از پیشگویی انتخابات ۲۰۲۰ آمریکا تا کرونا در کارتون سیمپسون‌ها

152 547,762

کارتون «سیمپسون ها» بلندترین مجموعه تلوزیونی «کمدی موقعیت» آمریکایی است که از ۱۷ دسامبر ۱۹۸۹، تاکنون، از شبکه فاکس پخش می شود. این مجموعه فیلم در شهر ساختگی اسپرینگ فیلد، اجرا می‌شود که فرهنگ آمریکایی، ارتباطات تلویزیونی و دیگر رفتارهای انسانی را به تصویر می‌کشد. مدتی است که انیمیشن سیمپسون‌ها (The Simpsons) با پیش‌بینی‌ها یا پیشگویی‌هایی که درباره آینده داشته‌اند، به شهرت زیادی دست پیدا کرده است. این پیش‌بینی‌های عجیب و غریب از حوزه سرگرمی فراتر رفته و در این روزها شاهد پیش‌گویی در بخش‌های مختلف سیاسی، فناوری و مهم تر از همه، بیماری کرونا، معضلی که این روزها همه ما را کم و بیش درگیر خود کرده، هستیم. پیش گویی‌های جالبی که باعث شده است این پرسش بارها مطرح شود که چگونه یک کارتون می تواند آینده را پیش گویی کند؟! با وجود اینکه پاسخ مشخصی برای این پرسش تاکنون ارائه نشده است، برخی از این پیشگویی های جالب را می‌توان در اینجا مشاهده کرد:

پیشگویی انتخابات ۲۰۲۰ آمریکا در سال ۲۰۱۳

مقایسه کارتون با انتخابات سال ۲۰۲۰

به تازگی نیز برخی کاربران با انتشار فیلمی از کارتون سیمپسون‌ها مدعی شدند که این کارتون در سال ۲۰۱۳ نتایج انتخابات آمریکا را پیش بینی کرده بودند!

ویديو بخشی از کارتون که دقیقا آرای الکترال این کشور را به درستی حدس میزد!

اما نکته قابل توجه این است که در بسیاری از دوره‌ها آرای الکترال ایالت‌ها تفاوت چندانی با یکدیگر ندارد!

مقایسه ارای انتخاب امریکا در سال ۲۰۱۲ و ۲۰۰۸

همچنین باید گفت اگر قرار بود در زمان انتشار این اپیزود سیمپسون‌ها نتایج انتخابات آینده آمریکا را پیش‌بینی کنند باید انتخابات سال ۲۰۱۶ را پیش‌بینی می‌کرد نه انتخابات ۲۰۲۰!

انتخابات سال ۲۰۱۶ آمریکا

نکته دیگر آنکه اگر این پیش‌بینی برای انتخابات ۲۰۲۰ هم باشد باز با نتایج نهایی این دوره تفاوت قابل مشاهده‌ای دارد، چرا که در این دوره ایالت‌های آریزونا، ویرجینیا، جورجیا و به بایدن رای دادند درحالی که در کارتون سیمپسون به ترامپ رای داده اند!

اگه به حرف کارتون‌ سیمپون‌ها باشه وقتی ترامپ رای نمیاره آمریکا وارد جنگ داخلی میشه که تا تاریخ ۲۰ژانویه «۷۵ روز دیگه» همه‌ شهرهای آمریکا با خاک یکسان میشه! شما چی فکر می‌کنید؟ آیا این پیشگویی درست از آب در میاد؟

پیشگویی مرگ ترامپ در سال ۲۰۲۰

این روزها با ابتلای رئیس‌جمهور آمریکا(ترامپ) به کرونا آن هم درست چند ماه قبل از انتخاب ریاست جمهوری، بار دیگر این کارتون عجیب و غریب که تقریبا بیشتر پیشگویی‌هایش به حقیقت پیوسته بر سر زبان‌ها افتاده! این پیشگویی کارتون سیمپسمون‌ها درباره‌ی ترور و مرگ ترامپ در سال ۲۰۲۰ است. همانطور که در مطالب پپیشین از پیشگویی سیمپسون‌ها درباره ریاست جمهوری ترامپ در سال ۲۰۰۰ گفتیم این بار این انیمیشن در سال ۲۰۱۸ تصویری از ترامپ پس از ترور و در تابوت را نشان میدهد. این ویدئو که به کارتون سیمپسون‌ها نسبت داده شده اولین بار از یک سایت اسپانیایی منتشر و در فضای مجازی پخش شد.

این در حالی است که بسیاری از پیشگویی‌های این کارتون تاکنون به وقوع پیوسته است، باید منتظر بود تا ببینیم تا پایان سال ۲۰۲۰ آیا این پیشگویی نیز به حقیقت میپیوندد یا خیر!

پیشنهاد می‌کنیم مطلب « نادرترین و عجیب‌ترین اتفاقات جهان» را حتما بخوانید!

پیشگویی بوجود آمدن ویروس کرونا

در یکی از قسمت های این انیمیشن در سال ۱۹۹۳در فصل چهارم قسمت Marge in Chains، کارخانه‌ای را نشان میدهد که از متن روی جعبه های آنجا پیداست مربوط به آسیای شرقی و کشور اوزاکای ژاپن است. دو نفر در حال مکالمه با هم هستند که ناگهان یکی از کارکنان عطسه میکند، از دهان او یک ویروس بیرون میاید، آنها ویروس‌ها را درون جعبه ها قرار می‌دهند.

وقتی آن جعبه ها به سطح مردم شهر میرسد همه دچار آن ویروس میشوند و ویروس در سراسر شهر پخش میشود. بسیاری این قسمت را به شیوع ویروس کرونا که در حال حاضر با آن مواجه‌ایم ربط داده‌اند.

پیشگویی دریافت جایزه نوبل

در سال ۲۰۱۶ بود که پروفسور بنت هولمستروم (Bengt Holmström) از دانشگاه MIT، جایزه نوبل اقتصاد را دریافت کرد. این اتفاق در حالی رخ داد که دقیقا ۶ سال قبل در قسمت اول فصل بیست و دوم انیمیشن سیمپسون‌ها، بر سر دریافت جایزه نوبل اقتصاد توسط این دانشمند شرط‌بندی شده بود. در این قسمت مشاهده می‌کنید که مارتین، لیزا، دیتابیس و مایل‌هاوس بر روی یک برگه کاغذ، اسامی افرادی که تصور می‌کردند جایزه نوبل به آن‌ها اهدا خواهد شد را نوشته بودند.

پیشگویی اختراع ساعت‌های هوشمند

در قسمت ۱۹ فصل ششم انیمیشن The Simpsons که در سال ۱۹۹۵ منتشر شد، شاهد نمایش ساعت هوشمند بودیم که این پیش‌بینی حدود ۲۰ سال بعد و در سال ۲۰۱۴ به حقیقت پیوسته است. در این قسمت، زمانی‌که لیزا با یک فرد پیشگو ملاقات می‌کند، به او می‌گوید که احتمالا در آینده با شخصی به نام هیو آشنا می‌شود و با او نامزد می‌کند. در طی صحنه‌های بعدی مشاهده می‌کنیم که هیو با ساعت خود صحبت کرده تا به وسیله آن سفارش غذا دهد.

اگرچه تا به امروز ساعت هوشمند هنوز یک کالای خانگی و فراگیر نشده، اما بسیاری از افراد از زمان عرضه آن در سال ۲۰۱۴ از این نوع ساعت‌ها استفاده می‌کنند. فارغ از این موضوع باید بدانید که در سال ۱۹۹۵، شاهد به‌کارگیری اسمارت ‌واچ در سریال سیمپسون‌ها بودیم و کمتر از ۲۰ سال بعد این پیش‌بینی نیز به حقیقت پیوست.

پیشگویی به وجود آمدن ویروس ابولا

یکی از اتفاقات که در این انیمیشن بسیار دقیق و عجیب پیش‌بینی شده، شیوع بیماری وحشتناک ابولا پیش از وقوع آن بود. در سال ۱۹۹۷ در قسمت سوم از فصل نهم این کارتون یکی از شخصیت های کارتونی مشغول خواندن کتابی با عنوان «جورج کنجکاو و ویروس ابولا» است. در سال ۲۰۱۴ ویروس ابولا در غرب آفریقا گسترش یافت و باعث مرگ افراد زیادی شد.

پیشگویی ساخت برج شارد

در فصل ششم از این مجموعه که در سال ۱۹۹۵ پخش شد، در یکی از قسمت‌های آن با نام «عروسی لیزا» چندین پیش‌بینی غیر منتظره اتفاق افتاد. در جریان سفر لیزا به شهر لندن، درست در پشت محدوده تاور بریج لندن، یک آسمان‌خراش دیده می‌شود.

علاوه بر اینکه این برج غول‌پیکر شباهت زیادی با برج شارد دارد، بلکه از نظر موقعیت مکانی نیز دقیقا در محل کنونی آن بنا شده است. ساخت این برج ۱۴سال بعد از پخش قسمت ۱۹ فصل ششم و در سال ۲۰۰۹ آغاز شد.

پیشگویی سانسور مجسمه میکل آنژ

در قسمت نهم از فصل دوم انیمیشن سیمپسون‌ها در سال ۱۹۹۰ با نام «سوزش و خارش و مارژ»، تعدادی از اهالی اسپرینگ‌فیلد به وضعیت مجسمه میکل‌آنژ که در یکی از موزه‌های محلی واقع شده بود، معترض شدند. جریان از این قرار بود که آن‌ها برهنگی و بی‌شرمی این مجسمه مشهور را زشت و ناپسند تلقی می‌کردند. در ادامه این سانسور در سال ۲۰۱۶ تبدیل به واقعیت شد. معترضان روسی درخواست کرده بودند به یک کپی از مجسمه متعلق به رنسانس که در مرکز سنت پترزبورگ قرار داشت لباس بپوشانند.

