آغاز سوپر لیگ ترکیه بعد از عید فطر

0 82

مدیر باشگاه بشیکتاش ترکیه خبر داد که سوپر لیگ ترکیه احتمالا بعد از عید فطر آغاز می‌شود.

به گزارش ورزش سه، این روزها در ترکیه قوانین منع رفت و آمدی شدیدی وجود دارد و مسئولان این کشور تلاش می‌کنند تا زنجیره کرونا را قطع کنند. این در حالی است که طرفداران فوتبال ترکیه امیدوارند سوپر لیگ ترکیه نیز هرچه سریع تر آغاز شود.

یکی از مسئولان باشگاه بشیکتاش در این باره گفته که بعد از پایان ماه رمضان یعنی حدود یک ماه بعد، سوپر لیگ ترکیه احتمالا آغاز می‌شود؛ یعنی اواسط خرداد. امره گوجاداغ در این باره افزود که کشور ترکیه توانسته تا حدی بیماری کرونا را کنترل کند و این روند تا یک ماه آینده قطع می ‌شود.

این در حالی است که لیگ ترکیه سال پیش روز چهارم خرداد به پایان رسید و حالا چند روز بعد از این تاریخ باید از سر گرفته شود و هفته های پایانی خود را سپری کند. این در حالی است که البته مسئولان سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال ترکیه صحبتی در این باره انجام نداده‌اند.

در جدول سوپر لیگ ترکیه، ترابزون اسپور و استانبول باشاک شهیر با ۵۳ امتیاز در رتبه نخست هستند و گالاتاسارای و سیوا اسپور نیز در رده های بعدی قرار دارند. لازم به ذکر است که ۸ هفته از سوپر لیگ ترکیه باقی مانده است.

مسئولان فوتبال ترکیه ابتدا بازی ها را بدون تماشاگر اعلام کردند که این موضوع با اعتراض شدید اهالی فوتبال همراه شد با این حال حتی دربی استانبول بین گالاتاسارای و بشیکتاش نیز در همین شرایط به انجام رسید. اما بعد از شیوع بیشتر ویروس، این لیگ نیز مثل بقیه به تعطیلی کشیده شد.

دوست دارین آخرین مقالات ما براتون ایمیل بشه؟
خوب اگر علاقمندین به اخبار و مقالات مجله اینترنتی گوتو تی آر لطفا ایمیل خودتون رو وارد کنین!
هر زمان دوست داشتین لغو اشتراک کنین!

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما را نمایش نمی دهیم.

مشاوره مهاجرت: 02143000021