اجرای طرح ترافیک در تهران لغو شد

طرح ترافیک در تهران
زمان مطالعه: 2 دقیقه

آخرین به‌روزسانی در 4 تیر 1400 توسط جی نیوز

غلامحسین محمدی رئیس مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران، اخیرا در پیامی توئیتری نوشت: تا بررسی ستاد ملی کرونا طرح ترافیک در تهران اجرا نخواهد شد.

رئیس مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران در این پیام توئیتری بیان کرد: بنا به نظر غیر رسمی وزیر بهداشت به منظور رفع نگرانی درباره افزایش شیوع ویروس کرونا و حفاظت سلامت شهروندان با وجود مصوبات مشترک شورای ترافیک و مسئولین سلامت، طرح‌ ترافیک در تهران که قرار بود از ۶ خرداد ماه مجددا اجرا شود تا بررسی در جلسه بعدی ستاد ملی کرونا، اجرا نخواهد شد.

این در حالیست که پیش از این اعلام شده بود که طرح ترافیک از 6 خرداد ماه امسال از ساعت 8 تا 16 در تهران اجرا خواهد شد.

به گزارش ایرنا، کنترل آلودگی هوا و طرح ترافیک در تهران که به طور معمول اجرا می‌شد، پس از گسترش ویروس کرونا و به واسطه رعایت فاصله اجتماعی و استفاده کمتر شهرموندان از وسائل حمل و نقل عمومی و با تصمیم ستاد ملی مقابله با کرونا از ۲۳ فروردین لغو شد.

پس از این تصمیم و افزایش ترافیک در مرکز شهر، شورای ترافیک تهران تصمیم به اجرای دوباره آن گرفت و پس از کشمکش های فراوان قرار بود این طرح ها از امروز اجرا شود که مجددا لغو شد.

مالکان خودرو به شرطی میتوانند وارد محدوده های طرح ترافیک و کنترل آلودگی هوا شوند که در سامانه تهران من ثبت نام کرده و مشخصات خودرو را در این سامانه وارد کرده و حساب کاربری خود را شارژ کنند.

طرح ترافیک در تهران از شمال به خیابان مطهری، از جنوب به خیابان شوش، از غرب به خیابان کارگر و از سمت شرق به خیابان‌های شریعتی و ۱۷ شهریور، و از سوی دیگر طرح کنترل آلودگی هوا نیز از شمال به بزرگراه همت، از شرق به بزرگراه امام علی(ع)، از جنوب به بزرگراه بعثت و از غرب به بزرگراه‌های نواب و چمران محدود می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

مشاوره رایگان مهاجرت:021 43000 021
شما در حال تماس با GO2TR هستید ۰۲۱ ۴۳۰۰۰ ۰۲۱ برای برقراری تماس دکمه زیر را فشار دهید