پیش‌گویی دو اتفاق مهم از فصل هشتم سریال Game of Thrones

یکی از مهم‌ترین پیش‌بینی‌های سریال The Simpsons که امروز رنگ واقعیت به خود گرفته، پیش‌بینی فصل هشتم و پایانی سریال Game of Thrones (بازی تاج و تخت) است. در اپیزود اول از فصل بیست‌ونهم سریال The Simpsons که در سال ۲۰۱۷ عرضه شد، به دوران قرون وسطی سفر می‌کنید که در آنجا شهر اسپرینگ‌فیلد که به اسپرینگ‌فیلدیا تغییر نام پیدا کرده، به یک شهر قدیمی تبدیل شده و در آنجا یک اژد‌ها را می‌بینیم که بیشتر تمرکز این قسمت روی نسخه یخی مادر مارج بود. همچنان در طول این قسمت، شهر اسپرینگ‌فیلدیا مورد حمله یک اژد‌ها قرار می‌گیرد که خانواده سیمپسون‌ها نیز در حال تماشای این صحنه هستند. در ادامه این صحنه، اژد‌ها تمام شهر را به آتش می‌کشد؛ این سکانس در کمتر از دو سال بعد و در یک سریال محبوب دیگر به حقیقت پیوست! اگر از طرفداران سریال تاج‌وتخت باشید، در جریان هستید که در قسمت پنجم و ما قبل پایانی فصل هشتم سریال Game of Thrones که The Bells (ناقوس‌ها) نام داشت، دنریس تارگرین پس از دیوانگی، شروع به آتش زدن منطقه پادشاهی می‌کند. این تنها اشاره به سریال بازی تاج و تخت نبود و در ادامه همین قسمت، این اژد‌ها شروع به آتش زدن مادر یخی مارج نیز می‌کند. آیا این صحنه شما را به یاد صحنه آتش زدن نایت کینگ توسط دنریس در قسمت سوم فصل پایانی این سریال که The Long Night (شب طولانی) نام داشت نیانداخت؟

جالب است که چنین شباهت‌هایی مانند نایت کینگ و مادر مارج که از آتش اژد‌ها حتی یک زخم هم روی آن‌ها نیفتاده بود، بسیار عجیب مسخره باشد و شاید هم دیوید بنیاف و دی. بی. وایس پس از تماشای قسمت The Serfsons از سریال The Simpsons برای خلق این صحنه‌ها ایده گرفته بودند، اما در هر حال سیمپسون‌ها یکی از دقیق‌ترین و بهترین پیش‌بینی‌ها را پیش از پایان سریال انجام داده بودند. درواقع این پیش‌بینی به تنهایی می‌تواند به‌عنوان یک پیش‌بینی قابل اعتماد از سریال The Simpsons نیز محسوب شود.

پیشگویی خرید کمپانی فاکس قرن بیستم توسط والت دیزنی

صحنه خرید کمپانی فاکس قرن بیستم توسط والت دیزنی

در قسمت پنجم فصل دهم این انیمیشن که در سال ۱۹۹۸ منتشر شد، شخصیت ران هاوارد، وظیفه کارگردانی یک فیلم را قبول کرد که هومر فیلمنامه این فیلم را برای کمپانی فاکس قرن بیستم نوشته بود. پس از این اتفاق، تصویر یک ماه بعد نشان داده شد که در آن فاکس قرن بیستم به‌عنوان یکی از بخش‌های والت دیزنی معرفی شده بود که در آن زمان همه فکر می‌کردند که یک شوخی با شرکت اصلی خانواده سیمپسون است، اما کمتر از ۲۰ سال بعد این اتفاق واقعا در جهان وقعی رخ داد و شرکت‌های دیزنی و فاکس قرن بیستم در اواخر سال ۲۰۱۷ به توافق رسیدند و در نهایت این قرارداد در سال ۲۰۱۸ با مبلغ ۷۱ میلیارد دلار نهایی شد تا بزرگ‌ترین ادغام تاریخ سینما و تلویزیون رخ دهد.

به اعتقاد بسیاری از طرفداران این پیش‌بینی شاید بزرگ‌ترین پیش‌بینی انیمیشن The Simpsons باشد که امروز به حقیقت پیوسته و حال می‌بینیم که سیمپسون‌ها به بخشی از دارایی‌های دیزنی تبدیل شده است.

پیشگویی شکار ماهی سه چشم

صحنه صید ماهی سه چشم در کارتون سیمپسمون ها

در یکی دیگر از قسمت‌های سریال سیمپسون ها که در سال 1990 پخش شد، بارت یک ماهی دارای سه چشم با نام بلینکی در رودخانه کنار نیروگاه شکار کرد. حدود یک دهه بعد، یک ماهی سه چشم در دنیای واقعی و درون یک مخزن آب در آرژانتین کشف شد.

نکته جالب اینجاست همانند محل شکار بلینکی در سیمپسون ها این ماهی در مخزن آبی که از زباله‌های نیروگاه اتمی در آن می‌ریخت پیدا شد.

پشت پرده تئوری توطئه آمریکایی؛ ویروس کرونا در هالیوود(برای خواندن مطلب کلیک کنید)

مقالات دیگر از این نویسنده

منابع

دوست دارین آخرین مقالات ما براتون ایمیل بشه؟
خوب اگر علاقمندین به اخبار و مقالات مجله اینترنتی گوتو تی آر لطفا ایمیل خودتون رو وارد کنین!
هر زمان دوست داشتین لغو اشتراک کنین!
152 نظرات
 1. هادی بامرام می گوید

  من شخصا”ازبزرگ یکتایه عالم بشریت خداوند مهربان خاهانه سلامتی وطول عمربرایه اقایه ترامپ هستم ومیخام ایشون صحیح وسالم کنارخانواده باشه ودرکارهاش موفق ترازاینی که میبینیم باشه خداوند عمرایشان راپربرکت ولباس عافیت برقامت اقای ترامپ بپوشاند انشاالله

  1. سارا حقگو می گوید

   من فقط یک مقاله از یه نظریه نوشتم، گرایش خاصی پشتش نبوده !!

   1. رضا می گوید

    سلام ببخشید دنبال اون قسمت از کار تون هستم که هومر با محاسبه شام اخر اخر ازمان وپیشبینی میکنه هستم

   2. امیر می گوید

    سلام لطفا اون قسمت که رقص تابوت پیشبینی کرده هم بذارید تو مطلبتون

    1. سارا حقگو می گوید

     سلام، فکر میکنم این قسمت یا تازه ساخته شده یا بهش نسبت داده شده، باید دربارش بخونم ببینم صحت داره یا نه! بعدش اضافه کنم. ممنون که نظراتتون رو مینویسد.

  2. اشکان آزادیخواه می گوید

   من هم با شما موافقم هادی جان، من هم بهترینها رو برای مردی که به کشور و هموطنان خودش ارزش و اعتبار میده آرزو میکنم.

  3. محسن.خ می گوید

   خوش به همین آرزوت باش. من هم خواهان مرگ تمام جنایتکارانم

  4. سیدمجتبی می گوید

   منم از خداوند متعال و یکتا که خالق کل بشریت و جهان هستی و نیستی هست درخواست میکنم به افراد عاقل و دانا بصیرت و دید ولایتمداری و به جاهلان و نادانان عقل و فهم و شعور عنایت کند . دشمنان دین و دشمنان انسانیت را در این جهان نابود کند و شر ترامپ و اسراییل و شیاطین انس و جن رو از سر ملت مسلمان و مومن کم کند انشالله

   1. فقط خدا می گوید

    به امید خداوند عزوجل

  5. اهورا می گوید

   و بزرگ یکتای عالم بشریت هم حتما گوش می کند و منتظر اوامر جنابعالی است.
   ((شکر خدای عزوجل که دشمنان ایران را از احمقها قرار داد))
   تا مرد سخن نگفته باشد عیب و هنرش نهفته باشد.

  6. ش می گوید

   شما میتونی هرچیزی رو از خداوند خواهان باشی. اما این خداوند بزرگ هست که اراده اش مافوق بشر هست. شما با آرزوهات فقط خودت رو در صف اونها قرار دادی.

  7. مبین یاری می گوید

   ایرانی وطن فروش کشورتو به اونا فروختی

  8. حسین یک مذهبی می گوید

   آقا مهدی ی با مرام خیلی وطن فروشی ببین حالا برای ترامپ آرزوی برکت داری اون بزرگترین دشمن ایرانه تو داری ازش تعریف میکنی تازه ببین چه کار هایی میکنه شما داری تعریف میکنی ازش اگه ازش خوشت میای برو آمریکایی که الان آشوبه ببین اگه این ترامپ هویجی خوب وبد که اوضاشون این نبود

 2. مهران می گوید

  پیش گویی رو اتفاق بوجود میاره و هیچ انسانی از لحظه ای بعد هم خبردار نیست. ولی نکته مهم اینجاست که انسان یک نوع جانداریست که به عجایب علاقمنده و سعی در ساخت تخیل داره. ذات هستی ما رو اینگونه آفرید. ناظر جان تایید کن سپاس از سایت خوبتون

  1. سارا حقگو می گوید

   هیچ کدوم از ما از آینده با خبر نیستیم، ولی موقعی پیشگویی جذاب میشه که ما کم کم پی ببریم شاید اصلا همه ی این اتفاقات به دست بشر قرار بوده ساخته بشه و پشت همشون سیاستی خوابیده..!!

   1. پژمان می گوید

    من هم با شما موافق هستم

   2. علی می گوید

    یک اصل است که می گوید هر چیزی که ذهن می سازد در آینده می تواند به واقعیت منجر شود.

 3. نوروزی می گوید

  سلام اگرمرگ ترامپ حقیقت داشته باشه بازهم سیاست اینده امریکا راجع به ایران همین هست

  1. ایرانی می گوید

   مشکل ما اینه که فکر می کنیم مصبب موضوعات ما با آمریکا فرد است مثلا الان که ترامپ اومده این موضوعات پیش اومده، در صورتی که اگه خانم هیلاری هم رئیس می شد همین وضع بود و… لابی یهودی پشت پرده تعین کننده تمام سیاست کشورهای به اصطلاح ابر قدرت است. #هیچ قدرتی بالاتر از قدرت خدا نیست در صورتی که با او توکل کنیم پیروزیم. انشاا..

