۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
درخواست رزرو مشاوره
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

درحال جستجو ...

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در آلمان

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس دانشگاه ماکرومدیا در رشته کسب و کار

مدیریت کسب و کار مستلزم تصمیم گیری درست و سوق دادن یک شرکت به موفقیت اقتصادی و اجتماعی است. استراتژی مناسب تجارت ، مهارتهای مدیریتی بسیار ماهر و شجاعت برای گذراندن دوره جدید در زمان مناسب ، همراه با مهارتهای مدیریت کسب و کار ، مهمترین موفقیت در کسب و کار است.   در تخصص کارشناسی ارشد در کسب و کار در دانشگاه Macromedia ، شما صلاحیت لازم جهت هدایت حرفه خود را به سمت مدیریت عالی را توسعه خواهید داد. این برنامه به عنوان یک برنامه مطالعات بین المللی به زبان انگلیسی و همچنین به زبان آلمانی به عنوان کارشناسی ارشد در مدیریت تجارت ارائه می شود.

کشور: آلمان
دانشگاه:
دانشگاه ماکرو مدیا
رتبه: ‎+1000
دانشگاه ماکرومدیا بخشی از گروه بین المللی آموزش جهانی گالیله است. این دانشگاه خصوصی در سال 2006 تأسیس شده است و از جمله بزرگترین دانشگاههای رسانه ، فناوری و مدیریت در آلمان است. این موسسه آموزشی عضو پردیس رسانه ای بایرن است. دانشگاه ماکرومدیا دارای پردیس هایی در مونیخ ، کلن ، اشتوتگارت ، فرایبورگ ، برلین و لایپزیگ است. این دانشگاه بیش از 35 دوره در زمینه های مختلف تحصیلی از جمله رسانه ، مدیریت ، موسیقی ، روزنامه نگاری ، هنر ، طراحی و فیلم ارائه می دهد. همچنین دارای مدرک فوق لیسانس سه ترمی در زمینه هایی مانند Management Business MA, Management Creative MA، و MA مدیریت ارتباطات است. دانشگاه ماکرومدیا بیش از 100000 فارغ التحصیل در سراسر جهان تولید کرده است. این دانشگاه دانشجویان خود را برای دنیای جهانی رسانه و تجارت آماده می کند.
رشته تحصیلی:
رشته کسب‌وکار
کسب و کار یا بیزینس، یک سازمان است که برای فراهم کردن کالا، خدمات یا هر دو به مشتری ایجاد شده‌است. کسب و کار در اقتصاد سرمایه‌داری حکم‌فرماست، بیشتر کسب و کارها که مالک آن‌ها بخش خصوصی است برای این ایجاد شده‌اند که سود ساز باشند و دارایی صاحب‌شان را بیشتر کنند. کسب و کارها می‌توانند ناسودبر باشند یا مالک آن‌ها دولت باشد. از کسب و کاری که چندین فرد در دارایی آن شریک باشند با عنوان شرکت یاد برده می‌شود، هر چند که این واژه تعریف دقیق‌تری نیز دارد. پترس و پلومن، از صاحب نظران این حوزه، بر این باورند که هر نوع خرید و فروش کسب وکار نیست، بلکه کسب وکار هر نوع تبادل تکرار شونده و تجدید پذیر است.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: مونیخ
طول دوره: 1 سال و 6 ماه
مبلغ دقیق شهریه: 14,436 دلار
ددلاین: ترم: تابستان - شروع: March 1, 2022 - ددلاین ثبت نام: December 1, 2021
حداقل نمره تافل: 72
حداقل نمره آیلتس: 6