پیشگویی کرونا در سال ۲۰۱۳، توسط خواننده ‌ی رپ زیرزمینی!

زمان مطالعه: 6 دقیقه

آخرین به‌روزسانی در 10 تیر 1400 توسط سارا حقگو

در این روزهایی که جهان در وحشت همه‌گیری کرونا فرو رفته است، داستان، فیلم و کتابهای فانتزی از پیش‌گویی‌های آخرالزمانی بیش از پیش تداعی می‌‌شود، گویی دیگر داستانی، تخیلی و دور از ذهن نیست. در ماه‌های اخیر، اخبار پیش‌گویی ویروس کرونا، در اشکال مختلف در قالب فیلم، کارتون و کتاب، تبدیل به سوژه داغ اخبار و رسانه‌ها شده است.

پیشنهاد می‌کنیم حتما مقاله‌ی «از پیشگویی کرونا تا مرگ ترامپ در سیمپسون‌ها» را بخوانید.

مطلبی که در این مقاله قرار است با شما به اشتراک بگذاریم مطلبی عجیب از یک پیشگویی یا شاید پیش‌بینی از شیوع ویروس کرونا توسط یک خواننده زیرزمینی، در قالب یک موزیک ویدئو، محصول سال ۲۰۱۳ است!

خواننده‌ای که آینده‌ی جهان را پیش‌بینی کرد!

خواننده‌ای که آینده‌ی جهان را پیش‌بینی کرد!
کاور آلبوم موزیک ویدئو Pandemic

در سال ۲۰۱۳ موزیک ویدئو عجیبی با نام Pandemic(همه‌گیری)، در یوتیوب پخش شد که در آن ویروسی سرتاسر جهان را فرا گرفته و مردم در تلاش برای زنده ماندن هستند، افراد با لباس‌های مخصوص و ماسک در حال ضد‌عفونی شهرها هستند، جنازه‌ها روی هم تلنبار شده و قبرستان‌ها جایی برای دفن اجساد را ندارند، شاید همه‌ی این نشانه‌ها در نگاه اول خیلی عجیب نباشد و بتوانیم آن را به بیماری‌هایی که در گذشته، بشر با آن دست و پنجه نرم کرده نسبت دهیم.

اما موقعی این ویدئو عجیب و غیرقابل باور می‌شود که خواننده در متن آهنگ خود، از ویروسی با نام کرونا، ساخته‌ی دست بشر، که در سال ۲۰۲۰، جهان را درگیر خود خواهد کرد و ده‌ها هزار نفر را به کام مرگ می‌برد یاد می‌کند !

در اینجا بخشی از متن این موزیک ویدئو را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت:

خواننده‌ای که آینده‌ی جهان را پیش‌بینی کرد!

بخشی از شعر و ترجمه آهنگ Pandemic

The Virus is harvesting
این ویروس تازه به نتیجه رسیده
Begin life in a lab in the first war of vaccines
در سال اول جنگ برای یافتن واکسن ها، باید در آزمایشگاه زندگی کنیم.
Million die in the first week in the pandemic dreams
میلیون ها نفر درهفته اول این شیوع جهانی از بین می‌روند.
Flu-shot propaganda for all population and troops
و تبلیغات غلط، که تزریق داروی ضدآنفولانزا می‌تواند مردم را درمان کند. ( اشاره به تجویز داروهای غلط برای بیماری جدید، چیزی که در مورد کرونا به وفور شاهد آن بودیم)
It’s now airborne with firestorm
این ویروس هوابرد است و در برابر حرارت مقاوم است.
Signal our doom
فنای ما نزدیک است
I remain in a gasmask
من همچنان زیر ماسک مخصوص خواهم ماند
Couldn’t be eradicated like smallpox in action
و مثل آبله نمیتوان در یک حرکت ضربتی آن را ریشه کن کرد
2020 combined with CoronaVirus, bodies stacking
سال 2020 هم که دست به یقه با کرونا خواهیم بود، اجساد روی هم تلنبار می شوند.
“It was a virus”
این یک ویروس است.
“Something in the blood”
چیزی درون خون شما
“A virus which should be engineered at a genetic level to be helpful rather than harmful”
ویروسی که باید دستکاری ژنتیکی شود تا برای شما مفید باشد نه مضر.
“This is sick like disease and can’t be cured”
اما الان تبدیل به یک بیماری لاعلاج شده
“Radio stopped broadcasting. There were reports of infection in Paris and New York”
پخش رادیو متوقف می شود، گزارش شیوع از پاریس و نیویورک می رسد
“The army blockades were overrun”
قرنطینه شهرها دیگر جواب نمیدهد
“What scientists know about this newer strain…”
تنها چیزی که دانشمندان در مورد این تلاش های جدید می‌دانند
“Decided to raise the level of influenza pandemic alert”
این است که باید هشدار شیوع آنفولانزا را بیشتر کنیم (جلوی شیوع را نمی‌توان گرفت، تنها کاری که از دستمان بر می‌آید آگاه کردن مردم است)