 4. علی می گوید

  این انیمیشن روی پیش بینیهای بابا ونگا ساخته شده

  1. سارا حقگو می گوید

   ممنون از اطلاعاتتون

 5. مهناس می گوید

  پیش گویی چیز عجیبی نیست فالگیرای واقعی همین کارو میکنن حالا این پیشگویی های نمیدونم کیو تو این کارتنم جا دادن

 6. ترابی می گوید

  دوستان سهامدار در بورس می دونند که پیشگویی و قمار و شانس و … برای افراد نا آگاه هستند…واقعیت ورای اینهاست…اگر علمش رو داشته باشید با ضریب خطا میشه روند آتی رو پیشبینی و نه پیشگویی کرد
  ولی در این مورد اینها پیشگپیی نیستند، بلکه برنامه های آینده جهان هستند که فراماسونها و سایر انجمنها برای تضمین آینده حکومت جهانیشان از قبل ترتیب داده اند و هر سناریو در مقابل وقایع مختلف متفاوت در نظر گرفته شده و همشون نشون داده میشن…بسته به وقایع آینده و بازی بعد رقیبان، یکی از حرکتهاشون انجام میشه. مثل شطرنج

  1. سارا حقگو می گوید

   بله بنده هم با شما هم نظر هستم و دیدگاهم اینه که قدرتمندان در جهان تاریخ رو میسازن و پیشگویی در کار نیست، اما این مطلب رو برای ایجاد هیجان و آشنایی با حدسیات این کارتون صرفا نوشتم. اگر مقاله بعدی بندرو دنبال کنید به تفصیل درباره‌ی یکی از همین به ظاهر پیشگویی ها که در حقیقت ساخته دست سیاست مداران و قدرتمندانه توضیح دادم.

   1. رضا می گوید

    دنیای ما کلا بدست مایاها و فراماسون ها به سمت خواسته اای اونها هدایت شده . کتاب چشم تاریکی رو بخونید بد نیست یک رمان هست که حتی ویروس کرونا‌ روهم پیش بینی نه . اعلام کرده

    1. سارا حقگو می گوید

     بله من هم با شما هم عقیده ام و در مقاله بعدیم راجع به این موضوع نوشتم.

 7. کامران می گوید

  ترور ترامپ در کدوم فصل و قسمت است؟

  1. فرید می گوید

   سلام. مرگ ترامپ در 2020 پیشگوئی نوستراداموس هست.

 8. امیر می گوید

  سلام این چیزا پیشگویی نیست این ها برنامه هایی هستن که قبلا براشون طرح ریختن این چیزا اتفاقی نیست! از طرف اشخاص قدرتمندی انجام میشه که برای جهان تصمیم میگیرن دارن از طریق رسانه ذهن های ما رو آماده میکنن یا پیام هایی از طریق تصاویر یا فیلم ها به بخش ناخودآگاه ذهنمون میفرستن

  1. سارا حقگو می گوید

   بله، نظر بنده هم به شخصه همین هست و در مطالب آینده قراره دربارش صحبت کنم !! مقاله بعدی من رو بخونید متوجه میشید با شما هم‌نظرم.

   1. امیر می گوید

    حتما، موفق باشید

  2. مرجان می گوید

   دقیقا… تمام اتفاقاتی که پیشگویی شدن توی کارتون سیمپسون ها همه قابل انجام شدن توسط یک انسان هستن. چرا مثلا یه زلزله یا وقوع یک آتشفشان که از عهده ی انسان خارج هست توی این پیشگویی ها نیست؟ اینها پیشگویی نیستن یا اگر هستن جعلی و ساختگی هستن. انگار کسی خاسته بگه واسه آینده قراره چه کاری انجام بده

 9. REZAEI.M می گوید

  تئوری توطئه…. اسمش تئوریه…. بقول لاک پشت توی انیمیشن پاندای کونگفو کار…. هیچ چیز اتفاقی نیست. پس شاید ورود کرونا هم به مملکت ما اتفاقی نباشه؟؟؟؟!!!!!!

 10. جواتي می گوید

  ضمن تشكر از مطالب ارزنده اي ك نوشتين
  من به شخصه به خيلي از نيروهاي طبيعت و موماوراءالطبيعة و متافيزيك و… معتقدم
  واقعا بعضي آدما قدرت ديدن آينده و يا تحليل تقريبا نزديكي از وقايع آينده ارائه ميدن
  ايقد راز تو جهان هستي هست ك اينا گوشه اي از اوناس

  1. سارا حقگو می گوید

   ممنون از شما که مطالب مارو میخونید.

  2. سارا حقگو می گوید

   ممنون از شما که وقت میزارید و مطالب رو میخونید.

 11. سعیده می گوید

  به نظر من اگر چه پیشگویی باشه چه کار خوده بشر در هردو مورد وجود خدا مسئله برانگیز میشه

  1. ایتی می گوید

   رشته امور از دست خدا در نرفته

 12. مجید قلی پور می گوید

  از نویسنده هم تشکر میکنم و لازم دونستم بگم پیشگویی نیست و دقیقا برنامه ریزی شده است . اگر اشتباه نکنم چرچیل بود که میگفت در این جهان هیچ چیز اتفاقی نیست و هر مسئله در پشت پرده برنامه ریزی و هدف خاصی دارد و سیاست گزاری در پشت صحنه آن را کارگردانی میکند

  1. سارا حقگو می گوید

   بله کاملا درسته و با شما هم عقیده ام.

 13. مرتضی می گوید

  سلام خانم حقگو مرسی بابت مطالب عالیتون. بنده حقیر مدت زیادی دنبال این مطالب بودم. یه جورایی عمرم تلف شد. چون ته تهش میفهمی واقعا به معنای واقعی تو زمینی بازی میکنی که برنده و بازندش انتخاب شده. ولی بازم ممنون خیلی ممنون. بابت زحماتتون خیلی متشکرم. نوشته هاتون جذاب بود.

  1. سارا حقگو می گوید

   ممنون از شما که مارو دنبال میکنید

 14. احمد می گوید

  اینها پیشگویی نبوده چون هیچ کس نمیتونه آینده رو پیش بینی کنه همه اینها کاملا دقیق و موشکافانه طرح و برنامه ریزی شده هست اگه اینطوری هست با این حساب رای مردم در سال ۲۰۱۶ که ترامپ به عنوان رئیس جمهور شد بی فایده بوده چون در هر طوری باید ترامپ رئیس جمهور میشد.

  1. سارا حقگو می گوید

   بله بندههم در آخر مطلب که به مقاله بعدیم ارجاع دادم نظریات مختلف رو توضیح دادم که میتونه کار آمریکا یا قدرتمندان باشه.

 15. درین می گوید

  واقعا آدم با خوندن این مطالب می ترسه..حدود ۸.۹ سال پیش فیلم های بیداری اندیشه رو دیدم و تمامی اتفاقاتی که می افتد واقعا ترسناکه..امثال ما که شناخت کاملی از جهان و مسائل ماورایی نداریم تنها شوکه میشیم.من که واقعا به همه چیز شک کردم..فیلم چشمه رو میدیدم که در آنجا هم افکار فراماسونی و مالایا ها بود. مرگ.خدا.دنیای دیگه..درکش سخته

 16. محمدطیبی می گوید

  سلام کسانی هستند وارث علم چندین هزارساله بجهت کتترل دنیا وچیدن صفحه شطرنج بین سفیدوسیاه
  تمامی افرادی که میشناسید بعنوان ریس جمعورها وووو مهره های بیش نیستن.
  صفجه شطرنج مدیریت میشود.
  کنترل دنیا هرکسی که بخاهداین صحنه رابهم بریزد مثل هیتلر منفور تاریخ میگزدد

 17. ایلیا میان‌آبادی می گوید

  فیلم شیوع هم شباهت زیادی به کرونا داشت پیشنهاد میکنم اون رو هم نگاه کنید داخل فیلم میگفتن از آمریکا پخش شده ولی تو یک نقشه نشون میدادن که طرفای چین شیوع پیدا کرده. من فکر میکنم اینا کار آمریکاست کرونا رو هم خودشون ساختن حالا چه سودی براشون داره معلوم نیست ترور ترامپ هم بعید نیست.ساختن این اتفاقات هم سخت هست ولی غیر ممکن نیست.

  1. سارا حقگو می گوید

   بله من در پایان همین مطلبم لینکی رو گذاشتم که مربوط به همین فیلم هست و کامل دربارش توضیح دادم و نظریات موجود رو بیان کردم. میتونید اون مطلب رو هم دنیال کنید. ممنون

 18. از واقعیت تا حقیقت می گوید

  این اطلاعات که بنده میدهم اطلاعات جدید هست ما هیچ چیز به عنوان ماورا و متافیزیک نداریم اما هر چیزی که ما نمی تونیم ببینیم و در دسترس نیست متافیزیک میگم مثلا اگه 100 سال پیش کسی از موبایل صحبت میکرد همه میگفتن صحبت های ماورایی اما الان ما متوجه میشیم که موبایل ماورایی نیست پس چون این امکانات عمومی نیست و ما ازشون سر در نمیاریم میگیم ماورایی در صورتی که اگه کتابهای مقدس رو بخونید همه از موجوداتی صحبت میکنن که جن نامیده میشه که یکسری اصولی برای اتصال به این موجودات که دشمن انسانها هست وجود دارد که یکی از کارهایی که میکند و انسان را وسوسه میکند نمایش آینده است اما این نمایش بستگی به اون موجود داره و خیلی از موارد اشتباه هست اما در مجموع همچین موجوداتی وجود دارد که در آینده میتوان بیشتر به ساختار و نحوه این موجودات دشمن انسان پی برد

  1. سارا حقگو می گوید

   بله بنده هم با شما هم عقیده ام. ممنون از اطلاعاتتون

 19. mahan می گوید

  میشه پیش بینی را اجرا کرد تا به واقعیت برسه فقط خبر داشتن از برنامه اشخاص هستش

 20. Agerj432 می گوید

  دویتان این پیشگویی ها با فاصله کمتر از یکسال پیشگویی شده وبعد گفته اند عینا همان کار را بکنید پس هیچ قدرت ماورایی وجود ندارد

 21. محمد می گوید

  خوشبختانه اکثر نظرات متوجه هستند که بیشتر این موارد، پیشبینی نیست برنامه ریزی است و نیروهای مافوق طبیعی در آن جا ندارد. اما متاسفانه اکثر نظرات این برنامه ریزی ها را بسیار قوی و سرنوشت انسان ها را به دست گروه های خاص و مخفی می دانند.

