریز به دنبال مثبت شدن تست کرونای خود تاکید کرد که به وظایف خود در خدمت به شهروندان و اداره امور شهر، از راه دور و از طرق مجازی و تلفنی ادامه خواهد داد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری تبریز، ایرج شهین باهر، شهردار تبریز که در قرنطینه خانگی به سر می‌برد، در تماس تلفنی گفت: به دنبال بروز برخی علایم تنفسی، آزمایش کرونا انجام دادم که امشب نتیجه آن مشخص و مثبت اعلام شد.

او افزود: اکنون به تجویز پزشک، دارو مصرف می کنم و در قرنطینه خانگی به سر می برم.

شهردار تبریز درباره فعالیت‌هایش در عرصه مبارزه با کرونا از همان ابتدای شیوع این بیماری، تاکید کرد: همه ما خدمتگزاران، زندگی و سلامتمان باید وقف مردم و شهروندان عزیز باشد و من اطمینان می‌دهم با قرنطینه شدن من نه تنها خللی در اداره امور شهر و شهرداری پیش نخواهد آمد، بلکه همکاران من با قوت و انگیزه تمام به خدمات شبانه‌روزی خود به ویژه در عرصه مبارزه با کرونا ادامه خواهند داد.

شهین باهر افزود: من نیز به یاری خدا و تمام توان، از طریق تلفنی و مجازی در خدمت همکاران خود در خدمت به شهر و شهروندان عزیز خواهم بود.

جهانپور نیز در رابطه با آخرین آمار مبتلایان ویروس کرونا در کشور گفت: از دیروز تا امروز ۲۴ فروردین ۱۳۹۹ و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی ۱۶۵۷ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شده و با در نظر گرفتن موارد جدید، مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به ۷۱۶۸۶ نفر رسیده است.

او در ادامه گفت: متاسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۱۱۷ بیمار کووید۱۹ جان خود را از دست دادند و تا کنون ۴۴۷۴ نفر از بیماران، جان باخته و دیگر در بین ما نیستند.

جهانپور افزود: خوشبختانه روند بهبود یافتگان سرعت بالایی گرفته و تا کنون ۴۳۸۹۴ نفر از بیماران، بهبود یافته و ترخیص شده اند اما۳۹۳۰ نفر از بیماران مبتلا به کووید۱۹ در وضعیت شدید این بیماری تحت مراقبت قرار دارند.

سخنگوی وزارت بهداشت گفت: تا کنون ۲۶۳ هزار و ۳۸۸ آزمایش تشخیص کووید۱۹ در کشور انجام شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

مشاوره رایگان مهاجرت:021 43000 021