x
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت گوتو تی آر
مشاوره مهاجرت: 02143000021

مهاجرپذیری هلند

هلند مشهور به کشور زیبایی‌ها است. این کشور دارای جاذبه‌های طبیعی بسیار دل‌انگیزی است. همه مردم، این کشور را به سرزمین گل‌های لاله می‌شناسند. در هر صورت کسانی که قصد دارند به این کشور سفر نمایند باید هدف مشخصی برای سفر خود داشته باشند. این کشور در ابتدا از نظر پذیرش مهاجر بسیار سخت‌گیری داشت؛ اما امروزه این روال به نسبت قبل بسیار بهتر شده است و آمار مهاجرپذیری این کشور به نسبت سال‌های قبل بیشتر است.

تبعه خارجی در این کشور حس می‌کند در خانه خود زندگی می‌کند؛ یعنی یکی از بهترین ویژگی‌های هلند همین است که افراد در این کشور هرگز احساس غربت ندارند. در نظر داشته باشید که سبک خانه‌ها در این کشور اغلب مانند خانه‌های ایران است. نوع مدارس و همینطور شرایط زندگی مانند ایران به نظر می‌رسد؛ این‌طور که مشخص شده است کشور هلند توانسته برای ایرانیان یک انتخاب بسیار عالی باشد. یکی‌دیگر از بخش‌های بسیار مهم زندگی در این کشور وجود فضای تحصیلی بی‌نظیر است. میزان مهاجر‌پذیری در این کشور به نسبت سال‌های قبل 22 درصد افزایش داشته است. این کشور توانسته یک فضای بسیار عالی زندگی برای اتباع خارجی را فراهم سازد.

مردم کشور به زبان انگلیسی، فرانسوی و آلمانی صحبت می‌کنند به این ترتیب ارتباط‌ با مردم این کشور بسیار دقیق و قابل درک است. در نظر داشته باشید که اگر بخواهید می‌توانید دوره‌های زبان هلندی را بگذرانید. افرادی که با هدف تحصیل وارد این کشور می‌شوند بیش از پیش است و این روال نشان می‌دهد که این کشور به‌طور کلی دارای یک فضای تحصیلی بی‌نظیر برای افراد محسوب می‌شود.

در سال 2018 مهاجرت به هلند 10 درصد بیشتر از سال 2017 بوده است و این رقم به نوبه خود بسیار ارزشمند است. 

مشاوره مهاجرپذیری هلند
آخرین ویرایش: 2020-07-04 12:03:18 657

پیشنهادها

مشاهده همه پیشنهادها