اما سوالی که پس دیدن این ویدئو کلیپ ایجاد می‌شود این است که این خواننده زیرزمینی بر چه اساسی این آهنگ را تولید کرده است؟ آیا این ویروس ساخته دست انسان است؟ آیا دست‌های پشت پرده در حال نابودی جهان هستند؟ آیا این ویروس یه سلاح بیولوژیکی است؟ چه کسانی در ایجاد این جریان شریک هستند؟

تاریخچه‌ی کوتاهی از خواننده‌ی موزیک ویدئو pandemic

تاریخچه‌ی کوتاهی از خواننده‌ی موزیک ویدئو pandemic

Dr. creep که با نام creephill هم شناخته می‌شود، هنرمند، تهیه کننده و تدوین‌گر موسیقی، اهل فینیکس، مرکز ایالت آریزونا آمریکاست. او یک هنرمند زیرزمینی hiphop است که فعالیتش را از ۲۰ سالگی آغاز کرده است. به گفته creephill سبک اصلی آهنگ‌هایش، controversial(جنجالی)، epic(حماسی)، با تم و نگاهی dark(تیره) به موضوعات ممنوعه و محرمانه‌ی جهان است. او در زندگی‌اش تحت تاثیر یک سبک رمزآلود و عجیب در hiphop قرار گرفته که باعث شده فعالیتش را به این سمت سوق دهد. او تا به امروز چهره خود را در فضای مجازی منتشر نکرده و همیشه در آلبوم‌هایش ماسک بر صورت دارد.

پشت پرده آهنگ Pandemic

پشت پرده آهنگ Pandemic

در این روزها که کرونا تمامی جهان را درگیر خود کرده، حالا این ویدئو پس از گذشت ۷ سال مورد توجه مردم، در رسانه‌ها و فضاهای مجازی قرار گرفته. همه‌ی افراد بعد از دیدن این ویدئو غرق در شگفتی می‌شوند و با هزار و یک سوال بی‌جواب روبرو هستند!

واقعا چطور ممکن است یک خواننده زیرزمینی از وقوع بزرگترین فاجعه قرن باخبر باشد؟

مصاحبه با خواننده جنجالی آهنگ Pandemic

مصاحبه با خواننده جنجالی آهنگ Pandemic

و اما اصل ماجرا را باید از زبان خواننده بشنویم:

پس از اتفاقات اخیر و سوالات متعدد مردم از این خواننده، در فضای مجازی، بالاخره Dr. Creep جواب مخاطبان خود در در قالب پستی بیان کرد که در ادامه آن را با شما با اشتراک می‌گذاریم!

« زمانی که من این آهنگ را در سال ۲۰۱۳ منتشر کردم، پیش از آن ۶ نوع از خانواده‌ی ویروس‌های کرونا(سارس، مرس و …) در جهان وجود داشت. با توجه به تئوری توطئه فراماسون‌ها، و مطالعه‌ی بسیاری که از فعالیت‌های این افراد، که در حال دسیسه‌چینی برای حاکمیت بر جهان از طریق یک حکومت جهانی اقتدارگرا و قدرت‌طلب و بوجود آوردن حکومتی که جایگزین حاکمیت تمامی کشورهای مستقل جهان شود، داشتم، به این نتیجه رسیدم که تا سال ۲۰۳۰ قرار است اتفاقات بزرگی در جهان بیافتد! به گفته‌ی این گروه سال ۲۰۲۰ تا ۲۰۳۰ اوج وقوع این اتفاقات در جهان است، بنابراین من در آهنگم بر اساس گفته‌ی این گروه به صورت احتمالی از وقوع حادثه‌ای در سال ۲۰۲۰ یاد کردم! تا پیش از سال ۲۰۱۳ ویروس‌های زیادی با نام کرونا در جهان وجود داشت، من در آهنگم از این ویروس، با نام «کرونا» یاد کردم، نه Covid-19، پس در حقیقت پیش‌گویی در کار نبوده!»