  کارتون سیمپسون ها حدود 1000 قسمت دارد و از حدود سال 1990 تا کنون در حال ارائه است. مطالب بسیاری در این برنامه مطرح شده (پیش بینی یا برنامه ریزی شده) که ممکن است در عمل اتفاق نیفتاده باشد. شما فقط در مورد آن دسته از پیش بینی ها که رخ داده صحبت می کنید. حتی همین پیش بینی ها و برنامه ریزی ها هم در عمل با اندکی تفاوت رخ داده است. (مثلاً ویروسی که نام آن مشخص نیست و به کرونا ربط داده می شود. از ژاپن نیامد که از چین آمد. بسیار کشنده معرفی شده ولی تلفات آن تدریجی و بسیار کم است…).

  با مطالعه و تفکر، حد قدرت این گروه های مخفی را بشناسید و آنها را متوهمانه بیش از حد بزرگ نکنید. یکی می گوید هیتلر هم فراماسونی بود. یکی می گوید آیت الله خمینی گماشته انگلیس بود. اگر کلیاتی از تاریخ بخوانید و بی طرفانه اندیشه کنید خواهید دید که این نظریات بسیار ضعیف و کم ارزش هستند.

  حقیقت آن است که گروه فراماسونی و دولت انگلیس اهل تفکر، برنامه ریزی و توطئه هستند و نباید آنها را دست کم گرفت و تأثیر آنها را فراموش کرد. اما آنقدرها که فکر می کنید هم قوی و موثر نیستند. موفق باشید.

  1. سارا حقگو می گوید

   ما با نوشتن این مطلب قصد بزرگ کردن گروه خاصی رو نداشتیم صرفا به عنوان یه موضوع جذاب که خیلی وقته دربارش صحبت میشه و ترند هست صحبت کردیم!! خیلی از ما هم میدونیم که بسیاری از پیشبینی هاشون هم درست از آب درنیومده، اما اصلا هدف اثبات واقعیت نیست و صرفا بیان نظریه های موجود و به اشتراک گذاشتن بدون هیچ موضع گیری با مخاطب هست.
   ممنون از اطلاعاتتون

 22. آلما می گوید

  تو کدوم قسمت ها درباره ترامپ هستن؟

  1. سارا حقگو می گوید

   ویدئو مرگ ترامپ که به کارتون سیمپسونها نسبت داده شده در حقیقت از یک سایت اسپانیایی به نام ۴chan.org در شبکه های مجازی پخش شده و هنوز در خود کارتون سیمپسمونها پخش نشده. اما هنوز دست اندارکاران این مجموعه چیری رو رد یا تکذیب نکردند که واقعا این ویدیو بخشی از کارتون خودشون هست یا نه!!

 23. حمید می گوید

  سلام اسم این قسمت از فیلم سیمپسون ها رو میخوتاکم که درمورد ترامپ و ویروس کرونا پیش بینی کرده

 24. حمید می گوید

  سلام نام این قسمتی از انیمشین سیمپسون ها رو که درمورد ویروس کرنا و ترامپ پیش بینی کرده رو میخواستم باتشکر

  1. سارا حقگو می گوید

   سلام، این ویدئو که به کارتون سیمپسونها نسبت داده شده در حقیقت از یک سایت اسپانیایی به نام 4chan.org در شبکه های مجازی پخش شده و هنوز در خود کارتون سیمپسمونها پخش نشده. اما هنوز دست اندارکاران این مجموعه چیری رو رد یا تکذیب نکردند که واقعا این ویدیو بخشی از کارتون خودشون هست یا نه!!

  2. سارا حقگو می گوید

   ویدئو مرگ ترامپ که به کارتون سیمپسونها نسبت داده شده در حقیقت از یک سایت اسپانیایی به نام ۴chan.org در شبکه های مجازی پخش شده و هنوز در خود کارتون سیمپسمونها پخش نشده. اما هنوز دست اندارکاران این مجموعه چیری رو رد یا تکذیب نکردند که واقعا این ویدیو بخشی از کارتون خودشون هست یا نه. قسمت پیشگویی کرونا هم در سال ۱۹۹۳در فصل چهارم قسمت Marge in Chains.

 25. ناشناس می گوید

  لطفا مقاله های کذب را نشر ندین منابع بدین در کارتون سیمپسون ها هرگز اقای آرامم نمرده این قسمت از کارتون را ژورنالیست های دیگه اونم بصورت نقاشی اضافه کرده بودن در مجلاتشون ویروس کرونا در همون زمان هم وجود داشته و در کارتون اسم ویروس کرونا نیست در کارتون سمپسون ها ترامپ بعنوان نامزد ریاست جمهوری بوده نه خوده ریس جمهور چون از سال ۱۹۸۰ ترامپ بفکر ریس جمهور شدن بوده و برای ریس جمهور شدن نامزد میشده و له هر دلیلی رد میشده لطفاً بی پایه و اساس مطلب نگذارید

  1. سارا حقگو می گوید

   با سلام اگر جواب بندرو در کامنت ها بخونین متوجه میشید که بنده هم همین مطلبو گفتم و گفتم این قسمت اولین بار از یه سایت اسپانیایی به نام 4chan.org منتشر شده نه از کارتون.و همچنین اگر مقالرو با دقت بخونید بنده هم نگفتم اسم ویروس در کارتون کروناست!!! حتی نوشتم تو کارتون این ویروس از اوزاکای ژاپن میاد و امروزه بعد از داغ شدن این بیماری این کارتون رو به اون ویروس نسبت دادن!!!! لطفا قبل از نوشتن نظر مطلب رو با دقت بخونید . مچکرم

 26. اسکندر می گوید

  این پیش بینی کاملا درست است چون 12نفرکارتل وقتی تصمیمی بگیرند دقیق همان میشودآنهاآنقدرنخبه ومتفکر هستندکه اگربگویندامسال تابستان باران یخ میبارد اشتباه نکرده اند پس وقتی بگویندویروسی خطرناک تراز کرونا میاد حتما میادیاترور شخص ترامپ حتما اتفاق میافتد آینده کره لعنتی زمین متاسفانه به نظروتفکر آنها بستگی دارد که چه سرگرمی برای خود بسازند

 27. یک دوست می گوید

  این ها اصلاً پیش گویی نیست. مثلاً من میگم سطر بعدی نوشته من “می بینید” خواهد بود !
  می بینید
  واااااااااا ؟ واقعاً اتفاق افتاد ! سطر بعد نوشته بودم “می بینید” ! ماجرای این کارتون هم ساده است. نقشه ای خودشون طراحی کردن و الان در حال اجرای اون هستن، پس دلیل کارتون و فیلم و … چیه دیگه ؟ آماده سازی ذهن جهانیان برای اتفاق افتادن این قضایا و کمی هم ترس که اینا هر کاری می کنن.
  و مکروا و مکر اللّه و اللّه خیر الماکرین …

  1. سارا حقگو می گوید

   بله نظر بنده هم به شخصه همینه شما در پایان این مطلب مقاله بعدی منو بخونید درباره ی همین مسئله صحبت کردم. با تشکر

 28. zhale می گوید

  این ک کرونارو پیش بینی کرده درمانشو پیش بینی نکرده؟

 29. مهدی می گوید

  سلام
  این مسائل طوری از قبل توسط انجمن های مخفی از قبیل فراماسون ها و یهودی ها و پول دارهایی که جهان در دستشون هست برنامه ریزی شده است.این کارها فقط از طریق رسانه انجام میشه چون کل رسانه جهان در دست آنها و ما چیزهایی رو از رسانه می‌بینیم و می‌شنویم که آنها بخواهند. از طریق کنترل مغزو تفکر انسان ها.خدا به دادمون برسه معلوم نیست چه اتفاقاتی قراره در آینده برسه.ولی خدا همیشه پشت و پناه همه بوده و هست و خواهد بود.

 30. یزدان می گوید

  اینها پیشگویی نیست بلکه برنامه‌ریزی از قبل هست که دارن ذهن بشر رو آماده میکنن برای اتفاقات بعدی

 31. GG می گوید

  به گزارش سلام سینما، از چندی پیش در بسیاری از شبکه های اجتماعی و سایت های خارجی با انتشار ویدیویی از ترامپ در کارتون سیمپسون ها و رقابتش با یک زن و انتشار یک تصویر از ترامپ، از پیش بینی این سریال برای رئیس جمهور شدن ترامپ خبر می دادند.

  امروز با ریاست جمهوری ترامپ این عکس به صورت گسترده در فضای رسانه ها و شبکه های اجتماعی ایران منتشر شد و بسیاری این میزان تشابه پس از 16 سال را حیرت انگیز دانستند. اما واقعیت این است تصویری که در حال انتشار است مربوط به سال ۲۰۱۵ و بازسازی یک تصویر واقعی می‌باشد.

  آیا کارتون سیمپسون ها ریاست جمهوری ترامپ را پیش بینی کرده بود؟

  کارتون سیمسون ها در سال های پخش خود دو بار به شخصیت ترامپ اشاره می کند. در مرتبه اول در یکی از قسمت های این کارتون لیزا، دختر کوچک خانواده بزرگ و حالا رئیس جمهور آمریکا شده است. وضعیت کاخ سفید بحرانی است و لیزا اشاره می کند رئیس جمهور قبلی پرزیدنت ترامپ بوده است. تصویری از ترامپ در این سال منتشر نشده و تنها نام وی در این کارتون می آید.

