x
مشاوره مهاجرت گوتو تی آر مشاوره مهاجرت: 02143000021

اطلاعات کلی درباره هلند

کشور هلند یک کشور اروپای غربی است که به کشور آسیاب‌های بادی مشهور است. این کشور بخش اصلی و اروپایی پادشاهی هنل است که شامل یک سری جزایر در بخش آمریکایی مرکزی نیز می‌شود. کشور هلند با آلمان و بلژیک همسایه است. کشور هلند کشور هنرمندان است و نقاشی در این کشور رتبه بالایی دارد. در حدود 20 درصد از مساحت کشور هلند را آب تشکیل داده است. در این کشور سدهای زیادی وجود دارد. صنایع کشور هلند نیز از شهرت بالایی برخوردار است به طوری که بیشتر صنایع این کشور در شهر بندری روتردام در بخش جنوب غربی این کشور قرار دارد. روتردام دومین شهر بزرگ در کشور هلند است که بزرگ‌ترین بندر در اروپا را نیز لقب کرده است و از نظر مساحت و تعداد اسکله بسیار قدرتمند ظاهر شده است. تولید ناخالص داخلی در سال جدید رشد سه درصد به نسبت سال گذشته داشته است. سرانه مطالعه در کشور هلند بسیار بالا است به طوری که روزنامه فروشی در این کشور یک شغل پر درآمد محسوب می‌شود. فضای اینترنتی کشور هلند نیز در دنیا رتبه بالایی دارد اینطور که شواهد نشان می‌دهد این کشور توانسته به طور کلی یک فضای گسترده‌ای اینترنت پرسرعت را برای مردم خود فراهم سازد. این کشور در زمینه فولادسازی و صنایع غذایی و دارویی نیز توانسته در دنیا رتبه خوبی داشته باشد به طوری که تولید دارو در کشور هلند در سال 2012 در جهان حرف اول را می‌زند. صنعت قایق‌سازی در کشور هلند برای بار دوم توانست رتبه بالایی را کسب نماید در این کشور پتروشیمی از دیگر بخش‌های ارزشمند در کشور هلند محسوب می‌شود. مردم کشور هلند بسیار علاقه به پس‌انداز کردن دارند و پس‌انداز بخشی از فرهنگ مردم این کشور در رده‌های سنی مختلف محسوب می‌شود.به طور کلی در این کشور ولخرجی معنی ندارد. در این کشور خرید ملک و یا مسافرت‌های خارجی از کشور یک فرهنگ همه چیز است. کودکان از سن چهارسالگی در این کشور به مدرسه می‌روند و از 4 تا 12 سالگی تحصیلات ابتدایی شکل می‌گیرد که البته بیشتر در روال مهارت زندگی بوده و درگیر مسایل پیچیده ریاضی نمی‌شوند. از دوازده سالگی تا 18 سالگی در این کشور تحصیلات دبیرستان است.

مشاوره اطلاعات کلی درباره هلند

اقتصاد و منابع مالی و درآمدی هلند

اقتصاد و منابع مالی و درآمدی هلند | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

کشور هلند یکی از کشورهای اروپای غربی محسوب می‌شود کشور گل‌های زیبا، پنیر و دوچرخه سواری لقب گرفته است. این کشور دارای بهترین فضای زندگی است به طوری که می‌تواند برای افراد مختلف مناسب باشد.

کشور هلند بزرگترین تولیدکننده در زمینه لبنیات در دنیا است به طوری که صادرات لبنیات این کشور به کل دنیا صورت گرفته و حجم گسترده‌ای را نیز شامل می‌شود. در این کشور مقادیر زیادی گندم و جو و سیب زمینی منیز کشت می‌شود که بخش دیگری از اقتصاد آن را پوشش می‌دهد. کشور هلند یک کشور قدرتمند در زمینه‌های مختلف اقتصادی است.

صنایع کشور هلند نیز از شهرت بالایی برخوردار است به طوری که بیشتر صنایع این کشور در شهر بندری روتردام در بخش جنوب غربی این کشور قرار دارد. این شهر دومین شهر بزرگ در کشور هلند است که بزرگترین بندر در اروپا نیز محسوب می‌شود و از نظر مساحت و تعداد اسکله بسیار قدرتمند ظاهر شده است. تولید ناخالص داخلی در سال جدید رشد سه درصد به نسبت سال گذشته داشته است. در این کشور نیروی کاری در حدود 7 میلیون نفر اعلام شده است و نرخ بیکاری نیز در حدود 5 درصد است. 10 درصد از مردم این کشور در سال‌های گذشته زیر خطر فقر بوده اند که امروزه این روال کمتر شده است. در سال 2020 نرخ تورم در این کشور تنها 1 درصد اعلام شده است.

