حکم شکایت وینفرد شفر از سوی فیفا صادر شد

وینفرد شفر
زمان مطالعه: 2 دقیقه

آخرین به‌روزسانی در 4 تیر 1400 توسط جی نیوز

حکم شکایت سرمربی سابق استقلال صادر شد و او به دنبال دریافت مبلغ قراردادش از این باشگاه است.

به گزارش ورزش سه، شکایت‌های سرمربیان و بازیکنان سابق خارجی که طی سالیان اخیر در باشگاه‌های ایرانی عضویت داشتند، یکی یکی از راه می‌رسد و امروز حکم فیفا دربارۀ پروندۀ شکایت وینفرد شفر از استقلال تهران صادر شد و دراختیار مسئولان این تیم قرار گرفت.

در روزهای قبل رای پروندۀ شکایت‌های جپاروف و گادوین منشا از استقلال، به طور رسمی به این باشگاه رسیده بود که امروز هم سومین شکایت از آبی‌ها دراختیار علی فتح‌الله‌زاده، مدیرعامل این باشگاه قرار گرفت تا مشکلات مالی او را در شروع کارش بیشتر کند.

وینفرد شفر که بعد از جدایی پُر سر و صدا از استقلال و حواشی زیادی که بعد از آن به وجود آمد تصمیم به شکایت از این باشگاه گرفت، حالا حکم فیفا را به سود خود می‌بیند و در انتظار پرداخت مطالباتش از سوی آبی‌ها است که البته اگر این اتفاق نیفتد، جرایم سنگین‌تری برای استقلال صادر خواهد شد.

همانطور که انتظار می‌رفت و گفته شده بود، جریمۀ ۵۵۰ هزار دلاری در پی شکایت وینفرد شفر از استقلال توسط فیفا صادر شد و حالا باشگاه ایرانی دو هفته فرصت دارد تا این مبلغ را پرداخت یا به فیفا اعتراض کند.

البته برنامۀ علی فتح‌الله‌زاده، مدیرعامل باشگاه استقلال این است تا طی گفت‌وگو با وینفرد شفر و در فضایی دوستانه از او مهلت بگیرد تا به مرور زمان مطالباتش را پرداخت و به نوعی او را برای دریافت یکجای مبلغ قراردادش منصرف کند.

تا به امروز فیفا سه رای قطعی علیه استقلال و به سود جپاروف، منشا و شفر داده ولی پیش‌بینی می‌شود این احکام سنگین همچنان ادامه داشته باشد و شکایات نفراتی مثل آندره‌آ استراماچونی، ساشا شفر، باشگاه پاختاکور “برای رضایت‌نامه ایسما” و … از راه برسد و باشگاه ایرانی را با مشکلات و چالش‌های بیشتری مواجه کند.

دیدگاهتان را بنویسید

مشاوره رایگان مهاجرت:021 43000 021
شما در حال تماس با GO2TR هستید ۰۲۱ ۴۳۰۰۰ ۰۲۱ برای برقراری تماس دکمه زیر را فشار دهید