  مت گرونینگ، خالق این مجموعه تلویزیونی به روزنامه گاردین گفته است: “آن زمان در سال ۲۰۰۰ ما پیش‌بینی کردیم که ترامپ رئیس‌جمهور آمریکا می‌شود، چون او مسخره‌ترین کسی بود که فکر می‌کردیم بتواند رئیس‌جمهور شود، الان هم این‍گونه است. ورای طنز است.”

  ماجرای تصویر منتشر شده از ترامپ:

  اما در سال 2015 پس از اعلام کاندیداتوری ترامپ در انتخابات در سیزن 25 این کارتون یک قسمت به نام Trumptastic Voyage ساخته می شود و تصویری که در حال بازنشر در شبکه های اجتماعی می باشد بازسازی تصویر اصلی در این قسمت می باشد. در این قسمت کلاه گیس ترامپ به عنوان سوژه مطرح می شود. البته در قسمت های دیگری هم از این کارتون ترامپ حضور دارد که البته تمامشان پس از کاندیداتوری وی می باشد.

 32. پژمان می گوید

  به نظر من ویروس کرونا یه ویروس ساخته دست بشر . و این کار نقض حقوق بشر محسوب میشه که به فکر من این ویروس ب دیتور ترامپ ساخته و شیوع پیدا کرده در بین مردم جهان که دامن کشور خودش رو هم گرفته. که نظریه من در مورد پیش بینی ترور ترامپ اینه که زمانی که بفهمند این نقض از طرف دولت ترامپ بوده اون ترور میشه

 33. مهدی می گوید

  این پیشگویی ها میتونه کاملا درست وعلمی باشه و اشخاصی که این کارتون رو ساختن با روش هایی تونستن از آینده با خبر بشن.البته اینکه جهان طبق برنامه ی قبلی پیش بره بعید نیست.مثلا یکیش سفر در زمان هست که کاملا درست وعلمی ومنطقی هست.مثلا فرض کنید صد سال دیگه ماشین زمان اختراع بشه،فردی به داخلش بره وبه صد سال قبل یعنی زمان ما سفر کنه. به هرکس که میگه من از آینده اومدم باور نمیکنه.بعد یه انیمیشن میسازه واتفاقات آینده رو توش قرار میده.همین…فکر نکنید سفر در زمان و این ها خیال پردازیه.یه مشکلاتی بر سر راه ساخت ماشین زمان هست.یکیش انرژیه.دومیش نبود فناوری ساخت ابررسانای دمای بالاس.سومیش کمبود منابع فلزی در کره ی زمین هست.شاید شما باخودتون بگید خب این همه معدن انواع فلزات،باور کنید تمام معادن کره ی زمین هم کافی نیست.ببخشید زیاد شد

  1. سارا حقگو می گوید

   ممنون که اطلاعاتتونو با ما به اشتراک میزارید

 34. عرفان می گوید

  قطعا پیش گویی نیست. من فکر می کنم همه چی بر می گرده به ایلومیناتی ها که جهان رو کنترل می کنن و اونچه رو که می خوان برای جهان برنامه ریزی می کنن تا جهان بر اساس اون پیش بره. باز الله اعلم.
  ممنون از مطلب جالبتون.

  1. سارا حقگو می گوید

   ممنون از شما

 35. علی می گوید

  سلام وقت بخیر
  این قسمت هایی که آوردید باز سازی شده اند. قسمت های قبلی رو ویرایش کردند و اینها رو جایگزین کردند

 36. Y.k می گوید

  سلام واقعا مقاله شما جالب و خوندنی بود اما درمورد این مسئله پیش گویی نمیشه حرفی زد چون امکان داره پیشگویی باشه یا یه برنامه بلند مدتی هست که همه جهان دارن اونو انجام میدن مثلا مث ساختن برج شارد شاید کسی که ساخته و به حرفام اینم اضافه کنم که اگه تا اخر ۲۰۲۰ وایسیم و اگه ترامپ مرد و اینم به پیش گویی اون تاثیر گزاره و اون موقع به این پیش گویی گفته میشه یا برنامه من بین این دوتا موندم که یا قبلا برنامه ای وجود داشته یا پیش گویی بوده

 37. دکتر متین همدان می گوید

  سلام دوستان عزیز و گرامی.
  من کل کارتون.
  سیمپسون‌ها را دیدم حقیقت داره
  فقط تا سال آیند منتظر باشید
  برای انتخابات آمریکا و ریاست جمهوری
  آقای ترامپ. و ترور ایشان اگر درست بود پس
  نتیجه میگیریم.
  کارتون سیمپسون‌ها وپیش بینی آنها درست وبجا است

  با تشکر از دوستان عزیز…ممنون
  دکتر متین از همدان

  1. سارا حقگو می گوید

   سلام، با تشکر از اطلاعاتتون.

 38. مصطفی می گوید

  سلام .مطلب فوق العاده بود ..و من نیز فکر میکنم که ایتفاقات پیش بینی نیستن بلکه یه برنامست که فراماسون ها نوشتن تا جهان بر روی این ریل حرکت کنه ..نقطه مقابل این طرز فکر هم انسان های موحد هستن که نمیخان اسیر سرمایه داران فراماسونی بشن

  1. سارا حقگو می گوید

   سلام. ممنون از شما که مطالب مارو دنبال میکنید.

 39. امیر عباس می گوید

  جالب بود . مرسی …

 40. من می گوید

  سلام..بنزر میرسه که همه چیز نسبتا ورست است…فراماسونری…سرمایه داری..و..به عنوان مثال زمانیکه من کارنون کاراگاه گجت رو میدیدم…همیشه فکر میکردم که پنی چتوری نو کنابش همه چیز داره…و امروز میبینیم که با بک لبناب و گوگل ارث میشه همه جا رو بسورت انلابن دید و عمو گجت رو ردیابی کرد…و ساعت پنی هم که امروره دست خیلی ها هست

 41. Mahdi می گوید

  سلام ببخشید این قسمت پیش بینی ترور ترامپ قسمت چندمه این کارتونه

  1. سارا حقگو می گوید

   سلام در مطلبم توضیح دادم این قسمت به کارتون سیمپسون‌ها «نسبت داده شده» و از یک سایت اسپانیایی پخش شده، توی خود کارتون نیست.

 42. ارکان می گوید

  سلام خسته نباشید
  واقعا همه
  این اتفاقات ک در جهان رخ داده در این کارتون قبلا بنمایش در آمده است

 43. امین می گوید

  سلام
  من نمیدونم این انیمیشن برچه اساسی ساخته شده اما این رو میدونم آینده برای تعدادی از افراد پوشیده نیست اگر ما بپذیریم که روح انسان بدلیل قرار گرفتن در کالبد جسم در زمان و مکان محصور شده پس این تصور که کسی بتونه قبل از مرگش به این توانایی دست پیدا کنه که از این کالبد خارج بشه می تونه در زمان سیر کنه و گذشته و آینده در مقابلش حاضره اما شناختن این افراد کمی سخته
  آنکه را اسرار حق آموختند مهرکردندو لبانش دوختند

 44. محمود عباس می گوید

  از اثرات مرگ ترامپ اینکه دلار در یک لحظه به زیر پنج هزار نزول و دوباره کم کم به تا ده هزار پیش میرود فقط همین

 45. دنیز می گوید

  اگر به دنبال اعتبار برای سایت و نوشته هاتون و نام خودتون چه جالب که حقگو هم هست ! هستید به عنوان یک منبع معتبر و قابل استناد ای کاش کمی سواد رسانه ایی داشتید و تحقیق میکردید و یک موضوعی رو که شنیدید بدون بررسی صحتش و دلایل نمیومدید اینجا تحویل مردم بدید !
  اگر هم هیچ هدفی ندارید لااقل کاش کمی با ارزش های انسانی کارتون روانجام بدید و هر مطلبی رو همینطوری منتشر نکنید.
  سواد رسانه ایی داشتن هم خوب چیزیه که هر مطلبی رو همینطوری باور نکنیم واجازه ندیم که رسانه ها ورودی های منفی به ذهن ما بدند . برای همین من به هیچ وجه اخبار گوش نمیدم چون فقط دنبال منفی ترین هاست و کم کردن امید به زندگی آدمها .

  1. سارا حقگو می گوید

   سلام، آیا بنده در مطلب نوشتم که این مطالب واقعی هستن؟؟؟؟؟؟ آیا نوشتم اتفاقات دنیا بر اساس این کارتون داره میوفته؟؟؟؟ بنده این مطلب با تیتر « پیشگویی » نوشتم!!! شما که سواد رسانه‌ای دارید حتما میدونید معنی پیشگویی یعنی چه!! پیشگویی یعنی :«روش های غیرعلمی برای بیان آینده رخدادها، که می تواند ناشی از خرافات و یا احتمالات نیز باشد» بنده صرفا چون این موضوع نه تنها در ایراااان بلکه در جهان بسیااار ترند شده و همه جا دربارش صحبت می‌کنند به عنواع یه مقاله جذاب و سرگرم کننده نوشتمش !!! در زیر مطلبم هم لینک های خارجی معتبری هم که درباره ی این مطلب نوشتن گذاشتم ( حتما اون ها سواد رسانه ای مثل بنده ندارند). همیشه قرار نیست یه مطلب جنبه علمی و فکت داشته باشه بعضی از مطالب جنبه سرگرمی دارند!! لطفا قبل از نوشتن نظر کمی با دقت مطالب رو بخونید !! مچکرم!!

 46. rastravan می گوید

  سلام. ان شاالله خداوند تمام کسانی را که به مردم بیگناه ضربه می زنند مورد لعن ونفرین قرار دهد.ماه پشت ابر نمی ماندچون خدا پناه ماست.امام زمان ما را تنها نمی گذارد.

 47. Ghgh می گوید

  میشه بین تو کدوم قسمت اتفاق میفته لطفا❤❤

 48. مسیح می گوید

  سلام
  سال ۹۰ تو زندان بودم پاکستان ی مرد عجیب غریبی از لاهور بود ک صبح تاشب چشماش باز بود حرف هم نمیزد ایرانی اونجا چنتایی بود
  ولی یکبار ی چیزی گفت برخلاف تمام حرف ها
  میگفت اگر چند هم عقیده دور هم جمع بشن ی تصویر رو بکشن(فیلم نقاشی یا هرچی)چند نفر اون رو ببینن بهش نیرویی میدن ک رخ بده !!!

