x
قبل از هر اقدام برای مهاجرت، این ویدئوها رو ببین!
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در آلمان

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس دانشگاه ماکرومدیا در رشته مدیریت رسانه و ارتباطات

در این دوره کارشناسی ارشد در دانشگاه Macromedia ، با درک کاملی از تئوری ها ، روش ها و ابزارهای لازم برای کار به عنوان یک مدیر برتر در یک موقعیت برتر در صنعت رسانه ، در مدیریت رسانه و ارتباطات تخصص خواهید یافت. در برنامه درسی گسترده ، شما تئوری های مدیریت و مدیریت استراتژیک کسب و کار را فرا خواهید گرفت و یک مرور کلی درباره مدیریت رسانه ، مدیریت برند ، روابط عمومی و تبلیغات و روانشناسی ارتباطات دریافت خواهید کرد. در طی پایان نامه کارشناسی ارشد خود ، می توانید دانش خود را تقویت کرده و تخصص خود را در مبحث انتخاب شده اثبات کنید. شایستگی هایی که در طول تحصیل به دست می آورید بسیار متنوع است. با تمرکز ما بر رسانه های دیجیتال و جهت گیری های بین المللی ، شما قادر هستید رسانه ها را در زمینه کلی تحول دیجیتال در حال درک و شکل دهی کنید. شما این توانایی رهبری و مدیریت پروژه ها و کمپین های توسعه رسانه ها را در یک محیط پر سرعت پیدا خواهید کرد.

کشور: آلمان
دانشگاه:
دانشگاه ماکرو مدیا
رتبه: ‎+1000
دانشگاه ماکرومدیا بخشی از گروه بین المللی آموزش جهانی گالیله است. این دانشگاه خصوصی در سال 2006 تأسیس شده است و از جمله بزرگترین دانشگاههای رسانه ، فناوری و مدیریت در آلمان است. این موسسه آموزشی عضو پردیس رسانه ای بایرن است. دانشگاه ماکرومدیا دارای پردیس هایی در مونیخ ، کلن ، اشتوتگارت ، فرایبورگ ، برلین و لایپزیگ است. این دانشگاه بیش از 35 دوره در زمینه های مختلف تحصیلی از جمله رسانه ، مدیریت ، موسیقی ، روزنامه نگاری ، هنر ، طراحی و فیلم ارائه می دهد. همچنین دارای مدرک فوق لیسانس سه ترمی در زمینه هایی مانند Management Business MA, Management Creative MA، و MA مدیریت ارتباطات است. دانشگاه ماکرومدیا بیش از 100000 فارغ التحصیل در سراسر جهان تولید کرده است. این دانشگاه دانشجویان خود را برای دنیای جهانی رسانه و تجارت آماده می کند.
رشته تحصیلی:
مدیریت رسانه و ارتباطات
مدیریت رسانه و ارتباطات به مجموعه ای از ساز و کارهای برنامه‌ریزی، اجرا، پایش و ویرایش کلیه مسیرهای ارتباطی درون سازمانی و برون سازمانی اطلاق می‌شود. ابعاد مدیریت ارتباطات شامل تدوین سیاست‌های ارتباط سازمانی، طراحی خط مشی‌های ارتباطات داخلی و خارجی، همچنین مدیریت جریان اطلاعات از جمله ارتباطات در بستر اینترنت می‌باشد.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: مونیخ و برلین
طول دوره: 1 سال و 6 ماه
مبلغ دقیق شهریه: 14,436 دلار
ددلاین: ترم: بهار - شروع: March 1, 2021 - ددلاین ثبت نام: December 1, 2020
حداقل نمره تافل: 72
حداقل نمره آیلتس: 6
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت: ۰۲۱۴۳۰۰۰۰۲۱