کشور هلند در زمینه صادراتی نیز نقش بسیار بزرگی ایفا کرده است در این کشور ماشین آلات، تجهیزات و همینطور مواد شیمیایی به روال صادراتی بسیار قدرتمندی رسیده است. سوخت و مواد غذایی در کشور هلند نیز از دیگر موارد اقتصادی قدرتمند محسوب می‌شود که به کشورهای آلمان صادر می‌شود. صادرات کشور هلند به کشور بلژیک در حدود 9 درصد و در کشور چین در حدود 9 درصد اعلام شده است، میزان صادرات به کشور آمریکا در حدود 7 درصد و به انگلیس به اندازه 5 درصد است. صادرات از این کشور به روسیه 5 درصد و به فرانسه 4 درصد اعلام شده است. اقتصادی کشور هلند به رشد بسیار بالایی رسیده است و مشخص است که در سال‌های آینده این کشور می‌تواند نرخ بیکاری خود را نیز بسیار کاهش دهد زیرا روز به روز به تعداد شرکت‌هایی که در کشور هلند به ثبت می‌رسد اضافه می‌شود و یک فضای بسیار ارزشمند فراهم شده است.

رنکینگ جهانی در کلیه زمینه های هلند

رنکینگ جهانی در کلیه زمینه های هلند | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

کشور هلند در زمینه ارتباطات رتبه خوبی در دنیا دارد به طوری که سیستم خطور تلفن همراه و ثابت در این کشور بسیار وسیع و گسترده دیده می‌شود.

سرانه مطالعه در کشور هلند بسیار بالا است به طوری که روزنامه فروشی در این کشور یک شغل پر درآمد محسوب می‌شود. فضای اینترنتی کشور هلند نیز در دنیا رتبه بالایی دارد اینطور که شواهد نشان می‌دهد این کشور توانسته به طور کلی یک فضای گسترده‌ای اینترنت پرسرعت را برای مردم خود فراهم سازد. این کشور دارای طبیعت بکری است به طوری که زیبایی‌های طبیعی و سرسبزی بی‌نظیر کشور هلند سبب شده است که رتبه اول شادی را در دنیا داشته باشد.

رتبه تولید لبنیات کشور هلند در دنیا اول است به طوری که در سال‌های اخیر شاهد صادرات بسیار گسترده از این کشور به سایر کشورها بوده‌ایم. گندم و جو و سیب زمینی تولید شده در کشور هلند از کیفیت بی‌نظیری برخوردار است.

این کشور در زمینه فولادسازی و صنایع غذایی و دارویی نیز توانسته در دنیا رتبه خوبی داشته باشد به طوری که تولید دارو در کشور هلند در سال 2012 در جهان حرف اول را می‌زند. صنعت قایق‌سازی در کشور هلند برای بار دوم توانست رتبه بالایی را کسب نماید در این کشور پتروشیمی از دیگر بخش‌های ارزشمند در کشور هلند محسوب می‌شود به طوری که در سال چندین نفر را به عنوان نیروی مازاد وارد این بخش می‌کند. در نظر داشته باشید که کشور هلند یکی از کشورهای بسیار قدرتمند در زمینه تولید انرژی است و گاز طبیعی این کشور جنبه صادراتی به خود گرفته است. پیش بینی‌ها نشان می‌دهد ر در سال 2020 می‌تواند با رشد 50 درصدی در زمینه صادرات همراه باشد.

از دیگر ویژگی‌های مهم کشور هلند که سبب رشد رتبه آن شده است زمستان‌های معتدل و تابستان‌های خنک است در واقع این آب و هوای بی‌نظیر در کشور هلند سبب شده است که صنعت گردشگری در این کشور بسیار رشد داشته باشد و افراد برای گشت و گذارهای فصلی خود کشور هلند را انتخاب نمایند.