 49. وحید می گوید

  احمقانه است که به نقش شیاطین و ارتباط اونها با برخی انسان ها اعتقاد نداشته باشیم… این یک واقعیت تاریخی و دینی است. اینکه فکر کنیم نمیشه پیش بینی کرد هم احمقانه است چون درا ین صورت باید خواب دیدن رو منکر شد… رویای صادقه برای خیلی از ماها اتفاق افتاده… در قران هست و در تاریخ هم بوده…. مثل صحنه هایی می مونه که گاهی وقتی باهاشون مواجه میشیم احساس می کنیم این صحنه و اتفاق برامون کاملا تکراریه یعنی انگار این صحنه رو قبلا دیدیم…. وقتی به عالم ها غیر از عالم ماده اعتقاد داشته باشیم وقتی به اموزش سحر توسط تاروت و ماروت اعتقاد داشته باشیم وقتی به دخل و تصرف شیاطین در برخی امور و قدرت اونها ماورای قدرت انسان اعتقاد داشته باشیم پیش بینی می تونه با کمی اغماض قابل درک باشه…. زمان برای دنیای مادی هست در دنیای دخان و عالم های دیگه زمان معنا نداره همونطور که خدا از ایند هی ما خبر داره و این دخل و تصرف در اختیار ما نیست شیاطین هم شاید بتونن کما اینکه خدا در قران اشاره کرده به فال گوش وایسادن شیاطین و دور کردن اونها با شهاب ها اسمانی…. نمی گم دنیا رو عجیب غریب ببینیم اما باید تو دنیا یه جایی هم برای عجایبی که برای ما عجیبن اما برای خیلی ها عادین قائل باشیم… زمانی که ما با این همه پیشرفت نمی تونیم زمان وقوغ زلزله رو پیش بینی کنیم حیوانات چند دقیقه قبل از زلزله اون رو احساس می کنن.. زمانی می تونیم به دانسته هامون اضافه کنیم که قبول کنیم هیچی نمی دونیم

 50. وحید می گوید

  شما خودتو ناراحت نکن خانوم…. کارت عالی بود… خدا قوت

 51. Mostafa می گوید

  خدا کنه واقعا ترامپ بمیره چون یکی از کثیف ترین ادماس

 52. بینام می گوید

  بفرض اینکه این برنامه ها از اتاق فکر شیطان و نتیجه جلسات سری ماسونها باشه یکم متناقض هست با واقعیت من اشنایی زیادی با دنیای ماورا و موجوداتش دارم شاید فراتر از قصه های مادربزرگها و مطالب نت و کتابهای نسخه خطی عرفانهای خاصه .اینکه این برنامه توسط موجودات غیر انسانی اعمال بشه احتمالش یک درصد هست چون دسترسی ندارن به چنین علومی در مورد اینده .اینده مدام در حال تغییر هست در حقیقت اینده همین گزینه های زمان حال هست که ما با اون اینده رو میسازیم در حقیقت اتاق فکر جهانی با همکاری موجودات غیرش میتونه گزینه ها رو مشخص کنند و انتخابش توسط قدرتهای جهانی وگرنه دسترسی به اینده نمیتونند داشته باشند….

  1. deelaram می گوید

   سلام،چه اشنایی با دنیای ماورا وموجوداتش داری میشه توضیح بدین؟

 53. nassertaker می گوید

  با سلام.دوست عزیز من بعید میدونم اطلاعاتتون زیاد باشه.چیزی که برای شما قابل درک نیست معنیش این نیست که واقعیت نداره.کمی فیزیک و مطالعه کنین متوجه میشین که ثابت شده اینده در گذشته هم تاثیر میزاره.و اگه بیشتر مطالعه کنین متوجه میشین اصلا چیزی به عنوان زمان وجود نداره و ساخته ی ذهن ماست.گذشته و حال و اینده همزمان در حال گذره.البته گذر که نه چون زمان برای ما یک توهمه.اصلا به سمپسون ها و سیاست کار ندارم.چون سر در نمیارم.فقط بحثم بابت دیدن اینده هست که از نظر علمی هیچ ممانعتی براش وجود نداره.کاملا بحث علمی هست.با تشکر از بانو حقگو.

  1. سارا حقگو می گوید

   ممنون از اطلاعاتتون و اینکه مارو مطالعه میکنید.

 54. بابی می گوید

  چون عاقبت کار جهان نیستی است ***** انگار که نیستی ، چو هستی خوش باش

  ” خیام “

 55. آرمان می گوید

  اینا اصلاً پیشگویی نیستند. طرح هستند. یه عده افراد و خانواده بسیار ثروتمند و قدرتمند، خانواده هایی که حتی دولت تعیین میکنند، به اصطلاح دولت سایه. اینا که پشت پرده سیاست های اصلی دنیا رو به پیش میبرن. این آدما برنامه های چندین ساله دارن. میشینن برنامه ریزی میکنن که بله در 20 سال آینده چه کارهایی باید انجام بشود. حالا کارتونشم میسازن و تو کارتون برنامه هاشونو میارن و 20 سال بعد هم برخی از اونا رو که تو کارتون آورده شده دقیقا اجرا میکنن. این کار سختی نیست. هر کسی صاحب پول و قدرت باشه به راحتی میتونه این کارو انجام بده. چه در سطح فردی چه در سطح شهر چه کشور یا چه در سطح جهانی.

 56. فرانک می گوید

  چرا ب این فکر نمیکنید ک دارند از رو فیلم پیش میرند و هیچ پیشگویی هم در کار نیست

 57. Amir می گوید

  باسلام
  من میدونم که توی دنیا خیلی آدمها هستند که درحق خیلی بیشتراز همون آدمها ظلم میکنن ولی هیچوقت مرگ بر هیچکس را فریاد نکردم
  آرزو دارم یه روز خوب بیاد که همه مثل اون قدیما دلهاشون پربشه ازلطف وصفا وصمیمیت و همه توی صلح وصفا درکنارهم دست توی دست هم واسه جهانی بهترتلاش کنیم
  فرقی نداره ایرانی باشه آمریکایی اسرائیلی عرب عجم ویا هرقومیتی…
  آرزدی من سلامت در دهکده جهانی باهمه همنوعانمون هستش…
  آمین

 58. Hamidreza می گوید

  این انیمیشن واقعا شگفت انگیز و سحر آمیزه

 59. سما می گوید

  کار خودتونو بکنید.هر قدم رو بنا به شرایط پیش رو و البته آینده ی پس از اون و عبرت از گذشته بردارید.الکی دنبال قاتل بروسلی نگردید.بر فرض فهمیدید پیش گویی بوده یا برنامه ریزی.وقتتون رو واسه مسائلی بذارید که روش تاثیرگذارید.
  ضمنا آقای با مرام که اسمتتون آدمو یاد دلنوشته های پشت کامیون می اندازه امیدوارم سایه ترامپ و امثالهم علاوه بر خانواده ش رو سر شما و خانواده محترمتون هم بیفته و ازسر ما و بقیه عالم کم بشه داداش

 60. محمد می گوید

  ما شاءالله لا ماشاء الناس ولو کره الناس حسبنالله و نعم الوکیل نعم المولا و نعم النصیر حسبی الرب من المربوبین حسبی الخالق من الخلوقین

 61. فرید می گوید

  سلام. اگه واقعا متافیزیک وجود ندارد ایا خواب و رویا وجود داره یانه؟ این مسئله کجای فیزیک قرار داره؟

 62. افسون می گوید

  والا من که باور ندارم ولی خدا رو چه دیدی من منتظر نشستم تا مرگ ترامپ و انتقام سردار سلیمانی

 63. ابوذر غفاری می گوید

  با سلام
  بنده نه فقط حوادث روز بعد برای خود را می بینم بلکه گاهی حوادث در سطح ملی و جهانی را می بینم
  سعی می کنم هر چه را برا ی آینده دیدم اینجا بنویسم ان شاء الله
  و اما:
  به زودی بین روسها و آمریکایی ها مشکلی پیش می آید
  اطرافیان ولادیمر پوتین(افرادی در سطح اساتید دانشگاه) از او می خواهند که پاسخ امریکایی ها را در امریکا بدهد
  اما پوتین منصرف می شود و می گوید پاسخشان را در روسیه خواهم داد

 64. ابوذر غفاری می گوید

  به زودی نیروهای مقاومت عراق به نیروهای امریکایی حمله می کنند

 65. مريم می گوید

  سلام دوستان.بياييد هيچ وقت براي هيچ کس وقوم وملتي بد رو ارزو نکنيم که به قول شيخا به جان خودمون برميگرده.البته اين پيشگويي شيخا درست ازاب در اومده .خدا انشاالله همه رو به راه راست هدايت کنه.حتي ترامپ رو.ما نميدونيم کي خوبه کي بد.پس بخدا واگزار ميکنيم

 66. امیر عبادی می گوید

  سلام شاید. پیشگویی این کارتون مستقیم با پیشگوییی پسری که از اینده اومده کاملا مربوط و در ارتباط باشه

 67. ایرانی می گوید

  درستارگان وآسمان نظاره کنید تاازقدرت خداوند مدهوش وحیران بمانیدحتی کهکشان راه شیری درمیان آن اندازه گردگل دیده نمی‌شود واینک اخرالزمان

 68. سجادmssp می گوید

  به نام الله
  امیدواریم این پیشگویی آخریش هم به واقعیت بپیوندد
  هرچند که اینا از پیش برنامه ریزی شده اند
  ترامپو هم آخر سر گذاشتن که بگن کار آمریکایی ها نیست

 69. عبد خدا می گوید

  سلام ترامپ هم میدونه که تروو میشه و امسال میمیره؟؟؟؟!!! عجب٬ پس چرا پیشگیری
  نمی کنه که این اتفاق نیفتد؟؟؟

 70. دیده بان می گوید

  امیدوارم انشانهای بزرگی مثل ترامپ که برای مردم کشورشون زحمت میکش همیشه سالم و تندرست و پیروز باشن ، و هرچی انسان نمای احمق که بنام مومن و باایمان شناخته میشن ازبین برن چون ایمان داشتن یعنی بدون دلیل و مدرک چیزی را قبول کردن ، امید،ارم روزی برسه که هیچ انسانی بدون دلیل علمی هیچ چرندی راقبول نکنه و توی مغز بچه های این مملکت چیزی را بنام دین فرو نکنن. التماس تفکر

  1. حق جو می گوید

   در پاسخ به دیده بان:
   استدلال عقلی امام علیه السلام بر وحدانیت مطلقه حق متعال

   پس از اینکه امام علیه السلام بالاجبار به مقام ولایت عهدی رسیدند و آن را پذیرفتند، عده ای از بنی هاشم به عنوان اینکه خود را نزد مأمون خوب جلوه دهند، گفتند: شما کسی را به عنوان ولی عهد خود قرار داده اید که جاهل است و تدبیر خلافت ندارد و شخصی را بفرست تا با امام مناظره کند و جهل او آشکار شود! و این دیدگاه ناشی از حسادت برخی از بنی هاشم به جایگاه علمی و معنوی امام بود و مأمون هم برای اینکه خود را بزرگ جلوه بدهد و بگوید ما چنین شخصیتی را به عنوان ولی عهد خود انتخاب کرده ایم این مناظره را ترتیب داد.

