x
قبل از هر اقدام برای مهاجرت، این ویدئوها رو ببین!
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در آلمان

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس دانشگاه ماکرومدیا در رشته تفکر طراحی

در این دوره دانشجویان منحصراً برای صنایع خلاق آموزش نمی بینند. بلکه، آنها آماده  می شوند تا برای حل انواع مختلفی از مشکلات ، بر محدودیت های ذهنی خود غلبه کنند. دانشجویان از طریق دوره های تخصصی و پروژه ها و همچنین با موضوع پایان نامه کارشناسی ارشد خود، در تفکر طراحی مهارت می گیرند. در حالی که در تیم ها در پروژه های عملی کار می کنید ، ارتباط تنگاتنگ تفکر طراحی با بازاریابی و مدیریت آشکار خواهد بود. دانشجویان یاد می گیرند که نیازهای گروه های مختلف را برطرف کنند و ضمن ایجاد نگرش مثبت نسبت به تغییر و به چالش کشیدن خود ، ذهن خود را باز نگه دارند.

کشور: آلمان
دانشگاه:
دانشگاه ماکرو مدیا
رتبه: ‎+1000
دانشگاه ماکرومدیا بخشی از گروه بین المللی آموزش جهانی گالیله است. این دانشگاه خصوصی در سال 2006 تأسیس شده است و از جمله بزرگترین دانشگاههای رسانه ، فناوری و مدیریت در آلمان است. این موسسه آموزشی عضو پردیس رسانه ای بایرن است. دانشگاه ماکرومدیا دارای پردیس هایی در مونیخ ، کلن ، اشتوتگارت ، فرایبورگ ، برلین و لایپزیگ است. این دانشگاه بیش از 35 دوره در زمینه های مختلف تحصیلی از جمله رسانه ، مدیریت ، موسیقی ، روزنامه نگاری ، هنر ، طراحی و فیلم ارائه می دهد. همچنین دارای مدرک فوق لیسانس سه ترمی در زمینه هایی مانند Management Business MA, Management Creative MA، و MA مدیریت ارتباطات است. دانشگاه ماکرومدیا بیش از 100000 فارغ التحصیل در سراسر جهان تولید کرده است. این دانشگاه دانشجویان خود را برای دنیای جهانی رسانه و تجارت آماده می کند.
رشته تحصیلی:
تفکر طراحی
تفکر طراحی از شیوه‌های نوین مدیریت بشمار می‌آید، که روشی خلاق برای حل مشکلات، با رویکردی انسان محور می‌باشد. هدف تفکر طراحی، تطبیق الزامات فنی و تکنیکی با نیازهای مردم و همچنین با استراتژی کسب‌وکار است. فرضیه مقدم آموزش تفکر طراحی این است که چگونه افراد و سازمان‌ها بتوانند مهارت خودشان در حل مسئله را بهبود دهند، تا بتوانند برای مسائل دشوار و چند وجهی شان، راه حل‌های مؤثر بیابند. تفکر طراحی به دغدغه‌های غیرقابل کنترل انسان از طریق طراحی می‌پردازد. تفکر طراحی روشی رسمی برای راه حل‌های عملی و خلاقانه با نیت کسب نتایج بهتر در آینده است. از این رو، تفکر طراحی، تفکری راه حل محور یا متمرکز بر راه حل است که با تمرکز بر یک هدف (یا یک وضعیت بهتر در آینده) شروع می‌شود، به جای اینکه یک مسئله مشخص را حل کند. تفکر طراحی جنبه‌های معلوم و مبهم موقعیت جاری را مورد شناسایی و بررسی قرار می‌دهد، تا پارامترهای پنهان و مسیرهای باز جایگزین که ممکن است به هدف منجر شوند را کشف کند. از آنجایی که تفکر طراحی، بر مبنای تکرار است، راه حل‌های آنی پدید آمده این پتانسیل را دارند که مسیرهای جایگزین را مشخص کنند و چه بسا، مسئله نیز دوباره تعریف شود.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: مونیخ
طول دوره: 1 سال و 6 ماه
مبلغ دقیق شهریه: 14,436 دلار
ددلاین: ترم: تابستان - شروع: March 1, 2021 - ددلاین ثبت نام: December 1, 2020
حداقل نمره تافل: 72
حداقل نمره آیلتس: 6
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت: ۰۲۱۴۳۰۰۰۰۲۱