نوع حکومت و ساختار سیاسی هلند

نوع حکومت و ساختار سیاسی هلند | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

حکومت در کشور هلند از نوع پادشاهی مشروطه است در این کشور شاه یا ملکه حرف اول را می‌دهد و به عنوان رئیس حکومت محسوب می‌شود اما در قوانینی که در سیاست تعیین می‌شود نقش پررنگی ندارد. به طور کلی کشور هلند از دو مجلس نمایندگان تشکیل شده است و نخست وزیر از سوی حزب حائز معرفی می‌شود و او باید دولت را تشکیل دهد. نخست وزیر در کشور هلند رئیس دولت محسوب می‌شود و نقش سیاسی آن بسیار مهم است. در نظر داشته باشید که مجلس اعیان در این کشور 75 عضو ومهم دارد. هیئت مقننه استان‌ها برای دوره‌های شش ساله باید مجلس اعیان را انتخاب نمایند. در مجلس عوام کشور هلند 150 نماینده حضور دارد که مردم آن‌ها را انتخاب می‌کنند و این گروه به اندازه 4 سال فعالیت می‌کنند. در کشور هلند بیش از 70 حزب سیاسی وجود دارد و به طور کلی فعالیت احزاب در این کشور آزاد اعلام شده است . مهمترین حزب‌ها در این کشور دموکرات مسیحی، کارگر و سبز و دموکراسی است که البته حزب خلق برای آزادی دومین گزینه موجود محسوب می‌شود. کشور هلند در سال 1581 استقلال یافته است و روز ملی این کشور نیز 30 آوریل اعلام شده است. کشور هلند یک کشور قدرتمند و بسیار منظم در زمینه سیاست محسوب می‌شود و فعالیت‌های سیاسی در این کشور نیز طبق جدیدترین اصول و با رضایت مردم پیش می‌رود. در نظر داشته باشید که مهمترین مقام سیاسی کشور هلند نیز باید از نظر مردم تأیید شده باشد. رضایت مردمی اولین و مهمترین هدف در کشور هلند است. سیاست‌های فرهنگی در کشور هلند بر این اساس است که دولت دخالتی در ارزیابی‌های هنر و علوم نداشته باشد و توسعه هنری در این کشور آزاد بوده و افراد با فرهنگ و علوم مختلف می‌توانند به رشد خوبی دست یابند.

در طی چندین سال گذشته در کشور هلند دولت به تدریج نقش خود را در فعالیت‌های فرهنگی بیشتر کرده است به طور کلی هدف این است که هنر این کشور جنبه چند بعدی داشته باشد. در کشور هلند گروه‌های اجتماعی از قبلی گروه‌های لیبرال، سوسیالیست، پروتستان و ... نیز دیده می‌شود که البته به شکل غیر حرفه‌ای فعالیت دارند.

 

پایتخت و 9 شهر بزرگ هلند

پایتخت و 9 شهر بزرگ هلند | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

آمستردام پایتخت کشور هلند و آنقدر زیباست که بهترین شهر برای زندگی در این کشور محسوب می‌شود. زیبایی‌های خاص و اهمیت تاریخی این شهر از ذهن پاک نمی‌شود. هر یک از شهرهای کشور هلند زیبایی‌های مخصوص به خود را دارند. حجاب کشور هلند در شهر آمستردام در وضعیت آزاد قرار دارد.

شهر روتردام دومین شهر بسیار زیبا و وسیع در کشور هلند است که بزرگترین بندر اروپا است .در نظر داشته باشید که این شهر به نوبه خود توانسته رتبه بالایی را در دنیا داشته باشد.مردم این شهر چند فرهنگی هستند.

شهر لایه از دیگر شهرهای زیبا در کشور هلند در بخش غربی است. این شهر پایتخت اداری کشور هلند محسوب می‌شود.

شهر اوترخت یکی از زیباترین شهرهای بسیار مهم در کشور هلند است که بسیار پر جمعیت و بی‌نظیر است. این شهر دانشگاهی بوده و بسیار خاص طراحی شده است. شهر اوترخت دارای یک فضای زندگی فرهنگی بسیار فعال در این کشور محسوب می‌شود.

شهر آیندهوون یکی از شهرهای مدرن و صنعتی در کشور هلند است که در بخش جنوب شرقی قرار دارد.

شهر تیلبورخ و شهر آلمیره از دیگر شهرهای مهم در کشور هلند محسوب می‌شود که وسعت زیادی را شامل می‌شوند.

شهر لیدن در کشور هلند نیز شهردانشگاهی است که برای افرادی که به قصد تحصیل وارد این کشور می شوند بسیار عالی خواهد بود. از دیگر شهرهای خوب در این کشور می‌توان به خرونینگن و دلفت اشاره نمود. این شهرها از ارزش بالایی از نظر اقتصاد برخوردار هستند.