   حضرت در این خطبه توحیدی معارف بسیار بلندی را بیان کردند و این خطبه با این فراز شروع می شود که: «أَوَّلُ عِبَادَةِ اللَّهِ مَعْرِفَتُهُ وَ أَصْلُ مَعْرِفَةِ اللَّهِ تَوْحِیدُهُ وَ نِظَامُ تَوْحِیدِ اللَّهِ نَفْی الصِّفَاتِ عَنْهُ لِشَهَادَةِ الْعُقُولِ أَنَّ کلَّ صِفَةٍ وَ مَوْصُوفٍ مَخْلُوق» و حضرت در این کلمات در مقام اثبات وحدانیت مطلقه حق متعال است.حرم امام رضا(ع)

   ما توحید را قبول داریم و برای توحید و اثبات آن استدلال های فراوانی شده است اما اینکه نحوه وحدانیت حق تعالی چگونه است و آیا این وحدانیت او مطلق است یا مقید؟ این معنا در کلمات حضرت به خوبی تبیین شده است و بحث بسیار عمیقی است؛ در مباحث عرفانی و معرفتی اولین مسئله عرفان نظری نیز بحث وحدت مطلقه حق متعال است و این مسئله در کلمات امام به گونه ای بیان شده است که در سایر فرمایشات سائر ائمه علیهم السلام چنین مطالبی را مشاهده نمی کنیم.

   حضرت در این خطبه استدلال های مختلفی بر این معنا داشته و می فرمایند: «بِالْعُقُولِ یعْتَقَدُ مَعْرِفَتُه» به واسطه عقل ها خداوند متعال مورد شناخت و معرفت قرار می گیرد و در پایان همین خطبه باز می فرمایند: «وَ بِالْعُقُولِ یعْتَقَدُ التَّصْدِیقُ بِاللَّه» به واسطه عقول تصدیق به خدا مورد اعتقاد قرار می گیرد و در ادامه دوباره به صدر کلامشان بازگشت می کنند و می فرمایند: «وَ بِالْإِقْرَارِ یکمُلُ الْإِیمَانُ بِهِ وَ لَا دِیانَةَ إِلَّا بَعْدَ الْمَعْرِفَةِ وَ لَا مَعْرِفَةَ إِلَّا بِالْإِخْلَاص» که اخلاص در توحید یعنی خداوند متعال را به وحدانیت مطلقه بشناسیم.

   پس اولاً در معارف توحیدی به معرفت الهی، بالاترین اهمیت را می دهند و ثانیاً معرفت خدای متعال در مرحله ای به واسطه عقل است و حضرت استدلال های گوناگون و عمیق عقلانی در رسیدن به فهم وحدت مطلقه خدای متعال بیان می کنند؛

 71. مریم می گوید

  این انیمیشن گروه موسیقی معروف و مشهور بی تی اس bts رو که الان خیلی خیلی محبوبن هم پیشگویی کرده بود لطفا اضافه کنید

 72. Elsa می گوید

  ای بابا این بحث هم دقیقا شده مثل بحث طرفداران پرسپوليس و استقلال، پول و ماشین و امکانات دیگه به فوتبالیست ها میرسه اونوقت دیگران بجون هم می‌افتن من فقط یه چیز میگم اونم اینه که تمام کشورها چشمشون دنبال ایران بخاطر بهترین نعمت هایی که داره. اگر راست میگید بیایید بحث کنیم که چطور کشور و اموالمون رو از دست درازی اونا و اختلاس گرا نجات بدیم

 73. یاسین می گوید

  باور کنید باور کنید که این سازنده های سیمپسون ها به جن یا آدم های فضایی دسترسی دارد وگرنه کدام انسان میتواند که اینقدر خوب و دقیق و به تکرار پیش بینی کنه واقعا جای تفکر داره🤔😳

 74. یاسین می گوید

  واقعاً عجیبه عجیب نمیدونم که چی بگم

 75. یاسین می گوید

  از دست این سیمپسون ها 😞

 76. کورش می گوید

  باید بدونید اینا با کمک گرفتن از اجنه های شیطان این کار رو انجام میدند اولین کاری رو هم که میکنند قانون جذابیت این کارتون ها رو خیلی حرفه ای انجام میدن ولی هیچوقت نمیتونند روی ذهن انسانهای پاک و مومن تاثیری داشته باشند اینجا رو کور خوندند … چون قدرت و بزرگی فقط مختص خداوند است.

  1. سارا حقگو می گوید

   سلام ممنون از ثبت نظرتون مخاطب عزیز

 77. کورش می گوید

  ترامپ فقط یه بازیچه ای در دسته فئودال است

 78. محمد مختاری می گوید

  والله چی بگم مطمئن نیستم پستهایی که جهان را اداره می‌کنند به همه چیز تسلط داشتند
  امیدوارم همه دنیا صلح و دوستی باشه و برای همه انسانها فراوانی برکت آغاز باشه زندگی وظیفه سنگینی است که ما به باطل وجهالت گذراندیم
  یاشاسین انسان لیق

 79. مريم می گوید

  ان شاء الله سلامت باشه هر جا هست ترامپ بزرگ مرد قهرمان

 80. علی می گوید

  انشاالله باکسانی که دوستشون داریم محشوربشیم این بهترین دعایی هست که کسی هم بعدا نه حق اعتراض داره ونه جای پشیمونی چون اینقدرهمه چیز واضح شده وپرده هاکناررفته تاتوی این ازمایش بزرگ ادمهاازهم جدابشن..اخه ادم چجوری میتونه برای دشمن خودش ارزوی خوب بکنه …اقایی که ارزوی خیرمیکنی برای ترامپ …ایاتوخانواده ات بیماربروانه ای داشتی که ازنبوددارو…درنتیجه تحریم همون ترامپ… جلوی چشمت پرپربزنه…ایا توی دورورت خانواده سرطانی داشتی که ازنبوددارو عزیزشون راازدست بدن….بله بعضی حرفها انسانیت ادمهارونشون میدن وکاری به سیاست وسیاست بازی ندارن

 81. نگین می گوید

  به نظر من هم پیش بینی نیست سیاست مدارها افکار و برنامه هایی در سر خود پروراندند و در انیمیشن به نمایش میگذارندو بعد سعی در عملی کردن ان میکنند

  1. سارا حقگو می گوید

   سلام ممنون از ثبت نظرتون

 82. ناشناس می گوید

  این اتفاقات هرگز پیشگویی نبوده و نیست اینها از سیاست های خود کشور هاست.
  ایا میدانستید ترامپ رو کی ریس جمهرور کرده ؟؟؟
  کسایی که پشت پرده هستند و هیچوقت نمیتونید پیدا کنید
  اونها حتا مقامشون از ریس جمهور و رهبر پایین تره ولی اونها انتخاب میکنن که کی باشه و چه موقع بمیره
  الان که شما دارید این پیامو میخونید از کجا میدونید ترامپ زندست از کجا میدونید دونالد ترامپ اسم واقیشه
  از کجا میدونید پشت پرده سیاست هایی مثل ایران و امریکا چه اتفاقاتی میوفته
  پس خواهشا زود باور نباشد و قبل از باور کردن این حرفها اول خوب تحقیق کنید و کتاب بخوانید.