«من علاقه‌ی بسیاری به مطالعه در زمینه‌ی مسائل ممنوعه و پیچیده در جهان دارم، اگر شما هم دوست دارید بفهمید که واقعا چه اتفاقاتی در حال وقوع است، پیشنهاد می‌کنم مطالعه بیشتری در این زمینه داشته باشید، حتما با چیزهای عجیبی روبرو خواهید شد! من نه پیشگو هستم نه پیامبر، و نه حتی نویسنده‌ی کارتون سیمپسمون‌ها!» پس بهتر است کمی به اطرافتان با دقت بیشتری نگاه کنید تا بتوانید به جواب سوال‌‌هایتان برسید. خدانگهدار!

تلاش برای تسلط بر جهان از جانب گروه‌های سیاسی و سری کوچک، طی حوادث تاریخی و کنونی متعدد، جزئی از نقشهٔ دست‌یابی به سلطهٔ جهانی در نظر گرفته شده‌اند.

مقاله‌های دیگر از این نویسنده

در انتهای این مقاله، ما، شما مخاطبان همیشگی و وفادار مجله گوتوتی‌آر را به چالش دعوت می‌کنیم و از شما درخواست داریم تا نظرات خودتان را راجع به این مسئله بیان کنید. آیا واقعا این ویروس ساخته‌ی دست بشر است؟ آیا گروه خاصی در حال اداره‌ی جهان هستند؟ نظر شما چیست؟ لطفا نظرات و اطلاعات خود را با ما در میان بگذارید.

8 thoughts on “پیشگویی کرونا در سال ۲۰۱۳، توسط خواننده ‌ی رپ زیرزمینی!

  • سارا حقگو گفته:

   سلام ، البته بر اساس نظریه این خواننده عده‌ای در حال نابودی جهان هستند! و قصد از بین بردنشو دارند. ممنون از اینکه نظراتتون رو با ما به اشتراک میزارید.

 1. سارا گفته:

  خداوند چرا دنیا را آفرید و حالا بخاد از بین ببرش ، پس این توهینی هست به دست رنج خودش .چه لزومی داشت انسان را بیافریند و اجازه دهید که بعضی از مردم زورگویی کنند بر بعضی دیگه مردم و خودش مانده فقط نگاه میکند و هر چه مردم درد کشیده دعا و نفرین کنند هیچ تاثیری بر مردم ظالم و ستمکار ندارد این چه نوع خدایی هست که ما داریم ، اما من خودم را نصیحت میکنم که اگر کتاب بخانم و مخصوصن تاریخ گذشتگانمان را بخوانم میفهمم که ما چه بودیم و چه شدیم با خرافه پرستی که وارد زندگیمان قرار دادیم ، داریم تاوانش را میدهیم ، اگه تمام مردم دنیا فقط و فقط و فقط خدا رو که بالای سرمان هست بپرستیم و هیچ نیرنگ و ظلم بهم نکنیم دنیا واقعن گلستان میشود .

 2. منتظر گفته:

  فکر نکنم به وجود آوردن و ازبین بردن دنیا برای خدا کاری داشته باشه.
  به هرحال امتحان کردن آدما و وقایع قبل قیامت ارزش به وجود آوردن این دنیا را داشته.
  و الله العالم

  • یگانه گفته:

   باید زشتی ها باشن تا قشنگی ها به چشم بیان دنیا خیلی قشنگه و حتی اگه قشنگ نباشه ما باید تلاش کنیم تا اون زیباییرو بهش هدیه کنیم

دیدگاهتان را بنویسید

مشاوره رایگان مهاجرت:021 43000 021
شما در حال تماس با GO2TR هستید ۰۲۱ ۴۳۰۰۰ ۰۲۱ برای برقراری تماس دکمه زیر را فشار دهید