جمعیت ایرانی و شرکت های ایرانی در هلند

جمعیت ایرانی و شرکت های ایرانی در هلند | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

در این کشور افراد علاقه زیادی به مصرف غذاهای طبیعی از جمله سبزیجات دارند به طور کلی کارخانه‌هایی که در زمینه محصولات ارگانیک غذایی فعالیت می‌کنند بیشترین صنف در ثبت شرکت در کشور هلند را پوشش می‌دهد و ایرانیان نیز سعی کرده‌اند که در همین زمینه قدم بردارند. جمعیت ایرانی در کشور هلند در سال 2020 در حدود 7 درصد بیشتر از سال قبل اعلام شده است این در حالی است که این کشور توانسته در چند سال اخیر رشد جمعیت ایرانی خود را به ارزش 50 درصد اعلام نماید. در کشور هلند ایرانیانی که به قصد نمایندگی ورود نموده‌اند اغلب با شرکت‌های مادر در زمینه لبنیات همکاری دارند و همکاری در وضعیت دو طرفه دیده می‌شود. اینطور که شواهد نشان می‌دهد ایرانیان شرایط زندگی در کشور هلند را بهتر از قبل می‌دانند و معتقد هستند که به طور کلی این کشور توانسته است فضای درآمدزایی خوبی برای جوانان ایجاد نماید. ثبت شرکت در کشور هلند کار ساده‌ای است و سختگیری‌های سایر کشورهای اروپایی را ندارد و البته شواهد نشان می‌دهد که این کشور می‌تواند به نوبه خود یکی از کشورهای بسیار قدرتمند در زمینه کسب و کار باشد. اینطور که مشخص شده است کشور هلند یک کشور بسیار وسیع در زمینه خدماتی است و ایرانیانی که به کشور هلند مهاجرت کرده‌اند بخش زیادی از سرمایه خود را در وضعیت خدمت رسانی به مردم این کشور در نظر گرفته‌اند که بسیار جالب و ارزشمند خواهد بود.

عجایب هلند

عجایب هلند | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

· در کشور هلند می‌توانید از بهترین و مغذی‌ترین و سالم‌ترین غذاها استفاده نمایید.

· آقایان در کشور هلند اغلب بیش از 180 سانتی‌متر هستند و تغذیه سالم در ان کشور سبب قد بلند شده است.

· اختراع در کشور هلند بسیار روتین است و بخش مهمی از واحدهای درسی کودکان محسوب می‌شود.

· هنوز هم کفش چوبی در این کشور استفاده می‌شود.

خلاصه تاریخ هلند

خلاصه تاریخ هلند | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

زمانی که کشور هلند توسط نیروهای آلمانی اشغال شد حمایت‌ها و پشتیبانی‌های مالی از بین هنرمندان در این کشور دیده شده است. در دهه 1960 در این کشور ارکان‌های عقیدتی و ایدئولوژیکی در این کشور به تدریج اهمیت بالایی یافتند به طوری که زمینه‌های فرهنگی کشور هلند بر اساس کیفیت تنظیم شد. تعریف و تفسیری که برای کلمه کیفیت داده می‌شود غیر رسمی است همه هدف نهایی دولت این بود که فرهنگ و هنر در کشور هلند روز به روز بیشتر شود. کمک‌های مالی در این کشور نیز در وضعیت ثابت و همیشگی قرار داشت.

در دهه 1970 سیاست‌های فرهنگی به بخش‌های مهمی در سیاست‌های رفاهی این دولن تبدیل شد به این ترتیب ارتباط فرهنگ با جمعه کمی ویژه‌تر شد به خصوص در فضای مشارکت‌های فرهنگی شاهد دو جنبش در زمینه های سیاست‌های فرهنگی هستیم که رتبه بسیار عالی دارد.

در این کشور دولت به تأمین مالی موسسات فرهنگی پرداخت به طوری که اعطای یارانه بودجه‌ای بخش مهمی از تاریخ کشور هلند را رقم می‌زند. کشور هلند وابستگی مالی شدیدی به بودجه‌های دولتی دارد. در اواخر دهه 1970 شاهد یک طرح 4 ساله در زمینه سیاست‌های فرهنگی در کشور هلند بوده این که در طی 80 تغییرات اساسی در نگرش‌های وزارت فرهنگ رخ داده است. در نظر داشته باشید که دولت بودجه‌های اختصاصی خود را به سازمان‌های فرهنگی می‌دهد. در این کشور تخفیفات مالیاتی نیز در وضعیت وسیع دیده می‌شود. سازمان‌های فرهنگی در کشور هلند به خودکفایی خوبی رسیده است.