 83. ناشناس می گوید

  حتا شما از کجا میدونید کورونا رو ایران ویا امریکا به وجود اورده باشه
  کارتون های پر رمز و راز دیگه هم میشه گفت مثل
  کارتون ابشار جاذبه. مینیون ها. شرکت هیولاها و ….
  انها همه از سیاست است

 84. Reza می گوید

  اینا همش نشانه ی وجود ایلومیناتی هاست نظم نوین جهانی واقعا باید ترسید از دو قرقه فراماسون و ایلومیناتی ها

 85. قاسم می گوید

  ترامپ نمیمیرد و همچنان به کار خود ادامه میدهد و همچنان برجاست
  چرا که تا خاست خدای عزوجل نباشد برگی نخواهد افتاد

 86. Amir می گوید

  ببینید دوستان سطح معلومات من بسیار ناچیزه وکلا تو زندگیم ۵یا ۶ تا کتاب بیشتر نخوندم🤐
  پس فقط نظر شخصیمو میگم که ممکنه غلط یا درست باشه.نه استاد دانشگاهم نه جاهل😀
  دین و خدا و از اینجور داستانا که افراد زیادی پیروشن هم قابل احترامه.🤞🙏
  (بحث من وجود داشتن و نداشتن،خدا نیست)
  اینکه انسانهای هوشمندی دارن بر آینده ی زمین حکومت میکنن بحثی توش نیست.👍
  اونا میدونستن با اختراع تلفنای هوشمند سطح اطلاعات مردم در حد زیادی بالا میره،پس اگه خودشان میخواستن که ما اونارو بشناسیم واگرم نمیخواستن هیچ وقت ما به وجودشون پی نمیبردیم.(مثل آزمایشای عجیب و غریب بیولوژیکی و …)
  خیلیا ازش خبر ندارن.
  شنیدم که اطلاعات موجود در اینترنت ۳٪ وباقی اطلاعات از مردم (عادی )پنهان مونده.
  دنیای جدیدی در حال ظهوره و صد در صد به نفع انسان.جنگ جهانی سوم هیچگاه بوجود نمیاد.و زمین برای انسانها جای بهتری خواهد شد.(فک کنم بجز ایران🤪🤦‍♂️)
  نگران نباشید اگرم به فکر اینید که این فرقه ی بزرگه فکری که شاید اطرافیانمونم هم عضوش باشن و از بین ببرن فقط یه جوک خنده داره😂😂😂
  مگر اینکه خودشون یه عده رو آموزش بدن که جلوشون وایسا اونم برا تفریح😂😂😂😂
  امیدوارم خوشحال باشید😂😂😂😂😇🥰

 87. Amir می گوید

  هالیوود هزاران هزاران عوامل داره که من بعید میدونم فقط هدفشون صرفا ساخت فیلمای تخیلی باشه.خلاصه که امیدوارم روز به روز به دانشمون اضافه بشه که البته خداروشکر نسبت به دهه ی قبلمون سلطانیم.اگه چیزیم میدونید بگید شاید بدردمون خورد😉

  1. سارا حقگو می گوید

   سلام، ممنونم از ثبت نظرتون

 88. Zm می گوید

  در همین ایران کتابی قدیمی هست (یک نفر برای مادرم توضیح داده بود)همین ویروس کرونا رو پیش بینی کرده و گفته که به دست انسان ساخته شده و میلیون ها نفر بر اثرش میمیرن. در ایران قحطی به وجود میاد که مردم فکر میکنن گرونیه. باعث میشه مردم شورش کنن و انقلاب میشه. بعد ایران کشوری ابر قدرت میشه من تا همینجاشو شنیدم. بعضی ها هم که پشت این رژیم جنایت کار و تروریست رو میگیرن واقعا براشون متاسفم که هنوز خوابن و نمی فهمن همه این حرف ها دین و … بازی بوده و مخشون رو شست و شو دادن. یکی یکی دارن مردم بی گناه و مظلوم رو ترور میکنن. تمام اموال کشور رو میدزدن و خرج کارهای تروریستی شون می‌کنن. بعد مردم کشوری با این همه دارایی که داره برای نون شبشون تا کمر توی سطل زباله ان. خودتون رو از خواب بیدار کنید. ببینید کشور رو به چه روزی انداختن. عقب مانده ترین کشور جهانیم. دنیا مارو اصلا موجود زنده حساب نمیکنه با این بلایی که این رژیم کثیف بر سر ما و این کشور آورده.

 89. مهران می گوید

  تصمیم گیرنده ها افراد دیگری هستن که تمام جهان را طبق طرحهای خودشون پیش میبرن که ازقدرت،ثروت ونفوذ زیادی برخوردارند ولی ما هیچوقت نمی دانیم آنها چه کسانی هستند،ویروس کرونا هم ازطرحهای آنان بوده تاجمعیت جهان روکنترل کنن و بعد هم واکسنش رو بفروشندوپول زیادی به جیب بزنند

 90. رضا می گوید

  سلام کاش میگفت و پیش بینی میکرد این کارت ملی ما میاد

 91. یه دختره می گوید

  من اعتقاد ندارم. فقط خریداریِ والت دیزنی از فاکس ممکنه راست باشه. اما بقیه اش نه.

 92. Nima Apkclub‬‏ می گوید

  ادمین ویدیو سیمپسون ها سال ۲۰۱۲ آپلود شده درباره جو بایدن . دقیقا تمام ایالت هایی که به ترامپ رای دادن و ایالت هایی که به بایدن رای دادن رو کپی و دقیق و نقطه به نقطه پیشگویی کرده بودن . حتما بزارش و برو تو یوتیوب ببین

  1. سارا حقگو می گوید

   سلام، ممنون از شما، چشم حتما میذارم ! با تشکر

 93. حسین می گوید

  به نام خدا .سلام .واقعا این یک نوع علم هست و چون هنوز ناشناخته میباشد برای خیلی ها عجیبه و برخی ها فکر میکنند چیز عجیبی هست .با رسیدن تدریجی انسان به این علم کم کم پرده ها کنار میره و حقایق اشکار میشه در ضمن به این ایه اشاره کنم که خداوند انسان را وقتی افرید به جن و فرشته ها دستور داد سر تعظیم فرود بیارند و این نشانه ی قدرت انسان هست که خداوند او را اشرف مخلوقات افریده است و این یعنی انسان قدرت عجیبی داره می تونه به هرچی دست پیدا کنه من نظرات را خوندم برای خیلی ها این پیش بینی ها عجیب بوده و این کارتن را زیاد بزرگ کردند این در صورتی هستش که ما الان گوشه ی اتاقمون همه یک قران داریم که خیلی از مسایل درونش پیش بینی شده و دانشمندان غرب به این نتیجه رسیدند و دارند روی قران برای پیشترفت علم درون یابی میکنند مثلا ایه های فراوانی هست که نوشته مشرق ها و مغرب ها و تنها شکل هندسی که به صورت کره هست این ویژگی را داره بی نهایت مشرق و مغرب داره و نگفته مشرق و مغرب بلکه به کلمه یعنی به صورت جمع گفته که اگه کمی تفکر کنیم میفهمیم زمین گرده و در گذر زمان بسیار طول کشید و با اختلافات زیادی قبل ها پی بردند که بالخره کره ی زمین گرده .برای همین میگند یک ساعت تفکر بهتر از هفتاد سال عبادته ..من فقط میخوام به جوهره وجودی انسان اشاره کنم که به راستی دلیل این همه احترام به انسان از سوی خداوند چیست ؟من نظرات را خوندم که نوشتند شاید این پیشگویی به خاطر ارتباط با شیاطین باشه که این موضوع کاملا رد میشه چون انسان برتری خاصی نسبت به تمام مخلوقات داره و انسان هرکاری بخواد با ارده خداوند میتونه انجام بده .در ضمن علمی وجود داره که میگه شما هرچیزی را بر روی کاغذ بنویسید و یا فیلمی از ان را بسازید کاینات دست به دست هم میده تا این گفته به حقیقت بپیونده .شاید سیمپسون ها به اصول این علم رسیده اند و چون ما ازش اطلاعی نداریم برای ما یکم عجیبه . حضرت علی علیه السلام میفرماید .و انسان هرچه تصور کنه میتونه به ان برسه و در این جهان علم هایی راجع زمان و مکان و اینده وجود داره که انسان با رسیدن به این علم تمام این ابهاماتی که در ذهنتون راجع پیشگویی هست براتون نتیجه اش مشخص میشه و البرت انیشتین هم میگه و اگه شما به جوهره وجودی خودتون پی ببرید دیگر هرگز این سوالات کوچک را نمیپرسید و دیگر چیزی برایتان خیلی عجیب نیست .حرف هایم را با شعری به پایان میرسانم
  ای نسخه ی اسرار الهی که تویی
  ای ایینه ی جمال شاهی که تویی
  بیرون ز تو نیست هرچه در عالم هست
  از خود بطلب هرانچه خواهی که تویی
  ممنونم و عذرخواهی میکنم که طولانی شد
  خدانگهدارتان باشد

  1. سارا حقگو می گوید

   سلام ممنونم که تجربیاتتون رو با ما به اشتراک میگذارید!

 94. نفیسه اسماعیلی می گوید

  وااااای سارا دوست نازم اصلا نمیدونم چطور اتفاقی دوباره پیدات کردم موفق باشی رفیق هنرمند من

  1. سارا حقگو می گوید

   سلام، برای من هم بسیار خوشحال کننده بود، امیدوارم از مقالاتم بتونید استفاده کافی رو ببرید. با تشکر

 95. Negar می گوید

  یه چیز بگم ‌‌‌‌…
  همه ما را سر کار گذاشتند و همه این چیز ها از قبل برنامه ریزی کردند و دارند طبق همون عمل می کنند.

 96. علی می گوید

  سلامی دوباره
  1_در 23 نوامبر 2035 میلادی مصادف با 2 آذرماه 1414 خورشیدی و 23 رمضان 1457 قمری صبح روز جمعه تکه سنگ جدا شده از یک شهاب سنگ بزرگ در خلیج عدن سقوط خواهد کرد
  2_بعد از برخورد شهاب سنگ به زمین 24 ساعت شبانه روز به 26 ساعت در شبانه روز نزدیک خواهد شد
  3_تا عید نوروز سال1415 خورشیدی فقط 2 میلیارد انسان بر روی کره خاکی باقی خواهد ماند، عده ای بر اثر کرونا و امثال کرونا و سایر بلایای طبیعی، و عده ای هم در اثر جنگ و خونریزی های شدید از بین خواهند رفت
  4_از همین امسال تا هفت سال نزولات آسمانی بسیار فراوان خواهد بود و بعد از هفت سال فراوانی، هفت سال دیگر قحطی و خشکسالی بی سابقه ای بوجود خواهد آمد و بعد از هفت سال قحطی دوباره یک سال باران و برف فراوانی خواهد بارید
  لطفا همه را به خاطر بسپارید و منتظر باشید
  اللهم عجل لولیک الفرج و العافیه و النصر

 97. عادل می گوید

  توی این کارتون واکسن کرونا رو کی میسازن

  1. سارا حقگو می گوید

   سلام، پیشگویی در این زمینه توسط این کارتون انجام نشده!

 98. ... می گوید

  من توی یه کانال دیدم ک این کارتون ساخت داروی کرونا رو ک توسط ایرانی ها ساخته شده هم پیش بینی کرده

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما را نمایش نمی دهیم.

مشاوره مهاجرت: 02143000021