x
مشاوره رایگان:021 43000 021
موسسه اعزام دانشجو- فستیوال ها و رویدادها و جشن ها در مالزی - go2tr

فستیوال ها و رویدادها و جشن ها در مالزی

موسسه اعزام دانشجو- فستیوال ها و رویدادها و جشن ها در مالزی - go2tr

جشنواره های زیادی در مالزی جشن گرفته می شود، از جمله روز رستاخیز بودایی ها، جشن گرسنگان توسط ساکنین چینی و کریسمس توسط مسیحیان است. در شرق مالزی، جشنواره برداشت یا کائمتان توسط صباحان برگزار می شود، در حالیکه "هاری گاوای" توسط افراد  ساراواک جشن گرفته می شود. در سفر به مالزی در این جشنواره ها شرکت کنید.
 جشنواره برداشت Tadau Ka'amatan:
 جشنواره سنتی برداشت محصول، یک جشن رنگارنگ برای بزرگداشت ملکه زیبای خرمن و خدایKadazan است که شامل چند نوع فعالیت فرهنگی، مثل اجرای نمایش های سنتی، آواز خواندن، رقص و البته خوردن غذاها و نوشیدنی های سنتی و غیر سنتی است. این جشن بزرگ صباحان است که بسیاری از شرکت کنندگان و افراد محلی را دور هم جمع می­کند، و فرصتی برای توریست ها در سفر به مالزی است که با آداب و رسوم و فرهنگ صباحان آشنا شوند.
 جشنواره سالانه گاوای دایاک:
 این جشنواره توسط افراد دایاک در ساراواک، مالزی، غرب کلیمانتان و ، اندونزی در 31 ماه می و 1 ژوئن جشن گرفته می‌شود و یک تعطیلات عمومی سراسری است. در واقع یک جشن چند روزه برای احترام به مردم بومی جزیره است، و هر دو جنبه مذهبی و اجتماعی را داراست که از سال 1957 به رسمیت شناخته شده است. از اعضای بدن حیوانات وحشی مثل شاخ، پنجه­ها و دندان برای تزئینات استفاده می­شود. در صورت شرکت در این رویداد در سفر به مالزی می­بینید که غذاهایی شامل چند نوع کیک سنتی از آرد برنج و شکر، و گوشت نمک سود یا دودی ماهی و دیگر حیوانات شکار شده برای پذیرایی در جشن استفاده می‌شود. و در واقع یک نوع جشن برای برداشت محصول به حساب می‌آید.