خلاصه ای از جغرافیای هلند

خلاصه ای از جغرافیای هلند | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

کشور هلند یک کشور اروپایی غربی است که به کشور آسیاب‌های بادی مشهور است. این کشور بخش اصلی و اروپایی پادشاهی است که شامل یک سری جزایر در بخش آمریکای مرکزی نیز می‌شود. کشور هلند با آلمان و بلژیک همسایه است. کشور هلند کشور هنرمندان است و نقاشی در این کشور رتبه بالایی دارد. در حدود 20 درصد از مساحت کشور هلند را آب تشکیل داده است. در این کشور سدهای زیادی وجود دارد. در حدود 25 درصد از مساحت کشور هلند از عقب نشینی و خشک دریا تشکیل شده است. کشور هلند فاقد کوه است. این کشور عضو اتحادیه اروپا بوده و در کوتیو نیز نقش دارد. پایتخت رسمی کشور هلند آمستردام است. آب و هوای کشور هلند بسیار نظیر است تابستان‌های ملایم و زمستان‌های معتدل دارد. پوشش گیاهی کشور هلند در کل دنیا شهرت دارد.

مشاهیر علمی، ادبی و سیاسی و هنری هلند

مشاهیر علمی، ادبی و سیاسی و هنری هلند | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

کشور هلند دانشمندان زیادی به را خود اختصاص داده است در این کشور اخترشناسی نیز به رتبه خوبی رسیده‌اند و در زمینه داروسازی نیز این کشور توانسته بهترین رتبه را کسب نماید.

ارنست کوهن، پیتر اوونز، مارتینوس بایرنیک و آبراهام پایس از دانشمندان مشهور در کشور هلند محسوب می‌شود.

اخترشناسان نامدار در این کشور آنتون پانه کک، یان اورت و بارت بوک است.

داروساز نامدار کشور هلند میز پتورس ژاکوبز نام دارد که توانسته در طول تاریخ نام خود را به ثبت جهانی برساند.

کشورها و مناطق وابسته هلند

کشورها و مناطق وابسته هلند | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

آلمانی‌ها کشور هلند را در دوره‌های تاریخی مختلف مورد اشغال قرار داده است به طوری که هنوز هم آثار استعمار این کشور در هلند دیده می‌شود. بنادر این کشور سال‌ها تحت استعمار بلژیک بوده است و اینطور که مشخص است کشور هلند در سال‌های اخیر توانست به فضای استقلال صحیح دست یابد. ساختار سیاسی کشور هلند در طول تاریخ تغییر داشته است. به طوری که پرچم کشور هلند نیز دستخوش تغییرات جزیی در طول تاریخ است.

 

فرهنگ مردم هلند

فرهنگ مردم هلند | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

مردم کشور هلند بسیار علاقه به پس‌انداز کردن دارند و پس‌انداز بخشی از فرهنگ مردم این کشور در رده‌های سنی مختلف محسوب می‌شود به طور کلی در این کشور ولخرجی معنی ندارد. در این کشور خرید ملک و یا مسافرت‌های خارجی بسیار رایج است. کسب و کار بخش مهمی از فرهنگ کشور هلند است به طوری که جوانان ترجیح می‌دهند که به سرعت وارد بازار کار شوند و تحصیلات عالیه کمتر در بین مردم کشور هلند دیده می‌شود و تحصیلات تکمیلی برای دانشجویان خارجی در این کشور بیشتر دیده می‌شود البته ناگفته نماند که مطالعه بخش مهمی از زندگی مردم کشور هلند است و به آن اهمیت داده می‌شود.

تعطیلات تابستان برای کشور هلند بسیار مهم است به طوری که سعی می‌کنند این دوره را به بهترین شکل ممکن به نتیجه برساند.

سفر با کاروان بخشی از تفریحات و فرهنگ کشور هلند محسوب می‌شود و افراد زیاد علاقه‌ای به ماشین شخصی ندارد. زبان کشور هلند بسیار دلچسب است و مردم این کشور بسیار آرام صحبت می‌کنند.

جوانان کشور هلند به تشکیل خانواده دادن بسیار علاقه دارند به طوری که ترجیح می‌دهند زمان زیادی را با خانواده خود سپری نمایند. ازدواج در کشور هلند به رسم سنتی بسیار کم است و شرایط به این شکل است که دختر و پسر با هم دوست شده و چندین سال با هم زندگی می‌کنند و ازدواج مراسم خاص و پیچیده‌ای ندارد.

احوالپرسی مردم کشور هلند با خنده همراه است به طوری سعی می‌کنند یک حس خوشامدگویی بسیار ارزشمندی را منتقل نمایند این کشور به نوبه خود یکی از بهترین کشور‌ها از نظر شادی محسوب می‌شود. مردم کشور هلند همیشه می‌خندند.

پیشرفت در هلند

پیشرفت در هلند | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

کشور هلند در زمینه تولید غذاهای بین‌المللی رشد بسیار زیادی داشته است به طوری که سه سال متوالی در مسابقات تهیه غذا توانسته به نتیجه درستی دست یابند.

این کشور در زمینه تولید انواع محصولات بهداشتی نیز به پیشرفت خوبی رسیده است به طوری که تولید محصولات بهداشتی در این کشور با مجهزترین دستگاه‌های روز صورت گرفته و کیفیت محصولات نیز بسیار عالی است.

بهداشت در کشور هلند به رشد 78 درصدی در سال 2020 رسیده است به طوری که دولت این کشور شهروندان خود را در همه سنین و شرایط مورد پوشش بیمه دولتی قرار داده است و بیمارستان‌های دولتی که در این زمینه کار می‌کنند نیز بیشتر از قبل هستند در نظر داشته باشید که کشور هلند به طور کلی یکی از کشورهای بسیار قدرتمند در زمینه زندگی سالم است و شعار این کشور لبخند و تنی سالم اعلام شده است.

دانشگاه‌های کشور هلند یکی از بهترین فضای تحصیلی برای دانشجویان خارجی است به طوری که در دانشگاه‌های این کشور شرایط به صورتی است که افراد می‌توانند با هزینه‌های مناسب به تحصیل بپردازند در نظر داشته باشید که هزینه‌های تحصیل به طور دوره‌ای تغییر می‌کند. رشته‌های هنر در کشور هلند با بهترین امکانات تدریس می‌شود و تمامی ابزارهای لازم در این زمینه فراهم شده است. کشور هلند یک کشور بسیار قدرتمند در زمینه هنر و موسیقی است و رشد موسیقی در این کشور در کل جهان شناخته شده است.

کسب و کار در کشور هلند نیز رشد خوبی داشته است به طوری که دولت این کشور از افرادی که قصد کارآفرینی در کشور هلند دارند استقبال می‌کند شایان ذکر است که کشور هلند یک کشور بسیار عالی برای کسانی است که می‌خواهند زندگی ساده و شادی داشته باشند.

از دیگر پیشرفت‌های کشور هلند در زمینه ارتباطات است، سیستم حمل و نقل این کشور از مجهزترین وسایل نقلیه استفاده می‌کند و بررسی و پیگیری‌های گسترده‌ای در این زمینه دیده می‌شود که می‌تواند نتیجه خوبی به همراه باشد. محصولات غذایی کشور هلند کاملاً طبیعی و بهداشتی هستند و همه این موارد امتیاز بسیار ارزشمندی برای این کشور محسوب می‌شود.

قوانین عمومی در هلند

قوانین عمومی در هلند | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

کودکان از سن چهارسالگی در این کشور به مدرسه می‌روند و از 4 تا 12 سالگی تحصیل ابتدایی شکل می‌گیرد که البته بیشتر در روال مهارت زندگی بوده و درگیر مسایل پیچیده ریاضی نمی‌شوند. از دوازده سالگی تا 18 سالگی در این کشور تحصیلات دبیرستان است.

بانوان در کشور هلند اغلب کار می‌کنند به این شکل که واژه زنان خانه‌دار کمی عجیب و غریب است

در کشور هلند مهمانی رفتن و سفر تبدیل به یک قانون شده است به طوری که اگر یک خانواده سه سال پیاپی به سفر نرود دولت از او علت را جویا می‌شود.

 قوانین طلاق در کشور هلند در وضعیت خاصی قرار دارد و به طور کلی پروسه طولانی مدت است.